S H U L T 0 N de rijksoverheid vraagt medewerker medewerker jgj IO Produktiemedewerkers PERSONEEL -■PEI VELLENINPAKKERS(STERS) personeel P perse soneel PERSONEEL PERSONEEL' Fasson Goed om te werken. SHULTON B.V. docent(e) psychiatrische verpleegkunde stichting centrum st.bavo noordwijkerhout hoofd onderafdeling financiële dienst (mnl./vrl.) secretaresse/secretaris administratief medewerker (mnl./vrl.) assistent (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) secretaresse/secretaris Fasson Goed om te werken. PERSONEEL P«KX«w roscwi In onze fabrieken in Leiden en Hazerswoude worden op grote belijmingsmachines verschillende soorten zelfklevende materialen gefabriceerd. In de afwerkafdeling worden de produkten tot rollen of vellen verwerkt, waarbij sterk gelet wordt op de kwaliteit van het produkt. Op deze afdeling kunnen wij enige velleninpakkers(sters) plaatsen. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht. Het bruto aanvangssalaris voor 23 jarigen en ouder bedraagt f 1 591,20 p.m. Naast een vakantietoeslag van 8% en een bonusregeling aan 't eind van het jaar hebben wij tevens een aantrekkelijke tegemoetkoming in de reiskosten. Speciale opleiding is niet vereist want wij beschikken over eigen opleidingsmogelijkheden. Wilt u meer weten? Bel of schrijf dan naar de personeelsafdeling Rijndijk 86, Hazerswoude. Telefoon 01714-9008 of na 18.00 uur op het nummer 01720-22107. An Avery International Company is de Nederlandse vestiging van een Amerikaans concern en fabriceert voor diverse landen in Europa o.a. Old Spice en Deser* Flower toiletartikelen en kosmetika. Wij willen onze administratie versterken en daarom zoeken t die verantwoordelijk zal zijn voor de administratieve verwerking van de opbrengsten en kostprijzen van onze produkten, en taken die hiermee verband houden, zoals de kontrole op kostprijskalkulaties en de voorraadadministratie. Tevens zal hij een belangrijke bijdrage moeten leveren bij de totstandkoming van de budgettering. Voor deze funktie is een middelbare schoolopleiding aangevuld met MBA noodzakelijk. Leeftijdsgrens ongeveer 27 jaar die verantwoordelijk zal zijn voor het grootboek en de kodering van de daarin verwerkte posten. Tevens krijgt hij de supervisie over de debiteuren- en krediteurenadministratie. Ook voor deze funktie is een middelbare schoolopleiding noodzakelifk, en is een verdere opleiding van minstens praktijk diploma boekhouden gewenst. Leeftijd van 22 tot 25 jaar. Voor beide funkties is eveneens vereist kennis van computerverwerking van gegevens, en een grondige kennis van de Engelse taal. Wij bieden een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. En een prettige werksfeer in een moderne omgeving. Als U belangstelling hebt voor een van deze banen nodigen wij U uit een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek met onze heer Beek, telefoon overdag 071-769231, 's avonds 01720-93188. Rooseveltstraat 49, Leiden. bij de gezamenlijke opleiding voor •B-verpleegkundigen van de instituten Psy chiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria en de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijker hout. Wij zoeken kontakt met een verpleegkun dige die - inzicht en ervaring heeft in leer- en groei processen - ruim is geïnformeerd over de ontwikkelin gen in de psychiatrie - didactische processen kan hanteren - een docenten- of hogere opleiding heeft gevolgd of deze binnenkort voltooit. Verdere inlichtingen worden gegeven door het hoofd van de opleiding de heer F. Knop, telefoon 02523-4013. Salarisgrenzen: bruto f 2817,62 f 3323.69 per maand, in geval van voltooide HBO-opleiding. Het dienstverband wordt aangegaan met de Stichting Centrum St. Bavo. Reflectanten dienen er rekening moe te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vaca turenummer 77.63.50. .Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 CnaUIMlXL.M personeel PERSONEEL personeel I voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Rijksvoorlichtingsdienst Taak: behandelen van begrotings- en bedrijfs economische zaken; opstellen van voorschriften: toezicht houden op dé bedrijfsadministraties en de systeemontwikkeling m.b.t. automatiserings vraagstukken; onderhouden van contacten met de Centrale Accountantsdienst, de Afdeling Comptabiliteit en de technische afdeling van de Rijksvoorlichtingsdienst. Vereist; diploma HBS-en SPD I Standplaats: 's-C Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 3697,- per maand. vac. nr. 7-226211158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Diréctoraat:Generaal voor Algemene Taak: bijhouden van een agenda en maken van afspraken voor de directeur-generaal; ordenen en verzamelen van vergaderstukken; bijhouden van de voor de directeur-generaal van belang zijnde dossiers m.b.t. commissies, werkgroepen enz. waarin de directeur-generaal zitting heeft; stenografisch opnemen en uitwerken van corres pondentie, enz. voor de directeur-generaal als ook het van concept overtypen hiervan; notuleren van stafbesprekingen; controle en follöw-up van binnengekomen stukken alsmede van de voort gang van adviezen welke aan de minister moeten worden uitgebracht; zowel telefonisch als persoonlijk te woord staan van menseh en indien nodig verwijzen naar andere afdelingen, directies, ministeries of instanties; aanwezig zijn bij kamerhandelingen zowel in de Eerste als in de Tweede Kamer, indien vraagstukken worden behandeld die het directoraat-generaal in de ruimste zin betreffen. Vereist: diploma VWO; secretariële opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2543,- per maand. vac. nr. 7-1SS11115B voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Hoofd' afdeling Bestuurlijke en Juridische Zaken, Afdeling Wetgeving Taak: beheren van een afdelingsarchief; in- en uitboeken van inkomende en uitgaande stukken'- verzamelen van gegevens t.b.v. wetgevingspro jecten met inbegrip van documentatie; typen van wetteksten, nota's, brieven e.d. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; de diploma's steno en typen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 10 september 1977 vac. nr. 7-230411158 voor het Kabinet voor Nederiands-Antflliaanse Zaken t.b.v. het Secretariaat van het Kabinet van de Gouverneur van de Nederlandse Antillen te Willemstad, Curapao Taak: assisteren bij de behandeling van inko mende en uitgaande post, w.o. diplomatieke post, zoals agenderen, registreren, classificerei? en verzenden; archiefwerkzaamheden en dossiervorming. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4. Ervaring in administratieve en archiefwerkzaam, heden; kennis van de bediening van telex- en codeerapparatuur alsmede van de Spaanse taal strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2291,- per maand, vermeerderd met een verblijfsvergoeding. Promotiemogelijk heden aanwezig. vac. nr. 7-2278/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Koninklijke Bibliotheek, Afdeling Aanwinstenadministratie Taak: administratieve werkzaamheden m.b.t. de aankoop van boeken en tijdschriften. Vereist: diploma MAVO-4 en type-ervaring. 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2101,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 10 september 1977 vac. nr. 7-1049/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Milieuhygiëne, Sector Straling Taak: uitwerken en typen van correspondentie, rapporten e.d. zowel vanaf geschreven con cepten als vanaf een dictafoon; samenstellen van vergaderdossiers; bijhouden van een agenda en verlenen van bemiddeling bij het maken van afspraken; verrichten van andere administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en een secretariële opleiding; b.v.k. enige ervaring in een soort gelijke functie. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2101,- per maand, met een uitloopmoge lijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. In onze fabrieken in Leiden en Hazerswoude worden op grote belijmingsmachines verschillende soorten zelfklevende materialen gefabriceerd. In de afwerkafdeling worden de produkten tot rollen of vellen verwerkt, waarbij sterk gelet wordt op de kwaliteit van het produkt. De werkzaamheden worden resp. in dagdienst - 3 ot 4 ploegendienst verricht. Op verschillende afdelingen kunnen wij enige produktiemedewerkers plaatsen. Het bruto aanvangssalaris voor 23 jarigen en ouder bedraagt inklusief ploegentoeslag: 3 ploegendienst: f 1.955,- p.m. 4 ploegendienst: f 2.235,- p.m. Naast een vakantietoeslag van 8% en een bonusregeling aan 't eind van het jaar hebben wij tevens een aantrekkelijke tegemoetkoming in de reiskosten. Speciale opleiding is niet vereist want wij beschikken over eigen opleidingsmogelijkheden. Wilt U meer weten? Bel of schrijf dan naar de personeelsafdeling Rijndijk 86, Hazerswoude. 01714 - 9008 of na 18.00 uur op het nummer 01720-22107. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24