Zoek je een leuke baan? v J Walser westeinde ziekenhuis i Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Welkom bij HEINEKEN jazz balletschool "heartbeat" HOOGOVENS IJMUIDEN ••w A-VERPLEEGKUNDIGEN Bleuland ziekenhuis een hoofd (verpleegkundige) operatieafdeling een sub-hoofd (verpleegkundige) anaesthesie analist m/v archiefmedewerker analiste part-time keuken assistenten m/ v typiste/administratief medewerkster Medewerker orderbehandelingsgroep bjj 3M: interessante baan voor jongeman met minstens Heineken heeft zo'n baan voor je. Op de afdeling Planning Control te Zoeterwoude is plaats voor een jonge akkurate medewerker, die het prettig vindt om in een klein team te werken. Hij zal tot taak krijgen het verwerken van urenverantwoordingen en deklaraties, het invoeren van gegevens in de computer, het kontroleren van de output en het opstellen van over zichten. Ben je ongeveer 20 jaar oud, heb je een opleiding op MAVO- niveau en beschik je over enige administratieve ervaring, dan is dit wellicht een leuke baan voor je. Over het salaris worden we het wel eens. Dat is zonder meer goed. Heineken geeft bovendien een aantrekkelijke winstdelingsregeling, 8% vakantietoeslag en 20 vakantiedagen. Als je meer wilt weten, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met mejuffrouw P. Christiaanse, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Telefoon (071) 814565. o.l.v. Anneke Harting. (v/h directrice Balletschool Hendricks) JAZZBALLET VOOR DAMES EN HEREN; voor kinderen vanaf pl.m. 7 jaar. Tevens kinderklassen klassiek ballet. Aanvang nieuwe cursussen: MAANDAG 8 AUGUSTUS. Informatie en aanmeldingen bij: ANNEKE HARTING, dagelijks 9-12 uur, telefoon 071-133532. (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk. maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van. en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. 27.840,bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa 27.840.bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na twee jaar en twee korte cursussen op circa 30.120, bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de 32.050,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantie toeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meef weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern H.JPNSE VOOR ALLE Haarl.str. 123, tel. 121808. DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor U het ideale BANKSTEL. Klassiek, modern, massief Europees eiken. Naar keuze 1 -2-3-4-zits. Grote sor tering kwaliteitsstoffen. Vijfjaar schriftelijke garantie op kon- struktie Levering direct van fabriek naar klant. DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Inl. tele foon 03450-2602. Toonzalen: Culemborg, fa briek, Houtweg 8. Voorhout: Loosterweg 5 (bif» Tapijtschuur). Geopend ma. en wo. t/m za. tot 18 uur. Voor onze afdeling HARTBEWAKING vragen wij nog enkele om te worden opgeleid voor het diploma hartbewaking. Tevens kunnen A-verpleegkundigen solliciteren, die reeds zijn opgeleid. DE OPLEIDING HARTBEWAKING START IN OKTOBER 1977. De afdeling is uitgerust met de modernste hartbewakingsapparatuur en telt 14 bedden. Kandidaten moeten in team-verband kunnen werken en beschikken over goede contactuele eigenschappen voor een juiste begeleiding van de patiënt. Reeds opgeleide kandidaten moeten bereid zijn de nieuwe cursisten te begeleiden. Wij bieden u een prettige werksfeer. Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszakentel. 070-611,081. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Westeinde 132, Den Haag, Postbus 432. Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda biedt plaats aan 460 patiënten. Niet alleen door de centrale ligging, maar vooral ook door de specialistische mogelijkheden heeft dit ziekenhuis een uitgebreide regionale taak op diverse terreinen. De kwaliteit van onze verpleegkundigen dient daarmee in overeenstemming te zijn. .Door een toevallige samenloop van om standigheden gaan ons binnenkort ver laten: en Het huidige team van 24 verpleeg kundigen en 3 anaesthesisten wil nu graag in contact komen met 2 enthou siaste mensen, die de plaats kunnen innemen van de vertrekkende collega's. Wilt u zich, alvorens te solliciteren, eerst laten informeren dan kunt u telefonisch een afspraak maken voor een gesprek: afdeling personeelszaken, tel. (01820) 1 95 55, toestel 280. Het adres voor schriftelijke sollicitaties is: Bleulandweg 10, Gouda. Centraal Klinisch Haematologiscli Laboratorium vac. nr. 140.65.A.30.LD Taak: het verrichten van