"Jazeker. Ikbenbisexueel." Verkwast uw geld niet.. ZWEDEN Rabobank Q DE DEIMS MAKEN DE JAS! unieke 4~daagse mini-cruise naar all-in prijs f 389.- per persoon 2 54 41179.- K£L169.- Verfhandel A. v. Borseien Co. Net even anders. Omdat het fijn is om jezelf te zijn. SADOLINS SADODEKK 'En ikzou nu wel eens een echt goeie relatie met iemand willen hebben. Man of vrouw" Een openhartig interview met Elton John, die zich uit de pop gaat terugtrekken. Maar misschien komt hij terug als de ware liefde gevonden is. Zomertijd. Wat doen we ermee? We krijgen zomertijd. Dus lange avonden. Om die nu eens leuk en nuttig te besteden geeft Viva een hele reeks tips. Vliegeren met de kinderen, trimmen en fietsen zijn er een paar van. Welke partij kiest voor de vrouw? Met de verkiezingen op komst ging Viva na hoe politieke par tijen staan tegenover kwesties die voor vrouwen bclangri)k zijn. Voor als u wilt weten waar u bij uw partij aan toe bent. Niet ieder heeft een perzikhuidje. Op een toch al niet zo gave huid kunnen vermoeidheid en het weer funest werken.Toch kunnen we de schade beperken en de sporen uitwissen. Viva weet hoe. vertrekdata: zaterdag 23 april, zaterdag 30 april wat is o.a. inbegrepen? welkomstdrankje op de heenreis overtocht met een van de luxe schepen van Tor Line op couchette-basis busvervoer naar en van het hotel overnachting in een eerste klas hotel diner-dansant en ontbijt 6 maaltijden aan boord (inclusief afscheidslunch) fjordentocht met smorgasbordlunch reisbagage-, ziekte- en ongevallenverzekering etc. gratis parkeerplaats op Scandia Terminal van Tor Line Gedurende de reis begeleiding door medewerkers van de Rabobank. Voor nadere informaties of reserveringen kunt u terecht bij de Rabobank in uw woonplaats. Een folder met alle gegevens ligt voor u klaar. geld en goede raad Deze reis wordt uitgevoerd in samenwerking met Tor Line. Leuke wijdvallende jas, Poplin regenjas, met veel in waterafstotende katoen, zonnige mode-details. In kaki en army-green. Afknoopbare capuchon Gebruik Sadolin produkten als het om blijvend mooi, weerbestendig en gemakkelijk verven gaat. Eenvoudig in onderhoud, snel klaar en effektief tot in lengte van jaren. 'Doe-het-zelvers' die nadenken doen het in één keer goed. Sadolins Niet te evenaren houtverduurzaming uit Scandinavië. Vooral voor nieuw- en ongeschaafd hout. Tegen houtrot, houtworm en schimmels, diep doordringend en in 14 natuurlijke tinten met mat effekt. De onovertroffen superbeits voor binnen en buiten. Dè superbeits voor de afwerking van alle houtsoorten voor bijvoorbeeld kozijnen, deuren etc. Beschermt meerdere jaren, weert schimmels en insekten, schilfert, bladdert en vergrijst niet en is egaal en streeploos te verwerken In 18 transparante tinten met glanzend effekt. Sadodekk Simpelste perfekt dekkende verf. Voor binnen en buiten, overal waar het houtwerk aan een nieuw verfje toe is. Oude verflaag goed schoonmaken, loszittende verf wegkrabben, schuren en in 2 keer kwast u Sadodekk er dekkend overheen Water- en weerbestendig. goed hechtend en snel droog Verkrijgbaar in 14 kleuren met eiglans effekt. Sadolin 1777-1977 Hooigracht 64 - Leiden - Telefoon 120320

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10