VULTINK DICHTER BIJ TITEL 47/1 Opslagplaats gestolen goederen een waar dorado voor inbrekers Huisarts heeft te weinig ervaring met bevallingen „Aantjes verlegen met situatie Maertens superieur GROENLO - Hans Vultink is een stap dichter bij de wereldtitel an kerkader 47/1 gekomen. De plaatse lijke favoriet won gisteren opnieuw tweemaal en leidt nu dankzij een beter gemiddelde voor de West duitser Miiller. De Belg Dielis liet zich in de avonduren een punt af snoepen door de Spanjaard Galvez en duikelde naar de derde plaats, Jean Bessems liep eerder tegen die Spanjaard zijn eerste nederlaag op en staat nu vierde. Vultink speelde gisteren niet be paald geweldig. Tegen Stenzei had hij al geluk dat de Oostenrijker op de valreep een domme fout maakte (300 om 293 in zeven beurten) en later tegen de Fransman Dufetelle moest Vultink zelfs een achter stand van 100 punten goedmaken. Dat lukte hem. Vultink won na twaalf beurten (300-219). Bessems Basketbalduel begint al om kwart voor vijf LEIDEN - In verband met de voet balwedstrijd België-Nederland. begint het basketbalduel Mercasol-DDRZ vandaag al om kwart voor vijf in de Leidse Vijf Meihal. Leiden had de wedstrijd liever in april (op het normale tijd stip, negen uur) gespeeld, maar de bond ging niet akkoord. Toch zijn er ook vanavond nog wedstrijden. De dames van Leiden spelen om half negen in de Univer sitaire sporthal tegen US uit Am sterdam, in de tweede divisie ont vangt Luba het sterke Red Stars (Vijf Meihal 19.00 uur). VAK Stars speelt zondagavond pas tegen Mid land en bij de regionale jeugd staan de volgende duels op het pro gramma: Luba-Cangeroes, Leiderdorp-DAS en Barendrecht- Leiden. Leiden oefende donderdag alvast, tegen de MEAO die zich voorbereidt op het Nederlands kampioenschap volgende week in de Leidse Groenoordhal. Leiden won makkelijk: 139-48. (Maassen 40, Mieloo 30, Eigenbrood 23 pun ten). Twee speelsters van het eerste damesteam van Mercasol Leiden maken deel uit van de Nederlandse LEIDEN - Het gemiddeld aantal juniorenploeg die van 6 tot 11 ap'"1 in Finland met dat land, België Joegoslavië gaan uitmaken wie zich plaatst voor de Europese kam- dat huisartsen gemiddeld eigenlijk pioenschappen. Het zijn Marlies fp WPjnip hpvallinppn vprHrhtpn begon in de derde ronde tegen Gal vez niet slecht, maar werd na een paar missers erg onzeker. De Spaanse vechtjas profiteerde daar van en kon de partij winnen. In de avonduren zorgde Galvez voor een nieuwe verrassing door Dielis een punt af te snoepen, terwijl Bessems zich moeizaam langs de Japanner Kanyama worstelde. Dieter Müller versloeg achtereenvolgens Dufe telle en Stenzel. Stand r r ronden: Vultink 8 178 32,43 Muller 8 159 30,00 Dielis 7 165 35,29 Bessems 6 161 17,73 Galvez 3 93 19,44 Dufetelle 0 133 21,66 Stenzel 0 196 17,28 Kanyama 0 57 9,82 L1SSE - Een kijkje op de Keukenhof in Lisse, die woensdag a.s. het publiek geopend wordt. Prof. Bennebroek Gravenhorst: oJiiuPIi! bevallingen dat huisartsen jaarlijks "Q verrichten is van 26 in 1969 terugge lopen tot 12 in 1973. Dit betekent te weinig bevallingen verrichten om hun ervaring hiermee op peil te houden. de Oranjeploeg. Marlies Bosman Dat zej prof dr j Bennebroek speelde het afgelopen jaar tevens het Nederlands kadettenteam er kwam uit op de Europese kam pioenschappen in Polen. Gravenhorst gisteren in zijn inau gurele' rede, waarmee hij aan de Rijksuniversiteit in Leiden het hoogleraarschap in de verloskunde en gynaecologie aanvaardde. Om een verdere daling van de 1sterfte die vlak voor, bij of kort na de geboorte optreedt, te bereiken, GEWICHTHEFFEN - Bij wed- moeten er volgens prof. Be.nne- strijden in Dneprodzerzhinsk (Sov) broek Gravenhorst vooral ook or- heeft de Russische gewichtheffer ganisatorische maatregelen wor- Nikolai Kolesnik