Roger De Vlaeminek: de koning van de kasseien 2e SINGELLOOP VAN DER WIEL TWEEDE IN NK JEUGDSCHAKEN Westduitse schakers verrassen in Moskou Sterke seizoenstart van Spartaan-atleten 2? z z z x SCORES VOETBAL IN BUITENLAND Wolsink tweede in GP van Oostenrijk ^111 MAANDAG 18 APRIL 1977 ROTTERDAM - John v.d. Wiel is in, de negende en laatste ronde van het Nederlands jeugdschaakkam- pioenschap nog onverwacht dicht bij de titel geweest. Koploper Han Janssen uit Hoensbroek kreeg het n.l. zwaar te verduren tegen Rot terdams kampioen Coen Stehou- wer, terwijl v.d. Wiel een gunstige stelling opbouwde tegen Nagte- gaal. Bij verlies van Janssen zou een overwinning v.d. Wiel alsnog het kampioenschap opleveren. Zo ver kwam het echter niet want de Leidenaar hielp zijn goede positie in tijdnood om zeep en kon nog maar net een puntendeling berei ken. Janssen werd uiteidelijk niet via de onbevredigende weerstand- spunten opvolger van Joan Baart, want een dameëindspel met een pion minder wist hij met zeer veel moeite remise te houden. Daarmee bleef de Limburger v.d. Wiel een half punt in de eindrangschikking voor. De beste kans heeft de toch wel licht favoriete John v.d. Wiel laten liggen in de 4e ronde, toen hij een spektaculaire partij tegen ri vaal Janssen net niet in winst wist om te zetten. Een extra remise en een achterstand op weerstand- spunten vielen hierna niet meer goed te maken voor de Philidor- speler, die stellig geen slecht toer nooi speelde. Titelverdediger Joan Baart uit Oegstgeest draaide lange tijd mee in de kop van het klasse ment, maar verspeelde zijn kansen op de 2e plaats in de 8e ronde toen hij tegen Ludden in riante positie een stuk wegblunderde en 1UU zetten uiteindelijk verloor. In de slotronde verzekerde Baart zich van de 4e plaats door Gert-Jan de Boer uit Castricum te kloppen. Tegen Han Janssen speelde Baart eerder remise omdat deze de LSG- er een voorbereide remisevariant voortoverde. Peter Bosch kwam niet verder dan 4 punten. De wis selvallige Leidse kampioen liet een slechte start volgen door een fraaie tussensprint. Het eindschot van Bosch was echter weer slecht, met als sluitstuk een verliespartij tegen Peter de Roode. De eindstand aan de top is: 1. Jans sen 7l/a; 2. v.d. Wiel 7; 3. Ludden 6V2; 4. Baart 6; 5./6. Nagtegaal en De Roode 5V2. Rinie Kuyf leverde een uitstekende prestatie door in Arnhem eerste te worden in het sterk bezette Open Nederlands jeugdschaakkam- pioenschap. Kuyf scoorde 6 uit 7 en boekte 2 remises, Wim Heemskerk werd verdienstelijk 5e met 4'/2 punt. Leiderdorper Jeroen Selier eindigde als 16e met 3'/2 punt, ter wijl Peter Gelpke niet verder kwam dan een totaal van 3. MOSKOU - Op de tweede dag van het toernooi om het Europees schaak kampioenschap voor landenploegen in Moskou heeft West-Duitsland voor een verrassing gezorgd door Tsjechoslöwakije te verslaan met 6-2. De Westduitsers, die zonder hun sterkste speler Robert Hubner uitkomen, kregen overigens één partij cadeau, omdat de Tsjech Ivan Schibol wei gerde tegen zijn, voor de Westduitsers uitkomende, ex-landgenoot Ludek Pachman te spelen. De Sovjet-Unie heeft na twee dagen de leiding. Na de overwinning op Tsjechoslowakije nam de Sowjetploeg tegen Joegoslavië een voorsprong van 3-2, de overige drie partijen werden afgebroken. Gennadi Sosonko heeft zich teruggetrokken voor de strijd om het Ne