Voedingsbonden verontwaardigd over achterhouden informatie Internaat 'gehandicapten' positief tegemoet getreden &R0ÏVML Nog geen oordeel renovatie woningen Weidse agenda Door bevolking Zoeterwoude TE WEINIG MANKRACHT? Paradoksmuzikaal erg goed HOMOGEEN SPEL Dodelijke afloop zondag frontale botsing STAD EN RAND ZATERDAG 21 MEI 1977 Progressief Warmond LÊIDEN - De voedingsbonden CNV en FNV zijn verontwaar digd over het achterhouden van informatie over de voorgenomen sluiting van de vleeswarenfa- briek v.d. Berg en Co. B.V. In een brief die de bonden aan het pers oneel van het bedrijf hebben ge stuurd wordt gezegd, dat er cij fers op tafel moeten komen voor dat er medewerking wordt ver leend aan een zo rigqreuze in greep. Zoals wij gisteren reeds meldden bestaan er plannen om het bedrijf dat vorig jaar verhuisde'van een pand langs de Rijksstraatweg in Wassenaar naar het leegstaande fabriekscomplex aan de Mors- weg in Leiden te sluiten. De voedingsbonden CNV en FNV zeggen geen enkel overzicht te hebben van de pogingen, die volgens de directie zijn gedaan om de binnenlandse afzet te ver hogen. "Het aantrekken van een extra verkoopkracht achten wij hiervoor onvoldoende en leidt al leen maar tot verzwaring van de uitgaven voor de toch al lood zware topfuncties." Volgens de bonden heeft de directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau in Leiden de ontslagmelding opge houden. omdat er niet voldoende gegevens bekend waren over de noodzaak van de bedrijfssluiting. "Wij nemen aan dat deze infor matie dezelfde is, als die wij ver langen" aldus de bonden. In de brief aan de werknemers van de Leidse vleeswarenfabriek schrijven CNV en FNV dat er ge gadigden schijnen te zijn voor de koop van het bedrijf. "Hierover kon weinig worden meegedeeld, maar het zou ons niet verbazen wanneer het dezelfde gegadigden zijn, die indertijd Gevato (een an der vleeswarenbedrijf dat met sluiting bedreigd werd - red.) wilden kopen. Tenslotte zeggen de bonden dat zodra men kennis heeft kunnen nemen van de cijfers en de toe komstverwachtingen van het be drijf met de directie te gaan pra ten over een eventuele afvloeiin gsregeling. Vooruitlopend daarop hebben CNV en FNV de werknemers uitgenodigd voor een bijeenkomst waarin een standpunt over de voorgenomen plannen zal worden ingenomen. WARMONÖ - De fractie van Pro gressief Warmond wil met een oor deel over het al of niet renoveren van de 31 woningwetwoningen in de Warmundastraat wachten tot staatssecretaris Schaefer een uit spraak heeft gedaan over de haal baarheid van het renovatieplah, dat is ontwikkeld door het Landelijk Ombudsteam Stadsvernieuwing LOS) in samenwerking met een ac tiecomité van bewoners heeft op gesteld. Wel zegt de Warmondse progress ieve fractie het te betreuren dat het bestuur van de woningstichting Warmunda, die beheerder is van de woningen en zich voorstander van vervangende nieuwbouw heeft ge toond, het overleg heeft afgebroken vöör een afrondend gesprek heeft plaats gevonden. Ook zegt men het te betreuren dat h'et college van B en W dat standpunt deelt verzoek van sta^usecretar^Schae- ZOETERWOUDE - Zestig procent van de Zoeterwoudse fer om diens eerder genomen be- bevolking stelt zich positief op ten opzichte van het inter- sluit tot beëindiging van de exploi- naat voor geestelijk gehandicapten, dat de stichting Ge- tatie van de woningen op te schor- miva gaat bouwen aan de Zwetkade. Tot die conclusie deVanneTvanhftaLOSmogeT«katê k°mt Wout