Evita Peron als moderne Assepoester tr/RA ...en gisteren 1 toegelicht NIEUWE ROCKOPERA VAN WEBBER RICE 'Je moet alle facetten van je talent blootleggen' een miljoen gulden aan prijzen DONDERDAG 10 FEBRUARI 1977 „Jesus Christ Superstar" heeft een opvolger: „Evita". Een nieuwe rockopera van het Engelse duo Andrew Lloyd Webber (muziek) en Tim Rice (teksten), gebaseerd op het leven van Eva Peron geboren Duarte, tweede echtgenote van de voormalige president van Argentinië, Juan Peron Echter: tot nu toe is er alleen, sprake van een album met twee langspeel platen. Dat album konït deze week op de markt, nadat de weg - com mercieel meedogenloos - al is'ge baand door een single. ,pon't cry for me, Argentina''heeft inmiddelé toegeslagen op de hitparade. Het het tragi-komische bijverschijnsel, dat eigenlijk nog niemand een idee heeft waar het lied op slaat, ,,'t Is mooie, hele mooie muziek", kakelde de discjockey's en het hitvolkje zingt Door Frans Happel braaf mee „dat Agentinie nergens om moet huilen", omdat het zo al gemeen gevoelig klinkt. Evita Peron Superster. Wel van een geheel andere orde dan Jezus Christus. Webber en Rice: „Ze werd ook maar 33 jaar oud, maar verder houdt iedere vergelijking op. Evita Peron is voor ons het pro totype van een mens met evenveel ^oede als slechte eigenschappen. We hoorden een radiodocumen taire over haar. Het leven van Eva fascineerde ons zo, dat we er een modern Assepoester-verhaal in za gen. En dat zonder politiek stelling te nemen. We hebben wel commen taar ingebouwd, relativerend, iro nisch, satirisch soms, maar dat commentaar komt van terzijde en is maatschappelijk." Het leven van Eva Duarte (1919-1952) vanaf haar zestiende jaar. Ze is een onbetekenende nachtclubartieste in de'provincie. De Argentijnse hoofdstad Buenos Aires en de macht die daar bij een kleine groep geconcentreerd is, vormen de brandstof voor haar brandende eerzucht. In enkele ja ren tijd weet Eva, plots briljant ac terend, in Buenos Aires de macht en het bijbehorende geld te berei ken. Ze wordt minnares van (toen nog) kolonel Peron, stuwt hem naar het presidentschap en manipuleert zichzelf - over de ruggen van de ar beiders en hemdlozen heen - nog tijdens haar leven tot heilige. Na Eva's dood (ze stierf aan kanker) is er alle ruimte voor mystificatie. Meteen al, doordat er met haar ge balsemde lijk eindeloos wordt rondgesjouwd. Later omdat de „nostalgie" van haar beeltenis op oud geworden foto's, de legio op vattingen over haar goede en vooral sléchte daden en de glitterstory over het meisje van geringe komaf, verhalenvertellers en het theater inspireerden. Zo schreef de Fran- sij,Argentijnse auteur en cartoonist Copi de politieke satire „Eva Pe ron" die in 1970 in Parijs in pre miere ging en twee jaar later in ons land werd gespeeld door een groep van de Toneelraad Rotterdam, in het kader van het Holland Festival. De „Evita" van Webber en Rice mikt (hoewel daarover nog onder handelingen gaande zijn) zonder meer op dat theater en tegelijker tijd op een film als van „Jesus Christ Superstar" gemaakt is. Be ten het is een complete blauwdruk in hoofd- en bijrollen, acte- en scene-verdelingen zijn al voorzien. Hel album is zo samengesteld datje na twee drie keer luisteren intens nieuwsgierig bent naar de visuali sering. Hoe geraffineerd, hoe knap even eens. Want dan moeten de muziek, de teksten en de uitvoering op z'n minst van intrigerende kwaliteit zijn. De twee platen bieden - met het tekstboek in de hand - inder daad, soms fantastisch, luisterge not. De muziek knipoogt naar aller lei genres (zoals de Argentijnse folklore-missen, de gitaren van de Shadows, naar