Uitzendbureau Luba werkt voor veel bedrijven, instellingen en instanties. $3^ luba MfENUH 3.75 5.95 1.35 3.75 Bon Maar vooral vóór en mèt mensen. Luba. Jong genoeg om dynamisch te zijn. De drie zekerheden van Luba. Luba in beeld. 'n Nadere kennismaking >2 heerlijk ^chinees-iridisch >s eten 5* Uit de chinees-indische keuken Uit de indonesische keuken Autogeen lasgereedschap UiTLAAT-SERVICE ervaren chauffeur C&AutbcAik Van een uitzendbureau wordt snelheid gevraagd, een perfecte organisatie* een fors bestand aan inschakelbare uitzendkrachten op allerlei terrein, een nauwkeurige administratie van gewerkte tijden, te betalen lonen etc. Dat is niet mogelijk zonder een cijfer matige verwerking van gegevens. Daarom loop je als bureau al snel het gevaar ieder-1 een louter als een nummer te behandelen. Er is echter één ding waar wij een hardgrondige hekel aan hebben: cijfers die1 de plaats innemen van mensen. Vandaar dat we zeggen: we werken vooral vóór en j mèt mensen. En dat wordt döor zowel opdrachtgevers als uitzendkrachten erg op prijs gesteld. En in de praktijk blijkt dit aan de aan ons gestelde eisen geen afbreuk te doen. Integendeel! Sinds we in 1968 begonnen, zijn we met een sneltreinvaart blijven groeien. Het kantoortje in Leiden werd al gauw een kantoor, dat (pas) weer ingrijpend verbouwd is en van waaruit de vestigingen in Leiden, Alphen (1973), Gouda (mei 1975), Zoetermeer (januari 1976) en Leidsenhage (september 1976) worden geleid. Op een goede manier. Met een perfekte kennis van de regio en het uitzendwezen, een vergaande betrokkenheid bij alle nieuwe ontwikkelingen hierin en een vlotte manier van organiseren. Eigenschappen die Luba eigen zijn. Want zo'n enorme groei komt niet zomaar. Wij vinden dat een goed uitzendbureau u minstens drie zekerheden moet kunnen bieden. Snelheid is de meest voor de hand liggende. Vandaar dat we een up-to-date adressenbestand hebben van bij ons ingeschreven uitzendkrachten. En mocht dit niet toereikend zijn, dan gaan we bij onze andere filialen informeren (voordeel van een grotere, goed georganiseerde organisatie, niervaar? Zo kunt u vaak binnen 1 of 2 dagen al over de juiste mensen beschikken. Hier komen we bij de tweede zekerheid die wij u bieden: deskundigheid. Want u bent als opdachtgever (en dat geldt evengoed voor de uitzendkracht) alleen geholpen als de juiste man of vrouw wordt ingeschakeld. In de afgelopen tien jaar hebben we een ruime ervaring met tijdelijk werk opgedaan. De mensen die belast zijn met de selectie van uitzendkrachten weten dus waarover ze praten en zijn goed geschoold, o.a. via de kadercursus van de Algemene Bond Uitzendbureau's en interne opleidingen. Bovendien worden in onze regelmatige stafbijeenkomsten de opgedane ervaringen bij de verschillende filialen uitgewisseld. Zodat u er zeker van kunt zijn dat de selektie van uitzendkrachten zo optimaal mogelijk is en dat iedere opdracht zorgvuldig wordt behandeld. Zo komen we dan op de derde zekerheid die u mag verwachten: punktualiteit. In afspraken zeker, maar ook in de technische- en administratieve afhandeling van een opdracht. Een laatste en voor ons vanzelfsprekende eigenschap is openheid. Bewust noemen we die niet bij de drie zekerheden. Want wij zijn van mening dat zonder die openheid geen succesvolle blijvende dienstverlening mogelijk is Daarom spelen wij open kaart als het om tarieven gaat. En daarom beloven we ook geen dingen die we niet waar kunnen maken. Daar is niemand bij gebaat. "Je mag best zeggen dat ik trots ben op mijn mensen" Citaat van de heer R.G. Mantel, directeur van Luba. „En met mijn mensen bedoel ik