De mensen willen ergens bij ^eidse agenda Joop Brons: spielerei Leidse spaarbank: tiende vestiging MANNEN VECHTEN Burgerlijke stand Boete van f 60.000 voor ontduiken belasting HMHiliMil' Saamhorigheid centraal tijdens „Zoeterwoude 700" ZOETERWOUDE - Het feest is ten einde. Na een kleine week is de Zoeter- woudse bevolking weer ontwaakt uit de feestroes rond "Zoeterwoude 7 00 Jaren" en heeft het dage lijks leven in het dorp zijn normale gang weer hervat. Veertien dagen lang een voor Zoeterwoude uniek feest, waarover nog lang gepraat zal worden Praten daarom even met twaalf Zoeterwoudenaren die allen op een verschil lende manier bij het feest betrokken waren, als or ganisator, als feestganger of als burgemeester. Door Kees Verzaal Herhaling Burgemeester Detmers: "Ik vond het feest meer dan geslaagd. Het heeft mij enorm verheugd, dat dit initiatief uit de burgerij zelf is voortgekomen. Men heeft kans gezien een bijzonder gevarieerd programma te presenteren, het geen naar mijn mening ook tot uitdrukking komt in de grote aantallen mensen die de festivi teiten bezocht hebben. Herhaling van één of meer evenementen op korte of langere termijn lijkt mij wenselijk. Mij is hier en daar ter ore gekomen, dat Zoeterwoude nu toe is aan een week- of maandmarkt. Ik vind dit een leuke suggestie die in mijn ogen zeker kans van slagen zal heb ben". Gerard van der Hoeven bekeek de feesten vanuit de optiek van de man die het allemaal moet ver slaan, voor het plaatselijk blad in dit geval. Als bestuurslid van de Oranjevereniging was bovendien ook nog op een andere manier, als organisator, bij de feestelijkhe den betrokken: "Zoeterwoude 700 was het feest van de verbroe dering. Toen begin 1976, heel voorzichtig de plannen werden ontvouwd om te komen tot de viering van het eeuwfeest heeft niemand kunnen voorzien, dat dit jubileum zou uitgroeien tot een dorpsfestijn waaraan ieder een vol enthousiasme zou deel nemen. De bereidheid van de be volking deze unieke gelegenheid aan te grijpen de afstand tussen de Hoge Rijndijk en het Dorp te overbruggen is optimaal benut en ook inderdaad beloond". Braderie Weer een andere blik, die van on derwijzer Ton van der Meer, die als begeleider van de schoolkin deren - die intensief bij de feeste lijkheden werdenbetrokken - weer een heel andere kant van het feest zag: "Meneer, wat betekent baderie? Deze vraag werd mij drie weken geleden door een leer ling gesteld. Baderie, nooit van gehoord dacht ik bij mezelf. Ba derie, waar heb je dat gezien dan? Het was voor een groot aantal kinderen de eerste kennismaking met de op stapel staande activi teiten. Deze twee weken van feestvieren, waarin de kinderen zo heel anders rustig waren. En wij, als onderwijzers, ons maar afvragen hoe dat kon. Voor de schoolkinderen waren 1 en 3 juni erg belangrijke dagen. Niet alleen voor de kinderen zelf, maar ook voor de ouders en leerkrachten. De optocht was zo groot, dat steeds een straat over de volle lengte bezet werd". Voor Jan Kliffen was het in drukwekkend gebeuren, waar hij als secretaris van het organisatie comité nauw bij betrokken was: "Grote builen hebben we ons dacht ik niet gevallen. Hier en daar moest tijdens het feest een plooitje worden rechtgestreken. Degenen die bijvoorbeeld vol gend jaar weer van dergelijke feesten willen organiseren, raad ik aan nu al te beginnen. Zelf zou ik me niet meer beschikbaar stel len. Zo'n krachtsinspanning kun je maar eens in de zoveel jaren opbrengen." "Als comité zijn we blij dat we er financieel behoorlijk zijn uitge sprongen. Alles