Jerry Lee Lewis, Elvis Presley ook naar Wagner, ook naar Janis Joplin), heeft echter als totaal homogeniteit, een verras sende klankkleur en persoonlijk heid. Dat Rice en Webber (beiden voor in de dertig) alleen over Eva Peron weten van horen zeggen, blijft uit de teksten. Die blijven voor het me rendeel aan de romantishe kant, al moet Rice worden nagegeven dat hij gepoogd heeft een beeld te schetsen van Eva Peron en het enge wereldje om haar heen. Hij infor meert in ieder geval spits (Eva zingt bijvoorbeeld „I came from the people, they need to adore me, so Christian Dior me..."). Bovendien is er het commentaar van „een jonge insecticiden uitproberende stu dent" genaamd Che (de achter naam Guevara mogen we er zelf bij denken) en klinken ook de mor rende militairen onder Peron („Re geren bestaat uit meer dan alleen voorbijgangers amuseren") hard genoeg door om van „Evita" toch peperkoek in plaats van roomtaart te maken. De enige echte tekstmis ser is het. totaal vergeten van Eva's moeder, de gifmengster op de ach tergrond. Julie De muziek wordt schitterend ge speeld door The London Philhar monic Orchestra o.l.v. Anthony Bowles en een groep Rockmusici. Wat de vocalisten betreft steekt de Londense actrice Julie Covington boven alles en iedereen uit. Een heldere, heel aantrekkelijke stem, met een dramatische nuancering die op ieder moment puntgaaf is. LEIDEN - Onlangs stond Linda van Dyck in de Leidse Schou wburg met o.a. Ton van Duinhoven, Ina van Faassen, Ton Kuylen Carol van Herwijnen in het toneelspel van Simon Gray "Otherwise Enga ged" (Niet Bereikbaar Zij had daarin de korte, maar verrassend overtuigende rol van DavinaZij voert gedurende ongeveer vijf mi nuten, als onderdeel van een veel langer durende dialoog, een ge sprek Met ton van Duinhoven met ontbloot bovenlichaam. Na afloop van die voorstelling hoorde ik twee oudere dames tegen elkaar zeggen: "Zag je die Linda van Dyck, dat is die meid, die in Zweden is geweest. Je kunt wel zien, dat daar alles mag". Het is onrechtvaardig een actrice zo te veroordelen. Omdat van Linda van Dyck bekend is, dat ze erg veel verschillende dingen heeft gedaan en daarom moeilijk rubriceerbaar is, leek het goed met haar te praten over haar toneel- en zangcarrière. Het gesprek had plaats in haar huis aan de tester- markt, in het hartje van Amster dam, wet welke stad ze zich volko men vergroeid voelt. Door je achternaam "Van Dyck" denken vele mensen, dat je een dochter bent van acteur Ko van Dijk. Dat is niet waar. Linda van Dyck: "Dat hangt ervan af, watje onder het begrip "vader" verstaat. Als je het hebt over mijn biologische vader, dan is dat na tuurlijk Leo de Hartogh. Maar als je het hebt over mijn "artistieke" va der, dan is Ko dat toch zeker wel voor mij geweest. Hij was degene, die mij eigenlijk helemaal in mijn, toneelcarrière heeft begeleid en ge stimuleerd. Laten we dan maar zeggen, dat ik rijk bedeeld ben: ik heb en een echte vader en een artis tieke vader. Waarom heb je je overigens Linda van Dyck genoemd (met een lichte wijziging in de achternaam) en niet Linda de Hartogh? Linda van Dyck: "Toen Ko van Dijk en mijn moeder (Teddy Schaank) me naar school stuurden, vonden ze het niet nodig, om mij een andere naam te geven dan de naam van de man, die op dat ogen blik in ieders ogen voor mijn vader doorging. Bovendien moet je niet vergeten, dat ik toen in een tijd leefde dat kinderen van gescheiden ouders het op school bepaald niet makkelijk hadden. Na een tijd zijn Ko van Dijk en mijn moeder ge scheiden en ik zag toen geen enkele reden om ook opeens mijn naam te gaan veranderen. De achternaam "Van Dyck" heb ik om twee