„Litteris" levert vakwerk Feestelijke opening bedrijfshal ieidse agenda Optreden van pianist Brons; onpersoonlijk mmm Dominee geursen gaf knap orgelconcert STAD EN RAND MET TRAGEDIE EN HUMORESKE LEIDEN - Zowel "Antigone" van Jean Anoulh als "Een zonnige morgen" van Sefarin en Joaquin Alvarez Quintero, gespeeld door de amateur toneelvereniging "Litteris Sacrum", gingen giste ravond in de Leidse schouwburg met grote belangstelling en veel weerklank in Première. Bij het betreden van de nog altijd naar een roemrucht verleden rie kende schouwburgzaal en het le zen van: "Litteris Sacrum", sinds 1856, en in hetzelfde program mablad ontdekkend dat "Anti gone" plus een stuk van twee 19de eeuwse broers wordt opge voerd, bekruipt je het gevoel dat dit best eens een saaie avond kan worden. Maar wat blijkt de Leidse schouwburg is een uit nemende plaats om een her schreven Griekse tragedie en een komisch niemandalletje op te Als eerste stond "Antigone" op het programma. In de tragedie "An tigone" van Sophocles wordt het Marianne Delf gauw en Ton van Brussel tijdens een scène van het toneelstuk Antigone. conflict tussen mens en maat schappij belichaamd in twee fi guren, die symetrisch en gelij kwaardig tegenover elkaar staan. Enerzijds de maatschappij: De wetgever, koning Kreon van Thebe, die in 's land belang op doodstraf de begrafenis verbiedt van zijn neef Polynikes, die tegen zijn vaderstad heeft samenge zworen. Daartegenover Antigo ne, zuster van Polynikes die van uit de onveranderlijke wet van haar geweten haar broer ter aarde bestelt, opdat hij rust vinde. Sophocles kiest geen partij maar Anouilh doet dit wel. Hij koos in 1942 partij, overigens wel met sympathie voor het gewetens verzet van Antigone, namelijk voor de wetgever, Pétain, de col laborerende maarschalk; opdat het gewone leven voortgang kan vinden. Kortom een nog altijd ac tueel gegeven, dat werkelijk ver bluffend mooi door "Litteris" op de planken is gezet. Met name Marian Delfgauw- Tabben, die de zware rol van An tigone enorm inleefde en on danks de moeilijke scènes na tuurlijk bleef spelen. Haar ex pressie is formidabel, haar uit spraak is duidelijk en vol nuance verschillen, samenvattend een ta lent. Haar tegenspeler Creon, die gestalte kreeg door Arnold Wen- nink was helaas niet altijd even goed te verstaan, maar hij was een werkelijke koning en groeide in zijn rol zodat hij aan het eind van het stuk aangrijpend alleen Voor het nuchtere, humoristische aspect zorgde Berend Drent, die als lijfwacht de diep tragische scènes verluchtte, voornamelijk door zijn gevoel voor timing. Haimon, de zoon van Creon en verloofde van Antigone, die door Ton van Brussel heel beheerst werd vertolkt, wekte eerlijk me delijden op. Dit door persoon lijke kwaliteiten daar de tekst weinig ruimte bood. De kleding die bewust sober was gehouden en alleen in kleur ver schilde gaf een aangenaam effect. Dat had regisseur Kees Schutte, die het stuk juist geïnterpreteerd had, goed gezien. Zo werd de zqs- ter van Antigone, Ismene, An- nemiek Ruygrok-Hoogeveen, die haar rol van harde, mooiere zus uitstekend vertolkte, door een klein kleurverschil karakterolo gisch identiek uiteengezet. Het decor was flets en onbetekenend; drie enigszins versierde door gangen die niet echt alle drie een functie hadden. In het tweede stuk: "Een zonnige morgen", dat na de pauze werd opgevoerd, was de eenvoudige entourage juist functioneel. Bleef er voor de pauze bijna niemand levend over, zoals in een