bij elkaar was het voor mij een enorme belevenis die ik niet snel vergeten zal." Suzan Vis deed eigenlijk niets, behalve feestvieren dan. Ze is scholiere en zit in de vijfde klas van het atheneum: "De klompen loop op tweede pinksterdag vond ik erg geslaagd. Erg dapper vond ik de deelnemers die zo te zien die middag voor het eerst op klom pen stonden. Zelf vond ik het te link mij op het wedstrijdparcours te begeven, aangezien ik me slechts op leren schoenen voort beweeg. De tweede zaterdag was er een uitgebreide vee- en rom melmarkt, waarvoor veel oude troep bij elkaar gescharreld was. De dieren waren naar mijn smaak erg in trek bij de kinderen. De ouderen konden uren neuzen in oude op tafels gelegde vergeelde boeken, die voor een speciaal prijsje werden verkocht. Die zondag heb ik me actief getoond door het rijden van de sterrit." Tot de meest opmerkelijke activi teiten tijdens de festiviteiten be hoorde zonder twijfel de braderie Twaalf feestvierders en organisatoren. Staand v.l.n.r. Heer Paardekooper, mevrouw Zandbergen, de heer ZandbergenJan Kliffen, burgemeester Detmers, Gerard, van der Hoeven, Alice Klaasen en Jan van der Geest. Zittend v.l.n.r. Ton van der Meer, Suzan Vis, Harry Berg en Theo Engel. op het Watertje. Voorzitter Her Paardekooper: Saamhorigheid "Als medewerker aan de organi satie van de braderie, kan ik niet anders zeggen, dan dat deze markt aan het karakteristieke Watertje een ongekend succes is geworden. Vooreerst door de voortreffelijke presentatie van de Zoeterwoudse bedrijven." "Voor ons als onwennige markt kooplui was dit een onvergete lijke belevenis. Niet voor niets was er maar ene roep: "Dit moe ten jullie jaarlijks doen." "Tot slot wil ik neg iets zeggen over de betekenis van dit feest. Mensen hebben behoefte aan saamhorigheid. Willen ergens bijhoren. Dit feest heeft duidelijk gemaakt, dat een kleine gemeen schap zoals Zoeterwoude toch is, een bijzondere betekenis krijgt in onze tijd. Daarom kon het gebeu ren, dat mensen van de Hoge Rijndijk en het dorp elkaar tege moet gingen, om halverwege te ontdekken, hoe prettig het is bij elkaar te horen." Hoofdonderwijzer Joop Vink liet zijn klas een opstel over Zoeter woude 700 maken. Theo Engel en Harry Berg merkten daarin het volgende over de feesten op: "*s Avonds was het tijd voor de voet bal tussen S.J.Z./meerburgcom binatie en de oud-Internationals, met o.a. Frans Bouwmeester, Pe ter Kemper en scheidsrechter Lou van Ravens. De uitslag was 1-4 voor de oud-Internationals". "Dinsdag 7- en woensdag 8 juni was het braderie. Dat werd op het Watertje gevierd. Een braderie is een rij kraampjes waar je van al les kunt kopen. Veel winkeliers stonden hier, maar ook de K.P.J., Oud Zoeterwoude en Casa Ma terna. Casa Materna verkocht bal lonnen voor vijftig cent. Belache lijk, want bij fotograaf Van Bemmelen kreeg je ze gratis". Onder de huisvrouwen, die mee werkten aan de organisatie van de kinderfeesten, hield aan Zoe terwoude 700 een aantal nieuwe kennissen oven "Door de festivi teiten hebben we twee leuke stel len ontmoet, die we binnenkort gaan bezoeken. Dit kwam voor namelijk door het boerenbal dat er voor mij erg uitsprong. Ik vond het een zeldzaam gezellig feest". Lachwekkend Jan van der Geest, een van de dertien kinderen van "Ome Leen", zat ook in het organisatie-comité: "Plezierig vond ik altijd het contact met mijn mede-leden in het Coördinatie-comité. Iedere maand werd er vergaderd. Het ging er wel eens pittig aan toe, doch we konden elkaar altijd weer uitstekend vinden. Dit heeft