derlands schaakkampioenschap dat vandaag in Leeuwarden begint. So sonko, die drie zware toernooien achter de rug heeft, is oververmoeid. De plaats van Sosonko zal worden ingenomen door de Rotterdamse onder wijzer Van Wijgerden. ROTTERDAM/LEIDEN - De teams van De Spartaan uit Lisse hebben gisteren op de Rotterdamse Nenijto-sintelbaan tijdens de AVR-estafettes, waarmee traditie getrouw het baan-atletiekseizoen wordt geopend, een sterke indruk achtergelaten. Zowel bij de heren als bij de dames werd een tweede plaats in de wacht gesleept, achter het Haagse Sparta, terwijl bij de jongens zelfs een duidelijke zege werd behaald. De herenploeg van De Spartaan lag op de 4 kilometer omvattende esta fette zelfs tot honderd meter voor de finish in winnende positie maar de overigens goed draaiende Paul Grimbergen moest in de slotmeters toch dulden dat Hagenaar Casper van Daalen hem voorbijging. Naast Grimbergen waren het Hans Lan- geveld, Arie Rus, Ad van Doom, Jan Heemskerk, Albert Bosman, Wim v.d. Krogt en Aat Kortekaas die het sterke Spartaan-optreden verzorgden: tijd 9 minuten 24.2 sec. De heren van het Leidse Bataven konden hun zege van vorig jaar niet SPORTTOTO Toto 1 3 Eindhoven - Twente I Utrecht - VW x Telstar - NAC x Eagles - Ajax Feyenoord - Sparta Amsterdam - Den Haag Roda JC - PSV NEC - Haarlem Graafschap - AZ'67 Volendam - Cambuur FSC - PEC x Den Bosch - Vitesse Heerenveen - MW X prolongeren. Ditmaal kwam er in 9.25.5 een derde plaats uit de bus dankzij natuurlijk vooral het sterke slotduo Koen Gijsbers-Wybo Le lieveld. De heren van het Leidse AV Holland belandden van de dertien teams op een vijfde plaats in 9.39.0 waarbij slotloper Jos Renne, die de verhinderde Martien v.d. Hoom verving, een goede indruk achter liet. De winnende Spartaan-ploeg bij de jongens (9.49.0) bouwde al via de eerste lopers, John Duivenvoorde (800 m) en Leo Walraven (600 m) een stevige voorsprong op. Die voor sprong werd vervolgens moeite loos vastgehouden door Jaap van Amsterdam, Ard Vermeulen, Frank Schuurmans, John van Loon, Dirk Jan Veeger en Ton Noort. De jongensploeg van de AV Holland werd zesde in 10.27.0. Bij de dames die in totaal 1500 m moesten afleggen, beet Joke van Gerven voor De Spartaan het spits af op de 600 m. Marian v.d. Niet, Truus Bon en Jeanet Bosman hiel pen hun ploeg tenslotte aan een tweede plaats in 346.2. Een team van De Bataven werd vijfde in 3.55.4. Voor de AV Holland was een goede klassering al na zestig meter verkeken omdat startloopster Ma rion Konideur in het gedrang ten val kwam. De zege bij de meisjes AB werd in de wacht gesleept door De Bataven dat met een sterk viertal voor de dag kwam: Marian van Schie, Linda Krouwel, Astrid Oskam en Tine Buntsma. Tijd: 3.56.2. De Spartaan-meisjes werden derde in 4.05.4. De estafettes werden omlijst met enkele individuele Piet Waaning (Spartaan) Lotto Eerste prijs: 656.415; Tweede prijs: 169.170; Derde prijs: 253.755; Vierde en vijfde prijs: 338.340. Winnende getallen zijn: 4- 6-7-21-26-32. Reservegetal is 24. WEST-DUITSLAND Winnende getallen in de West duitse lotto zijn: 5-20-25-39-48-49. Reservegetal is 47. SUPERTRIO De vierde koers van Groningen: 1 nummer 7 (Olaf Pez); 2. nummer 12 (Manderino); 3. nummer 5 (Nelson Uitbetaling: 107,- MAASSLUIS - Cor Vriend (PSV) heeft zaterdag in Maassluis de achtste internationale Westland- marathon