Favorieten schaaktitel j)r Bed „de onderkoning nu al in moeilijkheden Martelpraktijken in Zuid-Afrika Rentree Sanders Spartaan Hof ontkende recht tot huiszoeking VARIA ZATERDAG 12 FEBRUARI 1977 LEIDEN - De favorieten in de strijd om het persoonlijk schaak kampioenschap hadden het in de eerste ronde al niet gemakkelijk. Titelverdediger Ad v.d. Berg zag zich na de loting met zwart tegen over LSG-er Ruud Dobbelaar ge plaatst. Dit treffen leverde in de ruime kantine van Clos en Leem- LEIDEN - Vanmiddag treden de gewichtheffers van LKV De Spar taan aan in Alkmaar tegen de club van die naam. Mét Theo Sanders, de veelvoudige nationale kam pioen, die zijn rentree op het plan kier maakt. Tenminste, mits hij wordt goedgekeurd, want het no dige papiertje heeft hij nog altijd niet in de bus. Volgens begeleider Brandt zou echter alles op tijd voor elkaar komen. Sanders, die een jaar lang niets heeft gedaan, maar sinds kort de draad weer heeft opgepikt, bereidt zich voor op de kam pioenswedstrijd die LKV binnen kort moet spelen tegen Helios Sim- pelveld. De strijd om de nationale clubtitel. belooft dit jaar spannen der dan ooit te worden nu Simpel- veld versterking heeft gekregen in de persoon van zwaargewicht Dok ter, Nederlands kampioen in zijn klasse. Thomas Brandt verwacht, dat zijn ploeg bijna 900 kilo omhoog moet brengen om de titel voor de zevende maal te veroveren en de inbreng van Sanders zou wel eens bepalend kunnen zijn. De wed strijd tegen Alkmaar wordt der halve een test-case om te zien hoe ver de Leidse gemeenteambtenaar inmiddels is. LKV De Spartaan zal het vanmiddag overigens kalm aan doen, want uitgegaan wordt van 800 kilo. Sedert lange tijd is ook Arie Swagers weer van de partijDe van een blessure geheel herstelde Swagers trapte deze week welis waar in een spijker, maar zal toch acte de présence geven. De opstel ling van LKV De Spartaan luidt: Arie Swagers, Theo Sanders, Sam Holswilder, Herman Filippo en Dirk van 't Riet. Strandloop AY Holland LEIDEN - De atletiekvereniging AV Holland organiseert zondag (13 'februari) een prestatie-strandloop met start en finish aan de Wasse- naarse Slag. Het startschot valt 's middags om 13.00 uur. Gelopen wordt in de richting Scheveningen en terug. De deelnemers, die alleen een herinnering ontvangen, kun nen kiezen uit drie afstanden: 4,8 of 12 kilometer. Vanaf 12.00 uur kan men zich bij de start aan de Wasse- naarse Slag inschrij schrijfgeld bedraagt lometer 2.50 en voc kilometer 3.50. bruggen boeiende verwikkelingen op. V. d. Berg kwam danig in moei lijkheden en moest berusten in een afwikkeling naar een eindspel waarin hij een pion achter kwam. De zwartspeler beschikte echter nog over zodanige tegenkansen, dat Dobbelaar zich in tijdnood vol ledig verslikte en alsnog het onder spit moest delven. De gevaarlijkste concurrent voor Ad. v.d. Berg is Charles Kuypers de naar Leiden overgekomen kam pioen van de Rotterdamse schaak bond. Kuypers moest het met zwart opnemen tegen Philidor speler Oei, die hij in de tijdnoodfase versloeg. Derde kanshebber is oud kam pioen Theo Piket, wiens partij tegen Geertsma werd uitgesteld. Het „voorzittersduel" tussen Lam- booy en Wiebes eindigde in een overwinning voor de voorman van Alphen. Meteen „hangend" stukof fer veranderde Lambooy de stel ling van zijn tegenstander in een onverdedigbare ruïne. Dat er een aanzienlijk verschil bestaat tussen de tweede klasse en de eerste klasse moest Koppers ondervinden. Vorig jaar schreef hij