iedereen mèt en vóór wie ik werk. Uitzenden is een zaak die je administratief en technisch perfekt kunt regelen. En dat proberen we dan ook. Maar je produkt, om het zo maar eens te noemen, blijft mensen. De uitzendkrachten, de opdrachtgevers, de uitzendconsulenten en de staf en administratie in het hoofdkantoor. Voor een buitenstaander lijkt het misschien wel eens dat het er bij ons makkelijk aan toegaat. Dat klopt ook wel, als je makkelijk uitlegt in makkelijk in de omgang, flexibel, enthousiast en nooit te beroerd om wat extra's te doen. Dingen die een buitenstaander misschien niet direkt opvallen zijn de inzet en de precisie waar tegelijkertijd mee wordt gewerkt. Het een hoeft het ander helemaal niet uit te sluiten. Wij vinden nou eenmaal dat mensen pas goed kunnen werken als ze met plezier werken. En geloof me, dat is nodig. Want een jonge organisatie die snel groeit, vraagt wat van zijn medewerkers. Daarbij ben ik dan nog zo vrij om nóg iets meer te vragen. Ik stel het erg op prijs dat ook de theoretische kant van het uitzendwerk de aandacht krijgt in de kadercursussen van de Algemene Bond Uitzendbureau's. De meesten volgden of volgen die cursussen dan ook. En niet alleen omdat ik zelf zo nauw betrokken ben bij die ABU. Maar wel omdat ze geïnteresseerd bezig zijn in hun werk. Dat merk je ook bij onze interne opleidingen op het gebied van Sociale Wetgeving, Arbeidsrecht e.d." Wij kunnen u in deze advertentie niet alles over Luba vertellen. Maar we hopen dat we uw belang stelling hebben gewekt. Wilt u meer informatie, dan zijn we graag bereid u een en ander over Luba te laten zien. Hiervoor hebben we een korte diapresentatie gemaakt. Op verzoek komen we even bij u langs. We vragen één kwartier. Niet meer (tenzij u daar zelf op aandringt, want er valt over Luba uren te praten). Een andere mogelijkheid voor nadere kennis making is het aanvragen van documentatie materiaal. Laat uw secretaresse even bellen. Of onderstaande bon insturen. Dan zorgen wij dat u zo snel mogelijk alles over Luba weet. O U krijgt van mij precies één kwartier om uw diapresentatie te laten zien,dag, deomuur schikt mij het best. O Belt u mij voor het maken van een afspraak. O Stuurt u mij eerst uw documentatiemateriaal. Naam Adres Plaats Firma Funktie -- Tel. nr. Leiden, Beschuitsteeg 6 (hoofdkantoor) tel. 071 -134744 Leiden, Nieuwe Rijn 35, tel. 071 - 140341/140343 Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5, tel. 070 - 209361 Gouda, Lage Gouwe 12, tel. 01820 - 23311 Alphen a/d Rijn, Winkelcentrum De Aarhof 67, tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein, Croesinckplein 19, tel. 079-311515 üjjn fgJ faJ üifU m fHMiUiii üi fgJfUjUïUjH Smakelijk, vlug en handig en... nog voordelig geprijsd ook Meeneemprijzen, inklusief verpakking geldig van 15 t/m 18 juni. juin EI [Bi riimigiminmiiimriijninüi Bami goreng Gebakken mie, met groenten, vlees en ei. Van 4.74 voor Bami rames Djawa Mie Telor, geserveerd met 9 pikante groente- en vleesgerechten. Fijn gegarneerd. Van 7.25 voor Bapao of Lemper Van 1.60 voor Nasi goreng Djawa Gebakken rijst; bereid metgroenten, vlees en ei. Van 4.75 voor En in onze toko zult u iedere week voordelige aanbiedingen aa/itreffen. ir Kent u al ons indische restaurant in de Maarsmansteeg; u kunt er sfeervol indisch tafelen. vindt u in Leiden: Maarsmansteeg 23-25 Technisch Handelsbureau v/h VAN DUUREN St Aagtenstraat 10-14, Leiden, 071-125709-153627 Gebr. Heemskerk Groothandel in groenten en fruit vraagt i.b.v. groot rijbewijs Aanmelding Rooseveltstraat 37 Tel. 071-765740

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10