I I KLEIN 0 260: Banen die u vorige week gemist heeft. stel dat er geen krant was WINKELVANTKLEINE GELUK Multiplan Uitzendorganisatie V Inge GRD«CESCO Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van hel ontwerp, de bouw en hel beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdracht gevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Op onze afdeling Elektronika is een vacature voor een M.T.S.-er elektronika Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het assisteren bij de uitvoering van metingen welke voornamelijk vanaf schepen op de Noordzee worden verricht. Hij zal dan regel matig voor perioden van ca. 4 weken buiten Leidschendam werkzaam zijn. Afhankelijk van zijn capaciteiten, aan vullende studie en interesse zal hij te Leidschendam ingeschakeld worden bij de voorbereiding van metingen, reparatie en onderhoud of de ontwikkeling van meet apparatuur. Naast het salaris en een 13e maand wordt voor het werken op zee een ruime toelage gegeven. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. FUGRO - CESCO B.V. - LEIDSCHENDAM. Postbus 63, Veurse Achterweg 10 - Tel. (070) 209250 Vestigingen te Arnhem. Eindhoven. Groningen, Brazilië. Ciiragao, Engeland. Honq Kong, Indonesië. Singapore, Suriname. USA, Ver. Aratnsciic Emiraten, West-Duitsland. n de Breestraat 151-133 GELUK is... De laatste kaartjes voor de avond-voorstelling kopen.Goed nieuws in de krant,'n Klein kind datje toelacht en...dezefantastiese wijde wollen mantel bij Foxy Fashion Wie tijdelijk werk even serieus neemt als een vaste baan, is bij Multiplan Uitzendorganisatie altijd van harte welkom. Want Multiplan maakt meer werk van tijdelijk werk. Wij hebben b.v. een balieboek. Een boek dat u vrijblijvend vertelt waar u kunt werken, wat voor werk het precies is en met wie u te maken krijgt. Wij bieden u administratieve, technische, industriële en paramedische banen. Kortom, u vindt bij Multiplan alle mogelijkheden. Bij Multiplan komt u nooit voor verrassingen te staan. Uiteraard krijgt u een goed salaris, aangepast aan de interne loonnormen van het bedrijf waar u werkt. Daarnaast een reservering voor vakantiegeld en vakantiedagen. Ook betaling van kort verzuim, wachtdagen bij ziekte en feestdagen. Tevens heeft de tijdelijke arbeidskracht evenals de werknemer in vaste dienst recht op uitbetaling van de wettelijke percentages krachtens de sociale verzeker ingswetten zoals ziektewet, werkeloosheidswet e.d. Multiplan dus, als u tijdelijk werk zoekt met het plezier van zekerheid. Multiplan is gevestigd te: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Dordrecht, Enschede, Groningen, Den Haag, Hoorn, Leeuwarden, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10