EÏ3 Kok Makelaardij BV Stationsplein 22 Leiden, lel.143441. Biedt te koop aan: JONGE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKER LEIDEN Dotterbloem 2 Uitstekend onderhouden hoek- herenhuis met C.V. en tuin op het Zuiden. Bouwjaar 1974. Indeling: Beg.gr.: Ruime woonkamer, hal, keuken, toilet en berging. 1e verd 3 kamers en badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: Grote 4e kamer en zolderberging. Aan vaarding september/oktober 1977. Koopsom f 245.000,- k.k. LEIDEN, Koningstraat 1. Redelijk onderhouden ruime hoek woning Ind.: Beg gr.: L-vormige woonkamer, hal. keuken, toilet. 1e verd.: 2 kamers, badkamer met douche, toilet. 2e verd.: 2 kamers. Aanvaarding najaar 1977. Koopsom f 110.000,- k.k. ZOETERWOUDE (dorp), Ambachtsherenweg 31 Uitst. onderh. tussenherenhuis met C.V en tuin op het Westen. Bouw jaar 1969. Ind.: Beg. gr.: T-vormige woonkamer, hal, keuken, toilet Gehele begane grond belegd met plavuizen. 1e verd.: 3 kamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 1 grote kamer, hobbykamer en berging. Aanvaarding augustus 1977. Koopsom f 250.000,-k.k. LidNBM Lid van de Nederlandse Bond van Makelaars en aangesloten bij het makelaars computer centrum. LEIDEN, Lammenschansweg 133. Goed onderhouden ruim herenhuis met C.V. en tuin op het Westen. nd Beg.grKamer en suite met parketvloer, luxe half open keuken, hal. toilet. 1e verd.: 2 grote kamers, badkamer met ligbad. 2e toilet. 2e verd.: 4 kamers. Aanvaarding augustus 1977 Koopsom f 330.000,- k.k. LEIDEN Kwikstaarthoek 25 Uitstekend onderhouden hoek- schakelbungalow met C.V. en grote tuin op het Oosten. Bouw jaar 1975. Ind.: Begane grond: L-vormige woonkamer met open haard, parketvloeren grote aluminium schuifpui naar tuin, ruime keuken, hal, toilet en inpandige carport. Verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Aan vaarding januari/februari 1978. Koopsom f 350.000,- k.k. TER AAR Stouthandelstraat 29 Uitstekend onderhouden mooi aan plantsoen gelegen eengezirrs- woning met C.V. Ind.: Beg gr.: Smaakvol verbouwde woonkamer met open haard, parketvloer, schrootjeswand en- plafond, half open keuken met eetbar, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: grote 4e kamer met dak kapel, grote berging, aanvaaiding LEIDEN, Handelstraat 3. Uitstekend onderhouden tussen woning met tuin op het Z. Bouwjaar 1965. Ind.: Beg. grWoonkamer, luxe keuken met plavuizenvloer. hal toilet. 1e Verd.: 3 kamers, douche 2e Verd Zolderberging Mog v kamer. Aanvaarding in overleg. Alleen met A-urgentiebewijs Koopsom f 163.000.- k.k LEIDEN. Gertoeraduin 3. Uitst. onderh. herenhuis met C.V. en tuin op het Z-O. Vrije tuinligging met zicht over waterpartij. Bouwjaar 1975. Ind.: Beg. gr.: Woonkamer met open haard, luxe keuken, hal en toilet. 1e verd.: 4 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd grote 5e kamer en zolderberging TER AAR Kievitspad 37. Uitstekend onderhouden riant aan dorpsrand gelegen hoekdakterras- woning met C.V. en blijvend uitzicht over polders. Ind.: Beg. gr.: Z-vormige woonkamer, half-open keuken, hal en toilet. 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e kamer, berging en groot zonne terras. Aanvaarding direct Koopsom f 258.000,- k.k LEIDEN. Porceleinvlinder 4. Uitst. onderh. patio-bungalow met C.V., garage en patio op het Z. Bouwjaar 1975.Jnd. L-vormige woonkamer met plavuizenvloer. schrootjesplafond en convectorput voor schuifpui (thermopane), luxe keuken, hal, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Terras met plavuizen Aanvaarding in overleg Koopsom f 285.000.- k.k. LEIDERDORP van Effendreef 2. Uitstekend onderhouden zeer ruirr hoekherenhuis met C.V garage, tuin op het Z -W en gedeeltelijk dubbele beglazing. Spouw geïso leerd Bouwjaar 1973. Ind.: Beg. gr Woonkamer met open haard, luxe half-open keuken, hal, toilet. 1e verd 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e verd.: 2 kamers, zolderberging Granolwanden in gehele trappenhuis. Aanvaarding direct Koopsom f 380.000,- k.k. Uitstekend onderhouden ruim herenhuis met C.V. en garage Mooie ligging aan water Doorvaarhoogte naar-Braassemermeer 1.40 m. Bouwjaar 1976. Ind. Beg. gr. L-vormige woonkamer met open haard, half open luxe keuken, bij keuken, hal, toilet. 