gewonnen. Vriend liep de afstand in 2 uur, 21 minuten en 39.6 seconden. Tweede werd de Engelsman Brian Lampkin en derde zijn landgenoot Robert Towler. Antonio Gomez, de Spanjaard die enige maanden ge leden bij het WK schaatsen in Heerenveen voor de komische noot zorgde, eindigde als 126ste. permachtig op de 10 km in 29.48,8; Mies Kuipers (Holland) wierp 34.02 m. met de discus en stootte 9.35 m met de kogel terwijl van De Bata ven Theo Brusche en Gerrit Ver does met de herenkogel tot resp. 12.07 en 11.72 m kwamen. Overigens kwam Bram v.d. Mey za terdag in de Leidse Hout tijdens werpdriekampen van zijn club AV Holland verder met de kogel: 12.98 m. Ook zijn discusworp was prima: 41.14 m. Kees Riemens liet een fraaie speerwerp van 59.06 m opme ten terwijl Mies Kuipers de discus bij de dames naar 34.42 wierp. ADVERTENTIE zaterdag 30 april Op zaterdag 30 april organiseert het Leidsch Dagblad in samenwerking met de Leidse Politie Sportvereni ging de tweede Singelloop. Aanvang: 11.00 uur. Start/finish: voor gebouw Leidsch Dagblad. Witte Singel 1, Leiden. Afstand: pl.m. 7 kilometer. Inschrijving: Kantoor Leidsch Dagblad, Witte Singel 1Leiden. Kantoor Leidsch Dagblad, Badstraat 9, Katwijk aan Zee. Politiebureau Leiden, Zonneveldstraat 10, Lei den. En zaterdag 30 april vanaf 9.30 uur aan de kassa's. Inschrijfgeld: Volwassenen f 3,50. Jeugd f 2.50 (t/m 12 jaar). De deelnemers ontvangen als aandenken een fraaie me daille. De opbrengst komt ten goede aan de nederlandse invaliden sportbond. EREDIVISIE FC Amsterdam-FC Den Haag 1-1 (0-0) - 73. Van Leeu wen 0-1, 87. Otto 1-1. Scheids rechter Van Dijken. Toe schouwers: 3500. De Graafschap-AZ'67 0-0 (0-0) - Scheidsrechten Beek. Toeschouwers: 6500. Go Ahead Eagles-Ajax 1-0 (1-0), - 14. Van der Pas 1-0. Scheidsrechten Mulder. Toe schouwers: 19.000. FC Utrecht-FC VW 1-1 (1-1) - 34. Van Rosmalen 0-1. 40. Van Maurik 1-1. Scheidsrechten Beukman. Toeschouwers: 6500. Eindhoven-FC Twente 1-1 (1-0)- 27. Bloemers 1-0.59. Grit- ter 1-1. Scheidsrechten Berre- voets. Toeschouwers: 6000. Feyenoord-Spartal-1 (1-1) - 9. Vreysen 1-0, 12. Clarke 1-1. Scheidsrechter Weerink. Toe schouwers: 22.714. Telstar-N AC 0-0 (0-0) - Scheidsrechten De Bruin. Toe schouwers: 3000. Roda JC-PSV 2-0 (1-0) - 23. Nanninga 1-0,65. Nanninga 2-0. Scheidsrechten Keizer. Toe schouwers: 10.200. O NEC-Haarleml-2 (1-1 - 1. Piet v.d. Berg 0-1, 39. Posthu mus 1-1, 63. De Kip 1-2. Scheidsrechten Van Etteko- ven. Toeschouwers: 6500. EERSTE DIVISIE Volendam-SC Cambuur 5-0 (2-0). 16. Sonneveld 1-0, 40. Tol 2-0, 51. Jonk 3-0, 82. Billy Bond 4-0, 90. Dick Bond 5-0. Toe schouwers: 2200. Scheidsrech ten Van Ooyen. FC Den Bosch-Vitesse 0-0. Toeschouwers: 4000. Scheids rechtert: Geurds. SC Amersfoort-SW 1-1 0-1 23. Tuinder 0-1, 77. Kraak 1-1. Toeschouwers: 2500. Scheids rechten Bosman. Helmond Sport-Excelsior 2-2 (2-0). 2. Van Berloo, 35. De- lauw 2-0, 57. en 63. Van Diggele 2-1 en 2-2. Toeschouwers: 2800. Scheidsrechten Draaisma. Wageningen-FC Dordrecht 2-1 (2-1). 11. Bish 1-0, 28. Van Vyfeijken 2-0,43. De Keizer 2-1 Toeschouwers: 3100. Scheids rechten Ram. Willem II-FC Vlaardingen 0-0. Toeschouwers:1700. Scheidsrechten Jonker. Heerenveen-Mvv 1-1 (1-1). 21. Brokamp 0-1, 43. Boersma 1-1. Toeschouwers: 3500. Scheidsrechten Corver. Fortuna SC-PEC/Zwolle 1-1 (0-1). 