Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden PERSONEEL 'PE«0NEEtPe,sonert per so £sr l DE GDDRF Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden soneel PI PERSONEEL» administratief medewerkster medisch registratie assistent m/v secretaresse administratief medewerkster analist m/v laborant medewerker programmeuse demonstratrice I» Samsom Efficiency secretaresse verkoopafdeling medewerkster verpleegkundige O.K.-verpleeg- kundige/ O.K.-assistent gediplomeerde Q.K.-assistent(e) of O.K.-verpleeg- kundige -"ptfsonetlPERSCTEQ. personeel I PERSONEEL personeel PERSOf-en vac. nr. 370.07.A.07.LD Taak: - het ontvangen van donors. - het registreren van bloedafname en uitgifte. De werkzaamheden zijn in een roulatie-systeem opgenomen. Verlangd: opleiding op HAVO- niveau en typediploma: organisatorische en contactuele eigenschappen zijn voor deze functie vereist. Salaris maximaal 1925 bruto per maand, promotiemogelijkheid tot 2102 bruto per maand aanwezig Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door dr. J. G. Eernisse, tel. 071- 14 72 22. toestel 4818. Dienst Medische Registratie De Dienst Medische Registratie i. belast met het verzamelen, vast leggen. verwerken, beheren, toegankelijk maken en verstrekken van medische gegevens aan daar toe bevoegde personen, ten behoeve van patiëntenzorg en het daarmee samenhangende onderwij.' en onderzoek. Bij deze dienst kunnen op korte termijn geplaatst worden een full time en een part-time vac. nr. 907.07. A.07.LD Taak: het in teamverband verrichten van werkzaamheden met betrekking tot ondermeer: - het verzamelen, verifiëren, bewerken ën coaeren van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens in de computer, alsmede het opvragen van selectieve patiëntengegevens uit het computerbestand met behulp van een computer eindstation; - het beheren van een specifieke documentatie. Verlangd: diploma HAVO met B-pakket en diploma typen; nauwkeurigheid en speurzin zijn voor deze functie noodzakelijke eigenschappen. Salaris: voor de full time functie is het salaris bij aanstelling maximaa 1809 bruto per maand. Voor de volledig (intern) opgeleide medisch registratie assistent zijn goede promotiemogelijkheden tot maximaal 2336 bruto per maanc Voor de part-time functie (20 uur per week) is het salaris bij aan stelling maximaal 905 bruto per maand. Promotiemogelijkheid voorshands tot maximaal 963 bruto per maand aanwezig. Directiesecretariaat vac. nr. 901.04.A.07.LD Taak: het ten behoeve van het directiesecretariaat en het secretariaat van het Klinisch Stafconvent: - typen van brieven, verslagen, nota's etc.: - beantwoorden van de telefoon: - behandelen van correspondentie en archief; - vervangen van de aan de diverse directieleden toegevoegde secretaresses. Verlangd: diploma HAVO secretaresse opleiding of MEAO (secretariële richting). Salaris max. 1925 bruto per maand. Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium (part-time) vac. nr. 130.07.A.07.LD Het betreft een part-time functie voor 12 uur per week. in nader overleg te verdelen over een aantal middagen. Taak: beantwoorden van de telefoon en het verrichten van type-werk. Verlangd: typevaardigheid. Salaris max. 1839 bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek. Afdeling Toxicologie vac. nr. 130.65.A.07.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit het onderzoeken van lichaams vloeistoffen met betrekking tot geneesmiddelen en vergiften, een en ander ten behoeve van de behandeling van patiënten. Verlangd wordt HBO-A/B. medische of (analytisch) chemische richting. Belangstelling voor - en ervaring met - moderne chromato- grafische technieken strekken tot aanbeveling. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door he hoofd van de genoemde afdeling dr. F. A. de Wolff, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2255 of (privé) 071-13 38 78. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium Vocdingsbodemkeuken 150.67. A.07.LD voedings- chemicaliën en i de te bereiden i voedings- Taak: het bereiden bodems, d.w.z. - het afwegen va het uitvullen v; voedingsmedia - het steriliseren bodems; - het gebruiksgereed maken van glaswerk. Verlangd: opleiding op MAVO- niveau; diploma laborant, dan w< de bereidheid om deze opleiding te gaan volgen. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring max. 1955 bruto per maand. Leeftijd 25 jaar. Personeelsrestaurant vac. nr. 020.14.A.07.LD Taak: alle voorkomende werk zaamheden t.b.v. het personeels- Candidaten met ervaring in dit soort werkzaamheden genieten de voorkeur. 