I Magazijnmedewerker SPER^YHhUNIVAC Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden medisch registratie assistent m/v administratief medewerkster CHAUFFEUR Renault 4 1 EVERKOPER (j)Tom Walenkamp fietsen een medewerk(st)er (vac. nr. 77020) B/ een medewerk(sf)er (vac. nr. 77021) M WONINGINRICHTING EEN ACTIEVE VERKOPER Energiebedrijf Rijnland MEDEWERKSTER TE KOOP Makelaardij Romeyn B.V. Sperry Univac is een moderne onderneming die computersystemen verkoopt. In Sassenheim is het ERDC gevestigd, het European Regional Distribution Center. Van daaruit worden de computer onderdelen gedistribueerd over de verschillende vestigingen in Europa. Voor de Centrale Magazijnen zoeken we op korte termijn verster king van een die tussen 8.30 en 17.00 uur van aanpakken weet. Waarvoor hij een leuke, afwisselende baan krijgt met fijne kollega's plus een goed salaris, 8% vakantiegeld, 21 dagen vakantie. Wie minstens 18 jaar is, enige kennis van het Engels-heeft en geïnteresseerd is, belt even op of schrijft een briefje aan Sophie Hinze, Sperry Univac, Wasbeekerlaan 9, Sassenheim. Tel.: 02522 - 1 91 20. computer systems Dienst Medische Registratie De Dienst Medische Registratie is belast met het verzamelen, vast leggen, verwerken, beheren, toe gankelijk maken en verstrekken van medische gegevens aan daar toe bevoegde personen ten behoeve van patiëntenzorg en het daarmee samenhangende onderwijs en onderzoek. Bij deze dienst kunnen op korte termijn geplaatst worden een vac.nr. 907.07.A.13.LD Taak: het in teamverband verrichten van werkzaamheden met betrekking tot ondermeer: - het verzamelen, verifiëren, bewerken en coderen van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens in de computer, alsmede het opvragen van selectieve patiëntengegevens uit het computerbestand met behulp van een computereindstation; - het beheren van een specifieke documentatie. Verlangd: diploma H.A.V.O. met B-pakket en diploma typen; nauw keurigheid en speurzin zijn voor deze functie noodzakelijke eigen schappen. Salaris: maximaal 1904 bruto per maand. Voor de volledig (intern) opgeleide medische registratie assistent(e) zijn er goede promotiemogelijkheden tot maxi maal 2449 bruto per maand. Endocrinologie Polikliniek vac.nr. 331.07.A.13.LD Taak: - ontvangen en te woord staan van patiënten; - regelen van afspraken; - verrichten van typewerkzaam heden en het verzorgen van de correspondentie; - bijhouden van het patiënten- archief. Verlangd: diploma's MAVO en typen, administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris r maand. 1904 bruto per U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburger- weg 10, Leiden. Graag op de brief het vacature- r vermelden. gevraagd voor spoedige indiensttreding voor chauffeurswerk en bijkomende werkzaamheden ibv rijbewijs BCE. Sollicitaties te richten aan Bouw- en aannemingsbedrijf Meerburg BV Hoofdstraat 177,T«lderdorp, Tel. 071-899303. 'N RUIT GEBflDftfr Het samenstellen van informatiemateriaal over het schriftelijk en schriftelijk/mondeling LOI-onderwijs behoort tot de belangrijkste ta ken van de afdeling Voorlichting van de Leidse Onderwijsinstellingen. Ter versterking van deze afdeling vragen wij op korte termijn een redacteur/vooflichtingsmedewerker (vri.mnl.) (leeftijd 22 - 25 jaar) Hij of zij zal na een ruime inwerkperiode met grote zelfstandigheid en voldoende ruimte voor een eigen inbreng, afwisselend werk gaan doen, zoals het schrijven van teksten voor folders, brochures en mailings; het opstellen van persberichten en publikaties voor intern en extern gebruik; meewerken aan de samenstelling van studiegidsen; redactionele bijdragen leveren aan enkele LOI-periodieken. Van