op gedegen wijze de 2e klasse op zijn naam, maar nu kreeg hy in 20 zetten een pak slaag van Pols. Joop Piket en Cees Berg zagen op het laatste moment van deelname af, mede omdat zij het aantal van 7 „Zwitserse" ronde te weinig vonden. Gezien het 27 kop pige deelnemersveld in de le klasse is dit inderdaad wel aan de krappe kant. Andere uitslagen: B. Poelstra-W. Heemskerk uitg.; J. van Dijk-G. van Dijk afg. (1-0); A. Lommerse-H. v. Osnabrugge 1-0; J. Kamps-Jerry Bey Va-Va; P. Zwetsloot-J. Bakker 0-1; G. Moon-L. van Ofwegen V2-V2; L. Barendse-L. Verburg V2-V2; R. v.d. Aardweg-R. Kuijf 0-1; G. Haasnoot vrij. In de tweede klasse lijkt de strijd open. mogelijke kanshebbers zijn V. d. Poel en Borst, die onderling remiseerden. De uitslagen: J. Koets-J. Verkuyl 0-1Th. v.d. Berg-A. Geiser V2-V2; A. S. Kuyper-R. Laven 1-0; C. Oosterom-J. Bev jr. uitg.; K. van Es-E. Revet V2-V2; A. v.d. Poel-J. Borst V2-V2; J. Oudshoorn-C. New ton 1-0; B. Daanen-C. Verbiest 0-1. Op 19 en 20 februari zal het jaar lijkse Noteboom vierkampen schaaktoernooi van de LSG ver speeld worden. In de invitatievier kamp neemt bekerhouder John v.d. Wiel het op tegen Rex v. Dij ken, de kopman van de s.v. Moer- wijk, Henk Happel, de kampioen van de Haagse schaakbond, én Ne derlands jeugdkampioen Joan Baart, die als clubkampioen het LSG vertegenwoordigt. In de tweede invitatiekamp spelen dit jaar uit clubkampioenen van sterke onderbondsverenigingen uit de •LSB. In de overige vierkampen is de deelname vrij met indeling naar speelsterkte. De speeltijden van deze groepen zijn: zaterdag 19 fe bruari van 14-18.30 uur en zondag de 20e van 9.30 uur tot 14 én van 14.30 tot 19 uur. Het tempo is 40 zetten in 2 uur met vervolgens uit- vluggeren. t-v 1 t TENNIS - Betty Stöve heeft de rrobleem Ll/j ÖO halve finales bereikt van het inter- afstoppen van Jan Evert Veer LEIDEN - Beide Leidse waterpolo-hoofdklassers wacht in de dertiende competitieronde een moeilijke wedstrijd. LZ'86 speelt zaterdag thuis tegen landskampioen ZIAN/Vitesse. Doordat Hans Parrel is gestopt en Sören. Carlsson alleen nog bij spe ciale gelegenheden uit Zweden overkomt, beschikken de Hage naars niet meer over de ploeg die eerder dit seizoen tweede werd in de finale van het Europacup toernooi, maar desondanks zijn zij nog tot uitstekende prestaties in staat, getuige de uitwedstrijd tegen Relent AZC, drie weken geleden, die ze op het nippertje met 7-6 verloren. Toen ZIAN nog in z'n sterkste op stelling speelde verloor LZ'8~ n. Het in- or de 4 ki- de 8 en 12 de Leidse ploeg ditmaal wat dich terbij blijven. Het grootste pro bleem zal wel zijn Jan Evert Veer af te stoppen. Aanvang 19.30 uur in het zwembad De Zijl. De Zijl/LGB ontmoet in Hilversum HZC/De Robben, dat samen met AZC de ranglijst aanvoert. Verlies lijkt voor de Leidenaars onvermij delijk, en ze moeten dus alleen pro beren hun huid zo duur mogelijk te verkopen. In de thuiswedstrijd lukte dat aardig, want daarin wist De Zijl/LGB dankzij een sterke derde en vierde periode een 7-12 eindstand te bereiken en zoveel tegendoelpunten hebben de Hil versummers verder in geen enkel duel meer gehad. BILJARTTEAM VRIENDSCHAP BEHOUDT DE LAATSTE KANS Een archieffoto van dr. Deel. De foto, waarop naast dr. Beel Koningii december 1961 tijdens de viering van het 100-jarig bestaan van de Raad v nationale tennistoernooi in Chi cago door een zege op de Ameri kaanse Brigitte Cuypers. De cijfers waren 6-1 6-3. In de halve eind strijd komt zij uit tegen de