1640 bruto per U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het genoemde salaris is exclusief ec extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeei Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief i zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacature- - vermelden. Samsom Efficiency bv in Alphen aan den Rijn is o a. leverancier van office computers. Daarbij verzorgen wij ook de gehele software (programmatuur en systeem-formulieren). Voor onze afdeling Adap welke deze apparatuur en software levert zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de funktie van programmeuse/de- monstratrice. De funktie: Als programmeuse gaat onze nieuwe medewerkster zich bezighouden met de vervaardiging van programma's voor eenvoudige administratie-appa- ratuur (op basis van een gedetailleer de systeemanalyse) verzorging van de bedieningsinstructie en - docu mentatie archivering van de pro grammatuur. In haar demonstratieve funktie geeft zij tijdens of na het verkoopgesprek demonstraties op de in onze showroom opgestelde appa ratuur. Het spreekt vanzelf dat deze medewerkster in eerste instantie een goede opleiding krijgt en vervolgens alle kans om na de inwerkperiode haar geschiktheid te bewijzen. Onze eisen: Kandidaten voor deze afwisselende en interessante funktie hebben een opleiding op MAVO/HAVO wiskunde niveau aangevuld met kennis en/of ervaring op het niveau van Praktijk Diploma boekhouden. Ervaring in een administratieve funk tie is in haar voordeel. Zij is represen tatief en contactueel. Sollicitatie: Heeft u belangstelling voor deze funktie? Belt of schrijft u dan naar onze afdeling Personeelszaken, ter attentie van de heer D.J.B. Houtman. Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn. tel. (01720) 6 21 75. ICCJ Samsom Efficiency is een werkmaat schappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. op genomen de activiteiten van voor heen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nvenWolters- Noordhoff nv. Industrieweg 41 Zoeterwoude Tel.071-899229 Aan onder meer brouwerijen en andere koolzuur-afnemers levert Wittemann installaties om koolzuurgas terug te winnen of te produceren. In samen ge bouwde vorm of als losse componenten en in verschillende capaciteiten. In feite is de hele wereld afzetgebied, wat het internationale en dynamische karakter van Wittemann verklaart. "Sales" zit dringend verlegen om een goede secretaresse. Iemand die in staat is om een Nederlands con cept om te werken in een puntgave Duitse of Engelse brief. Haar taal beheersing moet ook blijken als ze buitenlandse relaties door de telefoon te woord staat. Steno en secretaressecursus zeggen veel, maar niet alles. De secretaresse die zelfstandigheid, organisatorisch inzicht en vooral ervaring kan aanto nen, zal zich bij Wittemann zeker thuis voelen. Ook wat betreft hono rering en alle daarbij horende secun daire voorwaarden. Uw sollicitatie met volledige gege vens zien wij, als volgt geadresseerd, met belangstelling tegemoet: directie Wittemann b.v. postbus 40 Zoeterwoude GARANT INSTALLATIEBEDRIJVEN Willem Barentzstraat 5 Leiden vraagt voor onmiddellijke indienstreding ELEKTR0M0NTEURS AANKOMEND ELEKTR0M0NTEURS LOODGIETERS AANKOMEND LOODGIETERS REISBUREAU B.V. TELEFOON 02522 -14042 - SASSENHEIM HOOFDSTRAAT 224 TELEX 41814 Wij zoeken op korte termijn een De voorkeur gaat uit naar iemand van rond 20 jaar met ruime reisbureau ervaring. Eventueel is een part-time dienstverband mogelijk. Bel voor een afspraak of schrijf een briefje aan de direktie van Polikliniek Allergologic Op deze polikliniek komt binnenkort de functie vrij van (full-time) vac. nr. 571.53.A.07.LD Naast haar normale werkzaamheden op de polikliniek zal haar taak bestaan uit het testen en desensibiliseren van patiënten. De werkzaamheden vinden plaats gedurende 5 dagen per week (géén avond of weekend-diensten) en worden verricht gedurende één dag van 7.00 tot 15.00 uur, de overige dagen van 8.30 tot 17.30 uur. Gegadigden dienen bereid en in staat te zijn het verpleegkundig hoofd tijdens diens vakantie te vervangen. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, zeer nauwkeurig kunnen werken. Salaris max. 2220 bruto per maand. Operatiekamer Keel-, Neus- en Oorheelkunde Op deze operatiekamer komt binnenkort de functie vrij van vac. nr. 582.81.A.07.LD Verlangd diploma ziekenverpleging-A en opleiding O.K.-verpleegkundige volgens N.Z.R.-normen of gelijkwaardig, of diplomt O.K.-assistente N.Z.R. Salaris vanaf 1590 tot max. 2102 bruto per maand; promotie naar, of aanstelling in een hogere rang is in principe mogelijk. Operatickamer Oogheelkunde vac. nr. 672.81. A.07.LD Verlangd: diploma N.Z.R. of verpleeg- kundige-A plus O.K. aantekening, volgens N.Z.R.-normen. Salaris vanaf 1590 tot max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16