Hoogste tijdvoor zwierig wijd. De nieuweVW-Passats staan voor u klaar bij: WIERINGA MODE Sinaasappelsap is pas echt lekker als het vers is. Net als melk. Daarom is sinaasappelsap van de Melkunie het lekkerste sinaasappelsap. Vers is eerlijk, vers is heerlijk. Schoolartsendienst Kring Alphen aan den Rijn LOGOPEDIST(E) In het koelvak en bij de melkman: zuiver sinaas appelsap van de Melkunie Lekker, puur, ongezoet, dagvers verpakt. Neem zo'n pak mee, als u toch melk koopt. Voor een gezond ontbijt. Of een verfrissend tussendoortje. melkunie De commissie van beheer van bovenvermelde dienst roept sollicitanten op voor de functie van Salarisgrenzen bij een volledige betrekking van 30 klokuren van 2207,70 tot 3774,60 per maand, vermeerderd met 8% vakantie-toelage en eventuele kindertoelage. De verschuldigde premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de dienst. Taakomschrijving en werktijdenregeling zullen in nader over leg worden geregeld met de heer A. J. Zwartendijk, fungerend hoofd van de dienst, telefoon 01720-74955 c.q. 73465, bij wie desgewenst ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de voorzitter van de com missie van beheer per adres Raadhuis Alphen aan den Rijn. U heeft nog geen wappermouwen? Geen bollende blouson? Geen zwaairok? Dan is 't nu de tijd om even langs te lopen, want wijd en wapperend is grote mode. En erg mooi ook. Daarom hebben we er extra veel van. Blousonstijl, harig angora, opstaand kraagje, tunnelceintuur, kortom helemaal nieuw. Ook qua kleuren. 23, Zwierige zwaairok met plooien rondom. Modieus Higginsruitje in bruin/camel of groen/camel. 69, Beeldschone bloezende jumper in angora met lage v-hals. brede boorden, brede mouwen, brede kontraststreep. Prima. In grijs, hazelnoot, écru. 45, Bijdetijdse plissérok in de beste tinten. 49 Breestraat 155, Leiden Met vernieuwde styling en comfort De nieuwe VW-Passats zijn nog mooier geworden. Nóg gestroomlijnder. Nog functioneler. Het hele front is nieuw ontworpen, met in de koplampen opgenomen richtingaanwijzers, die tot in de zijflanken doorlopen. Ook de naar de zijflanken doorlopende achterlicht partijen zijn nieuw. Het dashboard is geheel nieuw ontworpen. Het totale comfort is aanzienlijk uitgebreid. Alle Passats rijden op normale benzine. En ze zijn daar erg zuinig mee: 1 op 11,7 volgens DIN. Geversstraat 30 Oegstgeest Tel.: 071-151940/152661 v.d Valk Boumanweg 2 Leiderdorp Tel.: 071-899212 Hofweg 39 Voorschoten Tel.: 071-769307 Tramstraat 67 Katwijk aan Zee Tel.: 01718-15141 Maar ook de rijeigenschappen zijn nog op enkele punten geper fectioneerd. Passat Limousine, de ruime De Passat met een ideale bagageruimte, die ge makkelijk bereikbaar is. Passat Comfort, de grote lader Met extra-grote achterdeur en wegklapbare achterbank. Passat Variant, de reuze-lader Met formidabele laadruimte (1.4601). Voor uw staande klok en nog veel meer. Olie verversen hoeft maar eens in de 7.500 km. En voor een servicebeurt met Diagnose behoeft u maar één keer per 15.000 km langs te komen. Volkswagen, gewoon even rekenen

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28