Doe mee! Elke werkdag een hoofdprijs van f 100,- aan Amstel horeca-cheques plus nog eens 60 cheques van f25,-. NaamAdres. Dat is nog eens een actie! Van 2 mei tot en met 31 oktober a.s. is het prijs bij Amstel. Elke werkdag een hoofdprijs van f 100,- aan Amstel horeca- cheques en bovendien nog eens zestig cheques van f 25,-. Elke werkdag! Dat betekent 7808 kansen om in de prijzen te vallen. U mag zo vaak meedoen als u wilt. Dus hoe eerder u begint, hoe meer kans! Overal waar Amstel wordt origineel glas, een rare Amstel fles of een combinatie daarvan binnen de ruimte in de bon hieronder. U kunt ook zonder deelname- formulier meedoen, op eigen papier, maar niet groter dan 10x15 cm. Hebt u geen aanleg voor tekenen, verzin dan een aardig onderschrift bij de foto boven. Vul uw naam en adres duidelijk in en stop vervolgens het geheel, samen met die 5 speciale doppen in een enveloppe. Frankeren als brief en opsturen naar Amstel Spaaractie, Postbus 2, Haarlem. Uw inzending dingt mee op de dag van binnenkomst. Een deskundige jury wijst elke werkdag de 61 winnaars aan. Prijswinnaars ontvangen binnen vijf weken bericht. Dit is mijn onderschrift; I I Dit is mijn tekening: geschonken is uw horeca-cheque welkom. Tot zover is het gemakkelijk. Maar u moet er méér voor doen. Teken een gek, grappig of Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Inzendingen blijven eigendom van de Amstel Brouwerijen. zoekt het zelf maar uit. Als er maar Amstel bier wordt geschonken. En dat ziet u gauw genoeg aan het Amstel uithangbord, of aan de raam- sticker met de tekst: „Uw Amstel horeca-cheque is hier van harte welkom". Wat gaat u straks doen met uw gewonnen horeca-cheque? U gaat er gezellig een avondje van uit. Naar de Chinees, naar een Turks restaurant, een bodega of zo'n leuk café bij u in de buurt; u Zo kunt u winnen. Tekenen of verzinnen. Spaar 5 speciale Amstel doppen met een „A". Om mee te doen moet u om te beginnen snel een kratje Amstel in huis halen. En dan maar gauw op zoek naar die speciale doppen met een „A" op de binnenkant. U hoeft er maar vijf te hebben, dus dat is snel gepiept.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12