het wereldrecord den genomen. Hij bepleitte inrich- trekken in het super-zwaar licht gewicht, een nieuwe gewichts klasse tussen de 90 en 100 kilogram, huisartsen, verloskundigen, obste- onderwijspakket aan medische studenten niet aan de filosofie die aan die opleiding ten grondslag ligt. Praktische verloskunde is voor aanstaande psychiaters, keel- neus- en oorartsen of oogartsen volstrekt onbelangrijk. (Wel zouden zij zijn gebaat bij opleiding in de sociaal- psychologische aspecten van de biologie van de voortplanting). Maar voor huisartsen is de prakti sche verloskunde nog steeds on misbaar. Hij waarschuwde ervoor de verloskunde niet te beschouwen als alleen maar een stuk medische techniek om een kind ter wereld te brengen en moeder en kind gezond te houden. De menselijke aspecten van het vak mogen zeker niet wor den verwaarloosd, zo benadrukte hij. LAK-theater Sal Santen in LEIDEN - De schrijver Sal Santen geeft volgende week zaterdag (2 april) een lezing in het LAK-theater aan het Levendaal. Santen, die de zestig al gepasseerd is, schrijft nog maar kort. De tijd voor 1970 heeft hij besteed aan activiteiten in de Trotskistische Vierde Internationa le. In de jaren vijftig was hij onder kameraden in Zuid-Amerika. Her inneringen aan die tijd schreef hij in het boek .„Adios Companeros. Ander documentair werk van hem is „Sneevliet, rebel", een biografie over zijn schoonvader. De lezing gens hem beantwoordt de prakti- volgende week zaterdag begint om sche verloskunde als deel van het kwart over acht. kraamverzorgsters samenwerken. „Hierdoor kan de zwangerschaps- zorg in kwaliteit toenemen", aldus de Leidse vrouwenarts, „terwijl ook de selectie van hoge risico bevallingen optimaal kan gebeu ren". Dat dit in Nederland hard no dig is, bewijst volgens hem de prak - tijk van de afgelopen jaren, waarbij in 1974 nog 281 baby's met een ge wicht van minder dan 2 kilo thuis werden geboren en dat er nog 327 stuitgebocrrten en 230 tweelingge boorten thuis plaatshadden. Ge zien het risico voor moeder en kind(eren) horen dit soort geboor ten echter thuis in de verloskun dige kliniek van het ziekenhuis. Het vakgebied van de verloskunde is volgens prof. Bennebroek Gra venhorst nog volop in beweging en dat brengt met zich mee dat de op leiding en nascholing voortdurend moeten worden aangepast. Vol Dolman (PvdA) LEIDEN - „Het kamerlid Aantjes heeft deze week als fungerend fractie-voorzitter van het CDA, de slechtste speech gehouden, die hij ooit in de Tweede Kamer heeft ge houden". Dit stelde het PvdA- kamerlid Dolman gisteravond op een bijeenkomst van zijn partij in Leiden. „Aantjes was blijkbaar erg, erg verlegen met de situatie. Hij ging niet in op de situatie zelf na de val van het kabinet-Den Uyl; hij zei alleen maar dat het hem speet", al dus het PvdA-kamerlid. Hij deed meer aanvallen op het CDA. Van de twee vragen of de PvdA straks na de verkiezingen I met Van Agt of met het CDA zou moeten doorgaan, vond hij de eer- ste het onbelangrijkst: „Van Agt gaat de verkiezingen toch verlie zen." Hij noemde het .huichelach tig" dat Van Agt - zoals donderda gavond in een televisie-uitzending van Brandpunt bleek - de redevoer ing van Den Uvl in de Tweede Ka mer na de val van het kabinet „waardig en indrukwekkend" had genoemd. „Huichelachtig", aldus Dolman, „omdat men welbewust het kabi net ten val heeft gebracht." Het is niet zo, zei Dolman, dat de PvdA nu „vijand" is met het CDA en straks weer „vriendje". Hij zei: „Politiek is geen liefde, maar een kwestie van met gezond verstand bekijken, wat er te bakken is." Dat aan het CDA door de progressieve partijen de afgelopen maanden „examens" zouden zijn afgelegd, noemde hij „niets abnormaals". „Ook als men samen in een rege ring zit, probeert men zoveel moge lijk van