5. Van 't land 6-1, 62. Eng- bersen 1-1. Toeschouwers: 6000. Scheidsrechten Thomas. FC Groningen-Heracles 0-0. Toeschouwers: 3500. Scheids rechten Manuel. ROLSTOELBASKETBAL - De Sleutels uit Leiden hebben het af gelopen weekeinde deelgenomen aan een toernooi in Schiedam. De uitslagen: Blauw Wit (4-18), Kame leon (10-6), Drechtsteden (2-10), Ridderkerk (3-20) en Arnhem (8-28). ZEILEN - De Warmondse zeilers Sjoerd en Eric Vollebregt zijn za terdag in de Flying Dutchman- klasse tijdens internationale wed strijden bij Hyères zowel in de 4de als 5de race tweede geworden. De zelfde plaats namen zij ook in het algemeen klassement in. TENNIS - Voor de derde keer op rij heeft Chris Evert de „World Series" van het damestennis gewonnen. De Amerikaanse speelster versloeg in de Finale van het toernooi in Tucson Mertina Navratilova met 6-3 en 7-6. RUGBY - Het Nederlands rugby- team heeft door een 7-9 nederlaag tegen Tsjechoslowakije zijn kansen op promotie uit de B-groep van het FIRA-kampioenschap verspeeld. In dezelfde groep won de Sowjet- Unie met 22-16 van West- Duitsland. BASKETBAL - Het basketbalteam van de VS heeft zaterdagavond in Mannheim het internationale Al- bert Schweitzertoernooi voor ju nioren gewonnen door een 137-110 zege op Spanje. Turkije werd der de. ROUBAIX - Freddy Maer- tens mag dan wereldkam pioen zijn met dit seizoen alweer zeventien overwin ningen op zijn naam en Jan Raas mag net als de Belg dit vooijaar al twee klassiekers hebben gewonnen, er is toch maar één koning der kas seien: Roger De Vlaeminek. In de Ronde van België van vorige week, die een voorbereiding op de Koninginne-klassieker Parijs- Roubaix moest zijn, werd de 29- jarige De Vlaeminek door het vre selijk slechte weer bevangen door de koude. Zijn spieren verloren hun soepelheid, zijn gewicht nam schrikbarend af. De Vlaeminek haalde het einde van de ronde niet. Klagend over „Niet meer kunnen" en „Ik ben alleen maar ziek" kroop hij in Eeklo bij zijn (Amsterdamse) vrouwtje Marleen achter de warme kachel. Bericht Vanuit die positie moest hij de be ruchte klassieke rit door de „Hel van het noorden" beginnen. Zijn concurrenten stonden er beter voor. Freddy Maertens, die hem op sleeptouw nam naar de eindstreep in de Ronde van Vlaanderen, had zo'n macht uitgestraald in de Waalse Pijl dat De Vlaeminek kans loos moest zijn. In Compiegne was ook Jan Raas, winaar van Milaan- San Remo en de Amstel Gold Race. Die had zich in alle rust thuis voor bereid en was niet geteisterd in de Ronde van Belgie. Raas was een vedette geworden. Jong, slim, eer zuchtig en oersterk. Er waren er nog meer, zoals Moser en Godef- root. Hoe valt het te verklaren dat de be klagenswaardige Roger de Vlae- mick in de zonnige „Hel" dan toch niet op z'n retour bleek te zijn en de groep met de favorieten anderhale minuut achterstand op hem kreeg? Hoe is het mogelijk dat deze bij zijn zege in de Ronde van Vlaanderen uitgefloten coureur met een vierde zege in Parijs-Roubaix een nieuw record vestigde? Simpel: Roger is de koning der kasseien. Op de slechte stukjes weg of beten karre- paadjes, voelt hij zich in zijn ele ment. Van de 263 kilometer Parijs-Roubaix zijn er zestig die be staan uit schots en scheef ge stampte kasseien, kuilen, putjes, losliggend grind en modder. De DUITSLAND Rot-Weiss Essen-FC Kaiserslau- tem 3-2, Fortuna Düsseldorf- Borussia Dortmund 3-2, Schalke- Borussia Mönchengladbach 1-0, Hamburger Karlsruher SC 2-0, Ein- tracht Frankfurt-Werder Bremen 7-1, Eintracht Braunschweig-VFL Bochum 2-0, Tennis Berlin-Hertha BSC 2-0, FC Köln-MSV Duisburg 5-2, Saarbrücken-Bayern München 6-1. 