personeels erso WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAAR-CONSTRUCTEUR m mMi PERSONEEL'.m MEDEWERKER M/V r enkele weekend-hulpen (mnl.) (eenmaal per 14 dagen) S H U L T O N typiste/algemeen assistente AKTIEVE KRACHT 1e KAPPER(STER) TEBODIN civiele tekenaar bouwkundig tekenaar twee medewerkfstjers PERSONEEL personeel PERSONEEL pe^oneel I persone lEEL Het bureau Stadsontwikkeling van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken van de Secretarie, wordt geconfronteerd met omvangrijke en ook boeiende vraagstukken op het gebied van de stadsontwikkeling. Door toename van de werkzaamheden van genoemd bureau is er op korte termijn plaats voor een Ten aanzien van de te verrichten werkzaamheden wordt in de eerste plaats gedacht aan: - het secretariaat van de stuurgroep wonen. De stuurgroep Wonen is ingesteld in het kader van de reorganisatie van het ambtelijk apparaat van de gemeente. De stuurgroep heeft ondermeer tot taak de coördinatie van de werkzaamheden in interdisciplinair verband in de sector Wonen. Voorts is de stuurgroep belast met de controle op de voortgang van deze werkzaamheden, alsmede het signaleren en oplossen van gerezen problemen. Tevens zal tot het taakgebied van de te benoemen functionaris behoren: - secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van werkgroepen op het gebied van de stadsontwikkeling; - de behandeling van bijzondere aangelegenheden (administratieve en juridische problemen; mondelinge en schriftelijke vragen over bestemmingsplannen, etc.). en daarnaast: - medewerking verlenen bij het voorbereiden van bestemmingsplannen (inschakeling bij het opstellen \»an doeleinden, nota's e.d.; ontwerpen van voorschriften en eventueel van toelichtingen etc.). zorg voor de afwikkeling van procedures tot vaststelling en goedkeuring van bestemmingsplannen, (hierbij wordt gedacht aan deelneming aan "hoorzittingen", behandeling van bezwaarschriften, maken van nota's en raadsvoorstellen, etc.) - de behandeling van het administratieve gedeelte van onteigeningsplannen. Voor het vervullen van genoemde functie wordt gedacht aan een jurist of iemand die in het bezit is van de diploma's GA I en II of een vergevorderde studie voor GA II. Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid is noodzakelijk. Praktische ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3410.- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel van de selektieprocedure vormen. Inlichtingen omtrent de functie kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de heer Mr. G. J. Bruinsma, chef van het bureau Stadsontwikkeling, tel. 071-145344 tst. 251. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer 77017, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kunnen op korte termijn worden geplaatst Onze gedachten gaan uit naar scholieren of studenten van 18 jaar en ouder. De werkzaamheden zullen bestaan uit transportwerk zaamheden met een elektrocar. De werktijden zijn vastgesteld van 9.00-14.00 uur. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en wordt verhoogd met een toeslag voor onregelmatige dienst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunnen kandidaten zich wenden tot het Hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* is de Nederlandse vestiging van een Amerikaans concern en fabriceert voor diverse landen in Europa o.a. Old Spice en Desert Flower toiletartikelen en kosmetika. Voor onze IBM systeem 3 schljvencomputer zoeken wij een al dan niet ervaren COMPUTER-OPERATOR (vr./m.) Enige kennis op dit gebied strekt tot aanbeveling. Een afspraak voor een oriënterend gesprek kunt U maken met onze heer Van Delft, telefoon overdag 071-769231, '8 avonds 01828-3520. SHULTON B.V. ROOSEVELTSTRAAT 49, LEIDEN Voor ons CONSTRUCTIEBUREAU zoeken wij contact met een Gegadigden dienen te beschikken over: uitgebreide technische opleiding. ervaring in een soortgelijke functie. Indien u interesse heeft in ons bedrijf te werken (chemische apparatenbouw, pijpleidingen, scheepsbouw, staalconstructies, enz.) nodigen wij u uit uw sollicitatie te richten aan: MACHINEFABRIEK EN CONSTRUCTIEBEDRIJF ZWITSER B.V. Postbus 49, Katwijk aan Zee. U kunt ook telefonisch een afspraak maken voor een persoonlijk onderhoud. Telefoon 01718-14841*, na 18.00 uur 13502. Op het algemeen secretariaat komt binnenkort een vacature voor Zij wordt belast o.a. met de volgende werkzaamheden: - het typen van offertes en dagelijkse correspondentie - het bedienen van de telex - interne en externe commerciële contacten Opleiding: Mavo en typediploma Leeftijd ca. 19 jaar. Wij bieden naast een goede salariëring een prettige werksfeer in een jong team. Zij die interesse hebben nodige wij uit schriftelijk of mondeling te reageren voor het maken van een afspraak met de heer M. van Wijk dagelijks bereikbaar tussen 9.00-17.00 uur op 071-141741. Gemeente Voorschoten Bij de directie Openbare Werken kan worden geplaatst een in algemene dienst voor het verrichten van alle bij de afdelingen wegen, riolering, tractie en reiniging voorko mende werkzaamheden. Ervaring in deze werkzaamheden strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Aanstelling zal plaatsvinden volgens schaal 2 (bruto van 1330,-tot 1640,- per maand). De gemeente kent goede voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties bij de directeur van de dienst Openbare Werken of de afdeling Personeelszaken ter gemeentesecretarie. Mondelinge inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heren ing. H. A. Vooys en J. P. van de Berg. Lezers van deze krant die een huis zoeken kijken iedere zaterdag op de pagina's Onroerend goed Advertenties voor deze pagina's kunnen tot Donderdag 15.30 uur worden opgenomen ilBIHSjl boekhoud- machiniste datatypiste direktie sekretaresse stenotypiste m.t. ponstypiste bankwerkers elektro monteurs hulp elektro monteurs auto monteurs afd. tekenkamer en kade personeel vraagt bouwk. tekenaars el. techn. tekenaars 071 - 130107 Smittenaar Coiffures voor zeer spoedig Hooigracht 102 tel. 071-124273 BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER(STER) voor het verrichten van controlewerkzaamheden en be taalbaarstellen van rekeningen, reisdeclaraties enz. en het boeken van bescheiden. Medewerken aan de verslaggeving en analyse van de financiële uitkomsten van het laboratorium. MAVO-niveau met PD boekhouden en ten minste 2 jaar ervaring op een boekhoudafdeling en bij voorkeur met typediploma. Leeftijd: tot 35 jaar. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd laborato rium, Haarlemmerstraatweg 7, Oegstgeest (Inlichtin gen bij de heer F. P. Peters, tel. 01711-19210, toestel 444). Bij de Leidse Onderwijsinstellingen B.V. is plaats j&l voor enige :;j^ flinke jongemannen (leeftijd 18-22 jaar) De werkzaamheden vragen accuratesse inzicht en een flinke dosis werklust. Diploma's zijn daar voor niet direct noodzakelijk. Het bezit van een rijbewijs geldt als een aanbeveling. Bent u geïnteresseerd? Neem dan voor verdere inlichtingen of een sollicita tiegesprek contact op met - schriftelijk of telefo nisch - met de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Le.dsedreel-leidercJorp Tel (071) 89 92SS* Advies- en Constmctiebuieau B.V. 1- fflïl IlC.-'""' 5 Laan van Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n ruim 750 medewerkers is TEBODIN een van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, waarbij Tebodin als adviseur op treedt, lopen uiteen van het maken van studies tot het zo nodig in detail uitwerken van komplete in dustriële projekten, transport- en opslaginstallaties, maar omvatten tevens grote utiliteitsbouwwerken, zoals kantoren, laboratoria, gebouwen voor univer siteiten en ten behoeve van de gezondheidszorg. Wegens toeneming van de werkzaamheden van onze civiele en bouwkundige afdeling bestaande uit ca. 40 medewerkers zoeken wij een op M.T.S.-niveau met ruime tekenkamer ervaring. Wij bieden hem afwisselend werk aan interessante opdrachten. Daarnaast kan hij aanspraak maken op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt U meer weten over deze aantrekkelijke funktie. dan kunt U bellen: 070-814881, toestel 312 of schrijven naar: TEBODIN, Advies- en Constructie bureau B.V., Postbus 1029, Den Haag. De Secretarie-afdeling Maatschappelijke Aangelegenheden en Volksgezondheid is belast met beleidsvoorbereidende en beleidsuitvoerende taken op het terrein van de volksgezondheid, de sociale en de maatschappelijke zorg. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn De funktie inhoud wordt grotendeels bepaald ddor taken als - beleidsformulering en -advisering: - uitvoering en toetsing van uitvoering van beleidsmaatregelen; - het voeren van commissie-secretariaten. Uit de funktie vloeien veel kontakten voort ondermeer met de Sociale Dienst, de GG en GD, Deinstencentra, de Welzijnsraad en de Dienst Sociale Werkvoorziening. De funktie vraagt en biedt ruimte voor eigen inbreng en initiatief. In samenhang met een in gang gezet reorganisatieproces zal in de toekomst meer worden gewerkt in de sfeer van geïntegreerde beleidsvoorbereidingen en multidisciplinaire groepen. Het is niet uitgesloten dat de funktie te zijner tijd in een andere organisatorische setting dan de huidige zal moeten worden uitgeoefend. Voor deze funktie komen in aanmerking gegadigden met het diploma G A-l en studerend voor GA—II, maar evenzeer zij die een akademische opleiding rechten hebben afgerond. Ervaring in een soortgelijke funktie kan een voordeel zijn. Het salaris is mede afhankelijkvan ervaring en kan maximaal 3440.- bruto per maand bedragen (salarispeil 1 juli 1976). Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Mr. G. N. Lavaleije, chef van de afdeling Maatschappelijke Aangelegenheden en Volksgezondheid, tel. 071-145344 tst. 112. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen met vermelding van no. 77019, te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, te Leiden. KOK, zelfst. werkend aank. KOK gevraagd voor direct. Tel. 01719-19202. Onderneming met productie- en handelsafdeling op fijn- technisch gebied (ca. 30 man personeel), ruim 40 jaar in Leiden gevestigd, vraagt een ADJUNCT-DIRECTEUR Geboden wordt een zelfstandige en verantwoordelijke functie met passende honorering. De vereisten voor deze functie zijn: leeftijd 35-40 jaar middelbare opleiding leidinggevende capaciteiten commerciële ervaring talenkennis (Duits en Engels) Gegadigden worden gaarne uitgenodigd te reflecte ren: schriftelijk onder no. 38922 bur. v. d. blad of mondeling na telefonisch overleg (071-123607). Vertrouwelijke behandeling verzekerd.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20