het eigen beleid te verwe zenlijken. Dat betekent dat er van de andere partij voortdurend exa mens worden afgenomen; zo g lat het ook met ons", aldus het Tweede Kamerlid van de PvdA. AMSTERDAM (ANP) - Ruim twee jaar lang is het vele hectaren grote opslagterrein voor in beslag geno men goederen van de inspectie der domeinen bij de Schellingwouder- brug te Amsterdam een dorado voor het inbrekersgilde geweest. Uit dit voormalige militaire kamp Zeeburg is voor enkele tonnen aan goederen gestolen. De HH inbrekers die nu nog hun slag niet hebben geslagen zijn te laat. Zij treffen op het Vrijwel on bewaakte, afgelegen terrein uitslui tend nog honderden in beslag ge nomen auto's en autowrakken aan. De inspectie heeft de zes loodsen met kostbare speelautomaten, bromfietsen stereo-installaties, typemachines, pornofilms, casset terecorders, foto- en filmcamera's, drank enz. enz. leeggehaald en de goederen her en der in verspreide rijksgebouwen ondergebracht. Het wachten is nu op de bouw van een nieuwe opslagplaats ten zuiden van het huidige terrein Ongeveer tien jaar geleden viel het oog van de inspectie op het drie hoekige schiereiland op de grens van het IJ en het IJsselmeer,waar de Wehrmacht in de laatste werel doorlog een militair kamp had ge bouwd. Er stond een aantal rede lijke grote loodsen en er was heel veel plaats voor het parkeren van auto's. Jarenlang ging alles goed. Maar in 1974 ontdekte de beheer- derB. J. van Egmond, dat er een loods was opengebroken en sinds dien namen de ongewenste bezoe ken in frequentie snel toe. Van Egmond werd een geregelde klant bij het politiebureau IJ- tunnel, waar hij van de inbraken trouw aangifte deed. Soms had hij nauwelijks tijd om ze bij te houden. Dan spaarde hij een aantal inbra ken op en deed daarvan in eenmaal aangifte. Hij moest immers telkens aan de hand van d.e inleveringspa pieren nagaan wat er uit de loodsen was verdwenen. Binnen twee jaar tijds noteerde de politie uit zijn mond 12 aangiften, waarbij er alleen al een was die be trekking had op zeven inbraken in een periode van drie weken. Struinen Volgens de politie is het euvel ont staan, doordat kwajongens ontdek ten, dat op kamp Zeeburg voor hun bromfietsen heel gemakkelijk on derdelen te vinden waren. Wel is het kamp afgezet met een hek van twee meter hoogte, maar het gaas kan gemakkelijk worden verbro ken en bovendien grenst het terrein aan het water van het IJsselmeer, zodat men er ook met een roei bootje kan komen. Het enige toe zicht werd uitgeoefend door de be heerder, die met zijn gezin in een oud gebouwtje op het kamp woon de. Maar voor zijn eigen veiligheid was hem door de inspectie der do meinen verboden in te grijpen als er onraad was. Hij mocht dan alleen maar de politie bellen. Tegen de tijd dat die met of zonder zwaailichten over de hooggelegen Schelling- wouderweg aan was komen rijden, had de uitkijk allang alarm gesla gen en waren de vogels gevlogen. „Kom jongens, we gaan bij de do meinen struinen", zo ging de mare soms rond onder buurtgroepen van Amsterdamse Lieverdjes aldus de politie. „Je kunt er net zoveel jatten als je wilt", luidde de aanbeveling, die alras het grovere inbrekersgilde bereikte en het gevolg was, dat in de zomer van het vorig jaar liefst dertien zeer kostbare speelautoma ten uit de loodsen verdwenen. Dat zijn apparaten, die vele duizenden guldens kosten en al evenzoveel ki lo's wegen. Het is de politie voor alsnog een raadsel hoe ze het kamp zijn uitgesleept. Van die dertien was het grootste deel eigendom van een nachtclub op de Walletjes. Ze waren op 3 maart 1976 in een automatiek aan de Molensteeg in beslag geno men.De eigenaar heeft er nooit meer iets van gehoord. „Dat komt nog wel", aldus de officier van justi tie Mr. J. H. J. Pieters. „We hebben