Kijk! Bij Vroom Dreesmann: 12- Bij Vroom Dreesmann krijgt u bij elk Oosters Gapijteen kwaliteits certificaat met vermelding van herkomst Dat zegt wel even watt Kj Vroom Dreesmann échte Oosterse Sapijten, zonder twijfel,met garantie. Wolf Gerate, als u tuingereedschap van topkwaliteit wilt. Bij Vroom Dreesmann, als u daarvoor minder wilt betalen. De avontuurlijke charme van de tropen in alle modieuze nuances 13.95 16.95 18.95 Terlenka stoffen in deunikleuren die de mode maken 15.95 VROOM'® DREESMANN Dat certificaat zegt u dat Vroom Dreesmann u garandeert dat het hier gaat om een gekontroleerd kwaliteits tapijt. Dat het authentiek is. Dat u precies vertelt waar het vandaan komt. Hoe het gemaakt is. En alles klopt; u mag al die gegevens (laten) kontroleren. Dit certificaat vertelt u dus dat u een gegarandeerd kwaliteitstapijt krijgt, zorg vuldig gekontroleerd en geselekteerd. Een betere garantie kunt u zich niet wensen. Waar nog bij komt dat door eigen import de prijzen verrassend laag kunnen blijven. Een reden te meer om gauw eens te komen kijken op de afdeling Oosterse Tapijten van uw warenhuis. i arm v«ww! Een greep uit onze grote kollektie in India vervaardigde tapijten, nu met tijdelijk extra voordeel: Natuurlijke materialen als katoen en linnen, eerlijk touw en hout. Praktische belijning en vooral de tropcnkleuren spreken duidelijke taai in het nieuwe modebeeld. Of je nu weg bent van safari, meer houdt van de jungle of de voorkeur geeft aan planters-outfit, het is er gelukkig allemaal. Keus genoeg Wolf snoeischaar RS/E, licht knippend en messcherp. Katalogusprijs-18.60 Bij Vroom Dreesmann Rok met praktische zakken en ge vlochten ceintuur, 100% katoen, in sahara-beige. Maten 38 t/m 44 Wolf heggeschaar RG/E met gebogen, zelfslij- pende schaarbladen. Katalogusprijs 19.95 Bij Vroom 8t Dreesmann Wolf 3D handgrasschaar met 3-dimensionale hef boomoverbrenging. Makkelijk schoon te maken en te slijpen door de scharen omhoog te klappen. Alleen verkrijgbaar bij Vroom Dreesmann. Katalogusprijs 27.- Vroom Dreesmann prijs Wolf gazonsproeier Aqua Star voor vierkante oppervlakten tot 160 m2 met 15 sproeiopeningen en instelbaar op 4 opper vlakten. Katalogusprijs 29.95 Bij Vroom Dreesmann Terlenka stoffen zijn ideaal voor rokken pantalons, overgooiers etc. Vroom Dreesmann heeft ze in al de unikleuren van dit voorjaar, zoals o.m. army-green, caribbean-blue, zwart, wit en rood. Ze zijn 150 cm (dus dubbel) breed. En ze dragen een lenteprijsje: per meter van 15.95 voor Dit is een set bestaande uit: een metalen armatuur nyet anti-reflex inzet en snoer- pendel van 2 meter lang. In de kleuren bruin of ivoor. Plus een speciale gloeilamp die door zijn kleurenspectrum de groei van de planten en zaden bevordert, juist op die plaatsen waar het normale zonlicht niet of onvoldoende kan komen. Deze komplete set nu voor een tijdelijke introduktie- JÊ prijs: slechts *TfaiOU Er is ook een extra plafond montage set verkrijgbaar die het mogelijk maakt meerdere armaturen bij elkaar te plaatsen, b.v. boven lang werpige plantenbakken ^A1 in de nieuwe "bad- strandkollehtie vol zonnige verrassingen gedoken? Kom gauw kijken.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14