1. Mönchengladbach 2. Braunschweig 3. Schalke 4. Frankfurt 39 35 ENGELAND Birmingham-Stoke 2-0, Coventry-Aston Villa 2-3, Derby- Everton 2-3, Leeds-Ipswich 2-1, Liverpool-Arsenal 2-0, Manchester U-Leicester 1-1, Middlesborough- Queens Park Rangers 0-2, Newcastle-West Ham 3-0, Norwich-Bristol City 2-1, Tottenham-Sunderland 1-1, West Bromwich-Manchester C 0-2 1. Liverpool 36-50 2. Ipswich 37-48 3. Manchester C 36-48 4. Newcastle 36-45 5. Manchester U 34-41 BELGIE Ostende-Antwerp 4-1, FC Luik- Cercle Brugge 4-0, Beerschot- Charleroi 1-2, Lierse-Kortrijk 2-1, Waregem-FC Mechelen 1-0, RWDM-Winterslag 6-0, Lokeren- Standard 0-2, Beringen-Beveren 3-0, FC Brugge-Anderlecht 2-0. 1. FC Brugge 29-45 2. RWDM 29-39 3. Anderlecht 29-38 4. Standard 29-36 5. Lokeren 29-32 de streep. Voor de vierde Vlaeminek fietst er - vergeleken top-autocoureur en is daarbij een met de anderen - overheen alsof hij acrobaat op de fiets. Niet voor niets op een brede makadamweg rijdt, werd hij in 1968 en 1975 wereld- Hij bezit de stuurkunst van een kampioen veldrijden. Tenslotte het SITTENDORF - Gerrit Wolsink heeft gisteren in het Oos tenrijkse Sittendorf de tweede manche van de eerste wed strijd, meetellend voor het wereldkampioenschap motor cross in de 500 cc klasse, gewonnen. De Nederlander leidde ook in de eerste manche, maar moest in de laatste ronde, nadat zijn ketting was gebroken, zijn machine du wend over de streep brengen. Hij werd daardoor slechts zevende. Deze manche werd gewonnen door wereldkampioen Roger DeCoster, die nu tegens de WK-ranglijst aan voert met 25 punten. Wolsink is tweede met 19 punten. Gerard Rond is na de Grand Prix van Italië, die gisteren in Lavolo di Albettone gehouden werd, vierde in de strijd om het wereldkam pioenschap motorcross in de 125 cc klasse. Rond werd achtste in de eerste en derde in de tweede ma- che. De Japanner Watenabe heeft de leiding in het algemeen klasse ment. Na de tweede wedstrijd in de 250 cc klasse motorcross die gisteren in Payerne (Zwi) werd verreden heeft de Rus Moissejev de leiding in het algemeen klassement. De Amerikaan Steve Baker heeft gisteren op het VAR-circuit bij Le Castellet de derde en laatste race van de strijd om de wereldbeker in de 750 cc klasse gewonnen. Het was de tweede overwinning van de kleine Yamaha-rijder, die zo doende beslag legde op de eerste prijs van 75.000 gulden. Tweede werd zijn landgenoot Kenny Ro berts. Boet van Duimen, die eerder in Daytona en Imola opviel door zijn sterke rijden, legde in Le Cas tellet beslag op een eervolle zesde plaats, vlak achter meervoudig we reldkampioen Giacomo Agostini. Marcel Ankoné werd tiende. bewijs: Roger de Vlaeminek nam negen keer deel aan Panjs- Roubaix. In totaal kreeg hij twee lekke bandjesEn een vergelij king: Roger Rogiers, winnaar van de Franse voorjaars klassieker in 1971, reed alleen gisteren al vijf keer plat Wat Roger de Vlaeminek in de „Hel van het noorden" kan, kan nie mand. Gisteren bleek dat weer eens. Iedereen kreeg met zijn nor male portie pech af te rekenen. Maertens kreeg een lekke band en kwam na 220 km ten val. Jan Raas werd opgehouden door een valpar tij bij het