rede nen gekozen: in de eerste plaats omdat ik 'Van Dyck' mooier vond staan dan 'Van Dijk' en in de tweede plaats omdat ik in het bui tenland (bijvoorbeeld in Zweden) ondervond, dat ze wat moeite met mijn naam hadden. Maar van rede nen, die anderen erachter zoeken, zoals schamen voor mijn eigen naam of die naam niet mooi genoeg vinden, is absoluut geen sprake. Zangeres-actrice Linda van Dyck: Is het feit, dat zowel je biologische vader als je artistieke vader alle bei acteurs zijn van invloed ge weest op je carrière? Had je het zelfde gedaan en bereikt, als je va der bakker of boekhouder was geweest? Linda van Dyck: "Die vraag is me de afgelopen jaren ontzettend vaak gesteld en ik heb er ook veel over nagedacht. Maar ik geloof, dat mensen, die een enorme "drive" hebben, een enorme behoefte om zich te manifesteren, er altijd wel komen. Waar ze ook zitten en wie hun ouders zijn en wat ze ook doen. Ik neem als voorbeeld altijd mijn moeder, Teddy Schaank. Ze woonde in Groningen en ging op 14-jarige leeftijd naar wat ze toen "Holland" noemden, omdat er in Groningen, maar ook in Vlissingen en Maastricht absoluut niets ge beurde. Ze heeft toen toneellessen gekregen van Paul Steenbergen. Dat was in die tijd zo'n waanzinnige stap, dat ik er daarom heilig van overtuigd ben, dat als je-iets per sé wil, het ook geberut! Dat mijn echte en mijn artistieke vader allebei ac teurs waren, had met die ont plooiing van mijn talent waar schijnlijk toch niet zoveel te ma ken. Ik geloof wel, dat mijn omge ving, waar ik vroeger in verkeerde, besmettelijk heeft gewerkt. In de goede zin vaij het woord dan. Ik kwam door mijn ouders veek in ar tiestenkringen. Dat werd zo erg, dat ik me daar tegen af ging zetten. Ik wilde heel iets anders. Dat is ook één van de belangrijkste redenen geweest, dat ik ben gaan zingen. Maar als je bedoelt, of talent erfelijk is, nee, dat geloof ik beslist niet. Toen ik ging zingen en daar succes mee had, had ik ook voor mezelf Door Bert Koekebakker meteen her bewijs geleverd, dat ik zelfstandig iets kon doen. Want ze zongen allebei zo vals als kraaien en hun hulp of voorspraak kwam daar dus beslist niet te pas. Meer reliëf Vertel eens wat over die ontwik keling naar zangeres. Linda van Dyck: "Het begon, toen een jongen van een band, die zou zingen op een auditie in de Brakke Grond" opeens moelijkhe- den met zijn stem kreeg en ik moest invallen. Nou, dat ging allemaal erg goed op die auditie en ik rolde er eigenlijk in, zonder dat ik me dat bewust was. Later heb ik me pas helemaal gevonden in mijn rol van zangeres in een beatgroep. Het overspoelde me eigenlijk in het be gin een beetje. We traden toen op onder de naam "Linda van Dyck The Boo Boo's". Later, toen ik naar Zweden ging, kwam eigenlijk die "verinnerlijking". Ik ging meer dieper op alles in en wilde dingen doem die meer reliëf hadden." Je maakte in Zweden vier korte showprogramma's onder de titel "Super Girl", samen met Ardi Strüwer en Lasse Aberg. Linda van dyck: "Ik deed vier keer per jaar op de Zweedse televisie een programma met Ardi. Daarnaast deed ik losse optredens op con tractbasis en ook wel gastoptre dens in shows van anderen. Ook heb. ik televisiestukken ge daan en daarna gewone toneel stukken in het land. Het feit dat ik in Zweden succes had, was voor mijzelf een bevestiging van min ta lent Daar had immers nog nooit ie mand gehoord van Ko van Dijk, Teddy Schaank of Leo de Hartogh. Ik moest het daar helemaal alleen maken en dat was een grote uitda ging voor me. Je bent moeilijk ru briceerbaar voor een heleboel mensen? Linda van Dyck: Ja, dat geldt alleen -ADVERTENTIE- bij de zilversmeden