Auün indeHema De broekheefteen streepje voor DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN f Dubbele waardepunten op vacuumverse koffie van Douwe Egberts* HEMA Douwe Egberts koffie, lekkere koffie. Geldig t/m 21 september LEIDSE VLEESCENTRALE b.v. Pasteurstraat 1, Leiden, telefoon 071- 131876. vraagt: 1. slager goed kunnende uitbenen. 2. Halfwas slager een goed salaris 5-daagse werkweek (zaterdag vrij) gratis bedrijfskleding. Flannel streep 75/25 wol/polyester. Met steekzak. Merk: He-man. In twee kleuren grijs. Serge streep 55/45 polyester/wol. Met bandzakjes. Merk: He-man. In zwart, grijs, marine en bruin. Gabardine streep 55/45 polyester/wol. Met opgestikte achterzak. Merk: He-man. In verschillende strepen. Kleur zwart. 75,- opmerkelijke mode-opmerkelijke prijzen iedereen leest de krant altijd en overal. Te koop aangeboden herenhuis Zeemanlaan In z.g.st. van onder houd. Gevraagd goede huur parterreflat liefst Burggravenlaan of omg. Br. ond. no. 49197 bur. van dit blad. Voel de luxe, zie de elegance van deze lange duster. Een overslagmodel van heerlijk warm velours in de al even warme kleuren rood, groen, bruin, marine en zwart. Voor de kenner onder u noemen we de kwaliteit van het velours: Arnel BRW. Verder attenderen we nog even op de fantasiegarnering langs hals en mouwen. Maten 38/40 - 42/44 - 46/48. Normaal 60,- Een kleine attentie van Douwe Egberts: tijdelijk vindt u op elk pak vacuumverse Douwe Egberts koffie dubbele waardepunten. Zo geniet u niet alleen van heerlijke, geurige koffie, maar spaart u ook nog extra snel voor een van de waardevolle D.E.-geschenken.Vraag uw winkelier de gratis geschenkengids of stuur even een briefkaartje aan Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht en u krijgt de lijst gratis toegestuurd. (je iveet dat 'tgoed is)

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22