\G ialsolank CS Ti jdelifk para) medisch werk? 3 Randstad helpt u epweg. Het Motorhuis cheffin uitvoerders adm. medewerksters MEDEWERKER/STER RUTGES BV representatieve, accurate medewerker of medewerkster benzinestation medewerkers MEDEWERKER ZuyfUwfjck ervaren secretaresse Fasson Fasson, één van de grootste produ centen van zelfklevend materiaal in de wereld, met fabrieken en verkoopves tigingen in binnen- en buitenland, zoekt voor goed geoutilleerde labora toria enige An Avery International Company LABORATORIUM ASSISTENTES voor het onderzoeken van grondstoffen en materialen. Wij stellen de volgende eisen. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) BV. Rijndijk 86 te Hazerswoude, telefoon 01714-9008. aannemingsmaatschappij vloeigas leidingen b. v. te hoofddorp heeft wegens uitbreiding van haar werken plaatsings mogelijkheden voor kandidaten moeten zelfstandig kunnen werken en beschikken over ervaring in het leggen van hoofd- en dienstleidingen voor gas en water. naast een goede salariëring mogen onze secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. een bedrijfspensioenfonds en studiekosten regelingen vermeld worden. uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 10 te hoofddorp, voor nadere inlichtingen kunt u bellen 023-289940, na 19. 00 uur 075- 157727 (de heer j. smit). aannemingsmaatschappij vloeigas leidingen bv r verenigde bedrijven bv De Rabobank te Oegstgeest vraagt een Zijn/haar taak zal zijn het verzor gen van de administratie met de daarbij behorende verslaglegging. Voor deze functie wordt gevraagd een enthousiaste medewer ker/ster die in bezit is van de diploma's MEAO en typen. Leeftijd 17 a 20 jaar Geboden wordt een aantrekkelijke betrekking waarvoor goede pri maire en secundaire arbeidsvoor waarden gelden. Sollicitaties kunnen binnen 14 da gen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de directeur van de Rabobank geld en c vraagt voor spoedige indiensttreding, ook op part-time basis n groot uitzendbureau als Randstad kunt u venvachten dat het een ruim aanbod in tijdelijk werk heeft. 't Bewijs ziet u bijna elke dag in de advertenties van Randstad in déze krant. Daar is vast wel iets bij wat u zoekt. Of loop anders even naar de dichtstbijzijnde Randstad vestiging en vraag de brochure: "Randstad hoe werkt dat?" voor medisch personeel. Al was 't alleen r Bij de hoofdvestiging van Het Motorhuis, gelegen aan de Vondellaan, hoek Plesmanlaan in Leiden, behoren ook twee moderne zelftank-benzinestations op de PLESMANLAAN. Voor deze zelftankstations zoeken wij nu een Een medewerker van een zelftank-benzinestation is niet te vergelijken met de traditionele pompbediende: die krijgt bij wijze van spreken geen slang meer in handen. Daarentegen worden wel eisen gesteld aan accuratesse bij het afrekenen, aan commercieel gevoel bij het beheer van de Shell-shop en aan servicegevoeligheid bij het optreden tegenover de klanten. Een boeiende, veelzijdige en interessante baan dus. Wie hier belangstelling voor heeft, moet maar eens snel contact opnemen met de heer J. H. C. Laman, telefoon 071-769313*, die gaarne bereid is alle mogelijke inlichtingen over deze functie te verschaffen. Schriftelijke sollicitaties eventueel te richten aan Vondellaan 80/Postbus 44 Leiden Telefoon 071-769313* Betonijzer vlechtwerk B.V., Zoeterwoude. Telefoon 01715-2247 zoekt voor een w< in Alphen aan den Rijn jonge enthousiaste voor eenvoudig vlechtwerk. Wij bieden een prettige werksfeer in klein team. Na bleken geschiktheid, goede salariëring. Inlichtingen tijdens kantooruren. F. A. B. B.V. Hazerswoude is importeur/fabrieksagent van verschillende vooraanstaande merken handgereedschap pen en garageapparatuur. vraagt met spoed: TWEE AANKOMENDE MONTEURS voor werkplaats en het installeren van garage apparatuur in geheel Nederland. Leeftijd tot 20 jaar. Sollicitaties aan: F.A.B. Frans Agenturen Bureau bv Da Costasingel 1, Hazerswoude Rijndijk, tel. 01714- 9014. voor een goede vervulling van de vacatures is - een opleiding op MAVO-niveau gewenst; - typevaardigheid strekt tot aanbeveling. Voor belangstellenden is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01820) 17811, toestel 115. Het adres is: Wibautstraat 3-5, Gouda. (September '77 zal het bedrijf naar Alphen a/d Rijn worden verplaatst.) Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV. AYA"1" 2.\t=t IK h,'ou j 'rr<F3<r t^w,'c,i>s- Jï£ U R DICHT 3 STORT T - '£ATLS=S Vj&A^LÉEiy Itï K KRWy De Vereniging "Centrale Baggerbedrijf" is de werkgeversvereniging van het Nederlandse baggerbedrijf. Tot de taken van de vereniging behoort onder meer het behartigen van de financieel-economische belangen van de leden. Een kleine administratieve afdeling, bestaande uit 4 me dewerkers, is hiermee belast. Ter vervulling van een vacature zoeken wij op korte ter mijn een die is in afwisselend administratief werk. Leeftijd vanaf 21 jaar. MAVO-opleiding en enige administratieve ervaring heb ben de voorkeur. Bii aebleken geschiktheid kan de taak in statische of calculatorische richting worden uitgebreid. Geboden wordt een goed salaris, een dertiende maand en 8% vakantietoeslag. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag: van 8.30-12.00 uur en van 13.30 tot 17.15 uur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Vereniging "Centrale Baggerbedrijf", Veurse Achterweg 26 te Leidschendam. Het Verpleeghuis en Reaktiver- ingscentrum "ZUYDTWIJCK" is gehuisvest in een modern gebouw. Het biedt plaats aan 160 somatisch zieken. De in tensieve kontakten met de grote ziekenhuizen in de regio Leiden maken het mogelijk jaarlijks gemiddeld 350 (voor een deel jongere) patiënten op te nemen. Verpleegkundigen in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A en/of B die graag in een plezierige omgeving werken en door hun inzet een bijdrage willen leveren aan het bestendigen van een goed werk- en leefklimaat, zijn van harte welkom. De salariëring geschiedt overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen; opneming in het pens ioenfonds P.G.G.M. behoort tot de mogelijkheden. De rang bij aanstelling, promotiemogelijkheden en honorering zullen mede afhankdelijk zijn van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw H. B. Reidsma-Kluit, hoofd van de Verpleegkundige Dienst. Desgewenst kunt u haar voor nadere informatie belten. Tel. 071-769300. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Filiaal te Leiden Miss tam staat voor een veel voud van sfeerrijke. intieme mode shops verspreid over het gehele land De met zorg gekozen kollekties zijn steeds akrueel. opvallend origineel, gedurfd soms Zeer draagzame mode, opwindend genoeg voor het trend gevoelige meisje en de modeminnende, jonge vrouw Ze is ca. 25 jaar, enthousiast, mode- gevoelig, zakelijk ingesteld. Efficiënt organiseren, leidinggeven en plezierig omgaan zowel met klanten als perso neel gaat haar gemakkelijk af. Ze kan rekenen op een passend salaris en een verantwoordelijke baan, waarin ze alle ruimte krijgt. Dit spreekt u wel aan7 Schrijf dan een briefje naar Miss Etam, Nieuwe Molstraat 6-8, Den Haag, of bel 070- 656906. Tokheim B.V. is een in Leiderdorp gevestigd verkoopkan toor binnen een organisatie, waarvan het hoofdkantoor in de U.S.A. is gevestigd. Voor dit internationale verkoopkantoor zoeken wij Wij bieden een zelfstandige en afwisselende funktie: - Correspondentie Engels - Uitwerken van rapporten - Behandelen van telefoon en telex - Bijhouden van archief en andere werkzaamheden - Het assisteren van dè directie en deze tijdens afwezig heid, voor zover mogelijk, vervangen - Bereid alle voorkomende kantoorwerkzaamheden te verrichten. VEREIST: - Middelbare schoolopleiding - Secretaresse-opleiding - Enige jaren ervaring - Leeftijd 25-35 jaar. SALARIS: Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een goede kracht een salaris tussen f 2.000,- en f 2.500,- per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Tokheim B.V., Splinterlaan 152, Postbus 143, Leiderdorp. Direkt medisch werk voor: VERPLEEGKUNDIGEN A Voor ziekenhuizen in Leiden en omgeving. Alle Korte en langere periode's. ZIEKENVERZORGERS RADIOLOGISCH LAB0RANTES MEDISCH SECRETARESSES Voor ziekenhuizen in Leiden en omgeving. Hele dagen. Gevarieerde werkzaamheden. Korte en langere perio des. DOKTERSASSISTENTE Voor ziekenhuis in Leiden. Hele dagen. Onbepaalde tijd. randstad uitzendbureau Kort Rapenburg 6 Leiden. Telefoon 071-149541.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20