Kijk! Bij Vroom Dreesmann: H© Zes voorbeelden uit de kollektie beha's van Vroom <$k Dreesmann 14.95 Rits, rats, klik. Agfamatic pocket camera voor 'n zeldzaam prijsje Vakantiegangers die méér mee te nemen hebben dan een tandenborstel vinden bij Vroom Dreesmann altijd bagage op maat! Perfekt kwartshorloge waarmee vader zijn tijd ver vooruit is VROOIVm DREESMANN Nieuw! Naadloze beha met beugel met elastische satin stitch cups: In wit of skin. Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 80 B Voorgevormde beugelbeha met voorsluiting voor wijde halslijnen en diepe decolletés, in witskin of bleu Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 85 B Naadloze beha van niet-rekkende tricot nylon. In wit of skin. Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 85 B tTTfK Voorgevormde kanten strapless beha ook als halter of gewoon met bandjes te dragen. In wit of skin. Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 85 B Naadloze beha van elastische jaguard lycra, met leuk bloemmotief op de cups. In wit, skin of geel. Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 80 B Voorgevormde beha met gladde, naadloze tricot nylon cups, in wit of skin. Maten 70 t/m 80 A en 70 t/m 85 B Linnen muil, in zwart beige of rood. Doet 7 even goed thuis in de tuin als in Rimini, (om maar 'n voorbeeld te noemen). Linnen espadrille met veterbanden, in zwart, rood of multi-colour. Waar gaat u 'm voor 7 eerst dragenin Zandvoort of Malen 36 t/m 41 16.95 Torremolinos? Maten 36 t/m 41 16.95 Deze Agfamatic pocketcamera 2008 fotografeert alle momenten die u wilt vasthouden. Want hij is makkelijk mee te nemen en makkelijk te bedienen d.m.v. de rode sensor- knop die u haarscherpe foto's garandeert. Kompleet met kleurenfilm, verchroomd polskettinkje en Top Flash voor 8 flitsen, in luxe geschenkverpakking. Adviesprijs 136.- Vroom Dreesmann prijs Robuuste koffer met extra brede soufflés die voorzien zijn van klap sloten. Het handvat ligt prettig in de hand. De sluiting is extra beveiligd door brede riemen met siergespen en een snapslot onder het handvat. Pakbanden houden alles op hun plaats. In bruin of groen 75 Cm 69.- mm** 65 Cm JZ" Flight bag, gecoör dineerd met boven staande koffers, en passend onder een vlieg- tuigstoel. Ook makkelijk bij weekend- tripjes. In bruin of groen jêq Maat 50 cm Ruime bijpassende reistas, met een soepel lopende nylon rits. In bruin of groen Perfekt digitaal kwarts horloge met 6 funkties, w.o. maand- datum- en dagaanduiding. Kompleet met gesle pen stalen kast, band er kristalglas. Met 1 jaar garantie. Geavanceerde electronica voor een speciale js vaderdagprijs Jongens-en herenondergoed voor zomerse prijzen Jongens- en heren ondergoed met schoonheidsfoutjes, van 100% katoen en in diverse kleuren. Er zijn slipjes en singlets. Jongensmaten 104 t/m 164 per stuk De Vendex VD 2000 is een pure krachtpatser. Want kwaliteit staat voorop bij deze viertoerige slagboormachine: 530 Watt motor, thermische beveiliging en slipkoppeling tegen overbelasting, radio- en tv-ontstoord, 13 mm boorhouder, kompleet met zijhandgreep met diepte instelling. U krijgt dan ook 12 maanden garantie op de gehele machine! Alle Vendex, AEG en Bosch hulpstukken passen hierop. Speciale vaderdagprijs 225.- Heb je dat mooie T-shirt van de Blauwe Tien al gezien? De Blauwe Tien is de naam van een landelijke aktie van de Stichting Recreatiemet als doel het schoonhouden van het milieu in het algemeen en het water in het biezonder. Het staat allemaal in een leuk foldertje waarin de originele Blauwe Tien-kikker een en ander uit de doeken doet. Die folder ligt gratis voor je klaar bij Vroom Dreesmann. En dan is er ook nog een Blauwe Tien-T-shirt (inderdaad, met diezelfde kikker). Dat ligt ook voor je klaar bij Vroom Dreesmann (maat 104 t/m 116 9.- 128 t/m 164 10.-/ per stuk. Kom je ze gauw halen die folder en dat T-shirt? BLAUWE GOED GEZIEN!

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26