Ameri kaanse nummer een Chris Evert, die haar landgenote Kristien Shaw met 6-0 6-1 uitschakelde. AUTOSPORT - De Fin Marku Alen bezette gisteravond na de eerste dag de topplaats in de Rally van Zweden. De Zweedse favorieten Per Eklund en Stig Blomqvist la gen op de tweede plaats na drie speciale proeven. Er gingen in Karlstad 172 wagens van start on der barre omstandigheden. VOETBAL - Sunderland, nummer laatst uit de Engelse eerste divisie, heeft gisteravond met 1-0 gewon nen van mede degradatiekandidaat Bristol City. ATLETIEK - De Nederlandse in doorkampioenschappen snelwan- zullen dinsdag 15 februari in het sportpaleis Ahov' in Rotterdam worden gehouden. Zowel de senioren als junioren vcuuu, ou 1.. moeten 3000 meter afleggen. Den Haag met 8-1. Misschien kan - Vier doden bij vliegramp PRAAG (AP) - Bij een ongeluk met een Tsjechoslowaaks postvliegtuig van het type Iljoesjin-14 bij Bratis lava zijn gisteren twee beman ningsleden en twee postbeambten om het leven gekomen, zo meldt het Tsjechoslowaakse persbureau CTK. Het in Rusland gebouwde toestel was op weg van Praag naar Kosice via Bratislava toen het ongeluk om een uur 's nachts gebeurde. Een bij zondere commissie van het Tsje choslowaakse ministerie van Ver voer stelt een onderzoek in naar de oorzaak van het ongeluk aldus CTK. DEN HAAG - Het gerechtshof in Den Haag heeft een principieel standpunt ingenomen over de vraag of de politie met een schrifte lijke last tot binnentreden, ook ge rechtigd is huiszoeking in een wo ning te doen. In de praktijk komt dit, vooral in kleinere gemeenten, meermalen voor, Het hof zei giste ren echter in zijn overweging bij een vonnis dat alleen schriftelijke last tot binnentreden niet vol doende is en het bijzondere doel, de huiszoeking vermeld moet worden. Ook vindt het dat het belemmeren van huiszoeking geen strafbaar feit oplevert. De 38-jarige H.H. uit Borssele raakte vorig jaar maart in zijn wo ning met de rijkspolitie slaags toen hij zich tegen huiszoeking verzette. Hij werd van rechtsvervolging ont slagen. Hiermee vernietigde het hof het vonnis van de politierechter in Middelburg, die de man had ver oordeeld tot een geldboete van 750,- subsidiair veertien dagen hechtenis. Angst voor expansie Gouden Leeuw VOORSCHOTEN - Bewoners van de Veurseweg in Voorschoten voe len zich in hun leef- en woonruimte bedreigd worden door de „expan siedrift" van het Gouden Leeuw concern. Tijdens de tweede hoor zittingavond over het ontwerp- bestemmingsplan „Buitengebied en Natuurgebieden" kregen de be woners in de omgeving van „De Gouden Leeuw" gelegenheid hun bezwaren kenbaar te maken. Norbert Elias en John L. Scotson: "De gevestigden en de buiten staanders", een studie van de span ningen en machtsverhoudingen tussen twee arbeidersbuurten (Au laboek, uitgave Het Spectrum Het Gouden Leeuwconcern heeft Utrecht/Antwerpen, 248 bladzij- naast het restaurant thans een den, prijs f9,90). wijnhandel, slagerij en centraal magazijn voor alle vestigingen door P. T. A. Swillens: "Prisma Schil- het gehele land. Op eigen terrein is derslexicon 1 en 2", vierde geheel een grote parkeerplaats gemaakt en herziene druk (Prismaboek, uit- volgens de nieuwe plannen is er nu Het Spectrum Utrecht/Ant- ook de gelegenheid om het motel te 290 bladzijden, prijs LEIDEN - Door met 0-8 de uitwed strijd tegen de Zijlpoort te winnen heeft het biljart viertal van de Vriendschap 2 de laatste kans be houden op het kampioenschap Zowel Cleyn Duin 1 als Landzicht 3 op 4-4 