vinden: Fraaie radio cassetterecorder. Bij AH f119.- AH, goed voor vaders 9.95 11.95 Uitgeverij Het Spectrum zoekt verkopers/adviseurs voor de buitendienst. Uitgever!] Spectnim Amsterdam Klokradio BRflUfl Synchron Plus- Overhemd voor hem Kenlock Verrekijker Schapevacht Camelkleur. Zit als een vorst. Gekonfektioneerde kapvacht met aangenaaide altijd-pas spanners. Radio cassetterecorder Verbandtrommel Polstas Reistas Carmen Travelier Hairstyler carmen Hobbylamp Bederfje ogen niet. Neem zo'n handige, uittrekbare schaarlump. Altijd het licht op de juiste plaats. Helder licht. De kunststof kap in diverse T Ballograf balpennen Ballpoints eigenlijk. Pyjamavoor Pa Zie 'm staan. In z'n nieuwe politiek oma winkelen moeder familie Dagelijks over de krant Uitgeverij Het Spectrum, een van de werkmaatschappijen van het VNU-concern, behoort tot de grootste boekuitgevers van Nederland. Zij produceert o.a. romans, jeugdboeken en -series, werken op het gebied van geschiedenis, kunst, volkenkunde en encyclopedieën. Ter uitbreiding van het team verkopers/adviseurs dat belast is met de direkte verkoop aan partikulieren van de Grote Spectrum Encyclopedie, ons nieuwste sukses "Dit Is Je Wereld" en vele gespecialiseerde naslagwerken, zoeken wij op korte termijn kontakt met belangstellenden voor de full-time funktie van verkoper/ adviseur. Wij denken hierbij zowel aan gegadigden met ervaring in de direkte verkoop aan partikulieren, als aan hen die belangstelling hebben voor dit beroep. Uitgeverij Het Spectrum biedt een zelfstandige funktie in vast dienstverband, die geknipt is voor mensen die niet zo hechten aan vaste werkuren en die een grote mate van vrijheid op prijs weten te stellen. Uw inkomen bestaat uit een goed basis-salaris -f provisie over de behaalde omzet en exclusief een aantrekkelijke onkostenvergoeding. Het gemiddelde inkomen ligt op tenminste f 3.000,- bruto pèr maand. Naast de wettelijk voorgeschreven sociale voorzieningen gelden de gunstige voorwaarden van het VNU-concern. Aan deze funktie is een verkoop-opleiding verbonden van 3 weken (met salaris). De volgende opleiding start begin augustus. Hebt u belangstelling? Bel dan nu (03406) 22'36, de heer A. Thesingh of mw. A. Elbertse, die van 10.00 uur tot 22.00 gaarne alle informatie zullen geven. Een afspraak voor een sollicitatie kan direct gemaakt worden. U kunt ook een uitvoerige schriftelijke sollicitatie zenden aan Spectrum/Amsterdam Boek, afd. Personele Zaken, code DL/8 Postbus 31, De Meern (U). Opgewekt cadeau! Elektronische klokradio type 15E2. Modern 24 uurs, digitaal uurwerk. Keuze tussen wekken met muziek (radio met FM en MG) of zoem- toori. Regelbare lichtsterkte Zo wil een man zich scheren. Matzwart Braun Design in strakke cassette. Platina veredeld scheerblad. Scheert alle plekjes glad. Snelle, slanke shaver metals extra prima tondeuse. 3 jaar fabrieksgarantie (niet op het scheerblad). Lekker hemd (polyester/katoen) in heel wat uni-kleuren. Kiezen maar! In de maten 37 t/m 43. Speciaal voor vader. Dierenliefhebber? Vliegtuigherkenner? Gewoon nieuwsgierig? Neem deze Japanse Prisma kijker en alles komt op armlengte afstand (7x50). Coated lenzen Field 7.1°. Met bescherm-lens- doppen en draagriem. In stevige draagtas. Normaal 79,-. Speciaal voor vader. Mooi alles in één. Radio (FM en MiddenGolf) én cassetterecorder. Met schuifregelaars, condensator microfoon (ingebouwd) en automatische bandstop. Op lichtnet en batterijen. Muziek bij de hand. Speciaal voor vader f 119.- Rode kruis autoverbandtrommel. Normaal 15,95. Speciaal voorvader. Echt leer. 2 ritsen. Waar moet hij anders heen met z'n dikke bos sleutels, portefeuille, rijbewijs, sigaretten, aan steker... Alles in de polstas. Speciaal voorvader. Gróót, pak maar in. Sterk ook, met metalen ritssluiting. Een beer van een tas met kontras terende biezen. Voor mannen die wel 'ns onderweg zijn. Speciaal voorvader. 77n«is Speciaal voor hem inde meeste Supermarts, zolang de voorraad strektA Type 500. De brillantine-tijd is voorgoed voorbij. Om het haar goed in model te krijgen en te houden gebruiken we allemaal deze moderne 'hetelucht-kam', veel gemakkelijker. Speciaal voor op reis. 110 of 220 Volt. Thermisch beveiligd. 500 Watt. SPECIAAL VOORVADER Normaal 49,- kleuren, het schaarmechanisme is van ijzer. Speciaal voor vader. Altijd-goed-cadeau. Uitgevonden voor twijfelaars, veel schrijvers en kleine beursjes. 6.95 Normaal 15,80. Speciaal voorvader. katoentje (met polyester). Kies een leuk dessin, een leuke kleur, er is genoeg keuze en u heeft er elke avond plezier van. In de maten 48 t/m 58. Arnhem, Den Haag, Dordrecht, Eindhoven, Haarlem, Hoogvliet, IJsselmonde, Leiden, Leidschendam, Maastricht, Rotterdam. Schiedam, Vlaardingen, Vlissingen, Zeist. laar je wezen moet met 'n beetje mode-moed. A. Wit waterpolo-shirt Los Angeles. Met geborduurde rug voor de achterlopers. Zachte katoenen tricot. Wit met rood of wit met marine. OO mt 46-52 a.m.Ot/»"" B. Luchtig wit T-shirt. Zeer luchtig door 2 superkorte mouwtjes. Met prima kleurprint. Een van de vele uitstekende T-shirts uit de Sterking Cooper kolleklie van Costcr. OO mt C. Verschrikkelijk goed wit bowlingshirt met gewiekste gekleurde strepen. Uit veertje-lichte katoenen batist. A mt S-M-ML-L a.m. D. Wie goed wit wil, wil ook witte Wrangier jeans. Witter kan het niet. 100% Katoen. CIO mt 44-56 a.m.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16