m Louwman &PARQUi hunkemöller 3M zoekt een assistentfe) werving en selektie. 23.90 I VELOURS OVERGORDIJNEN 18; 50 Woninginrichting van KLARENB0SCH directie-secretaresse (Deze aanbiedingen gelden l/m wo. 27 a Gevraagd vakbekwame timmerlieden en medewerkers voor bebouwings en onderhoudswerk ook jeugdig ge schoold personeel. Telefoon na 18.00 uur 01751 -15625 maandag tot en met vrijdag. met kleine schoonheidsfoutjes! In warme gloedvolle kleuren! Normaal 27.50 nu p.mtr EXTRA ZWARE KWALITEIT normaal 39.- nu p.mtr HAARLEMMERSTRAAT 51-53 LEIDEN-TEL. 12.49.58. Zeer beslist de Gordijnenspecialist I 0È.tfi923 Louwman Parqui, importeur van onder meer Toyota- automobielen, heeft ten behoeve van een der directieleden, op korte termijn plaats voor een ervaren De veeleisende taak die zij in onze organisatie zal gaan vervullen, brengt met zich mee, dat wij de voorkeur geven aan kandidates die voldoen aan de volgende funktie-eisen: H.A.V.O. of V.W.O., aangevuld met een opleiding tot directie secretaresse Redelijke spreekvaardigheid in Engels en Duits Rijbewijs BE Leeftijd vanaf circa 25 jaar Uiteraard is voor deze funktie een grote mate van zelfstandigheid noodzakelijk. Deze zelfstandigheid zal het snelst worden bereikt, als ervaring is verworven in een commerciële organisatie, bij voor keur binnen de automobielbranche. Het salaris zal in onderling overleg nader worden vastgesteld en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wanneer u zichzelf herkent in deze karakteristiek en belangstelling hebt voor een boeiende funktie in een snelgroeiend bedrijf, wordt u verzocht schriftelijk te solliciteren t.a.v. de afdeling personeelsza ken, Postbus 6 te Leidschendam. Wij zijn vanzelfsprekend gaarne bereid om nadere inlichtingen omtrent funktie en werkomstandigheden te geven. Veursestraatweg 280, Leidschendam, tel. 070-209353. j Een van de afdelingen die in het dagelijkse werk een belangrijke begeleidende funktie vervult, is de afdeling Personeelszaken. Onze nieuwe assistent(e) zal na een inwerkperiode, naast het assisteren van de personeelsfunktionaris. een zelfstandige taak krijgen in het werven en selekteren van een gedeelte van de administratieve sector en de magazijnmedewerkers. Hij/zij moet samen met de afdeling Personeelszaken een team vormen, dat tot doel heeft de mensen te steunen en te begeleiden. Degene, die interesse heeft in de zich veranderende houding tussen de medewerkers en het bedrijf, krijgt de kans daarbij betrokken te worden en ook de theoretische kennis hierover op te doen. Hij/zij onderhoudt ook de kontakten met de uitzendburo's. ontvangt de sollicitanten en is gastheer(vrouw) op de introduktie- dagen. Naast dit praktische gedeelte van zijn/haar werk. krijgt hij/zij ook een administratieve taak, o.a.: het uitnodigen, aanstellen en afschrijven van sollicitanten, het opstellen van advertenties en het uitnodigen van nieuwe medewerkers voor de introduktiedag. Het bedrijf waar hij/zij komt te werken...- 3M Nederland B.V. is de Nederlandse verkoopmaatschappij van een wereldwijd concern, dat een groot aantal produkten op de markt brengt. Variërend van geneesmiddelen tot geluidstape (onder de merknaam Scotch) en van retroflecterende materialen tot kopieermachines. Een jong bedrijf met altijd plaats voor jonge, enthousiaste mensen, iemand, die zich graag wil verdiepen in het personeelswerk en dit wil bevorderen, die i HAVO-, typediploma en een paar jaar werkervaring heeft, vragen wij schriftelijk te reag U kunt uw sollicitatie richten aan: 3M Nederland B.V.. Rooseveltstraat 55, Leiden, t.a.v. afd. Personeelszaken, onder vermelding van de letters LD. Telefonische inlichtingen vooraf kunt u krijsen bij Anne-Marie Baaten (071-769330, tst. 245). vraagt voor haar vestiging te Leiden een LEERMEESTER of iemand die zich in deze richting wil gaan bekwamen. Gedacht wordt aan iemand, die een goede theoretische kennis van het automonteursvak bezit (1e monteur). Zijn taak zal zijn: ca. 5 leerling-monteurs een op de praktijk gerichte opleiding te geven, zodat deze in staat zijn na een inwerkpenode zelfstandig een aantal werkzaamheden aan Mercedes-Benz- bedrijfsautomobielen te kunnen uitvoeren. Event, diploma leermeester strekt tot aanbeveling, doch is ook mogelijk in dienstverband te behalen. Kennis van bedrijfswagens strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden kunnen wij een prettige werkkring in het vooruitzicht stellen, alsmede een juiste beloning en een uitstekend pakket aan overige arbeidsvoor waarden. Indien u voor deze functie in aanmerking wilt komen, gelieve u zich mondeling of schriftelijk te wenden tot: B.V. L.I.A.M. - Vondellaan 45 - LEIOEN tel. 769303, toestel 25.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8