ktikliiii PERSONEEÜ Ip&or£EiP*rion"1 personea A. r sonesl PERSONEEL PERSOi\EELreRSONEEL Johnson Control N.V. monteurs en hulpmonteurs a-verpleegkundigen a-verpleegkundige doktersassistente -ir randstad uitzendbureau "Uyterdijk" S. VAN DER MEER B.V. administrateur Schooladviesdienst Leiden medewerker voor begeleiding van het buitengewoon onderwijs Dagelijks over de krant strips en waaiers iedereen komt aan bod persoottlpERSOPea personeel De Rijksuniversiteit te Leiden röept sollicitanten op voor de onderstaande vakatures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secre tariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2300 RA Leiden. vakature nr. 7-248/1158 Stichting Leidse Studentenhuisvesting salaris: vakature nr. 7-249/1158 Bureau Studenten psychologen salaris vakature nr. 7-241/1158 Huygens Laboratorium Reduktiegroep Stich ting Radiostraling Zon en Melkweg medewerker onderhoudsadministratie en werkvoorbereiding taak: het verzamelen en verwerken van gegevens voor het opstellen en bijstellen van de lange-termijnplanning en de budget bewaking van het onderhoud; het administratief begeleiden van bouw- en verbouwprojecten; het maken van bestands overzichten; het voeren van correspon dentie en het opstellen van periodieke rapporten en nacalculaties. een middelbare schoolopleiding en liefst enige ervaring in genoemde werkzaam heden, bijv. opgedaan bij een architecten bureau. Leeftijd b.v.k. ca. 23 a 26 jaar. maximaal 2291,bruto per maand, secretaresse (0.6 dagtaak) taak: het zelfstandig verrichten van diverse administratieve werkzaamheden; het schrijven en typen van brieven; het telefonisch te woord staan en ontvangerv van kliënten. een middelbare schoolopleiding; goede sociale vaardigheden en het vermogen om taktisch te kunnen optreden. Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 25 jaar. maximaal 1374,60 bruto per maand. administratief medewerk(st)er (0.5 dagtaak) taak: het voeren van de administratie van wetenschappelijke gegevens; het verrichten van eenvoudige reken- en ponswerkzaam heden en archiverings- en documentatie- werkzaamheden. het vermogen om genoemde werkzaam heden op een zeer accurate en zelfstandige wijze uit te voeren. Enige vaardigheid in de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk, strekt tot aanbeveling. maximaal 1050,50 bruto per maand. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse Organisatie voor Zuiver Wetenschappelijk onderzoek (Z.W.O.) in het kader van de Stichting Radiostraling Zon en Melkweg. De werktijd is in nader overleg te regelen. Indiensttreding zo mogelijk per 17 oktober 1977. Voor alle vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Bij indiensttreding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrek door het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken, telefoon 071-148333, toestel 3048 of 3689. Voor onze montage afdeling zoeken wij i.v.m. een toenemende ak- tiviteit gegadigden voor de funktie van Vereiste: M.T.S., resp. L.T.S. elektro-techniek Na een inwerkperiode zal hun taak bestaan uit het zelf standig of in teamverband uitvoeren van pneumatische en elektronische regelinstallaties. Wij zijn een toonaangevende Amerikaanse firma in het optimaal automatiseren van gebouwen. Soil, te richten aan: Johnson Control N.V. J. F. Kennedy plantsoen 1a, Voorschoten't.a.v. J. v. d. Ham, telefoon 01717-6530. direct (para)medisch werk voor: voor diverse afdelingen, in ziekenhuizen in Leiden. Alle diensten, voor onbepaalde tijd. voor de O.K.-Neurochirurgie, in een ziekenhuis in Leiden. Hele dagen, dagdienst en bereikbaarheidsdienst. Voor langere tijd. Leiden: Kort Rapenburg 6, tel.: (071) -14 95 41 LEIDEN Bij ons worden HULPMONTEURS opgeleid tot monteurs Hierdoor zijn er weer vakatures ontstaan voor HULPMONTEURS C.V. Leeftijd tot 18 jaar Goede loonregeling, met prima vooruitzichten worden geboden. Cerrit v.d. Veenstraat 59-65, Leiden ZW Melden tussen 14.00 - 15.00 uur of na telefonische afspraak 071-765500. Na 6 uur 01714 - 3165. WORDT AUTORIJ-INSTRUKTEUR(TRICE) 30.000 - tot 40.000 - per jaar kunt U verdienen bij de grootste autorijschoolkombinatie van Nederland. Onge- diplomeerden ontvangen een volledige vakopleiding. Voor uitgebreide informatie: De Centrale, Parkweg 28, Den Haag. Telefoon 070-548306, 501726, 501824 (tus sen 10.00 uur en 16.00 uur. Interkerkelijke School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs Opleiding tot gezinsverzorgende en bejaardenverzorgende Turkooislaan 1, Leiden. Onze nieuwe school met internaat start met ingang van 1 januari 1978. Vanaf dat moment hebben wij een aantal medewerkers nodig om onze huishoudelijke staf te ver sterken. Aanstelling kan geschiede^ in volledige of ge deeltelijke weektaak, waarbij we aan de volgende func ties denken: KOK HULPCONCIERGE SCHOOL—SCHOONMAKER WERKSTER Een combinatie van functies is mogelijk. Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. Uiterlijke datum van indiensttreding: 1 januari 1978. Sollicitanten dienen een positieve instelling te hebben ten aanzien van het Chris telijk Onderwijs. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct-di rectrice, mevrouw H. A. Bos. Zii is telefonisch op school bereikbaar (07112 53 79; privé (76 02 89. Sollicitaties - uitsluitend schriftelijk - aan de directeur K. Zwitser, postbus 1053, Oegstgeest. Opslag en distributie diepvriesprodukten Langeweg 7 te Roelofarendsveen - tel. 01713-3900* Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Hij zal verantwoordelijk zijn voor de gehele boekhouding van het Transport en Diepvriesbedrijf, alsmede van een aantal dochter en samenwerkende ondernemingen. Ervaring aangaande samenwerking met commerciële af delingen, alsmede enige kennis van automatisering is gewenst. Wij denken aan een enthousiaste medewerker vanaf 22 jaar met een middelbare opleiding en M.B.A. diploma of daarmee gelijkstaande opleiding. Sollicitanten met di ploma S P D of studerende daarvoor genieten de voor keur. Salaris en emolumenten worden in overleg vastgesteld. Voor informatie en sollicitaties, zowel schriftelijk als mondeling, gelieve u contact op te nemen met de heer J. W. van der Meer. Na 10.00 uur tel. 01713-2009. Gravure de Vries B.V. vraagt met spoed ervaren handzetter die bereid is mede te werken aan de overstap naar fotografisch zetten. Voor de drukkerij ervaren boekdrukker die bereid is met een team jonge collega's ons bekende paramount reliëf drukwerk te ver zorgen. Sollicitaties Prinsengracht 120, Den Haag, telefoon 070-462841, na 18.00 uur 071- 153705. De Schooladviesdienst Leiden vraagt (full-time) een Zijn of haar werk zal bestaan uit het inventariseren van de begeleidingsbe hoefte van scholen voor Buitengewoon Onderwijs in Leiden (15) en Oegstgeest (1). Op basis van deze inventarisatie zal een begeleidingsplan opgesteld worden waarvoor de betrokken medewerker uitvoeringsverantwoordelijkheid draagt onder leiding van de directeur. Het ligt in de bedoeling om voor de uitvoering van dit begeleidingsplan voor het cursusjaar 1978/1979 een tweede begeleider aan te stellen.. De werkzaamheden zullen in nauw overleg en in samenwerking met enerzijds het veld en anderzijds collega's binnen de S.A.D. plaats moeten vinden. Gevraagd wordt: een M.O. A/B-opleiding en/of universitaire opleiding in (ortho)pedagogiek of onderwijskunde. Ervaring in het Buitengewoon Onderwijs strekt tot aanbeve ling. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij mw. E. v.d. Meeren-Kok en/of bij de directeur van de S.A.D. (het liefst tussen 12.00 en 13.30 uur). Tel. 071- 140546. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de S.A.D., drs. J. L. de Bil, Stationsweg 32, Leiden. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, ontstaat op korte termijn een vacature voor een bezigheidstherapeute voor de afdeling creatieve therapie voor opname-pa tiënten. Onze gedachten gaan uit naar enthousiaste kandidaten met een beroepsgerichte opleiding (Princenoord of Norel) die zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris nader overeen te komen. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de ad junct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* STICHTING SAMENWERKING DELFTSE ZIEKENHUIZEN opgericht door Bethel Ziekenhuis, Oude- en Nieuwe Gasthuis en St. Hippolytus Ziekenhuis Voor het klinisch chemisch laboratorium zoeken wij een geroutineerde ANALIST(E) Onze gedachten gaan uit naar een analist(e) met een UBO-diploma of daaraan gelijkgesteld, klinisch chemi sche richting, die; enige jaren ervaring heeft; zelfstandig kën werken; bereid is om een aantal weekeinden in de maand van 08.00 tot 17.00 uur voornamelijk haematologisch onder zoek te doen. Er staat goede, geavanceerde apparatuur ter be schikking. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Zieken huiswezen. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mw. W. H. A. Jacobs, algemeen hoofdanalist, tel. 015- 569319, toestel 1166. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling per soneelszaken, Reynier de Graefweg 7 te Delft. bureauleidster (er) Wij verwachten dat zij/hij beschikt over: - commercieel inzicht - goede contactuele eigenschappen - gevoel voor verantwoordelijkheid - ervaring in dienstverlenende bedrijven. Wij bieden haar/hem een zelfstandige en afwisselende funktie. Uitstekende verdienste-mogelijkheden, ruime inwerkperiode.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22