We hebben alleen maar leer. Maar dan ook wel alles in leer... Een wereld in leer. Mondileder,\hlkenburg ZH (bij Leiden)-Vborschoterweg45-47 (in Home Centre Haagse Schouw). MONDILEDER ...Bijvoorbeeld van De Klassieke Lijn. Juist vroeger zaten de mensen op leer. Juist vroeger beleefde leer zijn gouden eeuw. Toch is dat onvoltooid verleden tijd. Want Mondileder heeft nog steeds een afdeling klassieken waaruit u kunt kiezen. Kiezen tussen hoofs of boers en alles wat daar tussen ligt. Zoals (zie foto's) de pas gearriveerde tweezitter in antiek gelakt leer, dubbel genageld en met losse hoofd kussens en volant. Of de origineel Engelse "Georgian Wing Chair!' eveneens in antiek gelakt leer, dubbel genageld, met de hand gecapitonneerde rug en met dons gevuld, los zitkussen. Klassieke tweezitters vindt u bij ons in prijzen van fl.705,- tot en met f 5.390,-. Fauteuils van f795,- tot en met f 3.385,-. Reden genoeg om eens naar Mondileder te komen en het zitten in klassieke stijl te laten herleven. ...Bijvoorbeeld van De Elementen Lijn. In Holland staan kleine, grote, hoekige, ronde, kneuterige en ruime huizen. Vandaar onze afdeling Elementen Lijn. De passen-en-meten lijn.Met zitmeubels die stuk voor stuk uiterlijk schoon kombineren met praktische toepasbaarheid. Zoals (zie foto) deze nieuwq serie elementen in prachtig patch-work van wildleer, met bijpassende hoek- en tussen- tafels, waarvan bovenblad en lichtlijsten zijn uitgevoerd in puur eiken. En met ingebouwde stereo-set. Praktische zitelementen vindt u bij ons in prijzen van f 695,- tot en met f 2.820,-. Kom dus naar Mondileder om eens te schuiven met ronde, rechte, zakelijke romantische eenheden van de Elementen Lijn. ...Bijvoorbeeld van De Rechte Lijn. Een rijk en natuurlijk materiaal als leer laat zich schitterend verwerken in vele vormen. Ook in een zakelijke lijn, de hoekige vorm. Die zeer wel past in vele interieurs. Want een sobere vormgeving komt net zo goed tot zijn recht in een romantische, als in een wat strengere omgeving. Zoals (zie foto) deze recente rechte driezitsbank van zwaar, door en door geverfd wildleer. Rug-en zitkussens zijn los en alle naden zijn afgewerkt met de ijzersterke zadelsteek. Rechte twee- en driezitskombinaties vindt u bij ons in prijzen van f2.995,- tot en met f10.200,-. Kom dus gerust eens langs bij Mondileder om te passen en te meten met de Rechte Lijn. ...Bijvoorbeeld van De Ronde Lijn. Een zitstijl voor mensen die gekozen hebben voor het gezellige wonen. Die verknocht zijn aan dit lieve leven en een bourgondische ambiance prefereren. Voor hen is er de Mondileder kollektie in ronde en bloezende zitmeubelen. Weelderig en Rubensiaans van belijning. Zoals (zie foto) deze gloednieuwe twee- en driezits kombinatie van zeer soepel leer, met vaste zit- en rug kussens, diep geplooid en met naden die zijn afgewerkt met leren veters. Rondborstige twee- en driezitskombinaties vindt u bij ons in prijzen van f2.695,- tot en met f9.405,-. Dus kom maar eens naar Mondileder om u te laten zakken in de mollige armen van de Ronde Lijn. ...Bijvoorbeeld van De Avantgarde Lijn. Van alles het nieuwste. En daar dan nog het nieuwste van. Zo zou je onze Avant-garde Lijn collectie kunnen karakteriseren. Vol gewaagde en opvallende experimenten in leer. Toegepaste kunst van Italiaanse ontwerpers of Braziliaanse vormgevers. Zoals (zie foto) deze hooggerugde maar uiterst geriefelijke twee- en driezitskombinatie in geschuurd rundleer. Met zachte, losse lende- en zitkussens, die een lui' en luxe zitgevoel geven. De nieuwste ontwerpen in twee- en driezits kombinaties vindt u bij ons in prijzen van f5.225,- tot en met f13.920,-. Keuzemogelijkheden genoeg om naar Mondileder te komen en u eens te laten uitdagen door het nieuwste in de Avant-garde Lijn. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12