ES LUKAS ZIEKENHUIS mededelingen gemeentebestuur leiden 19feh.77 SNDM Vertegenwoordiger gefram ASSISTENT(E) bruynzeel GEVRAAGD: VERHUURDE WOONHUIZEN VERPLEEGKUNDIGEN NDB-LEIDEN Energiebedrijf Rijnland SCHAKELBORDWACHTER Heeft u een middelbare opleiding en al enige verkoopervaring? En bent u tussen de 20 en 35 jaar? Dan past u in het verkoopteam van Bruynzeel Potlodenfabriek b.v. U verkoopt onze produkten, te weten potloden, kleurpotloden, balpennen, vilt stiften en andere artikelen voor de vrije-tijds markt aan onze afnemers: kantoorboek handelaren, speelgoedzaken, scholen en bedrijven. Daartoe bezoekt u onze bestaande klanten maar ook boort u nieuwe prospects aan. U rijdt in een auto van de zaak. Het inkomen bestaat uit een vast salaris en provisie: daarnaast ontvangt u een ruime onkostenvergoeding. Mogelijkheden liggen er voor u in het rayon: Leiden/Den Haag. Voor een kommercieel buitendienstman die het aandurft met een boeiend assortiment in een uitdagende markt te werken ligt hier een goed perspektief. Na een korte inwerkperiode wordt hij in het rayon geplaatst, waar hij dan ook woonachtig is. Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief naar: Bruynzeel bv, Afd. Sociale Zaken, Postbus 140, Bergen op Zoom t.a.v. de heer G. Bins. Bruynzeel bundelt de aktiviteiten var dan twintig ondernemingen in kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. in Katwijk, Leiden en naaste omgeving. Wij zijn geïnteresseerd in zowel grote als kleine aantal len. Overdracht bij .notaris van de verkoper. Snelle afwikkeling. Gaarne schriftelijke reacties. ONROEREND BV Raaphorstlaan 6, Wassenaar, tel. (01751) 79791 GOED Eind 1974 betrokken wij een splinternieuw ziekenhuis van 458 bed den. Dit moderne ziekenhuis is gesitueerd aan de rand van Apeldoom-Zuid, temidden van de bossen. Het beddenhuis is ondergebracht in de hoogbouw met uitzon dering van de kinderafdeling (64 bedden) welke in een afzonder lijke laagbouwvleugel is gesitueerd. De indeling van ieder der 10 afdelingen bestaat uit 4 zes - 1 drie - 6 twee en 3 éénbedska- mers, met een centraal gelegen zusterpost en kitchinette. De standaard personeelsbezetting bestaat uit 1 afdelings hoofd - 3 eerste verpleegkundigen - 3 verpleegkundigen - plm. 12 leerling-verpleegkundigen en ziekenverzorgenden - 1 afde lingssecretaresse en huishoudelijke assistentie. De afdeling hartbewaking - intensive care - kinderafdeling wij ken zowel in indeling als in bezetting uiteraard van deze stan daard af. In verband met de opening van een verpleegafdeling zouden wij gaarne in kontakt komen met met uiteenlopende ervaringen en rang, o.a. op het gebied van de CHIRURGISCHE VAKKEN INTERNE GENEESKUNDE PSYCHIATRIE (P.A.A.Z.) PRAKTIJKBEGELEIDING Tevens kunnen wij verpleegkundigen plaatsen voor de opleidingen hartbewaking en intensive care die in september a s. aanvangen. Indien u belangstelling hebt om ons bij de verdere ontwikkeling van ons ziekenhuis terzijde te staan, dan verzoeken wij u om kontakt op te nemen met het hoofd van de afdeling personeelszaken. In een oriën terend gesprek kan worden vastgesteld in hoeverre wij elkaar van dienst zullen kunnen zijn. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 -APELDOORN-TEL. 055-773131 Burgemeester en Wethouders gelen vast te stellen: VERKEER i plan de volgende verkeersmaatre- De Oude Morsch - geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen van: 1. de Morsstraat, in de richting van de Morspoort; 2. de Narmstraat, in de richting van de Steenstraat; 3. de Kruisstraat, in de richting van de Morsstraat; 4. de Smidssteeg, in de richting van het Kort Galgewater; 5. het Kort Galgewater, in de richting van de Steenstraat; 6. de le Binnenvestgracht, voor zover gelegen tussen de Morsstraat en de Kruis straat, in de richting van de Kruisstraat; 7. de le Binenvestgracht, voor zover gelegen tusseh de Kruisstraat en de Steen- straat, in de richting van de Kruisstraat; 8. het weggedeelte onder de Morspoort, in beide richtingen; 9. het weggedeelte ten noorden van de Morspoort, voor zover gelegen tussen de Morspoortbrug en de le Binnenvestgracht, in de richting van de Morspoortbrug; 10. de Morspoortbrug, in de richting van de Morssingel. - aanwijzing als voorrangskruising van de kruising Steenstraat/le Binnenvestgracht, waarbij voorrang verleend moet worden aan het verkeer op de Steenstraat. n.b. het betreft hier de definitieve vaststelling van de drie maanden geleden op proef ingestelde verkeersmaatregelen. De Kooi -aanwijzing als voorrangskruising van de kruising van de Kooilaan met de zuidelijke ventweg van de Willem de Zwijgerlaan, waarbij voorrang verleend moet worden aan het verkeer op de Kooilaan. - aanleg van een voetgangersoversteekplaats op de Kooilaan, ten noorden van de kruising met de Surinamestraat. Morskwartier parkeerverbod op de toegangswegen naar het flatgebouw Muiderkring en op het daarbij behorende parkeerterrein (met uitzondering van de parkeervakken). Cronestein aanwijzing als verplicht fietspad van de oostelijke ventweg van de Lammenschans- weg, voor zover gelegen tussen de toegang tot het scholencomplex "Cronestein" en het Kamerlingh Onnesplein. Centrum (Breestraat c.a.) Op 24 januari 1977 heeft de