JET 6RH de rijksoverheid vraagt IO Rabobank Q directie secretaresse rersi] persons ÏEEL logopedist(e), SCHOOL VOOR ZIEKE KINDEREN UIT LEIDEN EN OMGEVING HOOFD (m/v). HOUTBEWERKERS BRASKER Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden specialist/medewerker chef bureau post- en archiefzaken (mnl./vrl.) medewerker redactiesecretariaat medewerker administratief medewerker (mnl./vrl.) documentalist ZELFSTANDIG WERKEND KOK stichting centrum stbavo noordwijkerhout De Rabobank te Leimuiden EERSTE ASSISTENT Hollandse Constructie Groep bv (HCG) is een internationaal in de staalsector opererende werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv. Omdat een van onze medewerksters een andere functie binnen het concern gaat vervullen zoeken wij voor het hoofdkantoor te Leiden een Naast de normale secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van directie- en stafleden, worden op het directiesecretariaat een aantal zelf standige taken vervuld, die een creatieve eigen inbreng mogelijk maken. Voor deze functie vragen wij een medewerkster met een middelbare schoolopleiding en/of secretaresse-opleiding en enige jaren ervaring, die bereid is zich op collegiale wijze in te zetten. Voorts zijn door de veelheid van taken een goed organisatie- èn improvisatievermogen onontbeerlijk. Nadere informatie over de inhoud van de functie wordt gaarne verstrekt door Mw. T. W. V. Nieuwzwaag (tel. 071 -76 93 11 toestel 321). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van Hollandse Constructie Groep bv. Zoeterwoudseweg 1, Leiden. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] DE HARTEKAMP is een modern instituut voor de begeleiding en verzorging van 450 geestelijk gehandicapten. Bij de zorg voor de pupillen is de stimulatie van de taal- en spraakontwikkeling een belangrijk aspect. Dit is een taak voor allen die met de directe begeleiding van de pupillen belast zijn. Het vereist een enthousiaste, vindingrijke en vakkundige ondersteuning door een met de volgende taken: onderzoek van pupillen: adviseren en begeleiden van andere medewerkers, zowel t.a.v afzonderlijke pupillen als t.a.v. verbale stimulatie in groeps verband; individuele behandelingen verrichten. Onze logopediste, mejuffrouw J. A. ten Have, zoekt een collega die dit werk samen met haar wil uitvoeren. Er is een goede, prettige samenwerking met andere deskundigen. Het diploma logopedie/foniatrie is vereist. Salaris nader overeen te komen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor inlichtingen kunt u bellen naar mejuffrouw J. A. ten Have. telefoon 02502-7641, toestel 151; privé 02977-26924. Sollicitaties te adresseren aan de afdeling Personeelszaken v De Hartekamp, Herenweg 5, Heemstede post Bennebroek. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE In de regio Leiden is in oprichting een samenwerkingsschool voor kinde ren, die wegens opname in een ziekenhuis niet op normale wijze gewoon lager onderwijs kunnen volgen. Het bestuur van de school zal worden samengesteld uit vertegenwoordi gers van het Academisch Ziekenhuis Leiden, het Diaconessenzieken- huis te Leiden, het Elizabethziekenhuis te Leiderdorp, de gemeen»e Leiden, de Prot.-Chr. Schoolvereniging te Leiden en de Stichting Katho liek Onderwijs Leiden. Voorde school, die zo mogelijk met ingang van het nieuwe schooljaar van start zal gaan, wordt gevraagd een Gegadigden dienen tenminste 25 jaar oud te zijn, drie of meer jaren praktijkervaring te hebben als onderwijzer en/of hoofd en in het bezit te zijn van de akte van bekwaamheid als volfedig bevoegd onderwijzer met bevoegdheid voor de vakken j en r Voor het vrouwelijke hoofd is bovendien de aantekening k vereist. Mogelijk zal een psychotechnisch onderzoek deel uitmaken van de selec tieprocedure. Salariëring is volgens rijksregeling. De Gemeentelijke Verplaatsingskostenregeling is van toepassing. Gevraagd: onze gedachten gaan uit naar: - mensen uit de scheepsbouw, timmerfa briek en meubelmakerij - en naar houtbewerkers die opgeleid wil len worden om ons vak te leren. MASTENMAKERIJ Produktieweg 6 - Zoeterwoude - tel. 071-892111 na 19.00 uur 01720-92176 Afdeling Opleidingen Op deze afdeling, gesitueerd in het moderne opleidingscentrum „Nieuweroord", is plaatsingsmogelijkheid voor een medewerker m/v t.b.v. de curriculumplanning vac.nr. 102.07.A.12.LD. die belast zal worden met de begeleiding if administratieve zin van het permanente proces van curriculum-planning. De taak zal o.m. bestaan uit: - voorbereiden en notuleren van vergade ringen met de staf- en vakdocenten; - concipiëren van correspondentie en overzichten; - verzorgen van de documentatie van verslagen en overzichten; - verzamelen en bewerken van de dag verslagen der leerlingen. Verlangd: HAVO-opleiding of MEAO- administratieve richting, goede contactuele eigenschappen en ervaring in notuleren. Salaris max. 2102 bruto per maand, de mogelijkheid tot bevordering is aanwezig. Administratieve Dienst Binnen de Financiële Administratie is op de boekhoudafdeling plaats voor een medewerker m/v vac.nr. 037.07.A.12.LD. Taak: - interpreteren en coderen van boekhoud kundige bescheiden; - controle werkzaamheden; plaatsvervangen van de kassier. Verlangd: MAVO-diploma, typevaardigheid. M.B.A. of studerend hiervoor, enige jaren boekhoudkundige ervaring. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 1925 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgcrwcg 10, Leiden. Graag op de brief het vermelden. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-0745/1159 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Arbeid, Inkomen en Consumptie, Onderafdeling Loonstructuur en Loonkosten Taak: verrichten van werkzaamheden voor diverse loonenquêtes zoals: meewerken aan het opstellen van vragenformulieren: plausibiliteits- controle van het verzamelde materiaal; (telefonisch) contact met berichtgevers inzake de kwaliteit van de gegevens: meewerken aan de analyse van de onderzoekresultaten en de publicatie daarvan. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding alsmede administratieve en/of boekhoudkundige ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2829,- per maand. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Algemene Inspectie van het Korps Rijkspolitie Taak: geven van leiding aan een 20-tal mede werkers: inventariseren, documenteren en vernietigen van archivalia en vormen van dossiers (omvangrijke en gecompliceerde zaken). Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD I; ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2336,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f2582,- per maand aan wezig. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-071611158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Bureau der Rijkscommissie voot Vaderlandse Geschiedenis De medewerker wordt toegevoegd aan de redactiesecretaris van het Biografisch Woordenboek van Nederland. Taak: verrichten van literatuur-onderzoek, controleren van bibliografische gegevens; verzamelen resp. verifiëren van genealogische gegevens: beheren van kaartsystemen en documentatiemateriaal; assisteren bij het pers klaar maken van kopij, typen van correspondentie Vereist: diploma VWO en b.v.k. bibliotheek- ervaring en bibliotheekopleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2336,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 16 april 1977. vac. nr. 6-576911159 (mnl./vrl.) Taak: financiële controle bij het Ministerie. Vereist: diploma MAVO-4 en MBA of SPD I dan wel enkele voorbereidende vakexamens NIvRA- studie; enige jaren controle-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2952,- per maand. Bij voortgezette studie promotiemogelijkheid aanwezig. vac. nr. 7-077411158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Directoraat-Generaal van het Verkeer Afdeling Goederenvervoer over de weg Taak: behandelen van administratieve en be stuurlijke aangelegenheden ter uitvoering van de Wet Autovervoer Goederen zoals behandelen van verzoeken voor ontheffing van vakbekwaam heidseisen en verlenen van adviezen terzake van ingestelde beroepen, alsmede dienstplichtzaken. Vereist: tenminste diploma HAVO; redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2582,- per maand. (mnl./vrl.) 7-073111158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Voorlichting en Externe Betrekkingen, Bureau Documentatie en Bibliotheek Taak: opsporen, verzamelen, vastleggen en systematisch toegankelijk maken van gegevens uit de literatuur; maken van uittreksels en verspreiden daarvan; geven van informatie utf en over de documentatie. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma A (GO/NIDER/ NVB/NVBA) of bereidheid hiervoor te studeren Ervaring met documentatiewerk, b.v.k. in de overheidssfeer strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2582,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elKe vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Voor deze funktie is vereist: - Horeca en/of Grootkeukenervaring, waarbij het vakdiploma S.H.L.I. of B G.P. tot aanbeveling strekt - Ervaring of interesse in dieetvoeding. Salaris afhankelijk van leeftijd tot max. r 2128,01 bruto per maand. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door het hoofd civiele dienst, de heer H. P. Hardonk, tst. 2165. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 77.80.16. LVorganis %wi e Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 vraagt voor spoedige indiensttreding een die in staat is de directeur bij diens afwezigheid te vervangen en t.z.t op te volgen. De eerste assistent op de bank heeft de dagelijkse lei ding van het kantoor en heeft ver der tot taak het commerciële ge beuren mede te ondersteunen. Hij doet dit vanuit het baliegebeuren, maar ook door zijn betrokkenheid bij financieringen, assurantiën, opstelling c.q. bijdrage aan beleid splan enzovoort. Van de kandidaat verwachten wij: - middelbare schoolopleiding, aangevuld met vaktechnische cursussen. - leeftijd rond 25 jaar. Degenen, die belangstelling heb ben voor een verantwoordelijke functie, waarbij men dagelijks con tact heeft met mensen, wordt ver zocht hun sollicitatie te richten aan de directeur van de Rabobank, postbus 6, Leimuiden. geld en goede raad

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24