de man of vrouw die zich tot deze functie voelt aangetrokken verwachten wij: een algemene ontwikkeling op middelbaar niveau; aantoonbare stilistische kwaliteiten; de bereidheid zich in onderwijskundige onderwerpen te verdiepen; goede contactuele eigenschappen, en bij voorkeur enige ervaring op het gebied van voorlichting en/of redactionele werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties, met uitvoerige gegevens omtrent opleiding en ervaring, kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. /m leidse onderwijsinstellingen iv WÊT Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55' -y. VOOR ALLE Haarl.str. 123, lel. 121808. Export nov. '74, model 75 33.000 km Inruil en financiering. Automobielbedrijf ARIS Voorachoterweg 51 Valkenburg Tel. 071-786559 De administratieve en organisatorische be- geleiding van de tienduizenden LOI- cursisten vindt plaats op de cursistensecre- tariaten. Voor een van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een ASSISTENTE (leeftijd 17-19 jaar) Zij zal een zelfstandige taak gaan vervullen binnen een team van jonge mensen. Naast het bezit van het mavo-diploma is enige type-vaardigheid gewenst. Geïnteresseerd? Neem dan schriftelijk of telefonisch contact op met de afdeling Per soneelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel. (071) 8992 56' SPORTHUIS CENTRUM zoekt voor haar filiaal in Leiden voor de afdeling kampeerartikelen. Na gebleken geschiktheid is benoeming tot afdelingschef niet uitgesloten. Beschikt u over goede kontaktuele eigen schappen, een redelijke algemene ontwik keling en enige verkoopervaring liefst in genoemde artikelgroep? Dan bieden wij u een afwisselende baan met toekomstmo gelijkheden. Bel of schrijf voor een afspraak naar de heer F.J.C. Korff de Gidts, bedrijfsleider van filiaal Leiden, Breestraat 93, Leiden. Tel. 071-143343. Zomertijd een verloren uurtje Lekker lui liggen of fijn fit fietsen Als u het laatste gezonder vindt, kan Tom Walenkamp u het beste adviseren bij de aankoop van uw fiets. Kies uit het vakkundig samengestelde assortiment uw toer-, sport- of racefiets. Een bezoek aan de showroom in een verloren uurtje kan u vele uren gezonde ontspanning opleveren. Haarlemmerstraat 1-3, Leiden, Telefoon 071 - 12 37 84 i Verhuizingen door geheel Europa. Pianotransport Telefoon 125468-124060 MIDDELSTEGRACHT 36 - LEIDEN VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE VERWARMOE BERGPLAATS VOOR INBOEDELS. Het bureau Verkeer en Binnenstadszaken van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken van de secretarie, houdt zich bezig met beleidsvoorbereidende werkzaamheden op verkeersgebied, de verdere ontwikkeling van het openbaar vervoer, de stadsvernieuwing, waaronder rehabilitatie en monumentenzorg. Ter versterking van dit bureau zoeken wij: voor de sector Verkeer. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij/zij op zelfstandige wijze deelneemt aan beleidsvoorbereidende werkzaamheden. De werkzaamheden hebben voornamelijk betrekking op algemene verkeersaangelegenheden, beoordeling van plannen voor de aanleg van woonerven e.d. en specifieke fiets en voetgangersvoorzieningen. In het kader van deze taakomschrijving zullen ook secretariaatswerkzaamheden moeten worden verricht. voor de sector Binnenstad. De te benoemen functionaris zal worden belast met beleidsvoorbereidende werkzaamheden in het kader van het maken van een integraal binnenstadsplan (structuurplan) en Stadsvernieuwingsplannen voor de binnenstadswijken. Voor deze functies komen in aanmerking, gegadigden met het diploma G A-l en studerend voor GA—II. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd en ervaring, kan het salaris voor beide functies maximaal 12952,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Ch. F. van der Weijden, chef van het bureau Verkeers- en Binnenstadszaken, tel. 071-145344 tst. 247. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen met vermelding van vacaturenummer 77020 voor functie A. vacaturenummer 77021 voor functie B. te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Stadhuis, te Leiden. Apotheek "Rijnsoever" Hoornespleln 121-125 Katwijk aan Zee. Telefoon 01718-12563 APOTHEKERS ASSISTENTE Wij vragen voor onze afdeling Onze gedachten gaan uit naar een jongeman van plm. 25 jaar met Mavo opleiding en enige ervaring in deze branche. HAARLEMMERSTRAAT 172 Op het directie-secretariaat van het Energiebedrijf Rijn land Is op korte termijn plaats voor een die belast zal worden met de verzorging van vertrouwe lijke correspondentie, het beheer van het directie archief, e.d. in samenwerking met de 1 e medewerkster. Leeftijd circa 25 jaar. Naast het bezit van het diploma Middelbare School of Mulo/Mavo zijn goede typevaardigheid en accuratesse vereisten voor deze functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 2.024,- bruto per maand. De premie A.O.W. komt voor rekening van het bedrijf. Voorts een goede ziektekostenregeling, opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en gunstigé stu diekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directeur van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, Leiden, met vermelding van nummer: ER/77005 in de sollicita tiebrief. Energiebedrijf Rijnland DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor U het ideale BANKSTEL. Klassiek, modem, massief Europees eiken. Naar keuze 1-2-3-4-zits. Grote sort, kwaliteitsstoffen. 5 jaar schr. garantie op konstruktie. Levering direct van fabriek naar klant. DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Inl. tel. 03450-2602. Toonzalen: Culemborg, fa briek, Houtweg 8. Voorhout: Loosterweg 5 (bij Tapijtschuur). Geop. ma. en wo. t/m za. tot 18 Leiden Lammenschansweg Groot Herenhuls met voor- en achtertuin, in prettige woonomgeving. Vrij uitzicht Ruime woonkamer en 5' slaapkamers, tevens badkamer zolder. Ge hele pand c.v. gas. Prach tig uitzicht over zonnig plein. Leeg te aan vaarden mei 1977. Gunstige aanbieding. Prijs 295.000,- k.k. Brieven voor informatie bezichtigen onder no. 39937 van dit blad. LEIDEN Z.W. Zeer rustig gelegen en goed onderhouden HERENHUIS v.v. c.v. gas en warmwatervoorziening. Ind.: entree, ge zellige ruime woonkamer, v.v. parketvloer, thermopane beglazing en mogelijkheid voor open haard; moderne keuken met aansluiting voor vaatwasmachine. toilet en kelder. 1e verd.: 3 kamers, Waarvan 2 grenzend aan zonnig balkon, luxe badkamer met modem sanitair, apart 2e toilet. 2e verd.: zeer grote 4e slaapkamer met dakka pel en veel berging, zonnige achtertuin en stenen schuur. Incl. div. vloerbedekking. Vraagprijs 265.000.- kX LESDERDORP NIJanrode. Modem herenhuis met voor- en achtertuin stenen schuur en achterom, mooie rustige omgeving, weinig verkeer, c.v. gas. Indeling parterre: hall, toilet, kelderkast, ruime keuken, royale woonkamer. De entree en de hall hebben een Solnhofnervloer. 1 e etage: over loop, 2e toilet met fontein, 3 slaapkamers (alle met kas ten), badkamer met douche, balkon aan voorzijde. 2e etage: zeer ruime overloop met c.v. ketel en logeerruimte. Grote slaapkamer met dakkapel, geheel betimmerd, incl. alle stoffering. Alles in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 255.000.- k.k. Inlichtingen: Heereweg 282 - Usse Telefoon 02521-15441 b.g.g. 071-891630.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16