Gemeente Hillegom LJ slavenburg's bank Magazijnmedewerker IomIOIB meta-pro medewerkers op s.p.d.-niveau SFER^VHh UNIVAC bedrijfshallen Leiden Zadelhoff Den Haag Q leraar/lerares Kommercieel medewerker voor de binnendienst Tekenaar Bfj de gemeentelijke Sociale Dienst te Hillegom is momenteel een vacature voor een Bijstandsmaatschappelijk werker/ster (part-time). De werkzaamheden worden verricht op woensdag, donderdag en vrijdag. De werkgroep Bijstand en dienstverlening bestaat uit drie bijstandsmaat schappelijk werkers onder leiding van een intaker. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij een opleiding heeft op MBO-niveau of studerende hiervoor; ervaring heeft bij een G.S.D.; over goede contactuele eigenschappen beschikt en een persoonlijkheid bezit die het mogelijk maakt de maatschappelijke ontwikkelingen te volgen. Geboden wordt een goede werksfeer met collegiale verhoudingen, afwisse lend werk in een dynamisch dorp (17.500 inwoners) in het groene hart van de randstad. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring: van 2.101,- tot f 2.543,- bruto per maand (berekend naar een volledige werkweek). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. F. Plantema, telefoon 02520-15454 (dienst). Sollicitaties met volledige inlichtingen en met opgaaf van referentie adressen inzenden binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, Hillegom. Te huur op industrieterrein "De Waard": bijzonder solide gebouwde en luxe uitgevoerde bedrijfshallen in units van totaal ca. 650 m2, incl. ca. 110 m2 kantoorruimte Zeer geschikt voor o.m. laboratoria, lichte en schone industrie, showroom e.d. Directe oplevering makelaars taxateurs o.g. s a mm m 070-643955 jacobde graefflaan 2 8 zadelhoff-vestigingen in nederland Wet inzake de luchtverontreiniging en Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis dat door Gedistilleerd Groep Nederland B.V. te Schiedam bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland aanvragen zijn ingediend, gedateerd 29 juni 1977, om vergunning krachtens de Wet inzake de luchtverontreiniging en de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting bestemd voor o.a. een graanalkoholfabriek, distilleerderij, groeps- en fabriekskantoor, gelegen op het perceel, kadastraal bekend gemeente Zegwaard, sektie E no. 543 (gedeeltelijk), plaatselijk bekend Wattstraat te Zoetermeer. Een exemplaar van de ingediende aanvraag krachtens de Wet inzake de luchtverontreiniging ligt met ingang van 29 augustus 1977 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ter secretarie van de gemeenten Alphen aan den Rijn, Benthuizen, Bt-rgschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Boskoop, Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Nootdorp, Pijnacker, Reeuwijk, Voorburg, Voorschoten, Waddinxveen, Zevenhuizen, Zoetermeer en Zoeterwoude. Een exemplaar van de ingediende aanvraag krachtens de Hinderwet ligt gedurende een door burgemeester en wethouders van Zoetermeer in een openbare kennisgeving bekend te maken termijn ter inzage ter secretarie van deze gemeente. Beide aanvragen liggen voorts gedurende deze termijnen ter inzage in de leeszaal van het Provinciehutste 's-Gravenhage en in de openbare bibliotheken te Zoetermeer aan de Meidoornlaan 2B, en aan de Uiterwaard 1 Tegen het verlenen van de gevraagde vergunningen kunnen belanghebbenden zowel schriftelijk als mondeling bezwaren kenbaar maken. Schriftelijke bezwaren die betrekking hebben op de aanvraag ingevolge de Wet inzake de luchtverontreiniging kunnen in tweevoud vanaf 29 augustus 1977 tot en met 26 september 1977 worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Zoetermeer. De bezwaarschriften moeten zijn gericht tot dedeputeerde staten van Zuid-Holland. Schriftelijke bezwaren die betrekking hebben op de aanvraag ingevolge de Hinderwet kunnen gedurende vier weken na de dagtekening van de openbare kennisgeving krachtens deze wet worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Zoetermeer. Mondelinge bezwaren tegen beide aanvragen kunnen worden kenbaar gemaakt tijdens de hoorzitting, die op donderdag 15 september 1977 om 16.00 uur wordt gehouden in het gemeentehuis te Zoetermeer. Belanghebbenden kunnen in persoon dan wel bij gemachtigde op deze zitting verschijnen. Gemachtigden, die niet als advocaat of procureur zijn ingeschreven, moeten zijn voorzien van een schriftelijke lastgeving. Ingevolge de Hinderwet moeten inwoners van de gemeente Zoetermeer ter zitting verschijnen, willen zij in een eventueel beroep tegen een te verlenen vergupning krachtens de Hinderwet ontvankelijk zijn. Voor nadere inlichtingen omtrent de aanvragen kan men zich wenden tot de Provinciale Waterstaat van de provincie Zuid-Holland, Koningskade 2 te 's-Gravenhage (tel. 070-264111). Dit is een mededeling van het gemeentehuis. N.V. Slavenburg's Bank is een snelgroeiende, dynamische bankinstelling met vestigingen over het gehele land. Haar werkzaamheden richten zich zowel op het bedrijfsleven als op partikulieren. In