Wist u dat een,bankhypotheek' van de Rabobank een ingebouwd plus heeft? Rabobank S lopuunkr parttime bedrijfsmaatschappelijk werk(st)er J VAN GEND LOOS NV SALES PROMOTOR vertegenwoordiger Normaal gesproken wordt er op een hypotheek afgelost en rente betaald en dat is het dan. Een bankhypotheek van de Rabobank heeft echter nog een ingebouwd plus.* Wat is een bankhypotheek Als u een bankhypotheek bij de Rabobank sluit, wordt in de hypotheekakte vastgelegd welk bedrag u maximaal kunt lenen. Met het aflossen in de loop van de jaren ontstaat er „ruimte" tussen dat maxi mum en de nog resterende lening. Welnu, bij de Rabobank kunt u die ruimte gebruiken voor het opnemen van geld voor grote bestedingen zoals een verbouwing, keukeninrichting bijvoor beeld. Zon manier van lenen is veel voordeliger dan bijvoorbeeld een persoonlijke lening, (scheelt procenten!). Uitermate interessant dus, dat ingebouwde ekstra plus, vooral als u over een fors bedrag wilt beschikken gedurende een langere periode. Ook voor bestaande bankhypotheken. Hebt u reeds een hypotheek bij de Rabobank? Wellicht is dat zon bankhypotheek. Ook dan geldt het ingebouwde plus. Informeer ernaar bij uw Rabobank. geld en goede raad t gemeentegarantie voor deze regeling helaas niet altijd Wij vragen voor spoedige indiensttreding een accurate jongedame voor de functie van ADMINISTRATIEF ASSISTENTE personeelszaken (Leeftijd 20-22 jaar) Wanneer zij een opleiding heeft op Mavo-niveau, goed met een schrijfmachine overweg kan en op prettige wijze zowel persoonlijk als telefonisch contacten kan onderhouden, dan vindt zij bij ons een veelzijdige en dus aantrekkelijke baan. Voor inlichtingen kunt u zich zowel telefonisch als schrif telijk wenden tot de afdeling Personeelszaken. JtP' leidse onderwijs instellingen Leidsedreet-Leiderdofp Tel (071) 89 92 SS* LEIDEN Z.W. Te koop leuk woonhuis met royale tuin op 't zuiden, bevattende: grote woonkamer met open haard, nieuwe keuken, badkamer, 2 slaapkamers en balkon, vaste trap naar zolder voor mogelijkheid 3e slaapkamer. Geheel centraal verwarmd. 160.000 k.k. Telefoon 071-123034. Global Stamps zoekt met spoed een Als de topverkoper bent, - in bezit van representatieve auto, - met ervaring op het gebied van beurzen en tentoonstellingen, - en liefst bekend in de relatie-geschenken-sector kunt u wat ons betreft al volgende week bij Global Stamps beginnen! Wat verwachten wij van u? Dat u contacten legt en onderhoudt met de agenten die deel gaan uitmaken van onze landelijke ver kooporganisatie, en dat u bedrijven bezoekt. Wat mag u van een jonge, internationaal georiën teerde onderneming nog meer verwachten dan een aantrekkelijk financieel aanbod? Ons antwoord: goede vooruitzichten. Maar die be paalt u ook zelf, als u tenminste de man bent die wij zoeken: met capaciteiten én de wil om "ertegenaan te gaan". Schrijf even een kort briefje naar Global Stamps, Steenschuur 3, Leiden. De Centrale Directie PTT vraagt een parttime bedrijfsmaatschappelijk werk(st)er voor de Centrale Magazijndienst. De kerntaak van deze functionaris is gericht op het begeleiden van individuen en groepen die in de werksituatie problemen ervaren. Daarnaast levert hij/zij een bijdrage aan de ontwikkeling van de organisatie. Vanuit de Centrale Afdeling Bedrijfs maatschappelijk Werk van het Staatsbedrijf der PTT wordt aandacht geschonken aan de landelijke aanpak van het bedrijfsmaatschappelijk werk en de ondersteuning daarvan. Eisen Diploma Sociale Academie, HSA of gelijk waardige opleiding. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer B.J.W. van der Velden van de Centrale Magazijndienst, telefoon (070) 20 92 53. De Regering heeft besloten dat het grootste gedeelte van de Centrale Directie op een nader te bepalen tijdstip naar Groningen zal worden verplaatst. Sollicitanten moeten bereid zijn hun functie te volgen indien deze bij de verplaatsing betrokken is. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad worden gericht aan het hoofd van de Centrale Afdeling Personeelsvoorziening en Loopbaanontwikkeling, Centrale Directie PTT, 's-Gravenhage. Antwoordnummer 2424 (geen postzegel CENTRALE DIRECTIE Van Gend Loos N.V. Leiden zoekt een voor expeditie werkzaamheden van 14.30- 18.30 uur (afwijkende tijden nader overeen te komen). Inlichtingen kunt u verkrijgen op ons kantoor Haagweg 6 te Leiden of telefonisch onder no. 071-132441, toestel 21 of 11. '~l technisch adviseur binnendienst Sikkens Verkoop Nederland bv zoekt voor de sektor bouwverven een technisch adviseur binnendienst. Hij verstrekt ter onder steuning en ter stimulatie van de verkoop, tech nische informatie en geeft adviezen inzake bouwverven, kunst stoffen en beglazings materialen aan afnemers, architekten, advies bureaus en buitendienst medewerkers. De juiste man beschikt ons inziens over: MAVO of gelijk waardige opleiding meesterschilder diploma aanvullende kennis op het gebied van hout, staal, muren e.d. uitstekende kontak- tuele eigenschappen. Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door: Sikkens Verkoop Nederland bv, postbus 106, Sassenheim, t.a.v. de heer F. J. M. Bus. z_. Vertegenwoordigers in het Noord-Westen van Nederland let op: De Econoom b.v., specialist in éénmalige gebruiksartikelen, zoekt een wiens enthousiasme allesbehalve éénmalig is. De Econoom Disposables is gespecialiseerd in leverantie van éénmalige gebruiksarti kelen aan ziekenhuizen en andere bij de gezondheidszorg betrokken instellingen. Omdat een persoonlijk kontakt in deze branche onmisbaar is, voor het verstrekken van adviezen-op-maat, zoeken wij een vertegenwoordiger voor het distrikt Noord-West- Nederland (bij voorkeur woonachtig in de driehoek Amsterdam/Leiden/Haarlem). Voldoende vakkennis is geen vereiste om op deze advertentie te kunnen reageren, want een ruime inwerkperiode stelt u in de gelegenheid deze op te bouwen. Wel dient u te beschikken over minimaal 5 jaar verkoop-ervaring in de buitendienst, waarbij u met aantoonbare resultaten uw verkoper-eigenschappen kunt bewijzen. U komt in aanmerking als u tussen de, 25 en 35 jaar bent en woonachtig in het genoemde distrikt. O.i. kunt u alleen met een middelbare opleiding de furiktie uitoefe nen, mede gezien het niveau van de relatiekring Belangstellenden dienen geen bezwaar te hebben tegen een psychologisch onderzoek dat wellicht aan de aanstelling vooraf gaat. Wil de gezochte vertegenwoordiger ons nu even een uitgebreide brief schrijven? De Econoom disposables Postbus 1142, Edisonstraat 5, Oud Beijerland.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30