Gezonde dorst? Walser Als u nu een Renault 14 aanschaft, willen wij u over enige jaren wéér een Renault verkopen. Daarom zal onze service al die tijd perfekt zijn. ELAM Dolf Tuin Buitenlands geld en een reisverzekering.- regel dat vóór u vertrekt! Renault. Auto's met I.Q. HOOGOVENS IJMUIDEN Karnemelk Haarlemmerweg 2-4 LEIDEN, Tel. 071-133141 Mr. E. N. Rahusenstraat 4, KATWIJK AAN ZEE,Tel.oi7i8-i54i8 (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 26.750,bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa 26.750,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na twee jaar en twee korte cursussen op circa 28.940, bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de 30.800,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantie toeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens. Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Sluit een reisverzekering om echt onbezorgd op vakantie te gaan. Bestel dan ook meteen buitenlands geld. Dat spaart kostbare vakantietijd en meestal nog geld ook Verzekeringen: Gecombineerde reisbagage- en ongevallenverzekering, korte termijn autocasco-verzekering voor automobilisten en een rechtsbijstandverzekering. bestemming één of meer landen aandoet, zorg er dan voor óók van dat betreffende land wat geld bij u te hebben. En denk voor Italië ook aan benzincbon- ncn. Handig! ANWB Internationale Reis- en Kredietbrief U hoeft er niet speciaal meer voor naar een ANWB-kantoor. U kunt er ook voor terecht bij de Rabobank, waar u zich tevens kunt laten inschrijven als lid van ANWB, eventueel in combinatie met het lidmaatschap van de Wegenwacht. Buitenlands geld Als u op weg naar uw vakantie- en bagage, door uitge kiende conceptie en dwarsgeplaatste motor. Ligt als een huis op de weg door voorwielaandrijving. Zuinig met benzine: 1 op 11 bij 100 km/uur en 1 op 15 bij 90 km/uur. Volwassen veilig heid door kooiconstructie en kreukelzones voor en achter, 't Is een plezier om er mee te rijden door z'n uitzonderlijk weggedrag. Gratis autoboek van 212 pagina's. Laat u verder informeren over deze en de andere Renaults door het dikke, kleurige alles-over-Renault boek. Het ligt voor u klaar M en 't kost u niets. Renault 14 al vanaf f 14.000,- incl. B.T.W. Prijswijzigingen voorbehouden. Een weloverwogen auto-aanschaf begint bij de keuze van een goede dealer. Want als u eenmaal hebt gekocht bent u ervoor jaren op aan gewezen. Kies 'n dealer met hart voor z'n auto's. Wij letten op alle service details. Omdat ons voortbestaan ervan afhangt: we weten dat u alleen klant blijft als u tevreden bent. Daarom werken onze geschoolde monteurs met precisie diagnose-apparatuur. Daarom hebben we ook vaste reparatietijden en het uitge breide diagnose-rapport. Goede service verkoopt méér auto's, Kijkt u maar eens om u heen. Er komen hier steeds meer Renaults op de weg. De Renault u. Het ruime vrolijke wegwezen. Met veel ruimte voor inzittenden

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20