Pakkend ribcord Vier gezellige bruine koffiemokken. DE VRIND ACI-installateur De Vrind geeft twee winters lang garantie op uw CV. Douwe Egberts koffie. lekkere koffie. VANAVOND OP DE T.V. Een ACI-installateur moet voldoen aan hoge eisen op f het gebied van betrouw baarheid en deskundigheid. Daarom kan hij ook met een gerust hart niet één, maar twee jaar garantie geven op de c.v. in uw woonhuis. Wij zijn ook ACI-installateur. Dat betekent dus voor u zeker heid. En twee winters (schriftelijke) garantie. Belt u ons eens - of kom eens langs. Wij vertellen u er graat meer over. Beschuitsteeg 12 - Leiden Telefoon 071-122306 'Zie vanavond de STER-REKLAME opmerkelijke mode-opmerkelijke prijzen Corduroy pak Van 100% katoenen corduroy, met dubbel sierstiksel. Merk: He-man. In: grijs, donkerbruin en blauw. Corduroy pak Van 100% katoenen midrib corduroy. Schuttersveld gentleroy. Merk: He-man. In. marine, bruin, grijs en zwart. Corduroy pak met vest Van 100% katoenen corduroy. Schuttersveld gentleroy. Merk: He-man. In. zwart, bruin, grijs en marine. (je weet dat 'tgoed is) Vier antiek-bruine porseleinen koffiemokken met grappige rijmpjes over ouderwets gezellige koffie-momenten. Ze zijn door Villeroy Boch speciaal voor Douwe Egberts gemaakt. Tijdelijk kunt u deze 4 mokken krijgen voor maar f 9,95 plus twee Douwe Egberts-vrouwtjes,die u gemakkelijk uit de voorkant van elk pak Douwe Egberts koffie kunt knippen. Hoe krijgt u deze voordelige koffiemokken in uw bezit? U kunt de complete set tegen betaling van f 9,95 en inlevering van de twee Douwe Egberts-vrouwtjes meteen ophalen bij één van de Douwe Egberts-geschenkencentra. U kunt ook het bestelformulier, dat in de winkel voor u klaarligt, opsturen. Of u gebruikt de bon die u hiernaast vindt. Haast u, de voorraad is beperkt. Geschenkencentra. Amsterdam - Stadionweg 168 Rotterdam - Meent 85 Den Haag - Theresiastraat 32 Utrecht - Vleutensevaart 3 (bij D.E.Keulsekade). Arnhem - Stationsplein 25 Enschede - Langestraat 54 Eindhoven - Hooghuisstraat 31 Heerlen - Het Loon (naast ANWB) Joure - Lecuwarderweg Bestelbon. I 1Stuurt u mij s.v.p.set(s) a 4 bruine koffiemokken. I 2. Hierbij ingesloten mijn ingevulde en getekende (t.n.v. D.E. koffiemokken, girono. 79900, Utrecht): D girobetaalkaart" ID bank-betaalcheque* D giro-overschrijvingskaart" zwart maken wat van toepassing is) Het ingevulde bedrag is f(aantal sets x f 9,95). I 3. Tevens heb ik ingeslotenuitgeknipte D.E.-vrouwtjes I (aantal sets x 2). U vindt deze op de voorkant van elk pak D.E.-koffie. Indien u deze bestelbon, het betaalmiddel en de D.E.-vrouwtjes samen in een als brief gefrankeerde envelop toestuurt aan: Douwe Egberts "koffiemokken',' postbus 2076, Utrecht, krijgt u na enkele weken de koffiemokken thuisgestuurd. Naam: Adres: Plaats:

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26