rmr iIciickEr &me VERTEGENWOORDIGER ASSISTENTE ADMINISTRATEUR penso inspecteur bij vzvz vzvzVX Afwisselend werk voor meisjes en jongens met MAVO op een Amro-kantoor. amro bank LERAREN/LERARESSEN METAAL B.V LEIDSCH DAGBLAD TYPISTE/FACTU RISTE apothekersassistent(e) TYPISTE VERKUYLEN B.V. vakbekwame elektromonteurs TUINMAN medewerker A. een jongeman B. een chauffeur MEISJES SECRETARESSE Voor de inspectie noordelijk Zuid-Holland, die naast Rijn-, Bollen- en Gouwestreek tevens de Haarlem mermeer omvat zoeken wij een bekwame inspecteur. Een verzekeringsvakman op het gebied van schade verzekeringen met belangstelling voor de levens branche. Een man die vrijheid en zelfstandigheid nodig heeft om zich volledig te kunnen ontplooien. Die vrijheid, die zelfstandigheid krijgt 'hij. En be halve dat: een gedegen salaris, een goede provisie regeling, een behoorlijke kostenvergoeding en een goede auto-regeling. Bovendien wordt er effectieve steun verleend bij het vinden van een geschikte woning. Voor nadere functie-informatie kunt u bellen de heer B.W.M. de Roo, afdeling Buitendienst, tel. 071 - 890492. Uw uitvoerige sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd afdeling verkoop van Postbus 69, Amsterdam Ben je zo tussen de 17 en 20 jaar? Heb je bovendien je MAVO-diploma? Dan kun je op ons kleine en gezellige kantoor leuk werk doen. Als balie-assistente ga je het kóntakt met onze kliënten onderhouden. Dat betekent o.m.: mensen helpen als ze geld komen halen of brengen, vakantiegeld komen wisselen, inlichtingen wensen over verzekeringen, sparen, leningen enz. Daarnaast ga je kollega's helpen met diverse administratieve werkzaamheden. Al met al een baan vol variatie. We bieden je een goed salaris, vakantietoeslag, een extra uitkering van 1/12 van het jaarsalaris, een aandeel in de winst en minstens 20 dagen vakantie. Bovendien betalen we graag mee aan studies die je in het vak kunt gebruiken. Heb je belangstelling? BEL, of schrijf dan een briefje aan de heer C. A. G. Vester van de Amro- bank, Schoolstraat 96, Voorschoten, ♦elefoon 01717-3841. De avondscholengemeenschap "Boerhaave" voor v.w.o.-h.a.v.o.-m.a.v.o.-m.e.a.o. (ook dagopleiding voor volwas senen), Kagerstraat 7, Leiden vraagt per 1 mei een Taken o.m.: - het voeren van de schooladministratie, o.a. docenten en leerlingenbestand: statistiek: correspondentie - het voeren van de financiële administratie (excl. salarisadministratie) - het notuleren van vergaderingen. Nadere bijzonderheden - aantallen leerlingen en docenten per 1 aug. 1976 resp. 1.020 en 130 - bereidheid tot het verrichten van - indien nodig - minder gekwalificeerde werkzaamheden - zeer grote mate van zelfstandigheid - salaris volgens rijksregeling; vakantietoelage 8% - Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Gedacht wordt aan iemand met een opleiding op m.e.a.o.-niveau of met een opleiding m.a.v.o.-IV en praktijkdiploma boekhouden. Ervaring op het gebied van schooladministratie strekt tot aanbeveling. Sollicitatiebrieven worden zo spoedig mogelijk doch uiterlijk maandag 4 april ingewacht bij de secretaris van het bestuur, de heer A. Versnel. Franchimontlaan 9 te Leiden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de rector, de heer D. J. van Kooten, telefoon 071-155754 (school) en 071-125565 (thuis). Aan de Louis de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, worden met ingang van 1 augustus 1977 gevraagd: voor de vakken: Nederlands Duits geschiedenis aardrijkskunde wiskunde handenarbeid ±40 uur 1 e en 2e graads 26 uur 1 e graads ±15 uur 2e graads 35 uur Ie en 2e graads 38 uur 1 e en 2e graads 28 uur 2e graads ±26 uur 1e graads ±19 uur 2e graads 20 uur Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G. A. Steffens, tel. 071-153647 (school) en 071-149651 (huis) Sollicitaties onder vermelding van vakanturenummer OND 513 zo spoedig ^niogeli)kinJe^endenJ)ij_de^fdelin2£nderwjjs^ie^Gemeentesecretarie__ Huygmetaal b.v. in Hilversum is een vooraanstaande onderneming op het gebied van bevestigingsmaterialen voor steen en beton. Het brede assortiment omvat stalen ankerspluggen, boren, beitels, klopboormachines, boor- en schiethamers, stalen handslagnagels etc. Er wordt o.a. geleverd aan aannemersdt elektro- en sanilairsektorcv-installateurs en technische diensten en -afdelingen. Voor het verkooprayon Leiden/Alphen aan den Rijn en omgeving zoeken wij op korte termijn een dynamische Van onze nieuwe man verwachten wij dat hij de Huygmetaalbevestigingstechnieken aan adspirant-klanten zal kunnen demonstreren en verkopen. Indien u als verkoper werkzaam bent is dat een plus, maar ook degenen, die denken in de verkoop hun toekomst te zien kunnen solliciteren. Bekendheid in de branche (b.v. in de installatie-sektor) geeft een voorsprong in het behalen van een behoorlijke omzet, waarvan het inkomen tot op zekere hoogte afhankelijk is. Indien u van aanpakken weet en de bestaande klantenkring wilt uitbreiden bieden wij u een aantrekkelijke, goed