de rijksoverheid vraagt rouppe PERSONEEÜ PÉR$ffElPersone#' personeels perse sorieel Pï IpérscdneSMS! rS«..PERSOI\EEL d&liC8 medewerker bureau verbruik bouwmaterialen medewerker (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) medewerkers fê> randstad METAALBEWERKERS Hartprojekt-Leiden Verpleegkundige (vrl.) administratief medewerker vihamifbuttinger een inkoper/besteller een assistent een medewerk(st)er PERSONEEL PJSPïl.— EnbUIMEXL«Mi personeel PERSONEEL personeel I Gemeente Noordwijk Bij de dienst gemeentewerken kan worden geplaatst een ambtenaar bouw en woningtoezicht De taak bestaat uit controle op in uitvoering zijnde bouwwerken en op de naleving van bepalingen van bouwverordeningen en het beoordelen van bouwplan- Vereist wordt een opleiding in de bouwkundige sector op MTS-niveau of diploma bouwkundig opzichter B.N.A., bij voorkeur aangevuld met een gerichte vakstudie op het gebied van bouwkundig toezicht. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Benoeming vindt plaats in de rang van opzichter C of B, al naar gelang van ervaring en opleiding. Het max. salaris bedraagt 2.673,-. Het aanvang salaris kan min. f 2.101,- bedragen. Voor huisvesting wordt zonodig medewerking verleend. Een graphodiagnose kan deel uit maken van de selec tieprocedure. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Noordwijk. De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van de afdeling PLANNING EN BEGROTING .VAN DE FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID een administratief medewerk(st)er voor de beleidsmedewerkers (halve dagen; tijdelijk) De beleidsmedewerkers zijn belast met de voorbereiding van het beleid van de faculteit op het terrein van het onderwijs, het onderzoek, respectievelijk.de begroting en budgettering. Betrokkene zal zo zelfstandig mogelijk de beleidsmede werkers op administratief terrein moeten ondersteunen. De werkzaamheden betreffen ondermeer: - archiveren van nota's en correspondentie; - verzamelen en verwerken van gegevens m.b.t. onder wijs, personeel en publicaties van het wetenschappe-f lijk personeel; - het gereedmaken van gegevens voor invoer in de computer; - het gereedmaken van stukken t.b.v. vergaderingen; - het verrichten van typewerkzaamheden. Vereiste vooropleiding: HAVO of een gelijkwaardige opleiding b.v.k. met wiskunde. In verband met de voorgenomen samenvoeging van deze part-time functie met een andere part-time functie kan een aanstelling slechts tot 1 april 1978 worden ge garandeerd. Nadere informatie over deze functie kan worden inge wonnen bij de beleidsmedewerker voor planning en be groting, ir. P. J. Benard, telefoon 071-149641, toestel 139. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiden, onder vermelding van vakature- nummer 7-247/1158 op brief en envelop. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-2396/) 158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Taak: opzetten en/of voortzetten van statistische onderzoeken op het gebied van de bouwnijver heid, zoals o.m.: indexcijfers bouwkosten, koop prijzen van woningen en bouwgronden, verbruik bouwmaterialen; beoordelen van de kwaliteit en de bruikbaarheid van de verkregen uitkomsten; vervangen van de chef. Vereist: diploma MTS bouwkunde of weg- en waterbouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding en enige jaren voortgezette bouw technische studie; enige administratieve ervaring; diploma Algemene Statistiek of de bereidheid dit te behalen; enige jaren praktijkervaring in de bouwnijverheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3697,- per maand. vac. nr. 7-2829I11SB voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Directie Financiën Publiekrechtelijke Lichamen, Bureau Bijzondere Uitkeringen Taak: controleren van de opgaven van de gemeenten t.b.v. de uitkering gewoon lager onderwijs uit het Gemeentefonds; voeren van correspondentie; verwerken van mutaties in een geautomatiseerd systeem. Vereist: diploma HBS/HAVO/MEAO. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. vac. nr. 7-2780/1)58 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Directie Planning en Bouw, Hoofd afdeling Bouw en Financiering, Afdeling Zwakzinnigeninrichtingen Taak: m.b.t. beoordeling en realisering van bouwplannen van inrichtingen voor gezondheids zorg uitvoeren van administratieve, controlerende en beleidsvoorbereidende werkzaamheden, w.o. onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Enige kennis van bouw- aangelegenheden en administratieve ervaring strekken tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per ma^nd. Sollicitaties inzenden vóór 22 oktober 1977. (mnl./vrl.) voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Bevolkingsstatistieken, Afdeling Prognose en Studie De Afdeling Prognose en Studie verricht werkzaamheden samenhangend met: opstellen en ontwikkelen van bevolkingsprognoses; demografische analyses van actuele vraagstukken t.b.v. de hypothesevorming bij bevolkings prognoses; speciaal demografisch onderzoek naar voor de demografische ontwikkeling van belang zijnde gedragspatronen, attitudes, motivaties e.d. Hiertoe worden gevraagd: research-assistent vac. nr. 7-270911158 Taak: analyseren en beoordelen van cijfer opstellingen in tabellen en staten; ontwerpen van grafieken; verrichten van voorbereidende werk zaamheden voor uitvoering van berekeningen door computers; meewerken aan de samen stelling van publicaties zoals het verzorgen van teksten m.b.t. gevolgde procedures en gehanteerde begrippen en definities; verstrekken van inlichtingen. Vereist: tenminste diploma HAVO met wiskunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2673,- per maand. Carrièremogelijkheid aanwezig. statistisch medewerkers vac. nr. 7-2710I115B Taak: verzamelen en systematiseren van cijfer opstellingen in tabellen en staten; uitvoeren van berekeningen m.b.v. rekenmachines; meewerken bij het samenstellen van publicaties; meewerken aan de voorbereiding alsmede de bewerking van enquêtes; verstrekken van inlichtingen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren ervaring op statistisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2418,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Fasson FASSON, één van de grootste producenten van zelfklevend materiaal in de wereld, met fabrieken en verkoopvestigingen in binnen- en buitenland, zoekt voor de afdeling INKOOP te Hazerswoude per 1 november 1977 een PART-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER An Avery International Company VOOR DE MIDDAGUREN De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen en administreren van de inkooporders, en het onderhouden van telefonische contacten met leveranciers in binnen- en buiten land. Aan de functie stellen wij de volgende eisen: - bij voorkeur Mavo-opleiding - type-diploma - een goede kennis van de Engelse en Duitse taal - leeftijd niet bepalend. Geïnteresseerden vragen wij hun sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken van Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86 te Hazerswoude, telefoon 01714- 9008. Presto Verfindustrie B.V. Groningen Wij zoeken een goede VERTEGENWOORDIGER voor het rayon Zuid-Holland en een gedeelte van Utrecht, voor de verkoop en propaganda van onze gunstig beoordeelde verven, beitsen en houtverduurzamingsmid- delen. Wij bieden een goede positie met provj$ie- en onkostenre- geling en gunstige secundaire voorwaarden als bijv. een premievrij pensioen, gratificatie en auto van het bedrijf. Vakkennis is niet vereist, doch wel goede omgangsvormen en doorzettingsvermogen. Men gelieve schriftelijke sollicitaties met vermelding van antecedenten te richten aan de directie van Presto Verfindustrie B.V. Oosterkade 10, Groningen. Gevraagd ervaren chauffeur Transport S. M. van Ruiten B.V. Plantage 24a, Oude Wetering. Tel. 01713-2267. direct werk op kantoor voor: telefoniste m.t. voor de middaguren, bij bedrijf in Noordwijk. typistes ned./eng. voor diverse werkzaamhe den,*bij bedrijven in Leiden en omgeving. Hele dagen, voor kortere en langere tijd. uitzendbureau Leiden: Nieuwe Rijn 44, tel. 071 -14 48 41 Leiden: Kort Rapenburg 6, tel. 071 -14 95 41 Alphen: Groenoord 76, tel 01720-9 20 23 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12, Machinefabriek Vertegaal vraagt Op het Districts-Consultatiebureau te Leiden, wordt in opdracht van het Minis terie voor Volksgezondheid en Milieuhy giëne een onderzoek uitgevoerd naar de mogelijkheden tot opsporing en begelei ding van personen met verhoogd risisco voor coronaire hartziekten. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij voor halve dagen: Voor deze funktie is het diploma A vereist, bij voorkeur ook wijkaantekening. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, vijf-daagse werkweek en pensioenrege ling P.G.G.M. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de Geneeskundige direktie van het Districts-Consultatiebureau, Rijns- burgerweg 70 te Leiden. Voor eventuele nadere telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de administrateur telefoon 071-151240. Vihamij-Butfinger nv is een technisch groothandelsbedrijf dat via haar over het gehele land verspreide verkoopkantoren een assortiment van ca. 50.000 artikelen op de markt brengt. Voor haar vestiging te Sassenhelm zoekt zij voor de afdeling Retouren en Reklames kandidaten voor de funktie van die belast zal worden met de administratieve verwerking van retourzendingen. Naast een opleiding op Mavo-nlvo en tenminste aangevuld met een praktijkdiploma boekhouden wordt van kandidaten verwacht dat zij met takt kunnen optreden naar zowel onze afnemers als medewerkers uit de organisatie. Bij gebleken geschiktheid ligt het in de bedoeling de funktionaris te laten doorgroeien naar de funktie van CHEF DEBITEURENADMINISTRATIE Bereidheid tot een gerichte studie moet dan, voor zover nodig, aanwezig zijn. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Vihamif- Buttinger nv, Wasbeekerlaan 59 te Sassenheim. Telefonisch zijn wij te bereiken onder r02522-19010. Rouppe van der Voort - werkmaatschappij van de Inter- natio-Muller Groep - is een landelijk opererend groothan delsbedrijf op het gebied van sanitaire electrotechni- sche - en centrale verwarmingsartikelen. Inmiddels hebben wij ons nieuwe pand betrokken. De sfeer om in te werken kan fijn genoemd worden. Op onze afdeling sanitair is nog plaats - in een vakkundig team - voor: op de verkoopafdeling Wij verwachten sollicitaties van vakbekwame (de vakman weet wat we bedoelen) mensen voor deze jobs. Sollicitaties: telefonisch 01720-29 310 toestel 113 of schriftelijk aan Rouppe van der Voort Handelmaat schappij B.V., postbus 374, Alphen aan den Rijn, ter atten tie van de afdeling personeelszaken. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Leeuwa Het bureau Binnenstad en Verkeer van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken van de secretarie, houdt zich bezig met beleidsvoorbereidende werkzaamheden op het gebied van de stadsverniewing, waaronder rehabilitatie en monumentenzorg, het verkeer en het openbaar vervoer. Ter versterking van de sector Binnenstad zoeken wij een: De te benoemen functionaris zal worden belast met de beleidsvoorbereidende werkzaamheden in het kader van het maken van stadsvernieuwingsplannen voor binnenstadswijken.' De functie biedt ruimte voor eigen inbreng en initiatief. De beleidsvoorbereiding vindt deels plaats in multidisciplinair samengestelde werk- en projectgroepen. Voor deze functie komen in aanmerking, gegadigden met het diploma GA I. en studerend voor GA II, maar ook zij die een academische opleiding hebben afgerond en zich aangetrokken voelen tot bovengenoemd werkveld. Ervaring in een soortgelijke functie kan een voordeel zijn. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan maximaal 2.807,- bruto per maand bedragend Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. [Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. Ch. F. van der Weijden, chef van het bureau Binnenstad en Verkeer, 071-145344, tst. 247. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nr. 77049 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24