in Yogp syn Te winnen In de Nationale Puzzelaktle t.b.v. Nationaal Fonds Beter Leven MET UNITRAVEL NAAR INDONESIË In samenwerking met de KLM organiseert reisbureau UNI TRAVEL 27-daagse verzorgde reizen naar Indonesië met be zoeken aan Jakarta, Ban dung, Yogja, Solo, Surabaya en Bali voor 3.325,- per persoon; inclusief Sumatra 3.720,-. Zo'n fantastische reis (incl. Sumatra) voor 2 personen wordt aangeboden als finale- prijs. Behoort u niet tot de gelukkige winnaars, maar u wilt toch graag naar Indone sië vraagt dan het volledige programma aan bij UNITRAVEL Den Haag, Plet Helnpl. 1, tel. 070/608837 NEDERLAND I 18.15 - Wereldgodsdiensten (14) (TELEAC) 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Popeye, tekenfilm (VPRO) 19.10 - Landgenoten (VPRO) 19.30 - Mary Hartman, Mary Hartman, tv-serie (VPRO) 20.10 - Machiavelli, magazine over politiek en kuituur (VPRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Metterdaad, prog, over evangelisatie (EO). 22.10 - Van u wil ik zingen (EO). 22.45 - Journaal (NOS) NEDERLAND 2 18.45 - Toeristische tips (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Wickie de Viking (KRO) 19.30 - Cijfers en letters (VPRO) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Konineen en oaunérs (KRO) 21.10 - Rondje theater (KRO) 22.00 - Brandpunt (KRO) 22.40 - Napraten op donderdag (KRO) 23.10 - Den Haag vandaag (NOS) 23.25 - Journaal (NOS). Op 1 april (geen grap) is het ze ventig jaar geleden dat het Ne derlands voetbalelftal in Den Haag met 8-1 van de Engelsen verloor. Er was toen geen tele visie en jammer genoeg bijna zes jaar later ook niet, want toen was Oranje al sterk genoeg om op hetzelfde Houtrust met 2-1 revanche te nemen. Han Hol lander-hebben we in 1935 nog eens bijna van het dak van de Marathontribune zien wegspoe len, toen de Britten in het Olympisch- Stadion voor het eerst als profformatie met 1-0 wonnen in de stromende regen. Maar meer dan een schemerige samenvatting van Polygoon en een paar dagen in Cineacs en nog weken daarna in het voor programma van de bioscopen kon er in die grijze oudheid niet af. We worden nu wel steeds meer verwend, want niet alleen begrijpt de NOS steeds op de valreep wel de volkswil zeker in een stakingsperiode niet te mo gen negeren en zo'n wedstrijd, ook al is die vriendschappelijk (zoals dat nog altijd heet), in zijn geheel uit te stralen. Maar er wordt op Wembley nog gewon nen ook. De vaklui van de BBC, van wie men in Studio Sport en FC Avondrood steevast zulke fraaie close-ups ontvangt, de den (anoniem) weer voortreffe lijk werk. Tegen dit weergéloze vlagver toon was verder niets op deze tv-avond opgewassen. Tijdens de rust liet Ton Planken zich mistroostig ontvallen dat Den Haag Vandaag aan ongetwijfeld minder belangrijke zaken was gewijd en Veronica's carnavals- lol was in die periode een flauwe afspiegeling van de geestdrift in de huiskamers. De jonge Drees werd net voor de rust geportretteerd, zodat dit hem straks weinig extra- stemmen kan opleveren en ook Marcus Bakker, Ria Beckers en Jan Terlouw moesten vergeefs opboksen tegen de tweede helft op het andere net. J. A. FRENKEL voor Holland. In het buitenland, in Amerika bijvoorbeeld, wil men, dat je een heleboel verschillende din gen kunt doen. Daar staan ze juist gek te kijken, als je alleen maar kunt toneelspelen, of alleen maar kunt regisseren, of mimem of zin gen. Maar als je in Nederland ver schillende dingen doet, dan mag dat opeens niet. Dan kunnen de mensen je niet meer indelen. Ik sprak daar laatst nog over met Ton van Duinhoven, met wie ik op het ogenblik in het land sta met het stuk van Simon Gray „Niet bereik baar". Van