1e verd.: 4 slaap kamers, badkamer met ligbad er toilet. 2e verd.: 1 grote kamer me dakkapel. Luxe betegeling en ge sanitair in gehele woning 2e LEIDEN Akkertioombloem 54 Uitstekend onderhouden leuk gelegen herenhuis met C.V. Bouw jaar 1975. Indeling: Begane grond Woonkamer met open haard, grote luxe keuken, hal, toilet en berging. 1e verd.: 3 kamers en badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verd.: grote ruimte, geschikt voor het maken van nog 2 kamers Aanvaarding medio 1977. Koopsom f 275.000,- k.k. VOORSCHOTEN Welterdreef 169 Uitstekend onderhouden hoek herenhuis met C.V. en tuin op het Z.W. Bouwjaar 1975. Ind.: Beg gr U-vormige woonkamer, luxe half open keuken met eetbar en mbouwapparatuur, hal, toilet. Gehele begane grond belegd met plavuizen. 1e verd.: 3 kamers, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, toilet. 2e verd.: 1 kamer met dakkapel, berging. Aanvaarding augustus 1977. Koopsom f 315.000,- k.k. NIEUWVEEN Jan Switzerpad 6. Uitstekend onderhi douche vaste Aanvaarding i f158 000,-kk i overleg. Koopsom LEIDEN Gloxiniadal 8 Uitstekend onderhouden hoek herenhuis met C.V. en tuin op het Zuiden. Bouwjaar 1975. Ind.: Beg. gr.: Woonkamer met schuif pui naar tuin. keuken, hal en toilet. 1e verd 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verd.: grote 5e kamer en zolder berging Aanvaarding september 1977 Koopsom f 235.000,- k.k Alleen voor ingeschrevenen bij bureau Huisvésting, economisch gebondenen of A-urgentie. ZOETERWOUDE (dorp) Ambachtsherenweg 46 Uitstekend onderhouden tussen herenhuis met C.V. en tuin op het Oosten. Bouwjaar 1969. Ind.: Beg gr,: T-vormi'ge woonkamer, hal, keuken, toilet. 1e verd.: 3 kamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: 1 grote kamer hobbykamer en berging. Aanvaarding juli 1977. Koopsom f 238.000.- k.k. LANGERAAR. Van Wassenaerstraat 30. Uitst. onderh. herenhuis met C.V. Bouwjaar 1964. Ind.: Beg. gr L-vormige woonkamer met open haard en balkenplafond, hal, uitge bouwde half open luxe eikenhouten keuken met inbouwapparatuur, toilet 1e verd.: 3 kamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: Zolderberging (vaste trap). Aanvaarding eind 1977. Koopsom f 225.000,- k.k. Woning verkopen. Wilt U Uw huis snel en goed verkopen? Kok Makelaardij adviseert U vrijblijvend over de waarde van Uw huis. Zorgt dat U de juiste prijs voor Uw huis krijgt en neemt alle zorgen die verbonden zijn aan het verkopen van Uw huis van U over. Woning kopen. Voor woningzoekenden in de regio Leiden ligt op ons kantoor ook nog een dagelijks bijgewerkte woninggids met het gehele aanbod van de in Leiden samenwerkende makelaars gereed. Ook voor het aankopen van een woning elders rn Nederland kunt U bij Kok Makelaardij terecht. Wij hebben immers twintig kantoren in geheel Nederland. Uit onze vorige advertentie op 21 mei jl. zijn de navolgende woningen verkocht: Leiden, Roomburgerlaan 79 Leiden, Ravelstraat 8 Leiden, Paramaribostraat 103 Leiden, Julianastraat 56 Leiderdorp, Rosenburg 1 Voorschoten, Gebr. de Wittplantsoen 2 Voorschoten, Baron van Ghentlaan 25 Oegstgeest, Johan Evertsenlaan 23 Hazerswoude, Potgieterlaan 9 Ter Aar, Leeuwerikspad 18 Koudekerk a/d Rijn, Pr. Marijkestraat 15 Koudekerk a/d Rijn, van Vegtenplantsoen 18 LEIDEN. Rapenburg 75. Gedeeltelijk verhuurd groot grachtenpand Er is achterstallig onderhoud. Ind.: Beg. gr.: 2 kamers, sanitaire ruimte, toilet en plaatsje. 1e verd.: 3 kamers, douche, keuken en 2e toilet. Terras bij de keuken 2e verd 3 kamers. 3e verd.: grote zolderberging. Begane grond is leeg te aanvaarden. Aanvaarding direct. Koopsom f 235 000,- k.k. Aan het Rapenburg wordt nog een woning te koop aangeboden. Indeling: Beg. gr.: 2 kamers, sani taire ruimte en douche/badcombi- natie, groot achterhuis en toilet. 1e verd.: 2 kamers, keuken en 2e toilet. 