Blomsma verpleger in het gezinsvervangend maken. PW vraagt verder opschor- tehuis „De Weipoort en student hogere beroepsopleiding ting van de plannen voor vervan- maatschappelijk werk in zijn scriptie „Mensen, wij alle- ™(?einieu_^°tu]v't j maalDie handelt over de reacties van de Zoeterwoudse PW betreurt het dat de Warmondse a^ CDA-afdeling de zaken rond de bevolking op de Gemivaplannen. Warmundastraat heeft beoordeeld De stichting Gemiva is al geruime De reacties op de vestiging van tijd bezig met het ontwikkelen van Gemiva lopen overigens sterk uit- plannen in Zoeterwoude-dorp. een. De vraag of men de omgang Aanvankelijk wilde men in een met een geestelijk gehandicapte drietal woningen aan het Watertje volledig accepteren kan leidde bij- Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waarge nomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwartier, binnens tad tot Cityring en Groenoord): M. J. H. van Tol, dé Sitterlaan 80, tel. 142427; Wijk II (Kooi en Meren- wijk): P. L. Tan, de Sitterlaan 57, tel. 132227; Wijk III (Waard, Profess- orenwijk en Tuinstadwijk): S. Smit, Cobetstraat 43, tel. 130177; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): 10 u tot zo. 8 u als "enkelen die op persoonlijk be lang uit zijn' Lezers schrijven geestelijk gehandicapten huisves ten. Dat was een project „geleide- kamerbewoning", waarbij het voorbeeld tot twee totaal tegen strijdige reacties. „Het is mijns in ziens een utopie een verstandelijk voornaamste doel is de gehandi- gehandicapte mens te behandelen capte zoveel mogelijk zelf te laten doen en hem of haar in de maat schappij te laten leven, uiteraard onder begeleiding. Internaat Onlangs hebben we in het Leidsch Dagblad kunnen lezen, dat de Leidse politie onderbemand is. Dat was geen nieuws voor mij als raads lid: als je in de commissie Politio nele Aangelegenheden vroeg om iets tegen de overlast van café's te doen, of tegen gevaarlijk fout ge parkeerde auto's of om de moge lijkheden van de wijkagent uit te breiden, dan was steevast het ant woord: personeelstekort. De gemeenteraad heeft zelfs een motie aangenomen, waarin om verhoging van de toegestane poli tiesterkte gevraagd wordt. Als je al die klaagzangen kent, wekt het verbazing, om niette zeggen er gernis, te constateren, waar de poli tie haar tijd aan verdoet. Diverse malen hebben PSP'ers kunnen constateren, dat de politie 's avonds kennelijk niets beters te doen heeft dan op illegale plakkers te jagen. Ik weet, dat het niet mag, maar moet dat nou, met drie sur veillancewagens achter een stel slechts met de lijmkwast gewa pende plakkers aan, en dan mee nemen naar het buro, terwijl men ook gewoon het adres had kunnen noteren. Dat kost allemaal tijd! Maar misschien vindt de politie dit interessanter en vast ook minder riskant dan het bestrijden van over last van café's. Als je dan ook nog meemaakt, dat de vreemdelingenpolitie/BVD twee mensen stuurt om een hele avond lang een verkiezingsbijeen komst van de PSP te bespioneren, dan krijg ik spijt, dat ik als PSP- raadslid mij niet tegen dat verzoek om uitbreiding van de politie verzet heb. Laat de Leidse politie eerst maar eens haar prioriteiten beter gaan stellen. Het tegengaan van il legaal plakken wordt beter gediend door het plaatsen van meer oorden, zoals recent gebeurd is, dan door wilde achtervolgingen. ANNE VAN DE ZANDE, Nieuwe Rijn 103, Leiden. Dat plan stuitte op dermate veel be zwaren van omwonenden dat de stichting van de plannen