volgens mij ook z'n uitwerking gehad in het ontstaan van het uit gebreide programma". "Overal hebben we elkaar bijge staan. Na het pop-festival hebben we met z'n allen de hal opge ruimd. Ondanks dat verschil lende mensen blaren op hun handen kregen van het vegen werd er niet gemord maar ge werkt. Dit was erg fijn". Tijdens zo'n feest gebeuren er binnen zo'n comité toch altijd weer lachwekkende dingen. Zo konden we na het pop-festival een deur van de hal niet dicht krijgen. Ik durfde de zaak niet open achter te laten, dus besloot ik er te blijven slapen. Nadat mijn vrouw al dekens gehaald had, lukte het om drie uur plotseling toch de deur dicht te krijgen. Konden we toch nog opgelucht naar huis". Zoeterwoude was óok een feest van de bejaarden. Daarom - last but not least, het echtpaar Zand bergen, hij 74 en zij 62. Zij beleef den de slotmanifestatie erg in tens: "Op een gegeven moment werd het Wilhelmus gespeeld. Nou. man de koude rillingen lie pen over m'n rug. Ja en dan de slotavond. Dat was toch helemaal hel einde. We hebben er zelfs op dat weiland mensen bij leren kennen. Om twaalf uur gingen we naar huis. Op de fiets zijn we toen nog gauw even naar onze dochter Ria gegaah. We hebben daar nog een poosje op zitten.passen, dan kon zij met haar rrtan ook nog even feestvieren". LEIDEN - Joop Brons verzorgde in samenwerking met de hoboïst Han Kapaan, gisteravond K&O's eerste zomer-orgelconcert in de Leidse Marekerk. Op het eerste gezicht deed het pro gramma (16e-, 17- en 20e eeuw) erg overladen aan, maar in de praktijk bleek dit allerminst het geval; bovendien was de keuze aangepast aan de mogelijkheden van het orgel, hetgeen minder te maken had met de beperkingen die toonomvang en registratie zouden kunnen stellen dan wel met de Werckmeister-stemming waardoor het instrument slechts in enkele toonsoorten zuiver, maar dan ook optimaal zuiver klinkt. Brons is een man die zozeer over loopt van liefde voor "zijn" in strument, dat hij er op één avond ook werkelijk alles wil uithalen wat erin zit. Nadeel van een der gelijke platonische verhouding lijkt me, dat een echtelijke ruzie er nauwelijks in zit, en daarmee een afdaling naar aardser sferen. In concreto richt mijn bezwaar zich tegen zijn overmatige spielerei met registers, zodat zelfs een enkel werkje deed denken aan een va kantiekiekje waar zo nodig de hele omgeving op moest staan, met alle vervaging van contouren van dien. Hiertegenover staat dat zijn spel razend knap is, met name in drukwekkend in de "hedendaag se" composities. Het aandeel van Han Kapaan beperkte zich tot enkele koralen en Sammartini's sonate in G, die naar meer smaakte. RON HARMS Leidenaar in Voorschoten aangehouden LEIDEN - De Voorschotense rijkspolitie heeft gisteren in Leiden een 31-jarige Leidenaar aangehou den die ervan wordt verdacht in Voorschoten een aantal fietsen te hebben gestolen. Eveneens gisteren pakte de Leidse politie een 17-jarige jongen in de kuif die op heterdaad werd betrapt bij het stelen van een brommer bij de Leidse Hout. De bromfiets vloog tijdens de diefstal in brand, maar de jongen, die na verhoor naar huis is gestuurd, ontkent dat hij daar iets aan kan doen. LEIDEN - De Leidse Spaarbank heeft gistermiddag de tiende vesti ging officieel in gebruik genomen. Dat gebeurde in de Meren wijk waar men de cliéntele tot dusver moest helpen in een caravan aan de Mila- nenhorst. Het nieuwe kantoor ligt tegenover het winkelcentrum "De Kopermolen" en is ondergebracht in het complex van de woning bouwvereniging "De Goede Wo ning" aan