nieMI U geloofruwogen niet! 0PHEFFINGS-UITVERK00P Ik hoef niet zo'n horloge waarmee je naarde maan kan, Dagelijks als iker maar mee in deaaroi e kan wroeten. overde Stationsweg 2 Leiden KOM SNEL en profiteer van de VERKOOP INVENTARIS familie krant Door vervanging van machines en inventaris worden te koop aangeboden-. 1 cirkelzaag 1 autogeen lasinstallatie 1 lintzaag 1 spuitcabine 1 vandiktebank 1 smidsvuur met toebehoren 1 metaal schaatbank slag 440 mm metaalbankschroeven 2 metaal draaibanken 1 metaalzaagmachine 1 kolomboormachine 1 platenwals 2 lastrato's 1 zetbank 2 lascabines 1 kleine lintzaag De kijkdagen zijn vastgesteld op 8 en 9 juni tijdens schooluren. Verkoopvoorwaarde De op bovenstaande lijst met toestemming van de Rijksinspecteur T B O. aangeboden machines en inventaris worden, na goedkeuring door de rijksinspecteur, aan de hoog ste bieders toegewezen. De inschrijving dient te geschieden in gesloten enveloppe. De goederen mogen pas worden meegenomen nadat de koopsom op de administratie van de school is voldaan en op de onderling afgesproken dag Alle risico's bij het vervoer, opladen, etc. zijn voor rekening van de koper alsmede beschadiging van gebouw etc. hierdoor ontstaan. DE COMMISSIE VOOR DE BEDRIJFSTECHNISCHE SCHOOL, Medusastraat 24, Leiden. Telefoon 071 - 122308. vkmm (opnieuw totale I Kijk, het is simpel. Je hebt luxe paarden en werkpaarden. En als je een luxepaard voor de ploeg spant, wordt het niks. En dat geldt, wat mij betreft, ook voor een horloge. Ik heb niks aan een klokje met kapsones. Ik moet een horloge waarmee ik in de vochtige aarde kan wroeten. Dat, net als ik, zwaar werk aan kan. Een horloge dat niet bang is voor vuile handen. En dat je, net als vuile handen, na gedane arbeid een flinke wasbeurt kan geven. Waarna je er weer prima mee voor de dag kan komen. Daarom heb ik een Edox Delfin gekozen. Een automatische met datum,in mijn geval. Prima horloge. Precies. Duidelijk. Tegen een stootje bestand en zo water dicht, dat je'm onder de kraan kan wassen Daar geven ze zelfs 5 jaar garantie op. Alsjeblieft! U kunt de Edox Delfin-modellen en alle andere horloges uit de uitgebreide Edox-kollektie voor mannen en vrouwen, bekijken bij de volgen de juweliers/horlogers: Leiden: F.W. Plessen, Bevrijdingsplein 12. F.W. Plessen, Gerrit v.d. Veenstraat 25-29. N. Bink, Hooigracht 45. W. Brouwer, Haarlemmerstraat 23. Rijnsburg: ,,'t Silveren Spinnetje", Oegstgeesterweg 40. Katwijk aan Zee: M.J.C. Sengers, Rijnmond 4. Oegstgeest: F.W. Plessen, Geversstraat 47. Voorschoten: van Dam, Schoolstraat 41 E D OX X DELFIN Je kunt'm wassen.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14