mededelingen gemeentebestuur leiden 13 t|m 17 juni 77 &ENELU GTV 50 Antiek-expositie annex beurs Het Motorhuis heeft een gezicht Het Motorhuis heeft vele gezichten Het Motorhuis E3 325 (afgehaald) Waarom wordt Het Motorhuis door zoveel mensen, die ook maar iets met een auto te maken hebben, beschouwd als een prettige autowinkel? Waarschijnlijk omdat Het Motorhuis voor velen betekent het bekende en (bijna altijd) vriendelijke gezicht van de man of vrouw met wie men te maken heeft Want dat is vreselijk belangrijk voor de automobilist die informatie wil hebben over een nieuw model, de periodieke onder houdsbeurt wil laten verrichten of onverhoopt een mankement aan de auto constateert Dan betekent zo n bekend gezicht vertrouwen, een persoonlijke benadering, een vriendelijke behandeling' Eén van die gezichten is dat,van Dirk Knetsch benzinepomp bediende misschien wel de meest vrolijke man van Het Motorhuis. een beetje schalks, nooit chagrijnig, altijd aan het rennen voor de klanten in weer en wind bi; de benzinepomp aan de Hoge Ringdijk 5 (het bolwerk van de handbediende pompen naast de Shell-zelftankstations o a aan de Plesmanlaan). Een heel harde werker, die nog échte service ver leent, al 29 jaar en wiens werk z'n hobby is Hij is nooit ziek! Andere hobbies; het houden van vogels in z'n volière en - merkwaardig genoeg - het opzoeken van moeili|k bereikbare TV-stations op z'n televisietoestel, waarvoor hij speciale apparatuur heeft Maar het is nog altijd zo. dat dit gezicht past bij dat van vele anderen bij Het Motorhuis Want het Motorhuis-gezicht wordt bepaald door véle gezichten (bij elkaar wel zo n twee honderd) die u een goed stuk vakmanschap, betrouwbaarheid, service en informatie garanderen Zo is pompbediende Knetsch het voorbeeld van iemand die graag voor anderen klaarstaat, een beeld dat niet zeldzaam is bij Het Motorhuis Bijvoorbeeld bij de verkoop! en wat 'n bof dat Het Motorhuis zulke goede auto's verkoopt (Opel is met voor niets de meest gekochte auto van Nederland al acht jaar!) Kom morgen als u iets wilt weten of veel wilt zien even binnen in de grootste en rijkst gesorteerde showroom van Leiden U zult er zich op uw gemak voelen al is het alleen maar om de tevreden gezichten van mensen die goed geïnformeerd zijn of naar volle tevredenheid kochten En iedereen gaat s zaterdags met een bos bloemen naar huis' in de gezelligste autowinkel van Leiden is het ook morgen weer een gezellige drukte (open van negen tot zes) uw Opel én Vauxhall dealer met een gezicht Vondellaan 80 hoek Plesmanlaan/Leiden Telefoon 071 /769313 nieuw nieuw zojuist binnen de stoere Italiaanse bromfiets met veel extra's o.a.: - Bagagerek - Half gesloten kettingkast - Unieke valbeugel - 4 versnellingen voetschakeling en toch maar 1799.- Voor de extra sportieve rijders tegen meerprijs leverbaar: - Sportzitje met polyester "kontje" - Toerenteller Haagsche Schouw 296-300 Leiden tel. 071-764062 erfpacht van een perceel het voorlopig koopcon- Commissievergaderingen Commissie voor ekonomische aangelegenheden en commissie voor interne organi satie en beheer. Maandag 13 juni a.s. om 21.30 uur in kamer 204 van het stadhuis. Interim-Saldoregehng. Restaurant Groenoordhallen. Onmiddellijk na afloop van deze gezamenlijke vergadering begint de vergadering van de commissie voor interne organisatie en beheer. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken, welke onlangs in diverse andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien. Commissie voor volkshuisvesting. Maandag 13 juni a.s. om 20.00 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda: Bouwkeet Acaciastraat. O Brief van het werkersoverleg Haagwegkwartier, gericht aan de staatssecretaris van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening en de leden van de Raad, inzake de problemen voor bejaarden bij renovatie. Voorstel inzake subsidieverlening in nadelige exploitatiesaldi 1973/1975 aan de Stichting Migrantencentra. Voorstel kredietverlening ten behoeve van aankoop panden Bronkhorststraat 43- 45/45a. alsmede uitgifte in erfpacht van een perceel grond in het industriegebied De Waard. Voorstel tot vernieuwing riolering c.a. in de Sophiastraat e.o. Verkeerscommissie. Maandag 13 juni a.s. om 15.30 i Aankoop panden Bronkhorststraat 43-45/45a en uitgifte i industrieterrein in de Waard. Opschorting rentebetaling over de koopsom als bedoeld tract tussen de gemeente en Hollandwoning bv. Reconstructie Sumatrastraat. Vernieuwing riolering etc. in Celebesstraat en andere straten. Vernieuwing riolering etc. in Sophiastraat en omgeving. Aankoop van een perceel industrieterrein aan en nabij de Hoge Morsweg. Commissie onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw. Dinsdag 14 juni a.s. om 20.00 uur in kamer 125 van het stadhuis. Agenda: Interim Saldoregeling. Huisvesting Louise de Coligny Scholengemeenschap. Verbouwing schoolpand Sumatrastraat 199 t.b.v. de "Wigwam". Mutaties onderwijzend pesoneel openbaar lager en voortgezet onderwijs. Commissie onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw, en de commissie sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden en cultuur. Donderdag 16 juni a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Organisatie culturele sector. de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Verkeersmaatregelen ingevolge de zgn. hoorprocedure. Voorstel tot herindeling van de Nieuwe Rijn, gecombineerd met een wijziging van de verkeerscirculatie in Pancras-West. Intrekking van het parkeerverbod op de Rijnsburgersingel, voor zover gelegen tussen de Stationsweg en het Schuttersveld, aan de huizenzijde Toelichting aan te leggen fietsvoorziening op de Pelikaanstraat, t.h.v. de Pauw- brug. Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Dinsdag 14 juni a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Commentaar op het streekplan Zuid-Holland West. Uitgifte in erfpacht van gronden in Zuid-West tbv de bouw van bejaarden wonin gen. Verkoop van de opstal Hartesteeg 3 en uitgifte in erfpacht van de bijbehorende grond. Uitgifte in erfpacht van de percelen Oranjegracht 81,85,87 en 91 en verkoop van de opstallen. Vaststelling instructie voor ambtenaren van Bouw- en Woningtoezicht. Toetreding tot Recreatieschap Noord-Zuidhollandse Plassengebied. Diversen Spreekuur wethouder volkshuisvesting Op donderdag 16 juni a.s. houdt de wethouder van volkshuisvesting de heer A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur, dat wordt gehouden van 19.30 tot 20.30 uur en vindt ditmaal plaats in clubhuis het "Mierennest" Morsweg 59. Het spreekuur is met name bedoeld voor bewoners van de Morskwartier, die huisves tingszaken met de wethouder willen bespreken. Renovatiespreekuur buro huisvesting In verband met de afwezigheid van de renovatieambtenaar komt het renovatie spreekuur op dinsdag 14 juni a.s. te vervallen. Het eerstvolgende spreekuur is weer op 21 juni a.s. en wordt gehouden van 14.00 tot 15.00 uur. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Leiden maakt bekend, dat op kamer 316 van het stadhuis voor ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 6 juni 1977, waarbij wordt verklaard, dat de vaststelling van een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied gelegen tussen het Levendaal, St. Jorissteeg, Kaardesteeg en de Korevaar- straat, zoals aangegeven op de tekening nmr. 12 ST 7021. Werkgroep Wijkraden De volgende openbare vergadering van de werkgroep vindt plaats op donderdag 16 juni a.s. om 16.30 uur in kamer 234 van het stadhuis. Aan de orde komen: vaststelling discussiestuk van de werkgroep en wie op welke wijze bij-de inspraak betrokken zullen worden. WATERSPORT weer te leveren en te bezichtigen in onze show- Shetland Safety.Vlet. Zeewaardige toer-, roei- en visboot, dubbelschalig 4.60 x 1.60 2.550.- Shetland Shelty. de sportboot met grote kuip en kajuit, de zeewaardige duik en visboot 5 27 x 2 02 5.950.- Shetland Sealark, kajuitkruiser, 2 sl.p I 7.390.- Shetland Fam. tour, de complete fam. kruiser f 10.9RÖ.- Shetland 570 de ruime gezinskruiser J 13.950.- Vega Croisiere de overnaadse weekendkruiser 13.900.- SPORTBOTEN in alle maten waaronder Glastron, Vega, All-mar, Thabur, Pioner, de Jeugdboot Optimist. Hoofddealer van Chrysler buitenboordmotor. Dealer voor Zuid-Holland van de POLARIS Motorkrui sers. Showroom en haven Jachtwerf GEBRS. VISCH Burg Ketelaarstraat 19 - Warmond Telefoon 01711-10300 In de Expofoyervan het Nederlands Congresgebouw aan het ChurchiIIplein 10 te Den Haag en wel op zaterdag 11 en zondag 12 juni a.s. telkens van 11.00 uur tot en met 20.00 uur. De entree zal voor volwassenen f 2,50 en voor kinderen tot 14 jaar f 1bedragen. Ter beurze komen de volgende goederen: Een grote collectie antieke poppen, scheepsartikelen; waar onder compassgn, sextanten en loggen. Ook aanwezig zijn antieke meubelen zoals: kabinetten, porseleinkasten, comodes, tafels, stoelen, schrijfbureaus e.d. Verder zeer vele antieke tinnen en koperen gebruiks voorwerpen, antiek porselein en aardewerk. Juwelen, gouden en zilveren voorwerpen. Ook Perzische en andere oosterse handge knoopte tapijten. ZEER SPECIALE AANBIEDING Eiken t.v. meubel met omklapbare deuren. Ook geschikt voor kleuren t.v. Achter de klep grote bergruimte. Nu voor de spotprijs van Grote kollektie naadloze KAMERBREDE GORDIJNEN in diverse dessins en kwaliteiten. 'T IS WEER 'T BINNENHUIS B.V. De Sitterlaan 89. Leiden. Telefoon 071-140883. Begin september start in HAARLEM de mondelinge avondopleiding MAKELAAR-TAXATEUR onroerende goederen Inschrijvingen zijn vanaf heden mogelijk voor een b perkt aantal deelne(e)mers(sters). Inlichtingen M.O.O.G. (Mak. Opl. Onr. Goed.) Twelloseweg 7a Deventer tel. 05700-10916 School voor L.H.N.O. en M.H.N O. "KONINGIN JULIANA" Jongkindt Coninckstraat 102, ALPHEN AAN DEN RIJN Telefoon: 01720-72958 vraagt per 1 augustus 1977: a. docent(e) lichamelijke oefening voor leerlingen van het M.H.N.O. voor 7 lestijden per week. (zo mogelijk woensdag- en donderdagmiddag). b. docent(e) VAVO c. bevoegde docent(e) winkelbedrijf voor 7 lestijden. d. bevoegde docent(e) machineschrijven voor 8 lestijden. Als onbevoegde docent(e) hoeft U niet te solliciteren naar de onder c en d genoemde funkties. Sollicitaties te richten aan de afdeling onderwijs van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, Anna Paulownastraat 22, te Den Haag. Of aan de direktrice Wijnen. de school, mevrouw H. van

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18