de Pelmolen. Oorspronkelijk zou de Leidse Spaarbank een vestiging krijgen in het winkelcentrum, maar dat ging om diverse redenen niet door. Districts-directeur Goedegebuure vertelde gisteren tijdens de ope ningsreceptie dat voor het nieuwe kantoor is gekozen voor een mo derne opzet, waardoor een direct contact tussen personeel en klant mogelijk is. Alleen de kassier zit in een ruimte die afgeschermd is met kogelvrij glas. Verder zijn in het door architect Schutte ontworpen kantoor onder gebracht: een ruime spreekkamer, twee couponkamers en een ruimte met kluisloketten. "De uitbreiding was nodig want de Leidse Spaar bank groeit snel", aldus de heer Goedegebuure. "In de eerste vijf maanden van dit jaar werd er 15 miljoen meer afgedragen dan op gevraagd. Daarvan hebben we in- mid els al 12 miljoen als hypotheek kunnen uitlenen aan mensen uit Leiden en omgeving." Voor e nabije toekomst zijn er plannen om nog twee kantoren te openen; één in Leiderdorp en één in de Lange Voort in Oegstgeest. Ter gelegenheid van de opening van het kantoor in de Merenwijk (maandagochtend voor het pu bliek) is er voor de jeugd een te kenwedstrijd uitgeschreven. LEIDEN-Twee mannen hebben aan de Rijn en Schiekade gistermiddag ruzie gekregen omdat de een de ander, die zijn auto aan het repareren was, niet kon passeren. De woordewisseling liep uit op een vechtpartij waar uiteindelijk politie aan te pas moest komen. Beide heetgebakerde automobilisten hebben nog geen aangifte gedaan. Bij een inbraak in een woning aan de Hoge Rijndijk zijn onbekenden er vannacht vandoor gegaan met een antieke klok; aan de Luyckenlaan verdween en geparkeerde personenauto. OEGSTGEEST - De Oegstgeester Montessorischool vierde gister avond een groot midzomerfeest. Hoewel het langzamerhand in Oegstgeest gebruikelijk is gewor den om het schooljaar af te sluiten met een feest sprong deze feestelijk heid eruit omdat een en ander werd georganiseerd ten bate van het die renasiel in Oegstgeest. Op en rond de school was gistermiddag tussen half zes en tien uur een soort kermis opgebouwd waar ondermeer een ballon werd opgelaten. LEIDEN - Geboren: Robert S zn v. W. van Burik-K.G. Hijneman, Tobias B zn v. J.W. van Dam-P.J. Baruch, Jeroen zn v L.G. Altorf-G. Haasnoot, Fokko P. zn v. H.C. Beekhof-C.C. Kruyff, Pepijn J. zn v. H. Warmerdam-M.C. Van Roey, Robbert P. zn v. H. J. Schravendijk-M.J.T. Jan sen, Dirk zn v. A. van Dijk-G.D. van Gehuwd: M.A.H. van der Weel en J.H. van der Kraats, P. Chaudron en H.C. Dis- telvelt, P.W. van Leeuwen en P.H.Ph. Nieuwenburg, R.J. Brussee en C.S. van Krieken, A. Prins en R.G.A. Raaphorst, A.W. van Egmond en G.M. Beij, A.A. Gijsman en Th.L. Klink. Overleden: R.A. Nederstigt, (1977) zn v. C. Nederstigt-J.C. v.d. Lee, A.P. Teunis- sen (1954) man, M. de Nie (1904) man, P.J.F. Hartman (1889) man. Ondertrouwd: R.A.C. Roos en D.G. van Eijndhoven, W. Monfils en J.C.A. Sege- rs, W.G. Verkade en J.C. Duivesteijn, H.M.J.G. van Asseldonk en K.J. van Pul, J. J. W. van Gaaien en T.S. Rombaut, A.C. Hakkert en I. A.C. Gantvoort, R. J.C. Mac Gillabry en A.M.A. van der Veen, G.F. Lares en T.J.E. Cornet, R.J.A. van der Krogt en M. A. Smit, J.G. van der Meer en 'J.W.M. Hendriks, L.M.L.H.A. Hermans en E.M.E.A. v. Dijk, F.A. van Es en C.M.C. Baljon, J. Dijkers en M. Hane- veld, A.J.G. Buijs en P. van der Linden, J.P. Halvemaan en C.W.J. Barendse, S. van Putten en M.C.J, van Berkel, E.M. Blansjaar en H.J. Rijsbergen, M.C.L. Rietveld en S.M.P. van Rooyen, P. Hockx en C.L. Noort. MAANDAG Wijk 1 Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan. Kooilaan, Ce- lebesstraat, Decimastraat, Siebold- straat, Floresstraat, Bloemstraat, For- mosastraat, Borneostraat, Driftstraat, Lombokstraat, Javastraat, Medusa straat, Parkstraat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat), Am- bonstraat, Madoerastraat. Wijk 3 Lage Rijndijk, Voorstraat, Sumatra straat, Atjehstraat (van Sumatrastraat tot Soembastraat), Soembastraat, Bali- straat, Timorstraat, Ringkade, Bonaire- straat, Arubastraat, Surinèmestraat, An- tillenstraat, Curacaostraat, St. Maartens traat, St. Eustatiusstraat, Sabastraat, Bankastraat, Bilitonstraat. "Kooihof. WOENSDAG 2 Jacq. Urlusplantsoen, A. Noordewier- laan, C. Schuytlaan. Diepenbrocklaan, Joh. Verhulstraat, Richard Holstraat, Obrechtstraat, Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wagenaarlaan, Valeriusstraat, Van Blankenburgstraat, Julius Röntge- nstraat, Mozartstraat, Bernard Sweers- straat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brücknerstraat, Debus- systraat, Ravelstraat, Chopinstraat, Moesorgskistraat, Caesar Franckstraat, Verdistraat. Wijk 8 Schubertlaan, Mahlerstraat, Handels- traat, Beethovenlaan, Vivaldistraat, Bachstraat, Corcllistraat, Toscaninilaan, Berliozpad, Rossinistraat, Lisztpad, Mendelssohnkade, Wagnerplein, Brahmslaan, Tsjaikowskikade, Sibe- liusstraat, Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan, J. Haydnlaan, Apollo- laan, Smetanastraat, Paganinilaan, Scar- lattistraat, Griegstraat, Donizettilaan, Bizetpad. DONDERDAG Wijk 5 Paramaribostraat, Corantijnstraat, W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssenstraat, Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyvesanthof, Alb. Agness- traat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stol berghof, Anna van Burenhof, Marnix- straat (van W. de Zwijgerlaan tot Volk stuinen), Zwarte Pad. Wijk 7 Herensingel (van Medusastraat tot Ju- lianastraat), Julianastraat, Julianakade, Sóphiastraat, Anna Paulownastraat, Alexanderstraat, Prinsenstraat, Oranje straat, Lusthoflaan, Dillenburgerstraat, Nassaustraat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marijke- straat, Margrietstraat, Irenestraat, Bern- hardstraat, Beatrixstraat. VRIJDAG Wijk 4 Haagweg. Rijndijk, Dijkhoflaan, Val- kenburgseweg. Da Costastraat, Klik- spaanweg. De Genestetstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollens straat, Schimmelstraat, Oltmanstraat, Hasebroekstraat, Borgerstraat, de Len- nepstraat, ten Katestraat, Toussaintka- de, Staringkade. ZATERDAG 18 JUNI 1977; Artsen Lelden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur voorm. tot zondag 24 uur, waargenomen; door de volgende artsen: Wijk 1 (Mors- wegkwartier, binnenstad tot Cityring en Groenoord): dr. J. van Leeuwen, Bran- delerkade 28, tel. 120412; wijk 2 (Kooi en1 Merenwijk) dr. Groeneveld, Argusvlin der 10, (Merenwijk), tel. 141373; wijk 3, (Waard, Professorenwijk en Tuinstad- wijk) dr. A.R. Tegelaar, Burggravenlaan 14. tel. 134092: wyk 4 (Zuid-West en Haagwegkwartier) H.J. Klaassen, Witte Singel 69, tel. 123089. Leiderdorp - D. Hennink en O. Du Ry van Beest Holle, praktijkadres Maurits- singel 168, tel. 894135. (zaterdag en zon dag spreekuurtje van 12.30-13 uur). Oegstgeest - H.A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - Zaterdag: J.H. Vrijen- hoek, S. v.d Oyelaan 38, tel. 2356 (spreekuur 9.30-10.00 uur) - zondag: W. v. Dam, Palestrinal. 