hebben nu 68 punten, Cleyn Duin heeft echter nog een wed strijd tegoed. Uitslagen: De Waag-Carambole 2 2-6, Cleyn de eerste klasse van de Leidse bil- Duin-TOP 8-0, Landzicht 3-Rij._ jartbond. Koploper Rijnstreek 1 gom 4-4, Wachtje-Rijnstreek 2 4-4. won zelf ook met 8-0 en dreigde Landzicht 4 liep in de derde klasse 2 met een totaal van 98 punten uit 17 punten uit op VOP 1, dat nu wel 4 wedstrijden praktisch onbereik- punten minder maar ook een ach- baar te worden. Met de 8-0 zege terstallige wedstrijd, heeft, wist de Vriendschap 2 de achter stand nog op de toch al forse 11 punten te handhaven. Titelverde- diger De Carambole 1 bezet met 84 Uitslagen: Wachtje 2-Witte Hen punten de 3e plaats. Landzicht 2 4-4Rijnegom 2-VOP 4-4, Land- was het slachtoffer van de Rijn- zicht 4-Carmabole 3 6-2, De Waag streek 1 en viel daardoor definitief 2-D0S 2"6; Vierde klasse: Cleyn af in de kampioensrace. Uitslagen Duin 2-Vriendschap 4 4—4, Be- eerste klasse: Rijnstreek-Land- tween 2-Carambole 4 4-4, Wachtje zicht 2 8-0, Zijlpoort-Vriendschap 3_De Waa6 3 4"4- 0ude Herberg 2 0-8, 't Zuid-Landzicht 1 2-6, Ca- 3-Cleyn Duin 3 8-0, Landzicht rambole-Vriendschap 1 6-2 ^-Rijnstreek 3 6-2. Zesde klasse: UVS.-Oude Herberg 1 6-2. In de De Waag 5-Carambole ?-4, TOP tweede klasse verbeterde het Kat- 3-Cleyn Duin 4 3-5, Landzicht wijkse Cleyn Duin 1 de kam- G-DOS 3 2-6. Zevende klasse: DOS pioenskansen door zelf met 8-0 te ^~TOP4 6-2, Between 3-UVS 4 0-8, winnen, terwijl rivaal Landzicht 3 Zuid 2-VOP 2 6-2, Carambole od 4-4 bleef steken. 7-Rijnegom 3 2-6. KATHOLIEKE KERK: JOHANNESBURG (AP) - De rooms-katholieke kerk in Zuid- Afrika heeft gisteravond gezegd dat het „een groot aantal gevallen" kent van wreed en hardhandig op treden van de politie tegen negers. Deze verklaring werd uitgegeven naar aanleiding van opmerkingen over mishandeling die donderdag op een bisschoppenconferentie zijn gemaakt, en als reactie op de eis van de hoofdcommissaris van de Zuid- afrikaanse politie dat de bisschop pen dan ook met bewijzen moeten komen. Dominic Scholten, secretaris van de bisschoppenconferentie gaf toe dat er in vele gevallen niet genoeg bewijsmateriaal aanwezig is om aan te dringen op vervolging of een eventuele officiële beschuldiging. Hij zei echter dat talrijke details van afzonderlijke gevallen die de bis schoppen vernomen hebben van een groot aantal rooms-katholieke priesters in Zuid-Afrika, waaron der „krachtige bewijzen van mar telpraktijken in het zuidwesten van zuidelijk Afrika (Namibië), teza men duidden op „een en hetzelfde patroon." gaan bouwen. Wethouder Eveleens constateerde dat de bewoners, hoewel zij tegen de bouw van het motel zijn, toch voornamelijk ageren tegen de ge groeide bedrijvigheid rondom „De Gouden Leeuw". De Gouden Leeuw ligt in het voor agrarische doeleinden bestemde gebied. Het nieuwe bestemmingsplan biedt de mogelijkheid om de groei van het bedrijf mogelijk te maken. Drs. Van Woudenberg hield na mens de Gewestelijke Raad Land bouwschap een pleidooi voor meer bewegingsruimte voor de geves tigde agrarische bedrijven. De ge meente heeft in het nieuwe be stemmingsplan het systeem van bouwpercelen gehanteerd en dat stuit in de.praktijk op bezwaren. Er moet een opening blijven waardoor er noodzakelijke bebouwingsmo gelijkheden niet bij voorbaat uitge sloten worden. Verder kwamen tijdens deze tweede hoorzitting de Stichting Oud-, Groen- en Leefbaar Voor schoten en de Werkgroep Milieu beheer aan bod. Beide groeperin