-^5 bij Baalbergen fili 11) 10 Ontdek de wondere wereld van het totale slaapgebeuren' en profiteer van tal van verrassende aanbiedingen en leuke attrakties! hart voor uw huis..! Wi SLAAPSHOW.. Show-aanbledlng! Voor wie van eigentl]d8 houdt Komplete moderne slaapkamer in grenen Normale prijs 630. repro met bruin. Ledikant 140x200, twee nachtkastjes en opbouw met ver- Wakkere lichting. slaapshow-prijs 575. f-JL „Wel te rutten" We zeggen het zo vaak en zo gemak kelijk. Maar geniet u werkelijk van een gezonde nachtrust? Wordt u 's morgens fit en vief wakker? Kijk eens wat het „Boxspring" slaap- ensemble voor u kan betekenen of laat u door ons voorlichten op het gebied van gezond-slapen-matrassen. Speciaal tijdens onze show wordt de Auping Komfortabel Spiraalmatras gedemon streerd. De uiterst geriefelijke matras met verstelbaar hoofd- en voeteneind. Voor u die grenen prefereert Een pracht van een slaapkamer in massief blank grenen. Ledikant naar keuze in 140 of 180 x200 cm. In lits-jumeau-uitvoering (180 x200 cm) ƒ612. Nachtkastjes per stuk 299. Driedeurs kast 1056. Toilettafel met spiegel 456. Slaapkomfort-totaal Het voorjaar inspireert tot vernieuwing en wakkere mensen denken daarbij óók aan de slaapkamer. En om dit zo belangrijke facet eens ekstra in het voorjaarszonnetje te zetten, bieden wij u een uitgebreide show met alles over mooi, geriefelijk en gezond slaapkomfort. Kies de leef-slaapkamer van uw dromen De slaapkamer is uit zijn isolement. Hij wordt betrokken bij het totale woon- gebeuren. De ideale ruimte om er behalve van uw nachtrust, te genieten van een echt eigen stukje „privacy". Wij hebben een keur van ruim 30 sfeer volle leefslaapkamers, speciaal geselek- teerd voor deze „wakkere slaapshow". Leuke wekker kado! Leuke wekker kado! Ring, ring, wordt wakker! Want wij hebben een „droom" van een kollektie mooie, sfeervoile en gerieflijke slaapkamers. Doe nu uw keuze er. u krijgt zo'n leuke wekker kado! Speciale donsdekbed presentatie U hebt nu langzamerhand genoeg bed den opgemaakt. Vergeet dit inspannend werk en ga over op een goed dons dekbed. Wij hebben hierin een royaal assortiment en voor 189 heeft u al een voortreffelijk donsdekbed (140 x 200 cm). In de mooie en ruime kollektie van „Irissette" vindt u vast en zeker de overtrekken die passen bij üw smaak en stijl! Voor hen die kiezen voor massief eiken Een pracht van een solide slaapkamer die uitmunt in vormgeving en perfektie. Het ledikant (140 x 200) kost 695. De nachtkastjes zijn per stuk 298. Een royale toilettafel met driedelige spiegel kost 598. Kloeke driedeurskast 931. KV I Voor li die in is voor een beetje nostalgie Een stijlvol ensemble in notenkleur gekombineerd met fijngeviochten bamboe. Ledikant naar keuze 140 of 180 x 200 cm. 180 x 200 cm 763. De nachtkastjes zijn per stuk ƒ382. De fraaie toilettafel met driedelige spiegel kost 628. Bijpassend toiletbankje 170. Driedeurskast met spiegeldeur 1135. Wakker en royaal aanbod Bij aankoop van een slaapkamer of slaap-asseccoires vanaf een bedrag van duizend gulden krijgt u een waardevolle cheque die u in onze zaak vrij mag besteden - door keuze uit ons komplete assortiment! Uw wooncentrum met 4000 m' kompleet en gezellig woonplezier. t Heen Ambachtsweg - Katwijk - Telefoon (01718) 20300 baahergen Leuke wekker kado! Ring, ring, wordt wakker! Want wij hebben een „droom" van een kollektie mooie, sfeervolle en gerieflijke slaap kamers. Doe nü uw keuze en u krijgt zo'n leuke wekker kado! r 11 1: 'Tk Voor veel keus in woningtextiel, kunt U terecht in onze zaken: SCHOOLSTRAAT in NOORDWIJK en SECR. VARKEVISSERSTRAAT 126 in KATWIJK 5 minuten van Katwijk 5 minuten van Noordwijk 5 minuten van Rijnsburg 10 minuten van Wassenaar 15 minuten van Leiden onbeperkte parkeermogelijkheld informeer eens naar onze aantrekkelijke credietservice.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28