afzag, maar korte tijd later kwam met een plan voor de bouw van ee internaat aan de Zwetkade Dat internaat, 266 bedden groot met uitbreidingsmogelijkheid tot 315, moet dienen ter vervanging van de tehuizen „De Weipoort" in Leiden en „De IJsel" in Moord recht. Die-beide tehuizen voldoen niet meer aan de eisen. Staatssecre taris Hendriks voor volksgezond heid heeft inmiddels toestemming voor het project gegeven; het be stemmingsplan ligt ter goedkeu ring bij Gedeputeerde Staten. Als alles verder volgens plan verloopt tiviteiten die^ook (gelijke) verstandelijk ge zond mens. Deze groep van mensen heeft veel, en anders gerichte, aan dacht nodig, zegt de een, maar „ac ceptatie schijnt voor sommige mensen erg moeilijk te zijn. Mijn ervaring tijdens een busrit, toen een meisje uit huize De Weipoort met me begon te praten en ik ge woon met haar in gesprek raakte, is heel positief De mensen in de bus groot zitten je echter aan te kijken of je niet goed wijs bent", zegt de ander. Intussen werden in Zoeterwoude zelf nu al allerlei initiatieven ont wikkeld om tot integratie van de Zoeterwoudse bevolking en de pu Op dit gebied komt het geestelijk gehandicapten te staan. Gemiva te komen. Zo hebben - min of meer als uitvloeisel van een tweetal open dagen in huize De Weipoort - schoolkinde- verwacht men binnen twee jaar klaar te zijn met de eerste fase van de bouw. Wout Blomsma heeft voor zijn scriptie 110 ouders van schoolkin deren uit de omgeving van de Zwetkade geënqueteerd. Van hen denkt ruim 47 procent de omgang met geestelijk gehandicapten vol ledig te kunnen accepteren; 72 pro cent vindt bevolking moet openzet ten. Voor wat betreft dat laatste is al door destichting Gemiva gezegd dat men met name de sporthal, die ophet complex wordt gebouwd, ook geschikt is voor de Zoeter woudse bevolking het internaat haar poorten voor de Zoeter woudse bevolking. LEIDEN - De nieuwbouw van bruidshuis Sloos aan de Haarlem merstraat 42 is gereed. Ér is een nieuwe afdeling avond- en cock- tailkleding bijgekomen. Zater dagmiddag 28 mei is ertussen 17 en 19 uur een openingsontvangst. Aan de Brahmslaan 21 is het schoonmaakbedrijf Fa. Jan maat-Van der Luit gevestigd. Aan de Papengracht 22 is het ad viesbureau L. E. F. Comp. geves tigd. Het bureau geeft adviezen over de toepassing van computers. Verreweg het meest belangrijkste initiatief is de instelling van een werkgroep, waarin zo'n veertig ver tegenwoordigers van instanties en uit Zoeterwoude een bezoek verenigingen uit Zoeterwoude zit- het tehuis aan de Vrouwenweg ting hebben, die moet bekijken op er overleg gaande wat voor manier de integratie tus sen de Zoeterwoudse bevolking en de pupillen in het nieuwe internaat het best tot stand gebracht kan gebracht met de Oranjevereniging geestelijk gehandicapten toegankelijk zou den kunnen zijn. worden. Om die integratie tot stand te bren gen geeft Wout Blomsma in zijn scriptie een flink aantal adviezen. Zo lijkt het hem nuttig gespreks- avonden met ouders te beleggen, eventueel via de plaatselijke scho len. Verder meent hij dat open da gen, gezamelijke deelname aan sport en gemeentelijk gebruik van zwembad, sporthal en kinderboer derij bij zullen dragen aan een goede verstandhouding. Verder zal er volgens Wout Blomsma een uit gebreide voorlichting via interna atsleiding, gemeente, kerken en scholen op gang moeten komen. Dat het allemaal nog een lange weg is constateert Blomsma overigens zelf al. "De kinderen hebben het nog over