Verboden voor gehandicapten ieideidorp EMSiiJ leiderclorp U kunt er meer aan doen dan u denkt VERHEUL IPDELHOEK'S SIRE het is voor de bioloog en de banketbakker, en het komt elke dag in de bus AUTOMONTEUR OPENDEURDIENST VERLOVEN? materieel-administrateur Te koop tussenhuis STREMMING SCHEEPVAART f Bestemmingsplan voor Achthoven in voorbereiding „CELONA" een onderhouds monteur een medewerker(ster) algemene dienst MEDEWERKER Wij zoeken winkelier voor winkel in Voorhof Keuze uit vele mogelijkheden. Vraag inlichtingen en folders bij: REIS- EN PASSAGEBUREAU B.V. Koornbrugsteeg 3 (Stadhuisplein) - Tel. 071-140641 Haven 21 A - Tel. 071-132222-132422. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels; stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. Nederland -Vereniging van arbeids- en welzijnszorg vooi mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020-872401. SlE 104 2kl55 ra ra de krant natuurlijk! gemeente alphen aan den rijnS Bij het Buro Werktuigbouw van de Afdeling Reiniging en Werktuigbouw van de Dienst Openbare Werken ontstaat, door pensionering van de huidige functiona ris, op korte termijn een vacature voor een die naast alle voorkomende reparatie- en onder houdswerkzaamheden aan het voertuig- en ma chinepark van deze dienst, in het bijzonder zal worden belast met onderhouds- en reparatie werkzaamheden aan motormaaiers (Toro en Ran-, somes). Als u interesse heeft en naar deze functie wenst te solliciteren, kunt u een sollicitatieformulier afhalen bij de receptioniste van het gebouw Castellumstraat 6. Het formulier dient u volledig ingevuld, ondertekend .en voorzien van een recente pasfoto binnen 10 dagen te zenden aan de directeur van de Dienst Openbare Werken, met vermelding van nr. 22/77/GW. De directeur van openbare werken, Ir. A. A. Bos. MORGEN BETHLEHEMKERK (Kooikapel AANVANG 10.00 UUR DS. R. Steenstra m.m.v. VREDESKERK-jeugdkoor EXPERIMENTEEL KERKEWERK N.H. GEM. uw juwelier-adviseur is AANNEMING-MAATSCHAPPIJ PANAGR0 B.V. - WARMOND vraagt op het hoofdkantoor te Warmond een die in samenwerking met de afdeling materieel-beheer de gehele administratieve, faktuurkontrole en verslagleg ging van de omvangrijke materieel-exploitatie verzorgt. Voor deze verantwoordelijke funktie is een opleiding op minimaal MAVO-niveau met studie voor of in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden een vereiste. Studiefaciliteiten kunnen worden geboden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie van Panagro B.V., Veerpolder 1 te War mond. PAARDRIJDEN Langs strand, door bos en duin bij Manege Giel Smit )gelegen aan de duinen). Buitenritten van 2 uur. Rijtijden iedere dag van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur. 's Avonds paardrijles onder gedipl. instructie. Reser veren per tel. 02523-2763 of bij onzè stal: Schulpweg 129, Noordwijkerhout. LEIDERDORP Leuk gelegen aan de Berkenkade. Ind.: ruime living, keuken, toilet, hal, gang, voortuin, ach tertuin met schuur en achteruitgang. 1 e etage: voorkamer over volle breedte (oorspronkelijk 2 kamers), achterkamer, douchekamer met ruimte voor lig bad, ruim zonnebalkon. 2e etage: zolderetage mte grote kamer en veel bergruim- Pand zier er zeer goed uit. Er blijft zeer veel extra achter zoals: vloerbedekking en dubbele ramen in de woonka mer. Aanvaarding oktober 1977 Vraagprijs 260.000,- k.k. Makelaarskantoor De Bruyn en Tak BV Parkweg 53, Voorburg. Telefoon 070-694151. AUTOVERHUUR ^t^agten8traaM0-M^eidpn^71-i125709^153627^ Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend, dat i.v.m. het leggen van een afvalwaterzinker in het Oegstgeesterkanaal te Rijnsburg, op ca. 320 meter ten westen van de brug Rijksweg44, zal het scheepvaartver keer aldaar op woensdag 21 september a.s. tussen 8.00 en 18.00 uur, of zoveel korter als mogelijk of langer als noodzakelijk zal blijken, worden gestremd. De gemeenteraad heeft op 5 september 1977 een voorbereidingsbesluit genomen voor Achthoven. Dit houdt verband met de voorbereiding van een be stemmingsplan voor het gebied dat begrensd wordt door: de Does, de Hoofdstraat, de Achthovenerweg in zuid oostelijke richting tot voorbij het pand Achthovener weg 28, de Oude Rijn, de grens met de gemeente Koudekerk aan den Rijn en de grens met de gemeen te Woubrugge. Bij het voorbereidingsbesluit is tevens bepaald, dat een aanlegvergunning van burgemeester en wethou ders is vereist voor het uitvoeren van de hierna ge noemde werken en/of werkzaamheden in het betrok ken gebied, met uitzondering van normale onder houdswerkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of afgraven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland: b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van an dere oppervlakteverhardingen, voor zover dit aan leggen, verharden of aanbrengen niet valt onder het verbod ingevolge artikel 287 van de bouwver ordening; c. het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijke gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, als mede het aanleggen of Inrichten van opslag, stort- of bergplaatsen: d. het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; e. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, vliegvelden en landings plaatsen, kampeer- of caravanterreinen, dagcam pings, lig- of speelstranden, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; f. het aanbrengen van ondergrondse of boven grondse leidingen, konstrukties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidin gen, konstrukties, installaties of apparatuur wor den mede begrepen rekreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidin gen, konstrukties, installaties en apparatuur wor den niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappelijke of na tuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor de uitoefening van het agra risch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtre ding van dit besluit; g. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en living-vans voor zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; h. het aanleggen of inrichten van havens en centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleg gen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; 3. te bepalen dat in afwijking van het bepaalde onder 2. geen vergunning is vereist: a. voor werken en/of werkzaamheden welke in het kader van de normale agrarische bedrijfsvoering nodig zijn dan wel voor tijdelijke opslag en/of stor ting welke nodig is voor het oprichten van en/of storting welke nodig is voor het oprichten van bouwwerken, overeenstemming een verleende bouwvergunning; b. indien voor de uit te voeren werken en/of werk zaamheden reeds uit anderen hoofde een op het publieke recht gebaseerde vergunning is vereist, indien bij het beoordelen van die vergunningaan vrage van ruimtelijke ordening wordt rekening ge houden en dpze vergunning is verleend. Het voorbereidingsbesluit ligt met ingang van 9 september 1977 voor een ieder ter inzage in het informatiecentrum, gemeen tehuis, Hoofdstraat 3. Leiderdorp, 9 september 1977 De burgemeester van Leiderdorp. Gevraagd longe modebewuste verkoopster liefst met ervaring, voor exclusieve damesmodezaak. Inlichtingen: QUEEN ANN damesmode, Oegstgeest. Tel. 071-154515, na 18 uur 763620. .«O* \&e In Leiden Bar dancing Discotheek voor gezelligheid en vertier want discjocky Kokky geeft u plezier. Uw gastheren zijn Willem en Niko. Oude Vest 97. TOT ZIENS. Grimbergen Noordermeer bv vraagt voor de afdeling centrale verwarming Rijbewijs vereist. Vliet N.Z. 19, Rijnsburg, telefoon 01716-29200. boekdruk+offset/boekhandel/kantoorboekhandel nieuwe rijn 83 postbus 3023 leiden telefoon 071-12.27.51 in ons klein, modern bedrijf vragen wij voor onmiddellijk zijn/haar taak zal bestaan uit: opruimen van de drukkerij ter assistentie van de drukkers. afwerken van drukwerk. het verzorgen van de expeditie, en vele andere voorkomende werkzaamheden. vereisten: minimaal 18 jaar, rijbewijs b.e. en voldoende werklust. salaris bij 21 jaar f 1725,- (bruto), proeftijd 2 maanden. indien u interesse heeft bel even telefoon 071-12.27.51 of kom naar nieuwe rijn 83 en vraag naar j.j. de graaff. Prospectus geheel vrijblijvend op aanvraag voor de eerstvolgende kursussen: SCHOONHEIDSSPECIALISTE (A en B voor het officiële Stivas vakdiploma) VISAGIST(E) make-up specialist(e) PEDIKURE MANNEQUIN Dag- en avondkursussen. Aanvang medio september. NOS OPLEIDINGSSCHOOL - DEN HAAG Korte Poten ya, telefoon ju/0) 46.52.04. ervaren machinale houtbewerker 65 ook welkom. Timmerfabriek H. J. Amersfoort Utrechtse Veer 26, Leiden. Tel. 132838. Accountantskantoor G. P. VAN HAASTEREN, Register-accountant nodigt sollicitanten uit voor de functie van geboden wordt: zelfstandige en gevarieerde werkkring. Te koop gevraagd ruim hoekherenhuis in Oegstgeest (oude gedeelte of Voscuyl) of Leiden (Burg./Prof. wijk, gracht, singel, of staatsliedenbuurt. Woonk. beslist diep (min. 11 meter) en liefst L-vormig, min. 4 slaapk., flinke tuin. Prijs tot ca. 450.000,- Oplevering tot 1 jaar. Brieven onder no. 49410 t?ur. van dit blad. Burgemeester en wethouders van Leiderdorp willen in het hart van de nieuwe wijk Voorhof ruimte beschik baar stellen voor het vestigen van een kleine winkel, ter grootte van 105 m2 bruto vloeroppervlakte. Het is de bedoeling dat in die winkel producten wor den verkocht die in de eerste levensbehoeften voor zien Gedacht wordt aan produkten als brood, melk, kaas, vlees en vleeswaren, kruidenierswaren, groenten enzovoort. Het is niet noodzakelijk dat al die produkten verkocht worden; een combinatie van en kele daarvan mag ook. Het moet een winkeltje worden voor de wijkbewoners, het winkeltje op de hoeK voor hen die het plezierig vin den dicht bij hun woning vlug even een paar dagelijkse boodschappen te kunnen doen, zeker voor hen die wat minder goed ter been zijn. Natuurlijk ook voor de bekende vergeten boodschap. Gegadigden, die een dergelijke winkel willen gaan opzetten, kunnen zich schriftelijk aanmelden bij hel college van burgemeester en wethouders, postbus 35, Leiderdorp. Nadere inlichtingen zijn te ver krijgen bij de heer J. W. van dei Kroft van het bureau Bestuurs zaken in het gemeentehuis, tele foon 133941, toestel 24.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14