verband met een uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij Naast een salaris in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie, kennen wij een aantal andere faciliteiten o.m. op het gebied van studie. Voor de juiste man of vrouw zijn goede toekomstmogelijk heden aanwezig. Sollicitaties kunt u richten aan ons kantoor t.a.v. de af deling personeelszaken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.J. van den Ouden (privé 01819-12107). Parkstraat 24-28, 's-Gravenhage. tel. (070) 469664* 5 stadskantoren Sperry Univac is een moderne onderneming die computersystemen verkoopt. In Sassenheim is het ERDC gevestigd, het European Regional Distribution Center. Van daaruit worden de computer onderdelen gedistribueerd ove* de verschillende vestigingen in Europa. Voor de Centrale Magazijnen zoeken we op korte termijn verste* king van een die tussen 8.30 en 17.00 uur van aanpakken weet. Waarvoor hij een leuke, afwisselende baan krijgt met fijne kollega's plus een goed salaris, 8% vakantiegeld, 21 dagen vakantie. Wie minstens 18 jaar is, enige kennis van het Engels heeft en geïnteresseerd is, belt even op of schrijft een briefje aan Sophie Hinze, Sperry Univac, Wasbeekerlaan 9, Sassenheim. Tel.: 02522 - 1 91 20. computer systems R.K. Scholengemeenschap „De Noorderwiek" Ter Haarkade 6a - Leiden - Telefoon 071-134692 DAMES HEREN Er zijn nog enkele plaatsen vrij op de volgende avondcursussen: NAAIEN woensdag beginners en gevorder den KOKEN woensdag fijne keuken en speciali teiten Lestijden: 19.00-21.30 uur. Aanmelding dagelijks telefonisch tussen 9.00 en 16.00 uur. Persoonlijke aanmel ding op de cursusavond. Parkeergelegenheid op eigen terrein. i 0 Directrice:.Mevrouw Th. W. Noordman-van Mechelen. subfaculteit der sociologie avondstudie sociologie de subfaculteit van de rijksuniversiteit te Leiden verzorgt in de avonduren onderwijs voor studenten, die overdag door andere werkzaamheden verhinderd zijn, Er is nog een beperkte mogelijkheid zich in te schrijven voor de avondcursus, die op zaterdag 10 september begint. De introductiedagen - gecombineerd voor dag- en avondstudenten - worden op zaterdag 10, zondag 11, en maandag 12 september gehouden. Het kandidaatsexamen kan worden afgelegd na vier jaar. Op grond van eerdere studieresultaten, bijvoorbeeld het bezitten van het diploma sociale academie, kan deze studie-duur in verband met mogelijke vrijstellingen korter zijn. Het onderwijs wordt grotendeels in werkgroepen gegeven. In het derde studiejaar vyordt groepsgewijs aan een project gewerkt. Het doctoraalprogramma, dat voor avondstudenten thans in opbouw is, vergt ongeveer drie jaar. Specialisa tiemogelijkheden zijn ondermeer methoden van onder zoek. macro-sociologie, organisatiesociologie en organi satiekunde en onderwijssociologie. De studenten hebben ruime inspraak bij de organisatie van de studie. Bovendien wordt rekening gehouden met de individuele studieomstandigheden. Voor inschrijving, inlichtingen en het aanvragen van de studiegids kan men zich wenden tot mevrouw Ardi Cox of mevrouw L. Wubben van de studentenadmini stratie van het sociologisch instituut, kamer 203, Sta tionsplein 242, Leiden, telefoon 071-148333, toestel: 3164. Op de polikliniek van het Diaconessen- huis te Leiden is plaats voor een PRAKTIJK-ASSISTENTE/ MEDISCH SECRETARESSE VoorTteze functie is vaardigheid in het typen van brieven door middel van een dictafoon noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN A Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt, ter vervanging wegens ziekte, voor direct gevraagd scheikunde voor ong. 14 UREN PER WEEK, 1e graads. Gegadigden worden verzocht hun sollicitatie zo spoedig mogelijk, onder vermelding van vacaturenummer OND 544, in te zenden bij de afdeling onderwijs der Gemeentesecretarie en telefonisch contact op te nemen met de rector van de school, de heer Drs. A. M. Coebergh van den Braak, tel. 017-121365 (school) en 071-12157 (huis). meta-pro bv oegstgeest vraagt wegens uitbreiding van de werkzaamheden voor zo spoedig mogelijke-indiensttreding Speciaal voor het uittekenen en het maken van materiaalstaten voor geprofileerd stalen daken, wanden en vloeren, met bijbehorende onderdelen en materialen. Gevraagd wordt: diploma MTS bouwkunde of werktuig bouwkunde Leeftijd: 21 tot 25 jaar. Zijn werkzaamheden zullen voornamelijk be staan uit het verzorgen van de verkoop- en de offerte-administratie en telefonische kontak ten met kliënten. Gevraagd wordt: diploma MAVO of MEAO kommerciële interesse goede omgangsvormen Enige kennis van de transe taal is vereist. Leeftijd: 21 tot 25 jaar. Geïnteresseerden voor deze funkties worden verzocht een eigenhandig geschreven brief met vermelding van o.a. opleiding en ervaring te richten aan de direktie van Meta-Pro b.v., Postbus 38, 2340 AA Oegstgeest. stalen dak-, wand- en vloerkonstrukties, scheidingswanden. Lange Voort 13d. Postbus 38. 2340 AA Oegstgeest. Telefoon 071-151342.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16