offsetdrukker de rijksoverheid vraagt FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER BIJ UITGEVERIJ SUCCES Ib allround «gediplomeerd (klein) controleur van de drogisterijen (mni/vn medewerkers (mm/vm medewerker (mnl./vrl.) registrator (mnl./vrl.) huisvestend ambtenaar medewerker onderafdeling studiebeurzen (mnl./vrl.) administratief bestuursambtenaren medewerker medewerker (mnl./vrl.) medewerker personeelsbestand administratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) Succes is een grote uitgeverij die zich o.a. bezig houdt met aktiviteiten rond de Nederlandse Boekenclub, het uitgeven en verspreiden van de welbekende losbladige Succes- Agenda en Succes, Nederlands grootste zakenmaandblad. Succes groeit flink. Daarom ziet het jonge team op de afdeling financiële admini stratie graag versterking komen van éen jonge man (of vrouw) van rond de 23 jaar. U hebt het Praktijkdiploma Boekhouden op zak, u bent met MBA bezig en u hebt dus al wat jaren ervaring. Dit gaat u doen: u codeert en controleert computerinput en -output gegevens ten be hoeve van het geautomatiseer de grootboek. Bovendien stelt u zelfstandig een deel van de maandelijkse verslaglegging samen, waarvan de basisgege vens door de computer worden verstrekt. Interessant en zelfstandig werk. Het salaris is dan ook goed Er komt nog bij: 20 werk dagen vakantie, 8% vakantie toeslag, gratificatie, studie kostenregeling en vergoeding van reiskosten. De werktijden, tot slot, zijn variabel. Schrijf een korte brief naar Succes, Prinsevinken- park 2. Den Haag, afdeling Personeelszaken. Voor volle dige inlichtingen of het maken van een afspraak mag u ook bellen: (070)-5143 51. toestel 133. BB Wij zoeken op zeer korte termijn een met kommercieële inslag en organisatietalent. De juiste man kan zich door grote inzet snel ontplooien tot filiaalhouder. Leeftijd tot 35 jaar Uitstekende werksfeer en een goede honorering. Bel 071 - 892300 en vraag naar de heer Ouwehand of de heer van Brussel. HOOFDSTRAAT 22 - LEIDERDORP TELEFOON 071-892300 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. vac. nr. 7-203511158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Inspectie voor de Geneesmiddelen, Bureau Industrie en Handel Taak: controle op naleving van wettelijke bepalingen m.b.t. de geneesmiddelenvoorziening door drogisterijen, erkende verkooppunten en vergunninghouders voor aflevering in het groot. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4; drogist- of apothekers-assistenten opleiding. Rijbewijs BE. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3205,- per maand. vac. nr. 7-206111158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Binnen landse Handel en Dienstverlening, Bureaus Jaarstatistieken Groothandel en Detailhandel De jaarstatistieken van groothandel en detail handel geven een volledig beeld van de binnenlandse handel op grond van de omzet- en kostenstructuur. Taak: controle, analyse en verwerking van de gegevens van ondernemingen: onderhouden van telefonische contacten met berichtgevers. Vereist: diploma Atheneum of diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding en diploma MBA; boekhoudkundige ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3072,- per maand. vac. nr. 7-196411158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Afdeling Financiële en Huisvestingszaken. Subbureau Administratieve Organisatie Taak: assisteren bij het samenstellen van machinegerichte programma's; testen van pro gramma's; ontwerpen van formulieren; voor stellen doen inzake de presentatie van infor matiegegevens; vervangen van het hoofd subbureau mechanische verwerking. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en Praktijk diploma Boekhouden of diploma MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA of studerende hiervoor strekt tot aanbeveling. Aantoonbare belangstelling voor automatisering. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2807,- per maand. vac. nr. 7-099711158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken en Kabinet Taak: samenstellen en ordenen van zaakdossiers; bijhouden van archiefdocumentatie; verstrekken van informatie. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 (Frans en Engels in het pakket) of een hiermee vergelijk bare opleiding. Diploma SOD I. B.v.k. archief ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 augustus 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-7896/TJ58 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Regionale Direcóe 's-Gravenhage e.o. Taak: verrichten van voorbereidende werkzaan» heden en onderzoekingen tot het doen van voorstellen van aankopen, huren, huurbeëindi- gingen en het verkrijgen van privaatrechtelijke vergunningen e.d. betreffende onroerende goederen; verrichten van taxaties van onroeren de goederen, rekening houdende met bestaande bestemmingsplannen; voeren van besprekingen met gemeentebesturen, hoofden van rijks diensten e.d.; controle op de economische verdeling van beschikbare ruimten; administratie begeleiden en concipiëren van correspondentie terzake. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding en makelaarsdiploma. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3205,- per maand. vac. nr. 7-1890H158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Internationale Betrekkingen Taak: informeren over en verwerken van beurs- aanvragen van Nederlanders voor studie in het buitenland en van buitenlanders voor studie hiei te lande; programmeren van studiebezoeken c.q verblijven van buitenlandse studenten hier te lande en trachten betrokkenen te plaatsen op Universiteiten, Hogescholen, Academies van Beeldende kunsten en Conservatoria; opvangen en in de aanvang begeleiden van buitenlandse bursalen. Vereist: tenminste diploma Gymnasium/Atheneurh. Goede kennis van de Duitse, Franse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Kennis van universitaire studiemogelijkheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 augustus 1977 fmnl./vrl.) vac. nr. 7-1906/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Afhankelijk van de afdeling van plaatsing, zal men worden belast met het uitvoeren van regelingen en voorschriften op het gebied van het onderwijs en/of aangelegenheden van financiële aard. Vereist: diploma HBS, MMS, HAVO, MEAO, MMO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2543,- per maand. Om de algemene inzet baarheid te bevorderen bestaat de mogelijkheid om na enkele jaren naar een andere afdeling overgeplaatst te worden. Het salaris kan dan oplopen tot max. f 2807,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 augustus 1977. vac. nr. 7-0577/1158 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Arbeidsverhoudingen, Afdelingen Bijzondere Vraagstukken van Arbeidsverhou dingen De afdeling behandelt een complex van vraag stukken op het terrein van de arbeidsverhou dingen. Hieronder vallen o.m. (aangelegenheden betreffende het) ter beschikking stellen van arbeidskrachten; de ontwikkeling van het beleid inzake het betaald educatief verlof; werkende (lerende) jongeren; arbeidsconflicten, de sprei ding van vakanties. Taak: verrichten van voorbereidende en uitvoe rende werkzaamheden op bovengenoemde beleidsterreinen ter assistentie van de beleids medewerkers zoals: bijstaan van de afdeling in het voeren van secretariaten; opstellen van conceptnota's; bestuderen van vergaderstukken en publicaties; leggen en onderhouden van in- en externe contacten; uitvoering geven aan beleids beslissingen en verstrekken van inlichtingen. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijk bare opleiding. Aantoonbare belangstelling vooi sociale vraagstukken. Ervaring met het werken in een zelfstandige functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2807,- per maand. vac. nr. 7-197611158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Afdeling Algemene Zaken, Onderafdeling Interne Dienst Taak: mee leidinggeven aan de uit 4 secties (algemene dienst, vervoerszaken, telefoon centrale en portiersdienst) bestaande onder afdeling; coördineren van de normering van de schoonmaakcontracten; voorbereiden en uitvoe ren van het huisvestigingsbeleid binnen de CRM-panden te Rijswijk; concipiëren van brieven en nota's. Vereist: diploma HBS/HAVO; aantoonbare redactionele ervaring. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2543,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-2069/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Personeel, Centrale Perso neelsadministratie Taak: verzorgen van en controle op de ver werking van persoons-, bezoldigings- en beta- lingsgegevens van de personeelsleden van het departement en verrichten van de daaraan ver bonden administratieve handelingen en corres pondentie. verstrekken van informatie uit de personeels- en salarisadministratie. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; ervaring op het gebied van personeels- en salarisadministratie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2291,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2543,- per maand aanwezig. va c. nr. 7-192011158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Griffie van het Kantongerecht te Leiden Taak: verlenen van assistentie bij de administra tieve behandeling van gerechtelijke stukken; verrichten van type- en administratieve werk zaamheden. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; type-ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 1977,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-1454/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Koninklijk Conservatorium Taak: werkzaamheden m.b.t. de leerlingen administratie zoals: administratieve verwerking van gegevens betreffende lesroosters, in- en afschrijving leerlingen, studietoelagen, bijhou den van leerlingenkaarten en leerlingendossiers, verzamelen van gegevens voor statistiek, ver strekken van informatie. Voorts bedienen van een telefoon en verrichten van archiéf- en type werkzaamheden. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; type-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 1977,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 20 augustus 1977. vac. nr. 7-1996/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van het Kadaster en de Open bare Registers in de provincie Zuid-Holland, Afdeling Bewaring en Juridische Zaken Taak: verrichten van administratieve werk zaamheden t.b.v. de hypothecaire en kadastrale boekhouding zoals: bijhouden van staten en registers n.a.v. binnengekomen akten; behande len van aanvragen om inlichtingen; beoordelen van ter in- en overschrijving aangeboden stukken en vaststellen van het verschuldigde recht; vervaardigen van reproducties en typen van uittreksels. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en typen. Standplaats: Leiden t.z.t. Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 1977,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8*/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bl] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16