hoofdzakelijk morfologisch gerichte bepalingen ten behoeve van de patiëntenzorg, zowel manueel als met behulp van geautomati seerde apparatuur. Verlangd: diploma MBO - medische richting - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. Salaris max. 2291 bruto per maand. In de toekomst is promotie tot max. 2543 bruto per maand mogelijk. Voor onregelmatige diensten geldt een gunstige compensatieregeling. Cardiologie vac. nr. 320.07.A.30.LD Het betreft een tijdelijke functie voor de duur van één jaar. Hiervoor denken wij aan iemand met een behoorlijke algemene ontwikkeling die in staat is nauwkeurig te werken. Een uitgelote aanstaande (medisch) student, die tijdelijk werk zoekt, komt hiervoor zeker ook in aanmerking. Taak: - het uitdunnen van het archief van medische dossiers en het zorgdragen voor de afvoer van oude dossiers; - het noteren van de laatste bezoekdatum en de laatste gestelde diagnose van de betreffende patiënten. Salaris maximaal 1977 bruto per maand. Laboratorium voor Haematomorfologie (part-time voor 20 uur per week) vac. nr. 350.65.A.30.LD Taak: - morfologisch onderzoek van bloed en beenmerg, vnl. van haematologische patiënten; - het toepassen van (bijzondere) cyto- chemische kleuringstechnieken en de beoordeling daarvan. Verlangd: tenminste HBO-A medische richting en bij voorkeur ervaring met of belangstelling voor onderzoek van bloed en beenmerg. Inlichtingen: dr. P. Lopes Cardozo, hoofd van de afdeling, tel. 071-14 72 22, toestel 2222 of 2219. Salaris maximaal 1271,50 bruto per maand, promotiemogelijkeid aanwezig. Het is de bedoeling dat de aan te stellen functionaris die samen met een andere part-time analiste een plaats bezet, afwisselend 2 en 3 hele dagen per week werkt. In onze gemoderniseerde keuken, waar een centraal voedselverdeelsysteem gehanteerd wordt, is plaats voor enkele vac. nr. 020.22.A.30.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het voedselverdeel systeem; - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine) - schoonmaakwerkzaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 uur en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; afwisselend weekenddienst. Geboden wordt: basissalaris bij 40 urige werkweek max. 1977 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten; 8% vakantietoeslag; 20 werkdagen vakantie Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Mondelinge inlichtingen worden u gaarne gegeven door de heer G. M. W. Beckers, catering manager, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2764. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8 per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Op de afdeling Bewegwijzering/sectie financiële administratie komt binnenkort de functie vrij van De werkzaamheden bestaan o.m. uit: - het typen van declaraties, brieven, financiële overzichten - het verzorgen van een eenvoudige administratie - het bijhouden van het archief Wij denken voor deze functie aan een medewerkster van ca. 20 jaar met een MAVO-opleiding en een goede type-vaardig heid. Enige kantoorervaring is gewenst. Het geboden aanvangssalaris ligt afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 1641,61 en f 1963,64 bruto per maand. Sollicitaties kunt u richten aan de af deling Personeelszaken/Directoraat Verkeer en Recreatie, Wassenaarse- weg 220, Den Haag. Het boeiende van zo'n baan zit 'm in de veelzijdigheid. Op vele manieren verleent hij ondersteuning aan de dagelijkse verkoopaktiviteiten van onze vertegenwoordigers. Hij sluit telefonisch orders af. behandelt credit-nota's, draagt verantwoording voor het maken van order-sets en offertes en ontvangt kliënten die 3M willen bezoeken. Hij is niet alleen rechterhand van onze vertegenwoordigers maar tevens degene op wie on/e vertegenwoordigers intern" kunnen terugvallen. Van deze jongeman (zo tussen de 21 en 25 jaar) vragen we niet alleen wat administratieve vaardigheid en werklust, maar ook een groot gevoel voor service. Want van zijn manier van optreden en adviseren hangt het voor een niet onbelangrijk deel af, of onze klanten tevreden zijn. Een boeiende baan. Voor u. met minimaal HAVO of een gelijkwaardige middelbare opleiding. Met een goede kennis van de Engelse taal. En als het even kan, met al wat ervaring op een handelskantoor. Hebt u belangstelling? Richt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van de letters LD aan: 3M Nederland B.V., Postbus 193. Leiden. Tel. 071-769330. 3M NEDERLAND B V. POSTBUS 193 LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12