goede tragedie betaamd, erna herleef den juist mensen op het toneel. Vooral Donna Laura, Truus Hogewind-Oortmessen, die zo veel plezier en ervaring uit straalde in deze komische schets, dat het een lust was. Bob Hageman die tevens de regie van deze een-akter had was al even humorvol in zijn rol van Don Gonzalo als zijn jeugdig spe lende tegenspeelster. Twee rot ten in het vak die goed aan elkaar gewaagd waren en die met deze vrijblijvende humoreske de avond vrolijk afsloten. Gelukkig niet voor de laatste keer want op 6 mei geeft "Litteris Sa crum" nog een voorstelling in het L.A.K. theater, aanvang 20.15 Louis Cornelisse Zaterdag f Pieterskerk, Antiekmarkt 9.30 uur vm.- p Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 11' jeugdschaaksociëteit (11—15 jaar), 3- Hooglandse Kerkgracht 26, curiosi n markt, 10 uur vm.-2 uur nam. n Groenoordhal, club-match kynologe; v vereniging Rijnland, 9 uur vm.-5.30 uu Leidsch Dagblad, Witte Singel 1, stai Singelloop, 11 uur vm. P Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, V mei-manifestatie PSP, 8 uur nam. v Zondag Antonius Clubhuis dansen 8-11 uu 't Breehuys, Breestraat 19, gespreki groep Gideon, 11.30 uur vm.-1.30 uu nam.; koffiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, trefcentrum Leids i werkgroep homofilie/COC, 8-11 uu Middelweg 19c, kindervoorstellin; Leids Poppentheater, 2.30 uur nam., tei 125802. Café De Twee Spieghels, cabaret Nan Boer, 4 uur nam. Leidse Schouwburg, 1 mei-manifestatii CPN, 3-5 en 8 uur nam. De Horsten, Wassenaar, excursie IVM, Volkshuis, 1 mei-feest Leidse actiecomi tees en organisaties, 7.30 uur nam. LAK-Theater, Levendaal 150, Paul; Maandag LEIDEN - In deze kolommen is door mij twee jaar geleden her haalde malen geklaagd over de kwaliteit van concertvleugels, zo wel in het algemeen als over het merk Estonia in het bijzonder. Be halve een fikse ruzie is hiervan te vens het gevolg geweest dat de firma Van Urk - althans in Leiden e.o. - is overgegaan tot een soort intensive-care van zijn instrumen ten. En met succes. Want eventuele bedenkingen waren sindsdien te rug te voeren tot persoonlijke smaak of verwantschap zowel van de zijde van de pianist als van de toehoorder. Een ander gevolg is het feit dat K&O-directeur Weber kien is op het uitproberen van vleugels die nog niet op het Leidse podium hebben gestaan. Zo stond gisteravond tijden^ het laatste concert in de Meesterserie een gloednieuwe Steinway te wachten op de solist Willem Brons, die Rachmaninofs Brief encounter oftewel tweede pianoconcert speelde. Brons' vertolking was vlak, onpersoonlijk, weinig majes tueus en allerminst overtuigend. De Steinway klonk blikkerig in de bas- en dof in de diskant en leek een ingebouwde sordino te bezitten. In hoeverre deze feiten causaal met elkaar verbonden waren is moeilijk te beredeneren. De begeleiding door het Rotterdams Philharmo- nisch Orkest onder leiding van Edo de Waart liet zoals te verwachten was niets te wensen over, integen deel. Toch kon die begeleiding wat 'Spaanse Hoer' bleef hangen in luchtledige "De Spaanse Hoer" van Hugo Claus, onder regie van Babette Mulder werd gisteravond opge voerd in het LAK-theater in Leiden door de "Wageningse Studenten Toneel Vereniging". Vaak werd hinderlijk duidelijk, dat het hier ging om een amateurprestatie. Wanneer men kiest voor een stuk van Claus, dan moet men er a priori van uitgaan dat de "erotische scè nes" ook erotisch geregisseerd en gespeeld moeten worden. Doet men dit niet, dan