Al50faar de gemakkelijkste portemonnaie van Nederland De Grenswisselkantoren vieren feest. U kent ons: wij trekken graag onze vakantie-portemonnaie voor u open. Op vrijwel elk uur van de dag of 's avonds. Oók in het weekend. Of't nu om marken, ponden of francs gaat. Om peseta's, drachmes, lires, zloty's, lewa's, escudo's of doodgewoon om guldens. In groot- of kleingeld. Altijd meteen voorhanden. Maar vraag ook gerust om reischeques en reisverzekeringen. U krijgt ze snél bij onze kantoren. Klaar-terwijl-u-wacht. Ook voor gouden en zilveren munten en baren bent u aan een goed en gemakkelijk adres. Zo zijn de Grenswissel kantoren een portemonnaie-voor alle - dag. Voor reischeques, betaalcheques, Eurocheques en girobetaalkaarten krijgt u direkt kontant geld. Altijd handig, niet waar. Vooral's avonds en in het weekend. Een halve eeuw geleden werd op het station van Zevenaar het eerste Grenswisselkantoor geopend. En nu? Nu praten we van De Grenswisselkantoren N.V. Samen met haar spaarinstelling N.V. Crediet- en Depositokas, een all-round geldbedrijf, waar u welkom bent voor al uw geldzaken. Meer dan zestig Grenswisselkantoren zijn er nu. Aan alle belangrijke grensovergangen. Op alle grote stations van de spoorwegen. De Grenswisselkantoren N.V. en haar spaarinstelling N.V. Crediet- en Depositokas (samenwerking van N.V.Nederlandse Spoorwegen, N.V. AMEV en Pierson, Heldring Pierson N.V.). Hoofdkantoor: Centraal Station, Postbus 721, Amsterdam.Tel. 020 - 221324. Overigens kunt u bij GWKen haar spaarinstelling N.V. Crediet- en Depositokas al heel wat jaren voor véél meer geldzaken terecht. Bij voorbeeld als u goed wilt sparen. Het bekende spaarboekje is ervoor. En als u meteen met sparen wilt beginnen, begin dan tijdens de Wereldspaarweek van 17 t/m 22 oktober. Bij een minimum inleg van f 50,- (1 maand laten staan) ontvangt u tot 15 nov. 1977 een welkomstpremie van f 7,50. Voor spaardertjes is er bovendien een leuke mini-puzzel. Daarnaast zijn er ook allerlei andere spaarvormen die nóg meer rente opbrengen, zoals: Super-sparen. En dan de rentespaarbrieven (toonderstukken) in grote en kleine coupures. Zakenrekeningen, afstortingen, overboekingen en alle verzekeringen. En ga zo maar door. GWK/CDK staat deskundig en snel voor u klaar. O ja, dat moet u nog wel weten: voor de vele bankdiensten die de N.V. Crediet- en Depositokas u te bieden heeft, bent u welkom bij alle 60 Grenswisselkantoren. En ook nog eens bij zo'n 125 CDK-spaaragenten in het land. Ingewikkeld? Ontdek zelf hoe eenvoudig het is. Loop eens een Grenswisselkantoor binnen op de stations of aan de grenzen. Vraag alles wat u wilt weten. En noem ons maar precies wat we in feite zijn: de gemakkelijkste porte monnaie van Nederland. Da's duidelijk.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 36