het nieuwe gekkenhuis, dat in Zoeterwoude gebouwd gaat worden". F. Lahr, Zoeterwoudse Singel 11, tel. 120347; van zo. 8 uur vm. tot zo. 24 uur; A. Boer, Kennedylaan 46, tel. 762115. Leiderdorp - D. Hennink en O. de Ry van Beest Holle, Mauritssingel 168, tel. 894135 (za. en zo. spreek- uurtje van 12.30-13.00 uur). Oegstgeest - E. J. Roelants, Frans Halslaan 10, tel. 153747. Voorschoten - C. Meyer, Chopin- laan 16, tel. 2493 (zaterdag); A. Meiman, J. W. Frisolaan 13, tel. 2493 (zondag); S. M. Platteel-de Jongh, tel. 5417 (zaterdag en zondag). Warmond - A. De Gijzel, Oranje Nassaulaan 10, tel. 10854. Apotheken De avond-, nacht- en zondagdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 20 tot 27 mei, door: Apotheek Kok, Rapen burg 9, tel. 124807 en Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voor schoten, tel. 2525. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leiderdorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten r- Gezondheidscen trum, v. d. Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverlening, tel. 2141, tst. 35 (dag en nacht). Warmond - Zr. A. Looyen, Merel laan 22, Sassenheim, tel. 02522-11454. Gezinsverzorging Leiden - Stichting Gezinsverzor ging Leiden, Mare 45, tel. 149441. Aanvragen hulp bejaarden, lang durig zieken en gezinsverzorging, ma. tlm vr. van 9-10 uur en van 13-14 uur. ZATERDAG Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 uur v.m. 3-5 i Micro-theater, Levendaal 150, „Socra tes", solotoneel door Julien Schoena- erts, 8.15 uur nam. Leidse Schouwburg, "Variété in televi sieland", voor kinderen van 4-12 jaar, 3 Sportzaal Broekplein kluts-toernooi vol leybalclub Merenwijk, 7.30 uur nam. Apollohal, Oegstgeest, jubilcumshow Optreden Tilburgse groep mist vaart LEIDEN - Muzikaal zat het gis teravond tijdens het pro gramma van "Paradoks supe rieur" in het LAK-theater alle maal fantastisch in elkaar. Al leen mimisch bleef er veel op de voorstelling met "Lauran, Wal ter, Ton en Jack" aan te merken. De saxofoonsoli van Lauran waren zeer professioneel en het op "Santana" gelijkende rit misch getrommel aan het einde van de theatershow was van een ongekende hevigheid. Jack deed z'n uiterste best om de skètches diepgang en een boodschap mee te geven, maar heeft in het verleden toch teveel naar Herman van Veen geke ken. Z'n sketch over de man aan de lopende band is redelijk, al moet daarbij onmiddellijk wor den opgemerkt, dat talloze pro fessionele en niet-professionele cabaretiers het thema in het ver leden ook volledig en afdoende uitgediept hebben. Z'n clow neske optreden is vaak zeer ge estig, al grenst de "verdwijn truc" angstig dicht aan het goedkoop amateurisme. Ton op elektrische piano, gitaar en fluit zou zo uit een band als "Focus" naar het uit Tilburg afkomstige "Paradoks Superieur" gestapt kunnen zijn. Hij is in staat zeer professioneel muziek te maken. Dat geldt eveneens voor Walter, die op drums zeer gedegen overkomt, maar zich beslist niet in de over het algemeen vrij zwakke teksten moet mengen. LEIDEN - De Beethovencyclus van K&O wordt dit jaar voor re kening genomen van het Am sterdams Philharmonisch Or kest en dirigent James De- Preist. Het eerste van de twee concerten vond gisteravond plaats in de goed bezette Stads gehoorzaal, met op het pro gramma het vioolconcert en de vijfde symfonie, het geheel vaak door de minder bekende ouverture Zur Namensfeier. Hoewel het APhO niet tot de toporkesten behoort, werd on- der de bezielende