ism f informatrice/adviseuse lersoi Westland/Utrecht scneej PI teletypistes gevorderd kontrole assistent(e) ballast: nedarrr THERMO ELECTRIC een logopedist(e) LTS'er artsen-assistent PFRQDIMFFI personeel rLnuUSuLLL personeel pERSO^a personeel Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv, ca. 300 man sterk, vervaar digt naast een pakket formulieren hoofdzakelijk tijdschriften, losbla dige uitgaven en ander actueel informatief drukwerk. Wij kunnen in ons bedrijf op korte termijn enkele dames plaatsen die opgeleid worden tot Teletypiste. Bent u tussen de 17 en 20 jaar? Hebt u een mavo-opleiding? Voelt u ervoor mee te werken in een prettig team van meest jonge mensen? Aarzel dan niet vlug contact met ons op te nemen, want dan is er voor u binnen Samsom-Sijthoff grafische bedrijven een prettige en goed betaalde baan. U kunt schrijven naar onze perso neelsafdeling in Alphen aan den Rijn, Prinses Margrietlaan 1. U mag natuurlijk ook opbellen. Ons telefoonnummer is (01720) 6 23 06, de heer C.J. van Horzen. xcu Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Commu nicatie Unie, waarin o.a. opgeno men de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uit geversmaatschappij nvenWolters- Noordhoff nv. ballast-nedam groep n.v. De Ballast-Nedam Groep is een overkoepelende organisatie, die een groot aantal aannemingsbedrijven en andere met de bouwnijverheid verwante ondernemingen bundelt. De activiteiten strekken zich uit over vele landen. Onder de holding, die een besturende en dienstverlenende taak ten behoeve van de tot de groep behorende ondernemingen vervult, ressorteert een aantal stafdiensten waaronder de interne accountantsdienst Voor deze dienst zoeken wij een kandida(a)t(e) die defunktie kan vervullen van Hij/zij dient te beschikken óver: - het diploma M.E.A.O. (bedr. econ. afd.) of het diploma SPD 1 of met de N.I.V.R.A. studie zijn gevorderd tot en met propadéuse. - Enige jaren praktijkervaring op een accountantskan toor c.q. interne accountantsdienst. - Ervaring en inzicht op het gebied van de mechanische administratie. Goede kontaktuele eigenschappen zijn in deze funktie vereist. De mannelijke kandidaat moet er rekening mee houden dat uitzending voor kortere tijd naar het buitenland, o.a. het Midden Oosten, tot de mogelijk heden behoort. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer H. v. Efferen. Personeelszaken Holding, Ballast-Nedam Groep N.V. Laan van Kronenburg 2 te Amstelveen. internationale bouwindustrie In „De Dillenburg", verzorgingstehuis voor bejaarden, Mauritssingel 29 Leiderdorp kunnen wegens langdurige ziekte van enkele personeelsleden, geplaatst worden: a) 2 tijdelijke huishoudelijke krachten (full-time) b) 1 vaste huishoudelijke kracht voor 20 uur per week. c) 1 slaap wacht voor 2 nachten p.w. in vaste dienst. Er moet bereidheid zijn alle diensten mee te draaien zoals weekenddienst (om de week) em avonddienst. Salaris volgens CAO voor bejaardentehuizen. Inl. bij de directrice, mevr. K. Heijboer, tel. 071-894764. L.I.A.M. B.V. - SASSENHEIM Op de centrale administratie van LIAM BV, Hoofdstraat 81 te Sassenheim, is op korte termijn plaats voor een JONGE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKER Hij zal worden belast met de verwerking van de dagelijkse administratieve gegevens en verder zal hij diverse controlewerkzaamheden gaan verrichten. Na een ruime inwerkperiode zal hij de leiding op zich moeten nemen van Boekhouding, bestaande uit een drietal medewerkers. Om deze taak te kunnen vervullen is het bezit van een Praktijkdiploma Boekhouden alsmede het diploma MBA (of studerende hiervoor) wel vereist. Wij verzoeken u uitsluitend schriftelijk te solliciteren; t.a.v. de heer J. Buitenhuis. LIAM BV. Hoofdstraat 81Sassenheim. 3M Nederland B.V. zoekt voor de afdeling 3M Middle East MAGAZIJN MEDEWERKER die enige jaren ervaring in het magazijnwerk heeft. Wij bieden u: een prettige, drukke baan in een modem magazijn goede sfeer goede arbeidsvoorwaarden Thermo Electric Internationaal b.v. specialisten in het meten en regelen van temperatuur SCHOOLADVIESDIENST LEIDEN De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar, bijzonder en bijzonder neutraal kleuter- en lager onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt: voor 27 klokuren per week per 15 augustus 1977. Het salaris bedraagt bij een werkweek van 27 klokuren bruto per maand min. 2.165,13 en max. 3.551,58. De gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Er zijn bij de Schooladviesdienst Leiden