ontstaat een situa tie, zoals dat gisteravond vaak nad rukkelijk het geval was. Hoeren vrijen in bed, terwijl ze volledig ge kleed zijn en een gordeltje, dat "als bewijs" wordt afgedaan door een actrice stemt qua gebaar niet over een met de ongetwijfeld wat genan- ter beschreven bedoelingen van Claus. Wil men het verhaal vertel len van de koppeling van Melibea, een rijke jongedame aan Calisto, dan moet men de Spaanse Hoer Ce- lestina (Marielle van Aggelen) ook werkelijk hoerig maken. Hetzelfde bezwaar geldt voor de scène, waarin Celestina door messteken om het leven wordt gebracht. Ook daar wordt de dramatische expres sie nauwelijks ten volle benut. Het hele stuk blijft een beetje in het luchtledige hangen. Daarnaast was de articulatie vaak onduidelijk en moest men soms lachen om de ei gen geestigheden. Calisto (Arie Kant) speelde beslist niet slecht; hij trachtte in ieder geval zijn spel wat relief te geven. De begeleidende muziek (viool - Eugenie Nierstrasz; cello - Marietje van Eeghen en ac cordeon Toine Gremmen) viel in positieve zin op. BERT KOEKEBAKKER mij betreft de weegschaal niet naar het positieve doen doorslaan. De Waart heeft, te oordelen naar zijn interpretatie van Mendels- sohns Italiaanse symfonie een nieuwe mijlpaal in zijn ontwikke ling bereikt. Ging zijn detaillisme de laatste tijd soms zo ver dat door de bomen het bos niet meer te zien was thans schijnt hij elke boom zo goed te kennen dat de contouren van het bos zich weer beginnen af te tekenen. Hoewel hij nog niet in het stadium is, dat hij tijdens zijn mu zikale rondleiding elke composito risch belangrijke boom duidelijk weet te markeren, heeft hij toch re latief vlug de hoogste treden van de Gradus ad Parnassum gehaald. Wellicht zal hij over enkele jaren tot de ontdekking komen, dat deze Ita- liaanse met minder opzwepende tempi niet alleen even overtuigend LEIDERDORP-Om het de patien- maar zelfs in zeker opzicht als aris- ten mogelijk te maken bij de kerke- tocratisch uit de bus kan komen. Wke inzegening aanwezig te zijn, trouwde eerste -ziekenverzorgster RON HARMS Joke Noorduin gistermiddag in Jonker in Zoeterwoude Troef, Noordeinde 2a, Troefkrant, WSW film, recht/onrecht, textiele werkvoi men, alle groepen van 8-10 uur nam. Witte Poortkazerne, Noordeinde 2, aci viescentrum voor werklozen, di. vai 10.30 uur vm.-12.30 uur nam. Stadsgehoorzaal, verkiezingsbijeer Leiderdorp in de pyramide van het verpleegtehuis Leythenrode met Roelof Boekholt. En de belangstel ling was groot ZOETERWOUDE - Transporton derneming D. Jonker BV heeft gis termiddag haar tweede bedrijfshal aan de Produktieweg 17 in Zoeterwoude-Rijndijk officieel in gebruik genomen. De opening had een feestelijk ka rakter, ondanks het feit dat het wasmachinebedrijf Gerard de Lange nog maar kort geleden het contract met de Zoeterwoudse transportonderneming heeft opge zegd. Zoals bekend heeft Jonker daarmee één van de twee grote klanten, waarvoor het bedrijf werkt, verloren. De andere klant is het bierconcern Heineken, en de nieuwe hal (met Het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest bestaat vijftien jaar. Dus was het gisteren feest. En dus kon iedereen er terecht om er gratis pannekoeken te eten. LEIDERDORP - Dominee J. Geursen, gereformeerd predikant in Leiderdorp, gaf voor een zestig tal toehoorder een orgelconcert in de (blijkbaar naamloze) Hoofd- straatkerk. Het getal van hen, die zich evenzeer op de orgelbank als op de kansel thuis voelen die het voor aller gemeentenaren oren vrijmoedig hoger op durven zoe ken, is gering. Deze Leiderdorpse herder en leraar durft het en kan het. Hij is een musisch mens, ie mand die van spelen weet en dus niet kan vastlopen. De dominee had het niet in overbe kende, sukses-zekere stukken ge zocht. Hij vertrouwde er blijkbaar MAANDAG Wijk 9 Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat, Pr. Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat, L. de Coligny- straat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot W. de Zwijgerlaan), Aamhastraat, J. W. Frisostraat, van Hogendorp- straat, van Limburg Stirumstraat, van der Duinstraat, Falckstraat, Anna van Saksenstraat, Kemper straat, Molenstraat. Wijk 11 Maresingel (van Zwarte Pad tot Haarlemmertrekvaart), Pasteur- straat, Hansen- en Korte Hansen straat, Leeuwenhoekstraat, Groe- noordstraat en plein, Mussen- broekstraat, Lucas van Leyden- straat. Bakker Korffstraat, Jan Lie- venstraat, Fr. van Mierisstraat, Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolderweg, Haarlemmerweg, Raampoort, Raamstraat, Maredijk, Piet Heinstraat, Vendelstraat, Poelgeesterstraat, Schutterstraat, Maredijkhofje, Vaartkade, Aloë- laan, Rijnsburgersingel, Marislaan. WOENSDAG Wijk lOTer Haarka- de, Boshuizerlaan, Boshuizerkade, 5 Meilaan en plein, Bevrijdings plein, G. van der Veenstraat, Titus Brandsmalaan, Montgomery straat, Joh. Poststraat, Walraven van Hal straat, Wiardi Beckmanstraat, van der Helmlaan, Arent Brunsstraat, Lieven de Keystraat, Zocherstraat, van Banchemhof, de Bazelstraat, Jac. Romanstraat, Jan Kelder mansstraat, Vingboonshof, Jacob van Campenlaan, Voorschoterweg, Stalparthof, van 's Gravensande- straat, Berlagestraat. Wijk 12 Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammen- schansplein), Lammenschan- splein, Zoeterwoudseweg, Meloen straat, Appelstraat, Tomatenstraat, Druivenstraat, Kersenstraat, Car- butreweg, Planteynstraat, Kanaal- weg (van Lammebrug tot spoor lijn), Vlietweg, Vrouwenweg, Cro- nestein (woonschepen). DONDERDAG Wijk 13 Rijnsburgerweg, Terweepark, Boerhaavelaan, Mariënpoelstraat, Kagerstraat, Zweilandlaan, van Swietenstraat, Faljeristraat, Hout laan, A. Duycklaan, van Beunin- genlaan, van Slingelandtlaan, J. de Wittstraat, J. van Oldenbarneveld- straat, Fagelstraat, Ledenberch- straat, Hogerbeetsstraat, Warmon- derweg, Nachtegaallaan, Mezen- straat, Vinkenstraat, Lijsterstraat, Roodborststraat, Merelstraat, Was- senaarseweg, Leeuwerikstraat, Blauwe Vogelweg. Wijk 15 Stationsweg, Paviljoenshof, Sta tionsplein, Morssingel, Pesthuis laan, Piet Paaltjenspad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg), Paul Krügerstraat, Pres. Steyn- straat, Transvaalkade en hof, Jou- bertstraat, Wolmaranstraat, v. d. Tasstraat, Lopsenstraat, Rijnzicht- straat, de Wettstraat, Reitzstraat, de la Reyestraat, Pretoriusstraat. VRIJDAG Wijk 14 Herenstraat, Pr. Wilhelminastraat, Bloemistenlaan, Leliestraat, Pioenstraat, Pioenhof, Lindestraat, Resedastraat, P. de la Courtstraat, Koninginnelaan, Acacialaan, Tul penstraat, Zoeterwoudsesingel (van Herenstraat tot Lammen schansweg). Wijk 16 Schelpenkade, Andries Schotkade, Leuvenstraat, Gerrit van der Laan straat, Leeuwkenstraat, Valdez- straat, Stadhouderslaan, Magda- lena Moonsstraat, 3 Octoberstraat, Duivenbodestraat, Staalwijkstraat, Buitenruststraat, Kastanjekade, Meidoornstraat, Hyacintenstraat, Seringenstraat, Daliastraat, Anje lierstraat. In de lijst van koninklijke on derscheidingen ontbrak gisteren