'zss&r - VEN geeft z'n klanten de ruimteTen hoe! Horeca-slagerij Open huis Fèestverkoop Surprises groothandelcentrum bedrijfsleider Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden rooscii optiek Exclusief nieuws van de Haagse Groothandelsmarkt Z.B. Groothandelcentrum op de Marktweg biedt thans ruim 3000 m2 puur inkoopvoordeel voor winkelier, horecaman en grootverbruiker. hoofdverpleegkundige Keuze maken GEMEENTE VOORSCHOTEN Bij de hoofd-afdeling Gas. Water en Elektriciteit van de onlangs ingestelde directie van Openbare Werken wordt gevraagd een TECHNISCH HOOFDAMBTENAAR Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal met diverse tot het gas-, water- en elektriciteitsbedrijf behorende werkzaamheden worden belast. Tot zijn taak zal vooral behoren het houden van toezicht op en het begeleiden van de uitvoering van water- en gastechnische werkzaamheden aan hoofd- en dienstlei dingen, alsmede het keuren van binneninstallaties van gas- en waterleidingen. In de uitoefening van zijn functie zal hij veelvuldig overleg plegen met installateurs en aan- Functie-eisen: H.P.I, of M.T.S.-werktuigbouw of een gelijkwaardige op leiding, het diploma waterleiding-technicus, alsmede ruime praktische ervaring. Goede contactuele eigen schappen. Geboden wordt: Een zeer aantrekkelijke functie, met afwisselende werk zaamheden. waarbij de coördinatie een belangrijke rol speelt. Salaris: afhankelijk van leeftijd, en ervaring van min: 2644--max.: 3410.-per marnd. Sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan het college van Burgemeester en wethouders der gemeente Voorscho- Auto—en'h'uis- "DE SLEUTELKONING sleutels, klaar 273 LE,DEN 's maandags gesloten Gemeente Zoeterwoude i wethouders van Zoeterwoude maken bekend, dat de navolgende raadscommissie vergaderingen zullen worden gehouden: Mededelingei Voorbereidini igskrediet ten behoeve van riolering Hoge onderhoud sportterreinen over 1976; geldlening R.K.S.V. "Meerburg", afdeling jubileumuitvoering in 1978 6. Aanvraag subsidie vooi door "Zingt den Heere"; 7. Rondvraag. b. Op donderdag, 7 april a.s. vergadert de openbare werken vanaf 20.30 uur in het gemeente huis. De agenda luidt: 1Vaststelling notulen; 2. Mededlingen; 3. Aangaan exploitatie-overeenkomst betreffende de gronden van J. Dijkstra en Zn. b.v. te Sassenheim; 4. Verzoek van Handelsmaatschappij "De Vijver" b.v. te Hilversum om vergunning tot het geheel oprichten van een winkel met garages aan de Nassaulaan (Hoge Rijndijk-Oost); 5. Rioleringsplan ten behoeve van Hoge Rijndijk-Noord; 6. Bedrijfsvestiging in het bestemmingsplan "Industrie terrein Grote Polder, 1e herziening" in dét gedeelte, waarvan Handelmaatschappij "De Vijver" de exploi- tante is, door Zig-Zag Forms b.v. te Woerden; 7. Alsvoren door Capitol Pipes Steel Products (Europa) b.v. te 's-Gravenhage; 8. Ontwerpstreekplan Zuid-Holland West; 9. Rondvraag. Na het openingstijdstip worden belanghebbenden in de gelegenheid gesteld om - voorafgaand aan de officiële (besloten) beraadslagingen - via de voorzitter hun me ning ten aanzien van de aan de orde te stellen punten aan de commissieleden kenbaar te maken. Burgemeester de secretaris. J. Wingelaar. wethouders voornoemd, \tv VEN opent, op de Marktweg, zijn vijfde horeca-slagerij. Vers vlees van uitsluitend restaurant-kwaliteit, dat is de grote troef van onze Chefslager Van den Hoogenband. Hij kent de eisen en wensen van de kok, van de eigenaar van bistro en snackbar, van de inkoper van de grootkeuken. Daarom juist is hij vakman in hart en nieren onze man Telefonische bestellingen: 070 - 41 32 73 Na 18.00 uur: 070-67 16 37 Wij portioneren op elk gewenst gewicht Desgewenst vacuum verpakt Maandagavond 4 april a.s. van 19.00 - 21.00 uur houdt VEN open huis. Iedere geïnteresseerde onder nemer klant of geen klant is van harte welkom. U kunt zich op uw gemak oriënteren. II kunt kijken, keuren en proeven, want wij maken'het