jssr 9 produktie- medewerkers PERSONEEL ipSo^EElPe,sone•l assistent accountant Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden soneal PERSONEEL! "PERSONEEiraPi1! KINDERDAGVERBLIJF "ZONNEHOF" 1e groeplei- ders(sters) 2e groepslei- der(ster) ervaren secretaresse leraren/leraressen administratief medewerker(ster) een DIRECTIE-MEDEWERK(ST)ER Welkom bij HEINEKEN hoofdverpleegkundige m/v hoofdverpleegkundige voor de nachtdienst m/v verpleegkundige m/v eerste verpleegkundige verpleegkundigen Wij zoeken voor enige groepen (waarvan 1 kleuterleidster) Vereiste opleiding: Kb A en B; Z-diploma; acte van bekwaamheid als kleuter leidster; OPM (behaald in KDV); K en O (N XX).Minimum leeftijd: 19 jaar Ervaring strekt tot aanbeveling Tevens zoeken wij een Opleiding: Mavo 3 of 4 jaar; MHNO (KV:JV); Kb A; OPM; HAVO 3 jaar; Atjeneum of Gymna sium 3 jaar Minimumleeftijd: 17 jaar. Sollicitaties moeten binnen zijn voor 1 juni a.s. Brieven te richten aan hoofd kinderdagverblijf, de heer H. Luinstra, Maasstraat 27, Alphen aan den Rijn, tel. (01720)-94655. Tokheim B.V. is een in Leiderdorp gevestigd verkoop kantoor binnen een organisatie, waarvan het hoofdkan toor in de U.S.A. is gevestigd. Voor dit internationale verkoopkantoor zoeken wij Wij bieden een zelfstandige en afwisselende funktie: - Correspondentie Engels - Uitwerken van rapporten - Behandelen van telefoon en telex - Bijhouden van archief en andere werkzaamheden - Het assisteren van de directie en deze tijdens afwezig heid, voor zover mogelijk, vervangen - Bereid alle voorkomende kantoonwerkzaamheden te verrichten. VEREIST: - Middelbare schoolopleiding - Secretaresse-opleiding - Enige jaren ervaring - Leeftijd 25-35 jaar. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een goede kracht een salaris tussen 2.000 en 2.500 per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Tokheim B.V., Splinterlaan 152, Postbus 143, Leiderdorp. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O.,, Kagerstraat 7, worden met ingang van 1 augustus gevraagd: voor de vakken: Engels 10 uur 1e graads Aardrijkskunde 28 uur 2e graads Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G A. Steffens, tel. 071 -153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 522 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie. DIREKT WERK OP KANTOOR VOOR: SECRETARESSES voor instelling en bedrijf in Leiden, voor hele dagen, voor langere tijd. Correspondentie behandelen, agenda bij houden en afspraken maken, steno m.t vereist. Voor een bedrijf in Noordwijk. Voor hele dagen, voor de maand juni. voor afwisselende secretaresse werkzaam heden, steno vereist. TYPISTE D+E Voor een commercieel bedrijf in Voorschoten voor hele dagen en langere tijd. Afwisselende werkzaamheden. Ruime ervaring vereist. RANDSTAD UITZENDBUREAU Leiden, Kort Rapenburg 6, tel 071-149541. Leiden, Nieuwe Rijn 44, tel. 071-144841 Alphen, Groenoord 76. tel. 01720-92023 (tussen 14 00-17 00 uur) Katwijk. Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (tussen 14 00-17 00 uur) Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk [zh], bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en water bouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore-aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt- ontwikkeiing, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. De Interne Accountantsdienst heeft tot taak het controleren van de jaarrekeningen, de budget tering en de interne verslaggeving, alsmede het geven van adviezen. In verband met vertrek van één onzer medewerkers komt de plaats vakant van Voor deze funktie wordt een HEAO-er (bedrijfs economische richting) gezocht, die zich verder in de accountancy wil ontwikkelen, of een kandidaat met een opleiding op gelijkwaardig niveau. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer H. J. 't Lam, telefoon 070 - 94 93 40, toestel 425, of buiten kantoortijd telefoon 01736 - 54 08. Wij verzoeken u uw sollicitatie - die vertrouwelijk behandeld zal worden - te richten aan de Afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zh]. Stichting Gezinsverzorging Leiden Opleiding: minimaal MAVO en diploma typen. Kennis van boekhouding strekt tot aanbeveling. Salariëring: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen bij de administrateur de heer H. Vermond. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk aan de directeur van de instelling, Haarlemmerstraat 133, Postbus 791 Leiden. Telefoon Ü71 -149441. aangesloten bij de Stichting Centrale Raad voor Gezinsverzorging Schooladviesdienst Leiden De Schooladviesdienst Leiden vraagt voor zo spoedig mogelijk Taak: het mede voorbereiden en uitvoeren van het be leid van de Bestuursraad: het mede onderhouden van externe contacten in zake financien, personeel, regionalisering van de Schooladviesdienst e.d.; het financiële en administratieve beheer van de dienst. Hij/zij zal zelfstandig deze taak, zij het onder verantwoordelijkheid van de Bestuursraad en de directeur uitvoeren. Geïnteresseerden kunnen een taakomschrijving opvragen bij de dienst. De Schooladviesdienst begeleidt de kleuter- en lagere scholen te Leiden en Oegstgeest. Huidige personeelsbezetting: 38 medewerkers. Vereisten: opleiding in de administratieve sector (bijv. di ploma