De nieuwe Harmony-collectie: wijd en behaaglijk. heren verkppers SWEDA S wat wilt u dat wij u aanbieden Voor de vrouw die met smaak haar mode kiest en de mogelijkheid wil een stijl te bepalen, die past bij haar eigen persoonlijkheid, brengt Lampe een verrassend mooie en rijk geschakeerde winter collectie Onder de naam: Harmony. Een collectie vol fijne, vrouwelijke kleding. Met makkelijke, sportieve en modieuze modellen. Een collectie vol fraaie ideeën... van schitterend gebreide vesten en jurken (De Gebreide Stijl), van zwierig wijde rokken en jassen (De Wijde Stijl), en van sportieve of juist geklede blazers (De Blazer Stijl), 't Wordt een prachtige winter dit jaar... ZOU U willen werken in een dynamische buitendienst? Wilt u zelfstandigheid combineren met de zekerheid van een vast dienstverband? Beschikt u daarbij over doorzettingsvermogen, een zake lijke inslag en goede omgangsvormen? DAN IS HIER UW KANS DE VERZEKERINGS UNIE Behorende tot het assurantieconcern Stad Rotterdam Anno 1720 zoekt voor het rayon Katwijk/Noordwijk een VERTEGENWOORDIGER in vaste dienst. U dient te voldoen aan de volgende eisen: Gehuwd en tenminste 23 jaar; Algemene ontwikkeling op mulo niveau. Geboden wordt: Degelijke opleiding door maatschappij; Blijvende begeleiding van inspecteur; Directe opname in premievrij pensioenfonds; Gegarandeerd totaalinkomen van minimaal 24.000 - gedurende het 1e jaar. aanmerking DE VERZEKERINGS UNIE Ook kunt u telefonisch solliciteren onder r 3221 (b.g.g. tot 16.45 uur 030-333417). Gouden bergen, grenzeloze inkomens, adembenemende sekundaire arbeids voorwaarden, direktiezetels binnen handbereik Ach, u weet zelf wel wat dergelijke kreten in de praktijk waard blijken te zijn. Laten wij de zaken liever nuchter bekijken. Bij Sweda kas- en dataregisters wordt niet alleen zéér goed verkocht/er wordt ook graag zéér goed betaald. U bent nu werkzaam op een plaats waar uw verkoopkwaliteiten onvoldoende tot hun recht kunnen komen. U bent in staat om ons ervan te overtuigen dat u uit het goede hout gesneden bent. Uw verkoopervaring staat daarbij voorop. Bekendheid met de branche is beslist geen vereiste. De verkooptraining en de gede gen produkt- en marktkennis die u van ons krijgt, stellen u in staat om zelfstandig de verkoop aan zowel vooraanstaande bedrij ven als kleinere firma's ter hand te nemen. Het beschermde rayon Leiden/Alphen a.d. Rijn/tot Rotterdam stellen wij U ter beschikking. Wilt U méér informatie dan kunt U tijdens kantoortijd kontakt opnemen met het hoofdkantoor: 033-30169 (de heer R. Gart). Na 19.00 uur kunt U kontakt opnemen met de heer R. de Vries (Lelystad) 03200-41671; de heer J. Dreuning (Ede) 08380-13564; de heer R. Gart (Zandvoort) 02507-6503 of de heer N. Rooyackers (Helmond) 04920-33391. U kunt ook een bondige sollicitatiebrief zenden aan: 'n kei van een kasregister LBS Amersfoort, Brouwersstraat 4. Postbus 224, telefoon 033-30169. ,,Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te 's-Gra- venhagedd. 1 september 1977 is na gedaan verzet het vonnis van gemelde Rechtbank dd. 11 augustus 1977, houdende faillietverklaring van J. J. -H. Prins, wonende te Leiden aan de Vreewijkstraat no.2, ver nietigd. Curator. Mr. R. VEENENDAAL. Postbus 51, Hoge Rijndijk 14, Leiden. Mevr. Neli Kagie lerares engels M.O., frans M.O., tolk, beëdigd ver taalster, hervat haar lessen a/h Dienstencentrum op dinsdag 20 sept. en thuis op maandag 19 sept. Langebrug 4a, Leiden. Telefoon 071-131833. De Leeuw Assurantiën en Make laardij zoekt op korte termijn een AMINISTRATIEF MEDEWERKER Zijn werkzaamheden liggen op het gebied van de finan ciële administratie en tekstverwerking, welke in teamver band worden verricht met eigen computer. Wij bieden een goed salaris, 8% vakantietoeslag en een premie-vrij pensioen. Eventuele reis- en studiekosten worden vergoed. Heeft u belangstelling? Schrijft u naar onderstaand adres of bel op voor een afspraak. U kunt vragen naar de heer de Leeuw of naar de heer Wagter. DE LEEUW Assurantiën en Makelaardij, Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718-29301. Tijdelijk adres: Evertsenstraat 15.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20