Walser IttMlCII vihamifbuttinger □hrcnd WERNINK MEDEWERKER Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden VERTEGENWOORDIGER TELEXISTE of TELEXISTE/TELEFONISTE HOOGOVENS IJMUIDEN ->r ranastaa uitzendbureau kommercieel medewerker voor de verkoop binnendienst anaesthesie- verpleegkundigen/ assistenten m/v administratief medewerker Ahrend-Systemen bv Vertegenwoordiger Organisatiesystemen PLAATSELIJKE PERS Ons bedrijf is gespecialiseerd in het uitgeven en vervaardigen van periodieken. Naast de eigen nieuws- en advertentiebladen draaien wij in onze moderne offset rotatie-drukkerij ook gastorders. Tengevolge van uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij thans kandidaten voor defunktievan VOOR DE AFDELING VLAKDRUKMONTAGE Ervaring als zodanig is niet vereist; ook als u nu nog als hand- of machinezetter werkzaam bent, komt u voor deze funktie in aanmerking. Voelt u er voor enthousiast mee te werken in ons technisch team, schrijft u dan even een briefje of bel meteen voor een afspraak BUIJZE PERS - VOORSTRAAT 53 NOORDWIJK - TELEFOON 01719-19323. Bekende accumulatorenfabriek zoekt voor het rayon Leiden en omgeving een actieve die in staat is, de bestaande relatiekring verder uit te bouwen. Bezit van rijbewijs is noodzakelijk. Een korte sollicitatiebrief, liefst met uw telefoonnummer, is basis voor verder mondeling contact. Brieven onder nr. 31104 bureau van dit blad. FASSON, één van de grootste producenten van zelfklevend materiaal in de wereld, met fabrieken en verkoopvestigingen in binnen- en buitenland, zoekt voor haar bedrijf te Hazerswoude een voor de middaguren. Leeftijd 23 jaar en ouder. Opleiding minimaal Mavo en typen en een goede kennis van Engels. Enige ervaring van Frans en Duits strekt tot aanbeveling, telexervaring is erg belangrijk. Belangstellenden vragen wij te solliciteren bij de afdeling Person eelszaken van Fasson (Nederland) B V. Rijndijk 86 te Hazers- woude-Rijndijk. Telefoon 01714-9008, toestel 223 of 224. Fasson (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. 27.840,bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa 27.840,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het Jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na twee jaar en twee korte cursussen op circa 30.120, bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de 32.050,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantie toeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Woonplaats:. Telefoon:. Gehuwd/ongehuwd DIREKT WERK OP KANTOOR VOOR: BEELDSCHERMTYPISTE op een computerafdeling van een bedrijf in Voorschoten. Hele dagen, voor langere periode. TYPISTES NEDERLANDS BOEKHOUDER MBA met fiscale ervaring voor een bedrijf in Katwijk. Hele da gen, langere periode. ADM. MEDEWERKER voor een bedrijf in Alphen. Het werk bestaat uit het bijhouden van een kaartsysteem en telefonische kontak ten onderhouden. Hele dagen, langere periode. ADM. MEDEWERKER voor een bedrijf in Leiden. Bekendheid met loonadm. en computer vereist. Hele dagen, langere periode. Leiden, Nieuwe Rijn 44, tel. 071-144841 Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen, Groenoord 76, tel. 01720-92023 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk, Cleyn Duynpark 12, tel. 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur) De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van hèt Centraal Klinisch Bacteriologisch en Parasitolo- gisch Laboratorium van de HOOFDAFDELING INWEN DIGE GENEESKUNDE een ANALIST Van belangstellenden voor deze funktie wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het diploma M.B.O. en/of HBO-A (medische richting), terwijl belangstelling voor c.q. ervaring in weefselkweektechnieken tot aanbeveling strekt. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2.291bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Bij indiensttreding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pens ioenfonds. Nadere informatie over deze funktie wordt desgewenst verstrekt door dr. J. Versteeg of mw. J. W. Beuker, tele foon 071-147222 toestel 5328. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnsza ken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2300 RA Leiders, onder vermelding van vakaturenummer 7-131/1158 op brief en envelop. is een werkmaatschappij van de in de ruimste zin van het woord, groep Vandervliet Wernink. Een organisatie die zich hoofd- Voor zo spoedig mogelijk zoekt zakelijk bezig houdt met bouwen Wernink Beton kontakt met een Zijn werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het verzorgen van verkoop- en orderadministratie, korrespon- dentie en telefonische kontakten met kliënten. Voor een ambitieuze jongeman tussen 21 en 25 jaar bij voor keur met een MAVO-opleiding, bieden wij een aantrekkelijke baan met promotiekansen. Sollicitaties te richten aan: Wernink Industrie en Handels- Onderneming B.V., Morsweg 340, Postbus 1, Leiden. Telefoon 071-769212. WERNINK Op deze afdeling is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor vac. nr. 252.81.A.33.LD. De werkzaamheden van de anaesthesie- verpleegkundigen/assistenten in het Academisch Ziekenhuis Leiden zijn met name door de omvang en de aard van het ziekenhuis (veelheid van chirurgische specialismen) zeer gevarieerd. De werk zaamheden vcfor de anaesthesie vinden plaafe op een breed scala van operatiekamers alwaar operaties worden uitgevoerd op het terrein van Thorax, Orthopedie, Gynaeco logie, Niertransplantatie, Urologie, K.N.O. Oogheelkunde, Neurologie, Algemene Heelkunde, Oncologie e.d. Tevens dient men incidenteel werkzaam te zijn op diverse poliklinieken en röntgenkamers. Het Academisch Ziekenhuis beschikt over 12 in een blok geconcentreerde operatie kamers die over het algemeen zeer modern ingericht zijn, naast een kleiner aantal over het terrein verspreide o.k.'s. De organisatie van de afdeling Anaesthesie maakt het mogelijk dat men na een inwerkperiode als supervisor van een anaesthesie onderdeel gaat functioneren. Door een roulatiesysteem wordt de gediplomeerde anaesthesieverpleegkundige/ assistent in staat gesteld een brede verdere scholing in de "praktijk op te doen. Men kan ervaring op doen met anaesthesie bij langdurige operaties (bijvoorbeeld cardio-anaesthesie). Door de aard van een academisch ziekenhuis is er tevens sprake van een voortdurende aanpassing van toegepaste technieken en methodes en maak men gebruik van veel bijzondere apparatuur Opleidingseisen: Van candidaten voor de functie van anaesthesie-verpleegkundige/assistent, verlangen wij het diploma zïekenverpleging-A met aantekening/diploma anaesthesie volgens N!Z.R.-normen of een gelijk waardige opleiding of het diploma anaesthesie-assistent N.Z.R. Salaris: Salaris vanaf 1742 tot max. 2291 bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid kan men bevorderd worden tot een rang waaraai een salaris van max. 2543 bruto per maand is verbonden. Nadere informatie: Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. M. Berlemon-de Best coördinerend hoofdverpleegkundige operatiekamers, tel. 071 - 14 72 22 tst. 4351 Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenömen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief te zendet aan het hoofd van de dienst personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Vihamij-Buttinger n.v. is een technisch groothandelsbedrijf dat via haar over het gehele land verspreide verkoopkantoren een assortiment van ca. 5000 artikelen op de markt brengt. die belast zal worden met de administratieve verwerking van retourzendingen. Naast een opleiding op Mavo niveau en tenminste aangevuld met een praktijkdiploma boek houden wordt van kandidaten verwacht dat zij met takt kunnen optreden naar zowel onze afnemers als medewerkers uit de organisatie. chef debiteurenadministratie Bereidheid tot een gerichte studie moet dan, voor zover nodig, aanwezig zijn. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Vihamij- Buttinger n.v., Wasbeeklaan 59 te Sassenheim. Telefonisch zijn wij te bereiken onder nummer 02522-19010. MM Ahrend-Systemen, een zelfstandig opererende onder neming in het Ahrend concern, is verdeeld in een viertal verkoopgroepen. Eén daarvan is de verkoopgroep Organisatiesystemen. Deze beweegt zich op het gebied van administratie systemen in de meest uitgebreide zin des woords. Van simpele kaarten en kaartenbakjes tot selecteerbare systemen en systeemmeubelen. Door het grote leveringsprogramma kan Ahrend-Systemen haar klanten een gefundeerd onafhankelijk advies geven. Voor deze verkoopgroep vragen wij een voor hel rayon Groot Rotterdam. Wij denken hierbij aan een jonge verkoper van rond 30 jaar die makkelijk nieuwe contacten legt en onze bestaande relaties adviseert omtrent toe te passen systemen. Ervaring in deze branche is niet vereist maar wel de bereidheid om de specifieke kennis over deze materie snel eigen te maken. Aan ervaring op verkoopgebied stellen wl] eisen, want met verkopen bedoelen wij inderdaad verkopen. Hier staan echter een uitstekende beloning en secondaire voorwaarden tegenover. Interesse? Schrijft u dan een terzake doende brief aan de Manager Organisatiesystemen van Ahrend-Systemen bv Hilversum Simon Stevinweg 13 Postbus 105 Telefoon (035) 3 93 33

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20