begin van de „Hel" (112 km) en kreeg in Orchies op het vre selijkste stuk kasseiweg (na 209 km) binnen 30 meter twee lekke banden. Raas mopperde na afloop: „Wat een ellende. Ik kreeg een lekke band en Rosiers wierp mij een wiel toe. Ik zette het erin, reed 25 meter en toen bleek dat bandje ook alweer leeggelopen te zijn". Achtervolging Jan Raas moest net als Maertens na zijn tuimeling een behoorlijk lange achtervolging rijden om weer in de kopgroep te komen. Dat deed hij - mede dankzij zijn ploeggenoot Ro siers - met veel verve. Niettemin kostte dat kracht. Ook van Maer tens. Roger de Vlaeminek zat intus sen op zijn gemak en kon zijn reser ves sparen tot de uiteindelijke fina le. Hij stuurde in het voorste gelid moeiteloos langs de gevaarlijkste obstakels en w.as 30 kilometer voor het einde nog sterk genoeg voor een demarrage. Natuurlijk op een be roerd stukje, na een met klinkers beslagen karrespoor. Zijn aanval werd nauwelijks beantwoord. Freddy Maertens zei: „Ik heb even achter Roger gereden, iedereen kleefde aan mijn wiel, maar wei gerde over te nemen. Ik heb het ge probeerd, maar ik had kort daar voor al zware inspanningen achter de rug na mijn valpartij". En Jan Raas: „Ik kon niet meer. Eerst moesten we 50 kilometer rijden om bij de kop te komen en later kreeg ik ook nog die twee lekke banden waardoor ik weer achterstand moest goedmaken". Toen De Vlaeminek eenmaal 45 se conden weg was, legden zijn ach tervolgers zich bij de nederlaag neer. Ook de niet of nauwelijks door pech geplaagde Nederlanders Kuiper, Zoetemelk en Piet van Katwijk, van wie het een opmerke lijke prestatie was dat hij zo lang vooraan reed en uiteindelijk zelfs de beste Nederlander werd op de vijfde plaats. Kuiper zei: „Ik voelde me goed, reed ook naar behoren en voorspelde voor de koers dat ik geen lekke band zou krijgen. Tegen deze De Vlaemick was echter niets te doen". Tenslotte Joop Zoete melk: „Ik zag Roger vertrekken. Ik wist dat het ging gebeuren, want hij was veruit de beste". Gerrit Wolsink Record Roger de Vlaeminek hoefde zich niet eens te forceren om winnend Roubaix te bereiken. Zijn verdien ste was dat hij zich een „Duivel" in de „Hel" had getoond en met zijn vierde zege verdiend „Mister Parijs-Roubaix" werd. Zijn record zal wel door niemand meer verbe terd worden. De organisatoren vre zen dat er over vijfjaar geen slechte weggetjes voor de „Hel van het noorden" zullen zijn. Van de Neder landers kan gezegd worden dat zij zich volgens verwachting goed hebben geweerd. De ongelukkige Priem reed het beste. Van Katwijk toonde morgen in Gent- Wevelghem een beschermde posi tie te verdienen in de Raleigh- ploeg. Kuiper, vorig jaar vierde, nu tiende, liet met Zoetemelk zien dat hij er aan komt. Tegen de kunste naar De Vlaeminek was niets te be ginnen. Er komen echter nog meer en andere wedstrijden. De uitslag van Parijs-Roubaix is: 1. Roger de Vlaeminek (Bel) de 262 km in 6 uur, 11 minuten en 26 se conden, 2. Teirlinck (Bel) op 1.30,3. Maertens (Bel) op 1.39, 4. De Witte (Bel) z.T., 5. Van Katwijk (ned.) z.t., 6. Raas (Ned.) z.t., 7. Peeters (Bel.) z.t., 8. Thurau (Wdl) z.t., 9. Van Springel (Bel) z.t., 10. Kuiper (Ned.) z.t., 11. Merckx (Bel.) z.t., 12. Poulidor (Fr) z.t., 13. Moser (ita) z.t., 14. De Meyer (Bel) z.t., 15. Go- defroot (Bel) z.t.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10