D®@c TOQGDQ 2195.- 3995.- J? IS i, A m. 3295.- MEUBELEN d □na "VI Da's heel apart Klassiek wandmeubel bestaande uit 2Vz dee!. Geeft een zee aan bergruimte en neemt toch niet zoveel plaats in. Waarom nog langer wachten nu u 'm zo voordelig kunt kopen. Massief Zitcomfort in optima forma Dit prachtige, eiken bankstel biedt werkelijk alles wat u ervan verwacht. Gemaakt van een uitgezochte kwaliteit eiken, in bizonder fraaie bewerking en... een voortreffelijk goede bekleding. Uniek zit-komfort. Gecapitonneerde rugkussens en beklede armleggers. Modern zitkomfort begint bij dit bankstel. Kwaliteitsstof in gezellig streepdessin. Genopte zit- en rugkussens.Oerdegelijke konstruktie. Zwart essen. Nu voor Bijpassende 8-hoekige salontafel in eiken 675.- Fraai van vorm en kunstig gedraaid eiken, zijn de kenmerken van deze "eerlijke" slaapkamer. Ruim 2-persoons ledikant kompleet met 2 nachtkastjes met laden. Kosfen samen slechts Bijpassende 3-deurs linnenkast en toiletmeubel zijn apart leverbaar. Lange Gracht 5 (aan de City Ring) Tel. 071-121645 Parkeerplaats bij molen De Valk Donderdag koopavond Kanaalstraat-Heereweg Tel. 02521 -14642 Donderdag koopavond ZWANENBURG Dennenlaan 53 Tel. 02907-4590. Vrijdag koopavond Mijnders levert alle meubelen, In 9 van de 10 gevallen, direkt uil voorraad. Géén maandenlange wachttijden. Mijnders omringt elk af te leveren meubelstuk met de grootste zorg. Bij Mijnders mag U gerust in en uit lopen. Onze toon zalen staan altijd gastvrij voor U open. MLl SDD Mi iedereen leest de krant altijd en overal. /t4- □DO -p iedereen leest de krant altijd en overal. o L iedereen leest de krant altijd en overal. ÏSD- I

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8