leiding van DePreist over het algemeen be hoorlijk homogeen spel bereikt. Ook de aanwijzingen betref fende de va^j tot extremiteiten voerende dynamiek van de di rigent werden nauwgezet opge volgd. Uitsluitend op het conto van laatstgenoemde kan der halve de indruk van Rossini- achtige pomp and •stance worden geschreven. In het vioolconcert solieerde Kaja Danczowska, een onmis kenbaar stijgende ster aan het muzikale firmament, op wier spel van haar leraren David Oi- strakh wel het duidelijkste stempel heeft gedrukt. Haar techniek was gaaf en haar toon warm en vol op een wijze, dat de indruk gewekt werd, dat zij met het grootste gemak hetzelfde zelfs zou kunnen presteren op een willekeurige viool van de rommelmarkt. Slechts ten dele was haar traineren van het tempo terug te voeren op eigen onzekerheid, meestal was het een hartverwarmende correctie op de zakelijk aandoende snel heid van de dirigent. Kaja Danczowska, een naam die we ondanks de voor ons tongbre- kende onuitspreekbaarheid moeten onthouden. RON HARMS Het leek gisteravond wel enigs zins op een show van een goed- getalenteerde rockgroep, die bij toeval een "cabaretier" in haar midden ontdekt had. Ook de tekst van het uiterst summiere programma dient aangepast. Wat bijvoorbeeld te denken van de volgende passage: met behulp van allerlei tejaterele- menten, zoals muziek (instru mentaal en vokaal)!!! Dat de musici talent hebben is duide lijk. Zij hebben echter duidelijk op een verkeerd paard gewed door cabaretesque ideeen te ondersteunen. Lauran, Ton en Walter moeten onmiddellijk een soort "Fpcus II" oprichten. Voor Jack is er ook een toe komst. Of dat cabaret zal zijn? Om die vraag bevestigend te kunnen beantwoorden dienen toch eerst een aantal hinderlijke hiaten uit het programma te worden verwijderd. Er moet meer vaart in het geheel worden gebracht; de teksten moeten spitser en het publiek moet meer in de handeling betrokken worden. Éénmaal met de collec tebus rond gaan is beslist te weinig. BERT KOEKEBAKKER Antnninc Pliihhr LEIDEN - De 75-jarige A. Gordijn uit Leiden is gistermiddag om het leven gekomen nadat hij op de kruising Spanjaardslaan - Zijldijk in Leiderdorp bij het oversteken met zijn bromfiets frontaal tegen' een auto was gebotst. De man liep zodanig hoofdletsel op dat hij later in een ziekenhuis overleed. De heer Gordijn was secretaris van de Afde ling Leiden van de Algemene Bond van Bejaarden. In de afgelopen nacht deed zich ook op de Leidse Rijnsburgerweg een ernstig ongeluk voor. De 21-jarige_. Tom Menken ijsbaan, rommelmarkt, 10 P.K. JW. uit Oegstgeest reed met te Antonius Clubhuis dansen, 8—11 uur 't Breehuys, Breestraat 19. gespreks- avond Gideon, 11.30 uur v.m.; koffiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, trefcentrum Leidse werkgroep homofilie/COC. 8-11 uur Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 2.30 uur nam. tele foon 125802. Café De Twee Spieghels, muziekpro gramma, 3 uur nam. Hartebri^kerk, orgelconcert door Jaap* Kronenberg, 3 uur nam. LAK-theater, Levendaal 150, LAK houdt open huis, gevarièerd programma voor jong en oud, 2-5.30 uur nam.; LAK-salon, theaterprogramma, 8 uur Leidse Hout, prestatieloop, 12 l hoge snelheid waardoor hij tegen een lantaarnpaal botste. Hij moest, evenals twee inzittenden (een 20- jarige inwoner van Dordrecht en een 16-jarige inwoner uit Oegs tgeest) met naar het zich liet aan zien ernstig letsel naar het zieken huis worden vervoerd. Leidse Pasar Malam LEIDEN - Volgend jaar zal voor de eerste maal in de Leidse Groe noord hallen een zogenaamde Pasar Malam (oosterse markt) worden gehouden. Dat gebeurt in de pe riode van 16 tot en met 21 mei. Or ganisatie van deze markt is in han den van de in Leiden woonachtige J. E. Claproth. Inmiddels zijn er al diverse inschrijvingen binnen van standhouders, die op de Leidse Pa sar Malam aanwezig zullen zijn. MAANDAG Troef, Noordeinde 2a, Troefkrant, WSW, film, recht/onrecht, textiele werkvor men, alle groepen van 8-10 uur nam. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, di. van 10.30 uur v.m. - 12.30 uur nam. 't Bruggehoofd, Steenschuur 11, Leidse fotografenver., 8 uur nam. MAANDAG Wijk 1 Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, Kooilaan, Celebesstraat, Decima- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombok straat, Javastraat, Medusastraat, Parkstraat, Kooipark, Atjehstraat (van Kopilaan tot Sumatrastraat), Ambonstraat, Madoerastraat. Wijk 3 Lage Rijndijk, Voorstraat, Suma trastraat, Atjehstraat (van Suma trastraat tot Soembastraat), Soem- bastraat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillens- traat, Curacaostraat, St. Maartens traat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat, Kooihof. WOENSDAG 2 Jacq. Urlusplantsoen, A. Noord- ewierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulstraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstraat, Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wa- genaarlaan, Valeriusstraat, Van Blankenburgstraat, Julius Rönt- genstraat, Mozartstraat, Bernard Sweersstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brück- nerstraat, Debussystraat, Ravels- traat, Chopinstraat, Moesorgski- straat, Caesar Franckstraat, Verdis- traat. Wijk 8 Schubertlaan, Mahlerstraat, Han- delstraat, Beethovenlaan, Vivaldis- traat, Bachstraat, Corellistraat, To- scaninilaan, Berliozpad, Rossini- straat, Lisztpad, Mendelssohnka- de, Wagnerplein, Brahmslaan, Tsjaikowskikade, Sibeliusstraat, bonhof, Jpl. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volkstuinen), Zwarte Pad. Wijk 7 Herensingel (van Medusastraat tot Bartokstraat, Kennedylaan, Max Julianastraat), Julianastraat, Julia- Regerlaan, J. Haydnlaan, Apollo- laan, Smetanastraat, Paganinilaan, Scarlattistraat, Griegstraat, Doni- zettilaan, Bizetpad. nakade, Sophiastraat, Anna Pau- lownastraat, Alexanderstraat, Prinsenstraat, Oranjestraat, Lust hoflaan, Dillenburgerstraat, Nas- saustraat, Mecklenburgerstraat, DONDERDAG ^s" en Paardelaan, Bernhardkade, Wijk 5 Marijkestraat, Margrietstraat, Ire- Paramaribostraat, Corantijnstraat, Bernhardstraat, Beatrix- W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssens- traat, Van Riebeeckhof, J. P. Coen- hof, Pieter Bothstraat, Stuyvesant- hof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bour- straat. VRIJDAG Wijk 4 Haagweg, Rijndijk, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollensstraat, Schimmelstraat, Oltmanstraat, Hasebroekstraat, Borgerstraat, de Lennepstraat, ten Katestraat, Toussaintkade, Sta ringkade. Wijk 6 Kneppelhoutstraat, Multatuli- straat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Couperusstraat, Hoflaan, Willem Klooslaan, Boshof, Duinhof, Meer hof, Akkerhof, Weidehof, Telder- skade, Mulderstraat, Gerrit Kas- teinstraat, Segaarstraat, van Die meistraat, Rooseveltstraat.ij LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post 219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2