Gemeenteraad besloten tot het nemen van een proef van zes maanden (exclusief een evaluatieperiode) met het weren van dóórgaand autover keer uit de Breestraat en het eveneens bij wijze van proef reconstrueren van de Breestraat, tussen de Koombrugsteeg en het Gangetje. Op dit gedeelte van de Brees traat zal een semi-promenade worden aangelegd. Ter uitvoering van dit raadsbesluit is het noodzakelijk de volgende verkeersmaatregelen te treffen: 1. tijdelijk, voor de duur der reconstructie werkzaamheden aan de Breestraat: a. geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen, met uitzondering van het bouwver- keer, van de Breestraat, tussen de Koombrugsteeg en het Gangetje, in de richting van het Gangetje. Bedienend verkeer is toegestaan van maandag t/m zaterdag van 0.00 tot 11.00 uur; b. parkeerverbod op de Breestraat, tussen de Koombrugsteeg en het Gangetje, aan beide zijden; c. geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen, met uitzondering van autobussen in lijndienst en taxi's, van de Botermarkt, in de richting van de Koombrugsteeg; d. geslotenverklaring voor alle verkeer behalve voetgangers, met uitzondering van autobussen in lijndienst, taxi's en bedienend verkeer, van de Botermarkt, in de richting van het Gangetje; n.b. de bestaande parkeermaatregelen op de Botermarkt blijven ongewijzigd ge handhaafd. e. geslotenverklaring vooralle verkeer behalve voetgangers van de Koombrugsteeg, in de richting van de Breestraat; f. verbod stil te staan op de Koombrugsteeg, aan beide zijden. 2. in te stellen onmiddellijk na de voltooiing van de reconstructiewerkzaamheden aan de Breestraat, voorlopig voor de duur van de proef (zes maanden en de evalua tieperiode: a. geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen, met uitzondering van autobussen in lijndienst en taxi's, van de Breestraat, tussen de Koombrugsteeg en het Gangetje, in de richting van het Gangetje, van maandag t/m zaterdag van 0.00 tot 11.00 uur is bedienend verkeer toegestaan uitsluitend ten behoeve van het onmiddellijk laden en/of lossen in de aan de linkerzijde van de rijbaan, gezien in de rijrichting, aange geven laad- en losstrook; b. geslotenverklaring voor alle motorvoertuigen van de Koombrugsteeg, in de rich ting van de Breestraat. Centrum (Pieters- en Academiewijk) In zijn bovengenoemd besluit heeft de Gemeenteraad tevens bepaald dat ter wering van sluipverkeer voor de Pieters- en Academiewijk beschermende verkeersmaatre gelen moeten worden getroffen. Naar aanleiding daarvan zijn drie varianten opge steld, waarbij de verkeerscirculatie in de wijk wordt aangepast. Deze varianten zijn hierna in hoofdlijnen op tekening weergegeven. De varianten en de daarbij beho rende verkeersmaatregelen zijn uitgewerkt op tekeningen, die ter inzage liggen op kamer 428 van het Stadhuis. In haar vergadering van 7 maart a.s. zal de Verkeers- commissie uit deze drie varianten een keuze doen en adviseren over de daarbij behorende verkeersmaatregelen. Daarna zullen de maatregelen door het College worden vastgesteld en uitgevoerd. de bestaande verkeersmaatregelen zullen voor zover nodig worden aangepast. De op de bovengenoemde maatregelen betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende toelichting, vanaf heden gedurende 14 dagen ter inzage op de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken op het Stadhuis, kamer 428 Gedurende deze periode kunen schriftelijke bezwaren tegen de maatrege len worden ingediend. Belangstellenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord tijdens de openbare vergadering van de Verkeerscommissie, welke wordt gehouden op maandag 7 maart 1977 te 15.30 uur in de koffiekamer van het Stadhuis. Leiden, 19 februari 1977. Zuid west Maandag 21 februari a.s. zullen ter uitvoering van een eerder genomen besluit de volgende geslotenverklaringen voor mororvoertuigen worden ingesteld: a. de Ter Haarkade, in de richting van de Toussaintkade (uitgezonderd autobussen in lijndienst en taxi's); b. de Telderskade, tussen de Rooseveltstraat en de Hoflaan, in beide richtingen. Leiden, 19 februari 1977. In een enthousiast team met jonge mensen waar gewerkt wordt met een grote mate van zelfstandigheid zoeken wij voor spoedige in diensttreding een voor de boekhouding studerende voor of in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden. Uw schriftelijke of telefonische sollicitatie gelieve u te richten aan de afdeling Personeelszaken. Oosterkerkstraat 11 - Leiden Telefoon 071-125041 Gedacht wordt aan kandidaten met een M.T.S.-diploma E.T. of een opleiding van gelijkwaardig niveau. Gegadigden dienen bereid te zijn continudienst te verrichten. De salariëring ia afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan oplo pen tot maximaal 2.336.- bruto per maand, ter vermeerderen met 30.- A.V.B.-toe8lag en 20% continutoeslag. De premie A.O.W. komt voor rekening van het bedrijf. Verder een goede ziektekostenregeling, opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en gunstige spaar- en studiekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, Leiden, met ver melding van nummer: ER/77002 in de sollicitatiebrief. Energiebedrijf Rijnland

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28