29. tel. 3960; eigen pa tiënten: S.M. Platteek, tel. 5417 (za. en Warmond - F. Walenkamp. Dorpsstraat 45, Warmond, tel. 01711-10030 Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van vrijdag 17 juni tot 24 juni door apotheek Voorschoten, Leids- eweg 66, tel. 2525; Apotheek Van Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 89000; Apotheek Beker, Lijtweg 4. tel. 155482. Tevens op zaterdag tot 13 uur apotheek Oegstgeest, Wilhelminapark 8, Oegs tgeest, tel. 153274. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum van de Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulp verlening tel. 2141 tst. 35 (dag en nacht). Warmond - A. Vriend, Flat De Hoge Wei 203, Sassenheim, tel. 02522-12022, Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 Jeugddorp. Voorschoterweg. "Twee clowns en 'n goochelaar". 11 uur vm. Seringenstraat 59 en 59a, kijkdag proef- vvoningen Tuinstadwijk, vanaf 11 uur Vrijetijdscentrum. Breestraat 66, blues festival, 8 uur nam. Nieuwe Rijn 20a: erotische filmavond NVSH, 10 u. nam. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 8-11 uur 't Breehuys, Breestraat 19, gespreks groep Gideon, 11,30 uur vm.-1.30 uur nam.; koffiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20 a. trefcentrum werk groep homofilie/COC, 8-11 uur nam. Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 2.30 uur nam., tel. 125802. Café De Twee Spieghels, muziekpro- Groene Kerkje, Oegstgeest, vesper m.m.v. Willibrordcantorij, 8.30 uur nam. Maandag Wijk 6 Kneppelhoutstraat, Multatulistraat, Fred, van Eedenlaan. Lod. van Deyssels- traat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, II. Gorterstraat, L. Couperusstraat. Hof- laan, Willem Klooslaan, Boshof, Duin hof, Meerhof, Akkerhof, Weidehof. Tel- derskade, Mulderstraat, Gerrit Kastein- straat, Segaarstraat, van Diemeistraat, Rooseveltstraat, DEN HAAG - Wegens belastin gontduiking heeft de rechtbank in Den Haag de 50-jarige directeur H.E. uit Wassenaar veroordeeld tot een boete van een ton subsidiair vijf maanden hechtenis. Daarvan is 40.000 of twee maanden voor waardelijk opgelegd met een proef tijd van drie jaar. E. zou in de jaren 1971 tot en met 1976 anderhalve ton inkomsten te weinig hebben opgegeven. Pers oonlijke moeilijkheden zouden daarvan de oorzaak zijn geweest. De rechtbank veroordeelde verder vier ondernemers uit Voorschoten, Wassenaar en Leiden tot geldboe tes van 250 tot 1000. Ze zouden onjuiste rekeningen hebben ge schreven voor fictieve werkzaam heden voor de nv waarvan E. direc teur is. In werkelijkheid werkten de ondernemers aan het jacht en de woning van de verdachte. Troef, Noordeinde 2a. Troefkrant. WSW. film, recht/onrecht, textiele werkvor men, alle groepen vanaf 8 uur nam. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, tafel tennis, sport en spel, improvisatie theater, fotocursus beginners, boetse ren. Go, alle groepen vanaf 8 uur nam. Stadhuis, gemeenteraad, 7.30 uur nam. Huize St. Maarten Opvanghuis voor cnsisgevallen van in nood verkerende moeders, eventueel met kinderen. St. Jacobsgracht 1, tel. 132187. Dag en nacht bereikbaar. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverlening aan verongelukte hon den. katten, vogels e d. in de gemeenten Leiden en Leiderdorp. Dag en nacht be reikbaar, tel. 134687. Onderwijswinkel Burgerraadsman Korenbrugsteeg 7. Telefoon 143171, (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do. 18.30-20.00. Maatschappelijk Werk Bureau Maatschappelijk werk, Oude' Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.00 uur, telefoon 142144. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post 219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2