de naam van de heer J. W. Harting, hoofd van de openbare lagere school in Wassenaar. Hij werd be noemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. op, dat z'n eigen mensen ook de nieuwere klanken wel kunnen ver dragen; hij vergiste zich daarin, dacht ik, niet. Het historisch en stylistisch keurig geordende programma vermeldde uitsluitend werk van Nederlandse komponisten. De kritische luiste raars zullen hebben gemerkt, dat dit werk zelf daarom nog niet Ne derlands behoeft te zijn. Trouwens: wat Is Nederlands? De muziek kent geen grenzen. We hoorden komposities van Swee- linck (de speels ornamentale "Est- ce Mars"-variaties), tweemaal psalm 116 (van Speyk en Van Noordt, de eerste waardeerde ik hoger), van Alber de Klerk (een helder gebouwd en boeiend Ricer- care, als een hulde aan Sweelinck), vier iprovisaties over oud- Nederlandse liederen (van Piet Post), een uitstekend "Preludium en fuga" van Jan Koetsier, twee ko raalpréludes van Jaap Dragt en tot slot "Deuxième Choral" van bij- ster.De Franse naam duidt tevens het karakter aan: de jonge Bijser had er goed naar César Franck ge luisterd. Maar hij maakte er toch iets goeds van. Dominee Geursen heeft dat alles goed en stijlbewust gespeeld. Hij maakt een smaakvol en verant woordt gebruik van de aanwezige registers, betrachtte de eenvoud, haalde nergens spektakulair uit. Johan van Wolfswinkel Ruiten ingegooid LEIDEN/LEIDERDORP - Zowel van het Leidse Stadhuis als van het jeugdcentrum De Sjelter in Lei derdorp zijn vannacht enkele rui ten ingegooid. De Leidse politie re kende drie mannen in voor de ver nielingen aan het stadhuis. Enkele jongeren die door het bestuur van De Sjelter in Leiderdorp wegens hun gedrag niet meer in het jeugd centrum mogen verschijnen na men vannacht "wraak" door een aantal ruiten in te gooien. De politie sprak in beide gevallen van "balo righeid". een oppervlakte van ongeveer 10.000 vierkante meter) zal in haar geheel dienst doen als opslag- en distributiecentrum voor Heineken. De nieuwe hal heeft een lengte van 125 meter en een breedte van 75 me ter. De stapelhoogte is 7.50 meter. Daarnaast beschikt men nog over een buitenterrein van 5000 vier kante meter. De nieuwe eenheid heeft een overslagcapaciteit van 30 miljoen flessen bier per jaar. De kans dat Jonker Heineken als klant zal verliezen, is minder groot dan bij Gerard de Lange. "We zijn erg blij met deze vestiging", aldus een woordvoerder van Heineken. "De hal ligt op korte afstand van onze brouwerij hier, en die groeit nog steeds". Ter onderstreping van de goede re laties tussen Jonker en Heineken werd de opening van de nieuwe hal verricht door drs. A. H. Gerards, adjunct-directeur van Heineken Nederland BV. Man begluurde en betastte aantal vrouwen ZOETERWOUDE - Een 23- jarige bijrijder uit Zoeterwoude bekende gisteren voor de Haagse rechtbank dat hij zich in de jaren 1974- 75 herhaaldelijk heeft schuldig gemaakt aan het begluren van vrouwen in slaap kamers. Hij wordt er tevens sterk van verdacht ook bij her haling open slaapkamers te zijn binnengeslopen, om slapende vrouwen te betasten. De man ontkende dit ten stel ligste. Dat hij toch wel handtas telijk is geweest kon hij niet tegenspreken, want hij was op 29 oktober vorig jaar te Hazers- woude op heterdaad betrapt toen hij een klein meisje (3) tus sen de benen had gevoeld. Bij verhoor bleek dat hij ook de gene is geweest die op 31 maart 1973 in de Nieuwstraat te Lei den onverhoeds een vrouw bij de borsten en in