wm Het welluidend comfort van de\fendomatic klokradio KRV 225. De Vendomatlc kleuren-tv type 58703: topkwaliteit voor een zonnige zomer prijs! VROOMS DREESMANN Teleton portable kleuren-tv type C 36: draagbaar kijkplezier voor nog geen 1000 gulden! MERKBAAR GOEDKOPER Moet u horen: Fairmate stereo cassettedeck type CD 751. Zonnige zomer prijzen indebadmode De mooiste lakens maakt u zelf It voordeligst Met deze bedrukte lakeristof van strijkvrij polyester/katoen (50/50), in modieuze bloem- of streepdessins. Ideaal ook voor slopen en overtrekken. 160 Cm breed Een klokradio met 4 golfbereiken (FM, LG, MG en KG), geruisloos volautomatisch electronisch uurwerk dat op de seconde nauwkeurig is in te stellen. Automatisch instelbaar wekmechanisme met (naar keuze) muziek of zoemtoon. In wit of mat Mooi slapen voor zonnige zomer prijzen Kinderpyama van acryl tricot, met leuke kontrastaf werking. In marine, camel of geel. Maten 164-176 1 1 140-152 9- 116-128 Damesnachthemd van fijne, zomerbatist, mooi afgewerkt met kant. In vele dessins en kleuren. Maten 42 t/m 52 Zomers comfort Niet-voorgevormde beugel-beha met charmant gelijnde cups, in wit o f skin. Maten 70 t/m 85 B. Zonnige zomer prijs Tanga voorde dames (De Vendomatic kleuren-tv type 58703 is een top- produkt waar Vroom Dreesmann vierkant achter A staat. Dit kwaliteitsapparaat heeft u dan ook heel B wat te bieden: 67 cm 110° beeldbuis, 8 voorkeurtiptoetsen voor 8 verschillende zenders en 6 schuifregelaars voor zuivere instelling van beeld en geluid. M Slipje in tanga-stijl, gemaakt van 100%katoen en bedrukt met fantasiedessin, in diverse leuke kleurstellingen. Maten S en M. 6 Handige voorraadpotten 22 Delig aardewerk servies met randdecor met hier en daar een miniem schoonheids foutje). Bestaande uit: 2 slabakken,. 1 vleesschotel, 1 sauskom, 6 diepe borden, 6 platte borden en 6 ontbijtborden Zonnige zomer prijs Van sterk, groen gekleurd glas met kurk-stop. De potten hebben een inhoud van 3/4 liter. Doos met 6 stuks Ons eigen landelijk servicenet staat garant voor optimale service verlening. Deze Teleton portable kleuren-tv heeft een beeld buis van 36 cm, 8 sensortoetsen, een diep kleuren- kontrast, optimale kleurzuiverheid door 'in-line' techniek en automatische fijnafstemming. De kast is van hoogwaardige kunststof; de voorkant is antraciet, de kast zelf gebroken wit. Adviesprijs 1398.- Zonnige zomer prijs Slip voor de heren Van 100% katoen, in 5 aktuele kleuren met kontrastafwerking. Maten S, M en L. op de parfumerie-afdeling van Vroom Dreesmann Doos nivea adviesprijs 4.75 Vroom Dreesmann prijs 8x4 deodorant (stick) adviesprijs 3.80 Vroom Dreesmann prijs flacon Odorex adviesprijs 3.75 Vroom Dreesmann prijs OB tampons (normaal) adviesprijs 3.30 Vroom Dreesmann prijs Elmex tandpasta adviesprijs 4.05 Vroom Dreesmann FA toiletzeep (3 stuks) adviesprijs 3.03 Vroom Dreesmann prijs FA shampoo adviesprijs 3.85 Vroom Dreesmann prijs Zwitsal zeep adviesprijs 1.40 Vroom Dreesmann prijs Carmen tissues Vroom Dreesmann prijs Doosje strips Hansaplast adviesprijs 3.40 Vroom Dreesmann prijs Elke week voordeel op de parfumerie-afdeling van Vroom Dreesmann; dat is te merken! Een kwaliteitscassettedeck (front- loader) met Dolby, schakelaar voor normale en Cro2-tapes, aparte Vu- meters voor linker- en rechter- kanaal, memory rewind, pauze schakelaar en bandteller. Zóveel mogelijkheden krijgt u met Fairmate bij Vroom Dreesmann voor Alle dessins, kleuren en modellen zijn er voor weggeefprijzen.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10