2e verd.: 2 kamers en zolder ruimte. Het geheel is leeg te aanvaarden. ZOETERWOUDE (Rijndijk), Nassaulaan 50. Goed onderh. 2 onder 1 kap woning met C.V., garage en tuin op Z-W. Bouwj. 1964. Ind.: Beg. gr.: L-vormige woonkamer met open haard, hal, keuken, toilet 1e verd.: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.-1 grote kamer met dak kapel, berging. Aanvaarding juli/ augustus 1977. Koopsom f 315.000,- k.k. HEEMSTEDE Strawinszkylaan 12. Goed onderhouden schakelvilla rhet C.V garage en grote tuin op het Zuiden. Bouwjaar 1975. Ind Woon kamer met open haard, dubbele beglazing, half-open luxe houten keuken met plavuizen vloer en eetbar, hal en toilet. 1 e verd. oudersslaapkamer met douche kamer, slaapkamer, hobbykamer en badkamer met ligbad, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e verd. 1 kamer en grote zolder berging. Luxe betegeling en gekleurd sanitair in gehele woning. Aanvaarding: in overleg. Koopsom f410.000,- k.k. LEIDEN Paramaribostraat 7. Goed onderhouden 4-kamer appartement op 4e woonlaag met uitzicht op de Zijl Ind Woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, hal, douche en toilet. Balkon aan achterzijde. Aanvaarding in ruil met huurflat/woning tot max. f 300,- per maand. Koopsom f 94.000,- k.k. ZOETERWOUDE (dorp), Loethe 24 Goed onderhouden ruim herenhuis met C V en tuin op het zuiden. Achteruitzicht op rekreatieveld. Bouwjaar 1972. Ind.: Beg. gr.: L-vormige woonkamer met open haard en leistenenvloer, keuken,hal, toilet. 1e verd.: 2 grote kamers, bad kamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote kamers. Aanvaarding eind 1977. Koopsom f 300.000,- k.k. OEGSTGEEST. Pres. Kennedylaan 607. Bijzonder mooi gelegen ruim 2-kamer service-appartement op goede stand. Ind.: Woonkamer met aparte slaapruimte, keuken, grote kamer, badkamer met ligbad, toilet. Alle verzorgend personeel aanwezig. Gebruik van warme maaltijden mogelijk. Aanvaarding augustus 1977. Koopsom f 178.000,- k.k. Volledig gestoffeerd. Uitstekend onderhouden 4-kamer appartement met C.V. op 1e ver dieping. Indeling: Ruime woon kamer, 3 slaapkamers, keuken, douche en toilet. Aanvaarding Alleen met A-urgentiebewijs. Koopsom f 104.000,- k.k. J. Verhoeven Mevr. J Boehlee Mej. D. v. d. Veen Avondtelefoonnr. 070-251540 Kok Makelaardij Leiden is één van de twintig makelaardijkantoren van de KokGroep in Nederland. H De Leidse Onderwijsinstellingen vragen voor spoedige indiensttreding een MEDEWERKER ONDERHOUDSDIENST (VOOR DE AVONDUREN) Werktijden van 15.30 tot 24.00. Hij zal worden belast met het verrichten van schoon maakwerk en de bewaking van ons moderne kantoor gebouw. Belangstellenden kunnen hun mondelinge of schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Per soneelszaken. leidse onderwijs instellingen L.I.A.M. B.V. - SASSENHEIM Op de centrale administratie van LIAM BV, Hoofdstraat 81 te Sassenheim, is op korte termijn plaats voor een Om deze taak te kunnen vervullen is het bezit van een Praktijkdiploma Boekhouden alsmede het diploma MBA (of studie hiervoor) wel vereist. Wij verzoeken u uitslui tend schriftelijk te solliciteren: t.a.v. de heer J. Buitenhuis, LIAM BV, Hoofdstraat 81 Sassenheim. LEE? ÜAGGMJ L-.È IH KRAflX"._OA\. OV^R MUM VIS OU W /•\AARTH ben je zeventien of achttien En heb je een opleiding MAVO-niveau? Mischien zelfs j; je typediploma al gehaald? Dan is er alle kans dat je bij de Leidse Onderwijsinstel lingen kan worden aangesteld als assistente van het cursistensecretariaat Je doet daar zelfstandig werk. binn'.n een team van jonge collega's. Je krijgt natuurlijk een goed salaris. Maar misschien vind je nog véél belangrijker, dat je het begin en het eind van dje werkdag voor een groot deel zélf kan bepalen. Want de LOI heeft variabele werk tijden. Nog iets: Als je verder wil leren, kun je bij de LOI reke nen op een prima studieregeling. Daar kun je dan mooi gebruik van maken. Reiskosten? Worden bij de LOI vergoed. Voor verdere informatie en een persoonlijke ken nismaking ben je - na telefonische afspraak - van harte welkom bi] de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32