gezellig met een hapje en een slokje. Uiteraard is ook uw partner of "rechterhand" van harte welkom. Dinsdagmorgen 5 april a.s. start de feestelijke verkoop. Zowel in onze, aanzienlijk uitge breide, verkoopruimte als in onze hypermoderne horeca- slagerij. Kom kijken én profite ren van onze klinkende aanbie dingen en attraktieve akties. De eerste DUIZEND klanten ontvangen een leuke surprise én'n gratis leverworst in onze slagerij. Daar blijft het niet bij want VEN neemt ook nog de kosten van uw dagkaart (entree markt) voor zijn rekening. WM Marktweg 144, Den Haag tel. 070 - 88 94 03 Slagerij 070-41 32 73 (na 18.00 uur: 070 - 67 16 37) Maandag t/m donderdag geopend: 6.45-12.30 en 13.30-16.45 uur. Vrijdag: 6.15-12.30 en 13.30-16.45 uur. Zaterdag: 6.00-11.00 uur. Neurologie Op deze afdeling die 30 bedden omvat en verdeeld is in een Heren-afdeling en een Intensive Care Unit, komt binnenkort de functie vrij van vac.nr. 503.50.A.13.LD Wij stellen prijs op: - ervaring op het gebied van de Neurologie of belangstelling voor dit specialisme: - diploma ziekenverpleging-A (Intensive Care-opleiding strekt tot aanbeveling): - goede contactuele eigenschappen: - voltooide kaderopleiding of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - in samenwerking met de medische en verpleegkundige staf zorgdragen voor een optimale patiëntenzorg: - bevorderen van een goed werkklimaat, o.a. door het stimuleren van het werken in teamverband: - organiseren van de werkzaamheden op de afdeling: - leiding geven aan de verpleegkundige. administratieve en huishoudelijke medewerkers; - zorgdragen voor een goed opleidings klimaat voor leerlingen en stagiaires o.a. door het organiseren en geven van patiëntenbësprekingen. Arbeidsvoorwaarden e.d.: U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 7,8%. Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-, reis-, ziektekosten e.d. zijn in principe van toepassing. Het salaris bedraagt maximaal 2829 bruto per maand, exclusief een toelage van 30 bruto per maand. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief met uitvoerige inlichtingen te schrijven aan de adjunct-directeur Personele Zaken A.Z.L., Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Nadere informatie: Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt. coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. toestel 2337. v.d. Plas b.v. PrincMtr. 31 Katwijk Postbus 513, Antw. nr. 513 Tal. (mak. Ass.) 73641 Tel. FBA 01718-74433 1 Rijnsburg 01718-21580 Noordwijk 01719-11340 Wassenaar 01751-11279 Aan- en verkoop huizen lid N.B.M.-M.C.C Hypotheken overbruggings kredieten, taxaties Alle verzekeringen voor brom fiets, auto, inboedel, brand, glas, w.a.p. etc. Financiering voor hoger beroepspersoneel en tophypotheken LEIDEN Kort Galgewater 1, Emmen Hilversum Ter Apel uit alles wat U wordt geboden op het gebied van shampoo voor roos beperking is niet eenvoudig. Wij denken U te kunnen helpen. MUUSSE - COIFFURE Dames- en Herensalon Doezastraat 7, Leiden. Telefoon 126718. Een van onze relaties zoekt voor haar afdeling "elektro technische dienst" een die rechtstreeks zal resorteren onder de direktie. Hij zal worden belast met de supervisie en coördinatie van de uitvoering der elektrotechnische werkzaamheden. In dit kader is hij tevens betrokken bij de werkvoorberei ding en onderhoudt hij kontakt met de cliënten. Voor deze funktie, die een grote mate van zelfstandigheid inhoudt, wordt gedacht aan iemand met de vereiste diplo ma's van vakbekwaamheid en bij voorkeur met ervaring in deze bedrijfstak. Het spreekt vanzelf dat goede leidingge vende en kontaktuele eigenschappen voor deze funktie belangrijk zijn. Het behoeft verder geen betoog dat de salariëring in overeenstemming is met de aangeboden vacature. Sollicitaties te richten aan: Ass. Komb Holland, postbus 12, Noordwijkerhout Telefoon 02523-4342.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12