aanvankelijk de beheerder van die automatiek gedagvaard, maar die blijkt nu onvindbaar". In de archiefkasten van de politie rusten daarnaast aangiften voor verdwenen radio-apparatuur, por nofilms, drank, schrijfmachines, een koelkast, een grill, cassettere corders, bromfietsen of onderdelen daarvan, auto's, autowielen met banden en zelfs een aangifte voor gestolen cliché's van valse rijbewij zen en kentekenbewijzen. Naarmate de inbraken werd de beheerder en vooral diens echtgenote van al dat onraad steeds zenuwachtiger. !Zij moest zich vorig jaar zelfs on der doktersbehandeling stellen en toen had de beheerder er genoeg van. Hij eiste van de domeinen dat hij ergens anders mocht gaan wo nen, hetgeen hem werd toegstaan. Sedertien is kamp Zeeburg 's avonds en 's nachts geheel zonder toezicht. Wel heeft de politie ge poogd enigszins tegemoet te ko men aan de verzoeken van de do meinen om er toezicht te houden, maar meer dan-af en toe tijdens weekeinden de hele nacht posten of een wat opgevoerd systeem van surveillance kon niet worden be reikt en slechts bij hoge uitzonder ing is het tot een arrestatie geko- Het is voor ons een onmogelijke taak om dat grote terrein afdoende te bewaken", aldus inspecteur Vis ser van het bureau IJ-tunnel. Hij is van oordeel, dat de domeinen dan van hun kant ook wel wat meer moeite kunnen doen. Zo noemt hij de afzetting totaal onvoldoende en klaagt er tevens over, dat het hele kamp 's nachts in het pikdonker is gehuld. Het is namelijk geheel on verlicht. Geen pottekijkers Op het ministerie van Financiën, waaronder de domeinen ressorte ren, is men niet erg gelukkig met de toestand in kamp Zeeburg. Wel wordt lijdzaam toegezien als er in brekers komen, maar andere pot tekijkers, zoals journalisten, wor den van het kamp geweerd. "U mag van mij alle andere opslagplaatsen van de domeinen zien", aldus een zegsman van het ministerie, "maar niet kamp Zeeburg". Desgevraagd bevestigd het hoofd van de inspectie domeinen voor de provincie Noord-Holland, Mr. J Groenewold, in het inspectiehuis te Haarlem dat al enkele malen in be slag genomen goederen niet meer aan de rechtmatige eigenaar kon den worden teruggegeven, omdat ze gestolen bleken te zijn. In die ge vallen krijgt de gedupeerde scha devergoeding uitgekeerd, waarvan de hoogte in gemeenschappelijk overleg wordt vastgesteld, indien mogelijk aan de hand van oude re keningen. Ruzie is daarover vol gens hem nog nooit ontstaan. "We zijn in die gevallen niet kinderach tig", zo zegt hij. Lang niet alle gestolen goederen worden overigens op rechterlijk bevel voor teruggave aangewezen. Vaak wordt verbeurdverklaring ge last. Verbeurd verklaarde goederen worden meestal op veilingen ver kocht. Als ze gestolen zijn is de staat dus de direct benadeelde. Volgens Mr. Groenewold is kamp Zeeburg met omliggend terrein, in totaal ruim 20 hectare groot, vorig jaar door de staat verkocht aan de gemeente Amsterdam, die er een zuiveringsinstallatie zou willen plaatsen voor rioolwater. „Dat is voor ons een reden geweest om vo rig jaar niet alsnog over te gaan tot een betere afzetting van het ter rein", zo zegt hij. „Dat zou geldver- kwisting zijn". Er wordt thans ge werkt aan een plan van enkele jaren geleden om ten zuiden van het kamp op het schiereiland een nieuwe opslagplaats in gereedheid te brengen met nieuwe loodsen. Als het zover is, zal ook meer aandacht worden besteed aan een goede be veiliging. GIRONELLA - Slechts een week den voldoende voor de eindover- na zijn overwinning in Parijs-Nice winning. Bruyère eindigde in de kon de Belgische wereldkampioen tijdrit, ook nog achter Pollentier Freddy Maertens na zijn triomf in (41.21), op de derde plaats met een de Catalaanse week een nieuwe vic- achterstand van 31 seconden op torie aan zijn Palmares