gen zien een strakke naleving van het instandhouden van landschap pelijke en natuurwetenschappe lijke waarden in het gebied als een noodzaak. Goethe-prijs voor dr. W. Visser 't Hooft HAMBURG - Dr. Willem Visser 't Hooft, de vroegere secretaris generaal van de Wereldraad van Kerken in Genève, heeft in Ham burg de Goethe-prijs 1977 ontvan gen uit handen van mevrouw Em- mele Töpfer, echtgenote van de man die de prijs instelde. Het aan de prijs verbonden jaargeld is ter beschikking gesteld van de Zuid- indiase pastor Godwin Shiri, die in Hamburg wil promoveren op de sociaal-ethische vraagstukken van zijn thuiskerk. Professor Jochen Margull te Ham burg, hoogleraar in de theologie, hield de feestrede, waarin hij Visser 't Hooft prees om zijn ijveren voor de oecumenische gedachte. In een dankwoord belichtte de oud-secretaris-generaal de houding van Europa tegenover de derde we reld. Hij zei dat Europa neo kolonialisme aan te wrijven niet meer eerlijk is omdat het kolonia lisme tot het verleden behoort en het continent een tijdperk van ont wikkelingspolitiek is binnengetre den. (Vervolg van pagina 1) DEN HAAG - In het jaar 1951 was dr. Beel al weer minister. H(j volgde in het ministerie-Drees de overle den minister van binnenlandse za ken mr. J. H. van Maarseveen op en hij ging een jaar later over naar het volgende ministerie-Drees. Zijn ambt legde hij evenwel in 1956 tus sentijds neer. Met jhr. mr. A. W. L. Tjarda van Starkenborch Sta- chouwer en prof. mr. dr. Gerbrandy kreeg dr. Beel de opdracht de moei lijkheden aan het hof ontstaan door het optreden van de gebedsgeneze res Greet Hofmans tot een oplos sing te brengen. Het driemanschap wist de lucht te klaren. „Later is Beel voor vrijwel elke moeilijke en belangrijke staatszaak bij de ko ningin ontboden", aldus zijn leven sschets. Na het beëindigen van de werk zaamheden als lid van het drieman schap kwam de benoeming tot mi nister van Staat, als uiting van er kentelijkheid. In 1958 volgde de benoeming tot lid van Raad van State. Maar dat was hij slechts enkele maanden. Hij formeerde in de laatste maanden van 1958 een kabinet, dat zijn naam droeg. Het was een overgangskabi net. Het overgangskabinet-Beel was ook een kabinet zonder socialisten en dit was in de jaren na de oorlog niet voor gekomen. In 1959 for meerde dr. Beel het ministerie-De Quay met bewindslieden uit KVP, WD, ARP en CHU, maar hij nam er zelf geen zitting in. Dr. Beel ging terug naar de Raad van State en kreeg enkele maanden na het op treden van De Quay en de zijnen de benoeming tot vice-president van dit hoogste adviescollege. Als adviseur van de kroon was dr. Beel uiteraard betrokken bij de formatie van de daarop volgende kabinetten, te weten het ministerie-Marijnen, het ministerie-Cals met opnieuw socia listische bewindslieden en het overgangskabinet-Zijlstra en het kabinet-De Jong, beide zonder Pvd A-vertegenwoordigers. „Redder in de nood", zo luidde een andere bijnaam van dr. Beel. Hij trad in 1972 af, wegens het bereiken van de 70-jarige leeftijd, als vice- president van de Raad van State, maar niet lang daarna was hij op nieuw ten paleize. Op de 132ste dag van de lange kabinetsformatie, welke uiteindelijk leidde tot de vorming van het kabinet-Den Uyl, stelde Koningin Juliana, zoals reeds zo veel malen was gebeurd, het advies van dr. Beel op prys. De uitvaartdienst wordt woensdag in Doorn gehouden. Dr. Beel was de laatste tijd in Doorn woonachtig. De begrafenis zal plaatsvinden woensdagmiddag