het kruis had getast. De enige "verklaring" die ver dachte voor zijn gedrag kon ge ven was dat hij de neiging tot dit soort vergrijpen krijgt wanneer hij onder drankinvloed ver keert. Volgens de psychiater is hij slechts licht verminderd toe rekeningsvatbaar en mankeert er in sexueel opzicht niets aan hem. Een maatschappelijk werkster van het consultatiebureau voor alcohol en drugs kwam ter zit ting vertellen dat verdachte zich thans voorbeeldig ge draagt: hij drinkt nooit meer een druppel alcohol. De officier van justitie volstond daarom met een eis van 500 gulden boete en vier weken geheel voorwaardelijke gevangenis straf, met toezicht van het Cen trum voor Alcohol en Drugsbe strijding gedurende de proef tijd van 2 jaar. Vonnis 12 mei. schikken voor alleenstaanden, Nieuw Minerva, vergadering comitee in "j ternationale uitwisseling, 8 uur nam. Catena, Kolfmakerssteeg werkgelegenheids-cyclus, 8.30 uur nam Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt d« weekenddienst van zaterdag 10 uur vm y tot zondag 24 uur, waargenomen doordt volgende artsen; Wijk I (Morswegkwar tier, binnenstad tot Cityring en Groe noord): R.M.G.Taytelbaum.Hogewoerd 1 138, tel. 120266; Wijk II (Kooi en Meren wijk): F.B. Kruis, Klaproos 34, tel 1 126371; Wijk III (Waard, Professoren wijk en Tuinstadswijk): W. de Bruyne de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866: Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwar fier): van za. 10 uur v. tot zo. 8 uur vm.: F, Lahr, Zoeterwoudsesingel 11, tel 120347; van zo. 8 uur vm. tot zo. 24 uur A. van Rijn, Melissetum 5, tel. 210797. 1 Leiderdorp - F.O.A.M. Kemme, praktij- i kadres Merelstraat 184a tel. 803139 za terdag): Van Wijk, Praktijkadres Merel- straat 184a, tel. 890529 (zondag), za. en zo. 1 spreekuurtje van 12.30-13 uur Oegst- geest - H.A. Reterink, Terweeweg 152, tèl. 150394 (zaterdag); E.J. Roelants, 1 Frans Halslaan 10, tel. 153747 (zondag), i Meyer, Chopinlaan 16, tel. 2493 (zondag); S.M. Platteel-de Jongh, tel. 5417 (zater- dag en zondag). Warmond - L. Lempers, Churchilllaan 13, Voorhout, tel. 02522-10140 Apotheken De avond-, nacht-, en zondagsdienst dei j apotheken in de regio Leiden, wordl waargenomen van 29 apr. tot 6 mei, door Apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. t 120136 en Apotheek Voorschoten, Leid- seweg 66, Voorschoten, tel. 2525. j Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140131. 1 Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 1 154500 i Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverle- ning, tel. 2141, tst. 35 (dag en nacht) Warmond - Zr. S. Posthuma, Kagerplein i 308, Sassenheim, tel. 02522-11463. SOS-dienst Dierenhulpdienst (bj Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voorsc hulpverlening aan verongelukte hon- nj den, katten, vogels e.d. in de gemeenten j. Leiden en Leiderdorp. Dag en nacht be- reikbaar, tel. 134687. U1 d< Volkshuis Volkshuis, Haarlemmerstraat. Ma. t/m jj] vt-, koffieshop voor jonge werklozen, van 14-16.30 uur, vr. van 9.30-12 uur; di. n' informatiemiddag; zo. soos voor jonge- e< ren vanaf 12 jaar. van 14.30-16.30 uur, zo. g< van 20-24 uur, soos in Surinaamse/Antil- rr liaanse sfeer. u: LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884, Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16 00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221 Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post ƒ219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2