betaalde baan, een uitstekende provisieregeling en gebruk van auto (rijbewijs BE is dus nodig). Voor een gedegen opleiding en blijvende begeleiding wordt gezorgd. U kunt solliciteren door een zo volledig mogelijke brief te sturen naar onderstaand adres, t.a.v. de heer J. A. Hartman, (inlichtingen 's avonds 035-40468). I world D3t.?Da for Lindenheuvel 7 Hilversum Telefoon 035-17251 Werken bij de krant is werken bij de bron van het nieuws. Het Leidsch Dagblad is met zijn 45.000 abonnees veruit de grootste en meest actuele krant voor Leiden en omstreken. Voor onze administratie vragen wij een van omstreeks 19 jaar met Mavo- en Typediploma, die ons op een kleine, geheel gemoderniseerde afdeling ter zijde wil staan. Wij betalen een goed salaris, 8% vakantietoeslag en een 13e Bel (071) 144941, toestel 17 of schrijf een briefje aan de Direktie van Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1Leiden. Nederlandse Kunststoffen Combinatie B.V. Produktieweg 3a Alphen a/d Rijn zoekt op korte termijn een aktieve PRODUKTIE MEDEWERKER WIJ BIEDEN U: - een prettige werkkring - een goed maandsalaris - 7 3/4% vakantietoeslag - t.z.t. opname in onze pensioen regeling - gratis werkkleding Heeft u interesse? Bel 01720-93965, de heer J. Noordzij, bereikbaar tussen 7.30 uur en 16.00 uur. STICHTING OPLEIDINGSINSTITUUT VOOR BEROEPEN IN DE ALGEMENE GEZONDHEIDSZORG Leidsedreef 2, Leiderdorp, tel. (071899255: toestel 355. 2-jarig gesubsidieerde opleiding voor het Rijksexamen: - aanvang van de cursus augustus 1977; - toelatingseisen: diploma mavo-4, mulo-a of b. bewijs van onvoorwaardelijke overgang van de 3e naar de 4e klasse havo, atheneum, mms, hbs, gymnasium, han delsdagschool: - gecombineerde theoretische en praktische opleiding; - schoolgeld 150,- per jaar; schoolfonds 50,- per jaar; - spoedige aanmelding gewenst. Inlichtingen mondeling: dagelijks bij alle apothekers eh tijdens het spreekuur van de directie op maandag van 10.00-11.00 uur en donderdag van 14.00-14.30 uur; telefonisch: bij de administratie, tel. 071-391808; schriftelijk: een uitvoerige prospectus wordt u op aan vraag toegezonden. NOTARIS MR. A. A. C. VERHEES vooropleiding: MAVO-Typediploma. Technisch Installatie en Adviesbureau vraagt met spoed voor renovatie-, utiliteit- en burgerwerk. Aanmelden: dagelijks aan ons adres, Oude Rijn 79. Lei den of telefonisch 071-125651 's avonds 071-141630-141652. Bij de afdeling plantsoenen van de dienst ge meentewerken is plaats voor een die zal worden belast met de aanleg en het on derhoud van het openbaar groen in deze ge meente. Voor deze functie is praktische ervaring met het werk vereist. Bezit van of studie voor het diploma aankomend hovenier strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt minimaal 1.416 en maximaal 1.809.- vermeerderd met 30,- loontoeslag bruto per maand (salarisgrenzen voor 21-jarigen en ouder). In deze salanssen is de algemene verhoging per 1-1-1977 ad 3,5% nog niet begrepen. De gebruikelijke gemeentelijke rechts positieregelingen, waaronder particuliere ziek tekostenvoorziening (I.Z.A.), studiekostenrege ling, e.d., zijn van toepassing. Sollicitatieformulieren kunnen - binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad - worden aangevraagd bij de afdeling personeelszaken ter secretarie, Hoofdstraat 3 te Leiderdorp, tel. 071-133941. Carrosseriebouw Klaverproducten vraagt een handige voor de bouw van kampeerwagens. Ervaring in dit werk niet vereist, wel bekendheid met timmervakwerk. Oosteinde 30a - Stompwijk - Tel. 01715-1958 Chem. Fabriek Eureka B.V. Noordelnde 98-100 Leimulde^. vraagt voor spoedige indiensttreding: die opgeleid wil worden tot de funktie van assistent wasmaker. Leeftijd tussen 16 en 21 jaar. Belt U voor een afspraak 01721-8154-8366 t afdeling LESVERZENDING vragen wij Leeftijd 17 18 jaar. Wanneer je een huishoudschoolopleiding hebt ge noten en een kantoorbaan zoekt, kun je op die afde ling een leuke start maken. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen wor den gericht aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsèdreet-Leiderdorp Tel (071) 89 92 55* Uitgeverij Antiquariaat v/h E. J. BRIL N.V. Oude Rijn 33a - Leiden Voor ons internationaal georiènteerd antiquariaat zoeken wij een: Leeftijd: 28-25 jaar. Kennis van de moderne talen vereist, ervaring met boeken strekt tot aanbeveling. Het St.Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp vraagt een voor de keuken van een van de ver- pleegafdelingen. Leeftijd: 18 tot 35 jaar. De werkzaamheden zullen bestaan o.a. uit: - distributie van maaltijden en dran ken op de afdelingen; - doorgeven van voedingsgegevens aan de centrale keuken. VERLANGD: diploma INAS of huis houdschool. De salariëring is afhankelijk van leeftijd opleiding en ervaring en bedraagt max. f 1699,64 bruto per maand. Vergoeding voor weekend-diensten, 1x per 14 dagen. Sollicitaties te richten aan hef Hoofd van de afdeling Personeelszaken. St.Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20