Duinhoven vind ik een ontzettend groot talent, die werke lijk alles kan. Zo kan hij volgens mij ongetwijfeld ook erg goed presen teren en goede teksten schrijven, wat die man allemaal kan! Dat merk ik ook, als ik met hem op het toneel sta. Dat professionalisme. Ik heb daar grote bewondering voor. Ik doe dat op wat bescheidener schaal ook. Ik heb gezongen, toneel gespeeld, gewerkt voor de televisie en in films gestaan. Ik vind, datje altijd alle facetten van je talent moet blootleggen. Je moetje hele maal geven en alles eruit halen wat erin zit. Een „lawine van kunnen" wordt echter in Nederland nauwe lijks geaccepteerd. Functioneel Kun je wat over je toneelrollen vertellen?Linda van Dyck: Op 10- jarige leeftijd speelde ik in mijn eerste toneelstuk op de televisie. Het stuk heette' „De Vader" van Strindberg en ik stond daar samen in met Ko van Dijk. Ton Lensink regisseerde dat stuk. Ik vind het overigens doodzonde voor het Ne derlands toneel, dat Ton definief besloten heeft zich met zijn gezin in Italië te gaan vestigen. Na het gym nasium speelde ik bij de toneel groep „Ensemble" in „Voerman Henschel" van Hauptmann onder regie van Hans Bauer. Ik heb daar naast in stukken gestaan van Mu- lisch („Tanchelijn"), maar ook in een aflevering van „Waaldrecht" van Quintana. Nu sta ik elke avond in het land met „Niet bereikbaar", waarin ik de rol van Davina speel. Die rol spreekt me bijzonder aan. Op een gegeven ogenblik gooit Jeff (Carol van Herwijnen) uiterst geë motioneerd zijn drankje over mijn blouse, die ik daarna uittrek. Na tuurlijk hoeft dat voor mij ook niet zo nodig, maar het is ten eerste zeer functioneel in de hele ontwikkeling van het stuk en in het bijzonder van mijn rol en daarnaast kan je duide lijk constateren, dat de rol van Da vina dramatisch op hetzelfde ni veau gehandhaafd blijft. Ze gaat niet opeens poeslief en aanhalerig doen. Ondanks onze verwachtin gen, is die scène bij alle voorstellin gen altijd zeer goed gegaan. Wel lijkt het net, of het publiek bij die scène even de adem inhoudt. Maar het reageert over het algemeen zeer volwassen. Dat maakt het spelen van die rol erg boeiend. "Machiavelli" zal vanavond grotendeels zijn gewijd aan de Zweedse grootindustrieel Axel Wenner-Gren. Rond 1910 sloeg hij een grote slag met de uitvinding van de stofzuiger. Hij was het ook die voor het eerst in Europa de methode van de huis-aan-huisverkoop hanteerde. Wenner-Gren wilde niet alleen rijk, maar ook machtig en invloedrijk worden. In de Zweedse documentaire die de VPRO uit zendt van 20.10 tot 21.30 uur via Nederland I wordt de Zweedse industrieel geschetst in zijn vriendschap tot de Duitsers, zijn rol in de oorlog en het verlies van zijn imperium daarna. Brandpunt informeert vanavond over de wederopbouw in de Li banon. Ook is er een reportage over de prijzenslag onder de kruide niers. De ontwikkeling van de stakingsacties wordt gevolgd. Tens lotte is er informatie over de voorbereidingen voor de wereldkam pioenschappen schaatsen in Heerenvëen. HILVERSUM I NCRV: 18.00 De kerk vandaag. 18.20 (S) Van onze correspondenten. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanorama. 18.53 Zojuist verschenen. 19.00 (S) Leger des Heils- kwartier. 19.15 (S) De wereld zingt Gods lof. 20.00 (S) Goed Gestemd. 20.40 Een, twee, uit de maat. 21.00 (S) Ik zou best eens wat meer willen weten, inform, prog. 21.20 (S) Orgelconcert. 21.45 (S) Spraakmaken. 22.25 Avondoverden king. 22.30 Nws. 22.40 (S) Hier en nu. 23.00 Rondom het Woord. 23.25 (S) Jazz- time. 23.55 Nws. .20 Uitz. van de PSP. IKON: 18.30 Kleur, inform, en komm. over zaken van kerk en samenleving. AVRO' 19.00 Sportpanorama. 