op de begraaf plaats van de kerk van de Goede Herder in Wassenaar. Ondanks deze wat vreemdsoortige landing op het vliegveld van Hono- loeloe kwamen de twee inzittenden van dit vliegtuigje met de schrik vrij. m urn SLAGZIN PUZZEL 20 VERRE LANDEN HOOFDWEEKPRIJZEN: R Burger. Visstraal 13B, Den Hei- Een Philips kleurente JW Nyhof Tulpstraa 2.500,— contant: Mevr. C M M Vergouw-Jansen, Gasthuisstraat 130, Dongen (N B Een Olga springboxcombinatle: D A. .Naafs, Voorsterallee 60, Zutp- Een Singer zig-zag naaimachine: V it 420fNi|ker| I, Echtel Graal. Een v 'ardebon van Wittevr der Horst, Capella- Grote geïllustreerde encyclope die (driedelig): Mei J van Velzen. Balistraat 40, Oegstgeest. WEEKPRIJZEN Een Irisette donsdeken laken- Vesters, Lieshoutseweg 51, Aarle- Rixtel. A. Akkermans, Torenstraat 43, Roosendaal (N B Mevr. H. de 18. Beugen (N B G 22, Cuyk (N B Een Hooghoudt drankenpakket: D.J van den Bos, Heiligenberger- weg 84-K 145, Amersfoort. Mevr. M Wellink-Oe Lange, Brasemdaal 67. Den Haag. Mevr E M.J.H. Ahs- mann-Verlinden. Flat du Soleil, Bergstr. 55. Arnhem. J M Kluun. Batelaarweg 17. Ha-en (Gr H. Raamsdonk, Sint Clara Een Sarc J C. Veenendaal, Wiardi Beekman- straat 156. Soest. Een Moulinex espresso-appa- Mevr. M C. de Tombe-Sloterdijk, Kiplaan 17, Den Haag. AN de Vos, v.d Molenallee 46, Doorwerth Een verlichte globe van de Eer ste Ned. Globe Industrie: Mevr M G Hartman-Luursema, Auwemalaan 119, Leek. Mevr. J Th L. Kersten-Schuttelaar. Napo- leonsweg 77, Haelen. Een Inventum koffiezetapparaat: C. Meeuwis, De Krijntjes 16, Rucp- hen (N B Een Inventum halrstyler: C Degenkamp. Crocusstraat 4, Een Braun stoomkrultang: Mevr. B. van der Zwan-Van Stra len, Copernicuslaan 113, Den Haag. Eem Duet theepot: Mevr. Janssen. Prins Willem V-straat 49, Borculo (Gld Kuperus, Van Goghstraat 3, Son en Breugel. Mevr. M l. van Velsen- Winckler, Burg. Caan van Neck- Een Nevada weefpakket: Th H.J.M. van den Ende, Mahler- straat 13. Tilburg JW Guleij. Breemarsweg 219, Hengelo (Ov Een Blrdy tafellaken vinger- n Kampen, Zandheuvelwec enendaal DC P. Grin, Kef di|k 40. Enschede. Mevr. S Bolkbeekstraat 39-BIS, Utrecht. Mevr WM Pronk-Van Putten. Prunuslaan 89, Oudorp (Alkm 52, Apeidoorn M y Hunnekens, Emmastraat 51, Belfeld (Limb). G H. G E Schinkel, L Hor Roelofs. Sav. Lohmanlaan 90, Schiedam. H. Ynema, Knapheideweg 33, Groes- laats 580-7 etRotterdam en Zareska-kruissteekkussen- !evr L. van Dijk, Deldensestraat 1, Borne (Ov.) Mevr JWL de ong-Van Hees, Nonnenstraat 78. altbommel. H. de Boer, Doer, orpsstraat 47, Beekbergen. Mevr Duyf-Peeters, Roggelseweg 18. elden (L S. Vogelzang, Stuyve- andeweg 24, Callantsoog A L N. taaphorstlaan 124, Den r. v.d Esschert, Paral- Borculo (Gld Ri|en. (N B Mevr Den Bosch (Gld Mevr. C V gedam 5.000,- Rotterdam. Mevr M M van Essen- Gruntiens, Burg Van Dam. Sophiastraat 20, Zwolle. --•••- - A Dierckx, Fagelstraat 11, Leiden Me). A W Krol. Cimburgalaan 36. Breda. Th Lemmen, Mariaplein 16. Kessel-Eik. Mevr v. Dongen- en, Burgerveld 3, Zeeland Een AEG i ne: ,Me| J M van der Steen, Adel- straat 31, Made. Een retourpassa ge Europoort-Huil voor 2 perso- Giemme autowashand- (NB). Een schoi E. Casius, Vleutenseweg 447. Ut recht. Mevr. Bekkers-Peters. Hoek 27, Erp (N B B. ten Dam. Ker senstraat 1. Den Haag. Mei. F Stam, Bieslookweg 66, Tilburg (N B Mevr Lammers-Looijmans. De Eerensplem 22. Vlodrop (L PERIODE PRIJZEN Een Zanussi srsteeg 16, Hulsberg

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 13