toevoegen. Maertens. Door beide gedeelten van de vijfde Eddy Merckx verloor in de be en laatste etappe - een rit over 110 rgtijdrit 1 minuut en 32 seconden kilometer en een tijdrit over 25 kli- op Maertens en viel daardoor in het lometer - te winnen, wist Maertens eindklassement terug naar de alsnog zijn landgenoot Bruyère te vijfde plaats, achterhalen, die hem in de tweede etappe juist onttroond had. Michel Pollentier toonde met zijn derde plaats de grote Belgische over- cTuidelijk aarL r°nde °Ver" LeiltelottO In het eerste gedeelte van de etappe won de wereldkampioen op de weg weliswaar de spurt van het peloton, maar hij slaagde er niet in zijn ach terstand op Bruyère goed te maken. Het gehele veld, dat nog vierenzes tig renners telde, eindigde namelijk in dezelfde tijd als de winnaar. 's Middags slaagde Maertens echter wel. In de tijdrit over vijfentwintig kilometer was hij superieur. Zijn zeer goede tijd - 41 minuten en 9 seconden - was verreweg de snelste en met een surplus van vier secon- ZATERDAG 26 MAART 1977 Leiden wint biljartduel met Haarlem LEIDEN - De Leidse biljartbond heeft de stedenontmoeting tegen Haarlem afgelopen week winnend afgesloten. De return in Haarlem leverde de Leidenaars een 10-14 zege op, wat tesamen met de 13-11 overwinning in de thuiswedstrijd goed was voor een totaalwinst van 27-21. In verschillende clublokalen kwamen twaalf Leidse spelers tweemaal uit tegen 12 Haarlemse opponenten. Zoals in de competitie gebruikelijk is, was het te scoren aantal caramboles aangepast aan ieders gemiddelde, een systeem dat voor een zo open mogelijke strijd zorg draagt. De persoonlijke uitsla gen waren: De Roo (Leiden)-Hoog- endoorn (Haarlem) 2-0 en 0-2; Hil- lebrand-Bakker 2-0 en 2-0; Zwet sloot-Pereboom 2-0 en 0-2; Wee- da-v. Gugten 0-2 en 2-0; v. Bemme- len-Boezaard 0-2 en 2-0; Boon-Pijlman 0-2, Boon-Pertaan 2-0; Delfos-Langbroek 1-1 en 2-0; v. Manen-Hoogkamer 2-0 en 0-2; Glasbergen-Makken 0-2, Hoppen brouwer-Makken 0-2; Heems- kerk-Boekel 0-2 en 2-0; Ten Broeck-Hundepoel 2-0 en 0-2; v. d. Maat-Calland 2-0 en 2-0. Totaal 27-21. De eerstgenoemde is steeds de speler van de LBB; de eerste uit slag is van de ontmoeting in Lei den, de tweede van de wedstrijd in Haarlem. Binnenkort gaan de per soonlijke kampioenschappen van start. Louk Sanders blijft winnen NICE - Loek Sanders weet van geen ophouden. De nationale ten niskampioen, die met de Davi- scupploeg in Zuidfrankrijk zeer succesvol een cyclus van toer nooien speelt, bereikte gisteren de halve finales van een toernooi in Nice. Hij versloeg daarvoor de Oos tenrijkse topspeler Peter Feigl met 6-2, 6-7. Ook Fred Hemmes heeft de weg naar de finale tot die afstand bewandeld. In zijn achterstallige partij uit de derde ronde won hij met 8-2, 6-4 van de Brit John Smith, waarna hij zich bij de laatste PAARDENSPORT - David Vroome heeft gisteravond in Ant werpen met „Heathwave" het ope- ningsspringconcurs van Jumping Antwerpen gewonnen. De Neder lander Piet Raymakers eindigde als achtste met „Duc Rota". VOETBAL - Roda JC heeft giste ravond in Kerkrade een vriend schappelijke wedstrijd tegen de Zweedse kampioen Halmstadt met 2-1 verloren. VOETBAL - Real Madrid heeft zijn eigen jubileumtoernooi gewonnen. In de eindstrijd versloeg de 75- jarige Spaanse club het Argentijnse elftal met 1-0. DEN HAAG - De lentelotto heeft geen winnaar van de eerste prijs opgeleverd. Voor de tweede prijs komen drie gelukkigen in aanmer king. Zij ontvangen per persoon ruim 55.000 gulden bruto. De cijfers van de lentelotto zijn; Totaal aantal prijzen: 13.446. Inleg: 2.050.565. Prijzenbedrag: 974.018,38. Eerste prijs: geen winnaar, van het bedrag van de eerste prijs gaat een-vijfde deel naar de lotto van week 14 en het overige vier-vijfde vier plaatste door een