Kijk! Bij Vroom Dreesmann: enegouwen Modieus gebreid is laaggeprijsd bij Vroom Dreesmann! 'n Mixed double, voor nog geen 100.-per persoon. Inklusief de rackets! Heren 29.50 Dames 2650 Nieuwe mode? 'n Ander T-shirt! 1250 24.50 2150 18.- Een "Buggy" wandelwagen vouwt u net zo vlug en handig op als een parapluie 1995 27.50 Bijna iedereen koopt Philips kleuren televisie bij Foundations van Vroom Dreesmann geven extra charme in de jonge mode Uw warenhuis stelde een speciale kollektie foundations samen, die beantwoordt aan de specifieke eisen van de vrouw, die zich nog in de jonge mode thuisvoelt. Foundations die perfekt korrigeren en zorgen voor een onberispelijke charme. Vestje met rits Met ingezette korte mouw en klein jaquard randje. In de kleuren zwarten naturel. Maten S,M en L. Sportieve spencer Met V hals. Kleuren o.m. zwart, naturel en rood. Maten S,M en L. Voor nog geen 100,- kompleet uitgerust voor het nieuwe tennisseizoen, hoe kan dat? 't Kan. DoorVendex Sport. Dat betekent dus „dure" kwaliteit voor zeer lage prijzen. Dat kunt u zeil konstateren. Kijk maar: Tennissokken, geheel wit of met rood wit blauv/e rand Tennisschoenen, heren model, goed venti lerend, voor een snel voetige „best of five" Herenshort van 100% polyester, met steek- zakken en gekleurde elastische ceintuur Bijpassend shirt, met gekleurde strepen op kraag en mouwen, Racket, sportief snel model Tennissokken, geheel v/it of met rood wit blauwe rand Tennisschoenen, dames model, goed venti lerend, voor een snel voetige „best of five" Sportief elegant tennisrokje, klokkend model van 70/30% polyester/viskose Beugel bh, perfekte kombinatie van soepele en stevige materialen. Uitste kende pasvorm, speciaal voor de wat vollere boezem. Kleuren wit en skin. Maten B,C en D 75 t/ni 85. Panty met pijpjes van mooie kwaliteit satin stitch. Met extra versteviging voor een perfekte korrektie. Kleur skin. Maten 40 t/m 48. Bijpassend damesshirt, in T model, met rood-blauwe schouder stukken 100% katoen Racket, sportief snel model Aalmarkt 12-15 Leiden Telefoon 071-121782 Al was het alleen maar om de service U betaalt maar de helft bij plaatsing en de andere helft in 6 maanden zonder rente of kosten U kunt hem morgen al in huis hebben

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28