20.00 Nws. 10.05 Radio- joum. 20.10 (S) De komponist Alberto Ginastra. 21.05 (S) Jazz Spectrum. 21.55 Essay, kunstprog. 22.20 Aspecten, kun strubriek. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen met. om 23.05 Aktual. overz. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ont spannen voor het slapen gaan. 23.55 Nws. HILVERSUM III NOS: 18.00 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. TROS: 19.02 (S) Poster. 20.02 (S) Ferry Maat's soul show. 22.02 (S) Ses- jun. 23.02 (S) Close-up. 0.02 (S) De Hugo van Gelderen show. 1.02 (S) De nacht wacht. HILVERSUM I Vrijdag 11 februari KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende Woord. 7.01 (S) Gevar. prog, met Hans van Willi- genburg. (7.30 Nws) 8.30 Nws. 8.36 Gymn. voor de huisvrouw. 8.45 (S) Ge- var. prog, met Anne van Egmond (10.30 Nws 11.00 (S) Lompenmakers, giste ren en vandaag. 12.00 (S) Gevar. prog. met Hans van Willigenburg. (12.22 Wij van het land. 12.26 Meded. 12.30 Nws.) 14.00 (S) Gevar. prog, met Anne van Eg- mond. (15.30 Nws) 16.00 (S) Spreekuur. 17.00 (S) In de hutsgeklutste kinderwin kel. 17.30 Nws. 17.32 (S) Echo-magazine. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Vandaag... vrijdag, gevar. progr. (8.00 Nws. 8.11 Hier en nu). 8 30 Op de man af, evang. komm. 8.35 Te Deum Laudamus. NOS: 9.00 Een geheim be waren is moeilijker dan u denkt, docu mentaire. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10 00 Wat heeft dat kind? 10.15 Duidelijke taal. gesprek. 10.30 NOS-Jazzportret, Lester Young. 11.00 Toe- r de landbouw. 13.00 Nws. NCRV: 13.11 Hier en nu. NOS: 13.30 Vonken onder de as. 13.45 Onder de Groene Linde. 14.00 Re pertorium van de NOS koren- en orkes ten. 15.00 Zoeklicht op Nederl., nieuws uit de regio. (16.00 Nws.). 16.30 Kijk op buitenland. VPRO 17.00 (S) Welinge lichte kringen, debatprog. 17.45 Sym biose. 17.55 Meded. HILVERSUM IH EO: 7.02 (S) Gospelsound. 8.03 (S) Tijd sein: muz. prog, met inform. 9.03 (S) De muzikale fruitmand. 10.03 (S) Te elfder ure. TROS: 11.03 (S) Verzoekplatenprog. 12.03 (S) Nederlands-talige Top tien en kwiswijs. NCRV: 13.30 (S) Popkontakt tip-30. 15.03 (S) Elpeepop. NOS: 16.03 (S) Hitmeesters. HILVERSUM IV NOS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Vroeg klassiek. 9.00 Nws. 9.02 (S) Stof van eeuwen. 10.30 (S) Vocalise. 12.00 (S) Van het Nederl. Concertpodium. EO: 13.00 (S) Klank- spiegel. 14.00 Nws. 14.02 (S) Klankbord. 14.20 (S) Sefer 't Hillim: een prog. ron- Duitse tv DUITSLAND I Donderdag 10 februari 17.55 Journ. (Reg. prog. NDR: 9.30 Kleu- terprogr. WDR: 8.05 t/m 11.50 School televisie. (Reg. prog. NDR: 18.00 Inspek- tion Lauenstadt, tv-serie. 18.30 Aktual. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Region, ma gazine. 19.26 Inspektion Lauenstad, tv- serie. 19.59 Prog. overz. WDR: 18.00 Re gion. nieuws. 18.05 Progr. inforni. 18.10 Partner gesuche, tv-serie. 19.15 Aktual. en muz. 19.45 Amus. prog.). 20.00 Journ. en weerber. 20.15 Wetensch. prog. 21.00 Detektiv Rockfbrd, misdaadserie. 21.45 Cultureel magazine. 22.30 Journ., weer ber. en commentaar. DUITSLAND II 17.00 Journ. 17.10 Die Biene Maja, teken filmserie. 17.40 Aktual, en rnuz. 18.20 Pfarrer in Kreuzberg, tv-serie. 18.55 22.00 Filmsatire. 23.00 Journ. Belgische tv Donderdag 10 februari 18.00 Kleuterserie. 18.05 Jongerenprog. 18.35 Kim en zijn vrienden. 19.00 Korte film. 19.05 Filmfragmenten. 19.35 Veilig verkeer. 19.40 Meded. 19.45 Journ. 20.15 Basketbalreport. 20.50 Panorama. 21.40 Amus. prog. 21.45 Standpunten. 22.10 Cultureel magazine. 22.35 Journ. 22.45 Basketbalreportage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5