overwinning deel wordt in gelijke parten deeld over de tweede tot en met vijfde prijs. Tweede prijs: 3 winnaars, die elk bruto 55.194 ontvangen. Derde prijs: 159 winnaars, die elk bruto 1.347 ontvangen. Vierde prijs: 5.777 winnaars, die elk 45 ontvangen. Vijfde prijs: 7.507 winnaars, die elk 35 ontvangen. Jackpot voor lotto 14 van zondag 3 april a.s.: 68.181,27. op de Hongaar Varga (6-4, 6-1). BADMINTON - Joke van Beuse- kom en Marjan Ridder zijn gisteren uitgeschakeld in de halve finales van het damesdubbelspel van de open Engelse badminton kampioenschappen. Het Neder landse duo verloor met 15-9, 7-15, 6-15 van het Japanse paar Toganoo en Ueno. NAGEKOMEN FAMILIEBERICHTEN Na een langdurig en moedig gedragen lijden overleed toch nog onverwacht mijn lieve zoon, onze beste broer, zwager en oom ARNOLD VAN TONGEREN op de leeftijd van 42 jaar. Leiden: J. VAN TONGEREN M. SPRING IN 'T VELD- VAN TONGEREN J. VAN TONGEREN F. G. VAN TONGEREN C. M. VAN TONGEREN- VAN DORSTEN A. VAN TONGEREN J. VAN TONGEREN-AARTS A.J.A.M. LASSCHUYT- VAN TONGEREN J.P. LASSCHUYT Leiderdorp: J.J. VAN TONGEREN N. VAN TONGEREN-VAN HOUTEN Leiden: H. LASSCHUYT-VAN TONGEREN P.J. LASSCHUYT nichten en neven De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31 te Leiden, bezoek aldaar maandag avond van 7 tot 7.30 uur. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 29 maart a.s. om 2.30 uur in de Aula van de begraafplaats "Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek van de Rijnsburgersingel 6 om ca. 2 uur. GEMEENTE ZOETERWOUDE Vanaf 28 maart 1977 is er weer gelegenheid voor het zomerseizoen 1977 gezinskaarten en abonnementen voor het buitenbad aan te vragen. De tarieven zijn door de gemeenteraad als volgt vast- gesteld: Gezin8kaart (ouders en kinderen van t/m 15 jaar) 110.- en In de voorverkoop 94.- Abonnementen 16 jaar en ouder 45.50 In de voorverkoop 39.- Abonnement jonger dan 16 jaar 32.35 in de voorverkoop 26.- 1 wordt uitgegaan van Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar aan de kassa van het zwembad en ten gemeentehuize afd. financien, daqe- lijks van 9.00-12.00 uur. Om van de verkooptarieven te kunnen profiterèn dient het aanvraagformulier voorzien van recente pasfo to's voor 2 april 1977 ten gemeentehuize afd. financiën te worden ingeleverd. Het aanvraagformulier bevat verder van belang zijnde gegevens. In plaats van kaarten. Na een liefdevolle verzorging van 4 maanden in "Huize Mariënhaven" te Warmond is toch nog onverwacht over leden mijn lieve nan, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, behuwdbroeder en oom PIETER SPRINGER in de leeftijd van ruim 86 jaar. Warmond: C. SPRINGER-KEIJZER Leiden: A. SPRINGER G. SPRINGER DOESBURG LANOOY C. SPRINGER A. SPRINGER-v d. VOOREN M.C.H. SLIGGERS-SPRINGER J.B. SLIGGERS C. SPRINGER J SPRINGER-SCHOUTEN P. PLATTEEL-SPRINGER Leiderdorp: C. HAKKER-SPRINGER H. HAKKER Leiden: H. OUDSHOORN-SPRINGER H. OUDSHOORN Sassenheim: H. SPRINGER Vlaardingen: D. G. SPRINGER R. SPRINGER-HERMANS Leiden: G. FLAMAN-SPRINGER C. E. FLAMAN klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 25 maart 1977 Correspondentieadres: Oppenheimstraat 47 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek aldaar zondag n.m. van 5-5.30 uur. Thuis liever geen bezoek. De begrafenis is bepaald op dinsdag 29 maart a.s. om 1 uur op de begraafplaats "Rhijnhof" te Leiden. Heden overleed onze lieve oom ARNOLD VAN TONGEREN op de leeftijd van 42 jaar. Zijn bedroefde nichten en neven: THERÈSE. ALI. AADJE HENNY en JOHNNY JACQUELINE en MONIQUE JOLANDA en ANGELA PETER en ERIK Leiden, 25 maart 1977 Gevraagd 0NDERH0UDSSCHILDERS voor burgerwerk in Leiden. Aanmelden: SCHILDERSBEDRIJF "ZUID" Levendaal 132 Leiden Tel. 071-120624

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 13