thans vijf logopedistes werkzaam. Er is een wekelijks onderling overleg, tevens is ieder lid van een multidiscipli nair team. Inlichtingen bij de administratie van de dienst - telefoon 071-122146. Sollicitaties te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, Stationsweg 32 te Leiden. Westland/Utrecht Projektontwikkeling bv richt zich op het financieel-ekonomisch en technisch begeleiden van projekten op het gebied van de woningbouw, utiliteitsbouw en rekreatie, welke hetzij alleen, hetzij in samenwerking met derden worden ondernomen. Op korte termijn zoeken wij een Westland/Utrecht Projektontwikkeling bv gaat binnenkort haar dienstverlening met een extra service uitbreiden. Op alle projekten waar gebouwd wordt, zal een „Info Centrum" worden opgericht, teneinde vragen van huizenkopers te kunnen beantwoorden. Deze vragen zullen in de technische, financiële of zelfs in de persoonlijk/emotionele sfeer kunnen liggen. Voor dit Info Centrum zoeken wij een informatrice/adviseuse. waarbij wij denken aan een representatieve vrouw van ongeveer 30 jaar, die eventuele problemen rustig kan bespreken, daarbij goed kan luisteren en gewend is gemaakte afspraken stipt na te komen. Van alle aspekten rondom het kopen van een huis en de oplevering daarvan, dient zij goed op de hoogte te zijn. Wanneer gespeciali seerde. technische vragen gesteld worden, dient zij specialisten in te kunnen schakelen teneinde de juiste adviezen te kunnen verstrekken, dan wel de kopers door te Van betrokkene wordt niet verlangd, dat zij uit de makelaars- of bouwwereld afkomstig js. maar wel dat een hoge interesse aanwezig is voor technische aspekten. Een middelbare schoolopleiding wordt op prijs gesteld. Het ligt in de bedoeling om drie dagen van de vijfdaagse werkweek, waartoe ook de zaterdag zal behoren als informatrice/ adviseuse te fungeren. De overige twee dagen zullen worden besteed aan werkzaamheden, die ten nauwste met het projekt samenhangen. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, welke in eerste instantie te Leiden zal worden uitgeoefend, kunt u uw sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, richten aan ons adres Sarphatistraat 1 te Amsterdam. Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer C. A. Danko. telefoon 020 - 25 25 25. Projektontwikkeling bv 2541-24 tk BEGRlip Nier WAAK) bu? voer&LuasszicH z.odrük om taaken IN be KK/rNT STAAT" I PReciES. HOE be wu. Voor de uitbreiding van de produktie afdeling zoeken wij een L.T.S'er. Daar wij hoogwaardige kwaliteitsprodukten vervaardigen, dienen sollicitanten aan de volgende normen te voldoen: goede vakmensen, of zij, die daarvoor opgeleid willen worden veel interesse in het werk leeftijd 18-22 jaar. Onze snelgroeiende internationale onderneming biedt een interessante, zelfstandige werkkring en een goed salaris. Wij bieden afwisselend werk aan kleine series. Voor telefonische inlichtingen gelieve U te bellen 071-142045, toestel 19 Ook kunt U langskomen voor nadere inlichtingen. Postbus 515, Leiden I THERMO ELECTRIC Willem Barentszstraat 47. Gevraagd per 1 augustus a.s. of- eerder: TYPISTE/FAKTURISTE Leeftijd ca. 17- jaar. Tevens hebben wij direct plaats voor: JONGSTE BEDIENDE Voor laboratorium en magazijnwerk, het ver zorgen van de post en lichte kantoorwerk zaamheden. Leeftijd 17 18 jaar. Enige jaren MAVO gewenst. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij de heer N. Jan- BONDA'S VEEVOEDERBUREAU B.V. Oude Vest 9 Leiden Tel. 071-120345 Voor de afdeling detailverkoop H00RT0ESTELLEN zoekt föi IP> PA MEDEWERKER van 25 jaar om in de verkoop van hoortoestellen te worden opgeleid (tot audicien). Hij dient een technische opleiding te hebben op het niveau van MTS en goede contactuele eigenschappen. Nadere inlichtingen geeft gaarne de heer G. Paes, Breestraat 58, Leiden, tel. 071-140475. Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, post Noordwijkerhout, wil graag in kontakt komen met een tweetal ter vervulling van vakatures, die onlangs zijn ontstaan Men dient zich voor minstens één jaar te verbinden. De salariëring geschiedt volgens de normen van de Nationale Ziekenhuis Raad voor Assistent-Geneeskundigên. Het ziekenhuis heeft opleidingsbevoegdheid Inrichtings-Psychiatrie; de opleiding berust bij Dr. J. L. T. M. Vereecken. De funkties zijn ook geschikt voor degenen, die alvorens een beslissing te nemen met het specialisme kennis willen maken. Sollicitaties aan J. A. Verheul, Geneesheer Direkteur.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18