't Is nieuw, 't Is méér dan portable, 't Is de kopradio! Pracht van 7n keukenkombinatie voor 7n knal van een Douche gordijnen? DeVelona quartz chronograaf: een sprong vooruit in de tijd Als licht warm moet zijn, in een natuurlijke sfeer.... Absoluut eenmalige partij Berbertegels De komplete stereo-unit S-500: Loewe staat voor de hoge kwaliteit, Vroom Dreesmann voor opmerkelijk lage prijs! De Loewe S-500 is een kwaliteitsradio/ versterker die een kristalheldere ontvangst geeft van FM-stereo, MG, LG en KG. Bovendien voorzien van aansluitingen voor draaitafel, recorder en 4 luidsprekerboxen (semi-quadro sound), die een muziekver- mogen heeft van 2x10 Watt en schuif- regelaars voor klank, balans en volume, en die bovendien kompleet is met 2 luidspreker boxen. Adviesprijs 558.- Vroom Dreesmann Priis Muziek meteen in je oor, dat i mooi. En nog portable ook. Ziedaar het opmerkelijke van deze koptelefoon met inge bouwde transistor radio. En dat diezelfde kop radio ook nog te gebruiken is als normale stereo-koptelefoon door aansluiting op een tuner of versterker, is natuurlijk ook mooi meegenomen. De prijs van dit fenomeen is een regelrechte verrassing: kompleet met luxe draagtas Kies uit veel nieuwe zonnige, frisse, vrolijke, chique of gedistingeerde dessins en de fijnste kleuren. Een kleine greep: Douchegordijn van soepel plastic in leuke dessins of fraaie uni kleuren. Maat 120x200 cm. Gedessineerd 8.95 Uni 7Q C, Gedessineerd douche gordijn in 2 originele kleurstellingen. Maat 180x200 cm Speciaal voor een ligbad of zitbad zijn deze 'bad'gordijnen, in een exclusief bloemdessin in de typische badkamer-kleuren oranje, groen, geel of bruin. Maat 175x180 cm Een geweldige keukenkombinatie, uitgevoerd met zandkleurig fijn-struktuur fronten, met bruin gestruktureerd bovenblad. De werkhoogte is 90 cm. Deze kombinatie is voorzien van roestvrij stalen inbouwaanrecht met afdruipgedeelte, ruime onderkasten met 2 laden en veel ruimte in de bovenkasten, staande kast met 170 liter-koelkast, Philips wasemafzuiger met grote capaciteit, inbouw gaskookplaat en fraaie Philips inbouw- oven. Alleen bij Vroom Dreesmann krijgt u deze kombinatie als afgebeeld en omschreven, kompleet met alle genoemde inbouwapparatuur van 4350.- voor De jonge man die wel raad weet met z'n vrije tijd ziet dit Western-Style pak onmiddellijk zitten 't Is een denim pak dat er zijn mag. In onvervalste Western Style met oranje stiksels en leergarnering. Een pak voor mannen die niet van stilzitten houden en van hun vrije-tijd weten te genieten. Of dat nu in de tuin is, aan het biljart, langs het viswater of hoe en waar dan ook. Maten 44 t/m 54 en 47 t/m 53 (Een andere opstelling is mogelijk; aanvullende losse onderdelen zijn op bestelling verkrijgbaar) Gespreide betaling is makkelijk te regelen. De nieuwste trend in douchegordijnen is speciaal geïmpregneerd textiel. U kunt kiezen uit vele maten en de kleuren zijn afgestemd op de meest voor komende badkleuren. De gordijnen zijn aan de bovenzijde versterkt tegen inscheuren en aan de onderzijde voorzien van loodband. Het afge beelde gordijn, maat 150x200 cm, kost normaal 52.50 Ter kennismaking nu tijdelijk voor a r- Dan hebben wij een biezonder fraaie kollektie lampen voor u met linnenstruktuur in naturel- kleur, afgewerkt met borduur ruche en kompleet met 150 cm gevlochten hennep-pendel en plafondtop. Puur natuur- sfeer voor warm kunstlicht, dus. Alle modellen 12 Funkties heeft de Velona quartz chrono graaf: uren, minuten, sekonden, dag en maand aanduiding, tijdwaarneming tot op 1/100 sekonde, tussen tijden (door tijdwaar neming tijdelijk te onderbreken), eind tijden, verlichting en dan nog diverse variatie mogelijkheden. Slechts 2 knopjes zijn nodig om de 12 funkties af te lezen! De stalen kast en het kristalglas zeggen genoeg over de superieure kwaliteit van dit brok Velona precisietechniek. Een naam waar Vroom Dreesmann achter staat. Met 1 jaar schriftelijke garantie. Als u van berbertapijt houdt en de praktische voordelen van tegels u aanspreken, dan is hier een buiten kans voor u: van 50°/owol en 50°/oacryl, tegelmaat 50x50 cm. makkelijk zelf te leggen, geschikt voor zwaar gebruik (T3) Van 12.95 voor slechts M Kom zien hoeveel keus u hebt in alle vrijheid uit alle blijheid bij Vroom Dreesmann ZOLANG DE VOORRAAD STREKT!

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26