gemeente-financien of gemeente administratie I); organisatorische kennis en ervaring; inzicht in bestuurlijke verhoudingen; redactionele en communicatieve vaardigheid; ervaring in soortgelijke functie en bij voorkeur kennis van de onderwijswereld; Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de gemeentelijke rang van hoofdcommies (salaris minimum 2768, maximum ƒ3561) of hoofd commies A (salaris minimum 3023, maximum 3985). De salarissen zijn berekend naar de op 1 april 1977 geldende normen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren J. H. Th. van Beest en A. Amsterdam, telefoon resp. 071-145344 of 122146 en 1221438. Sollicitaties binnen veertien dagen aan de Bestuursraad voor de Schooladviesdienst Leiden, Stationsweg 32 te Leiden. In de Bottelarij van onze brouwerij te Zoeterwoude kunnen wij produktiemedewerkers plaatsen. In de Bottelarij worden de flessen gevuld en verpakt in kratten. Deze werkzaamheden worden in drie ploegendienst uitgevoerd en in de weekends wordt niet gewerkt. Voor deze funktie is enig technisch inzicht noodzakelijk en kan een L.T.S.- of gelijkwaardige opleiding tot aanbeveling strekken. Het bruto aanvangssalaris voor 2 3-jarigen en ouder bedraagt inklusief de ploegentoeslag f 2.025,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken ook een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Wilt u méér weten? Neem dan mondeling of schriftelijk kontakt op met de heer G. van Puffelen van de personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude, telefoon (071) 814265. U kunt ook op dinsdag 24 mei a.s. 's avonds bij ons langs komen op de brouwerij tussen 18.00 uur en 20.00 uur. Reanimatiecentrum In het Reanimatiecentrum, dat een regionale functie heeft, worden patiënten (vol wassenen, kinderen, zuigelingen) opgenomen, bij wie vitale functies zoals ademhaling, tempera tuurregulatie, bloeddruk regulatie, kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld. Binnenkort komt bij deze afdeling, die bestaat uit 10 bedden, inclusief babyzaal, de functie vrij van vac. nr. 430.50.A.20.LD De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - de verpleegkundige organisatie en leiding van het Reanimatiecentrum; - het realiseren van een optimale patiënten zorg in samenwerking met de verpleeg kundige- en medische staf; - de begeleiding van medewerk(st)ers; - het meewerken aan specialistische verpleegkundige opleidingen (o.a. Intensive Care, Coronary Care). Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar een gediplomeerde verpleegkundige, die - ervaring heeft met het werken op een soortgelijke afdeling; - vertrouwd is met het leidinggeven; - een Intensive Care Opleiding heeft gevolgd (bij voorkeur brede basis opleiding); - makkelijk met mensen om kan gaan; - de kaderopleiding of een soortgelijke opleiding op management niveau (IBW/ISW) heeft gevolgd of de bereidheid heeft een dergelijke opleiding alsnog te gaan volgen. Het salaris van een hoofdverpleegkundige bedraagt maximaal ƒ2959 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mw. zr. S. Vilbach, coörd. hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2249 of door dr. J. van Zanten, medisch hoofd van het Reanimatiecentrum, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2616. In verband met ziekte kan op zeer korte termijn voor de afdelingen Neurologie, Neuro-chirurgie, Oogheelkunde en Dermatologie, geplaatst worden een vac. nr. 503.5I.A.20.LD Hoewel onze belangstelling in de eerste plaats uitgaat naar degene die in staat en bereid is full time diensten te verrichten, is een part-time dienstverband in principe ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Bij voorkeur ervaring met één of meerdere der genoemde specialisaties. Salaris max. 2959 bruto per maand (full time). De onregelmatige dienst-loelage bedraagt ca. 40/ van het overeengekomen bruto maandsalaris. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol- v.d. Luyt, coördinerend hoofdverpleeg kundige. tel. 071 - 14 72 22, tst. 2337. Polikliniek Heelkunde vac. nr. 211.53 A.20.LD - Voor de ongevallen-polikliniek waar onregelmatige diensten worden verricht. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur heelkundige ervaring. Salaris maximaal 2207 bruto per maand, promotie tot of aanstelling als verpleeg- kundige-A (salaris max. 2329 bruto per maand) is in principe mogelijk. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Deze afdeling omvat 60 bedden. Er worden zowel mannen, vrouwen als kinderen verpleegd. Er wordt met teamverpleging gewerkt. Binnenkort ontstaan plaatsings mogelijkheden voor vac. nr. 583.51.A.20.LD Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, leidinggevende capaciteiten en zo mogelijk ervaring op het gebied van Keel- Neus- Oorheelkunde. Salaris max. 2449 bruto per maand. Tevens kunnen geplaatst worden vac. nr. 583.53.A.20.LD Salaris max. 2207 bruto per maand. Aanstelling als of promotie tot de rang van verpleegkundige-A (salaris max. 2329 bruto per maand) is in principe mogelijk. Nadere informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. E.S.P. Pluyter-Wenting, tel. 071 - 14 72 22, toestel 7282. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8/ per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20