Wassenaar krijgt eerste 'woonerf' ,/Usqfi Geschenk van Friesemij voor 'De Houtkamp' BURGERLIJKE STAND Lezers schrijven Badmintonstrij d bij de politie Ook in Wassenaar schoolbiologenwerk WASSENAAR - De Onderwijs uit de gemeenteraad, die vanavond om half 8 in het raadhuis in openbare vergadering bijeen kom .t zich o.m. bezighouden met wat „schoolbiologenwerk" ge noemd wordt. Volgens burgemees ter en wethouders hebben alle be sturen van de bijzondere scholen vopr lager onderwijs onverdeeld gunstige reacties ingezonden over het deelnemen aan het school biologenwerk, in samenwerking met de dienst School- en Kinder tuinen te Den Haag. Gedacht wordt aan het in Voorschoten gevolgde systeem, waarbij door de Haagse dienst demonstratielessen worden verzorgd en de scholen WASSENAAR - In het kader van de plannen voor de verbetering van het woon-milieu in de buurtschap Oostdorp hebben burgemeester en we thouders een plan op laten stellen voor een reconstructie van de Pieter Maritzstraat in deze buurtschap. Deze straat zal het karakter krijgen van een „woonerf', een begrip, dat intussen een wettelijke status heeft ge kregen en waarvoor een speciaal verkeersbord is ontworpen. Er zijn drie schetsontwerpen voor een nieuw profiel van de Pieter Maritz straat gemaakt. De voorkeur van het college zelf gaat uit naar een rijbaan van 3 meter breedte, aan weerszijden begrensd door een trottoir van 1.30 meter breedte en daarna aan beide zijden van de weg een parkeerstrook van 2 meter breedte. Er ontstaan dan ongeveer 34 parkeerplaatsen. Er zullen op verschillende plaatsen bomen worden geplaatst. Burgemeester en wethouders zullen voor de reconstructie van deze straat een ambtelijke werkgroep vormen, die overleg zal plegen met de bewo ners en met de woningbouwvereniging, die eigenaresse is van de\ wo ningen. Bij dat overleg kan uitgegaan worden van de bestaande plannen, maar het wil niet zeggen dat het uiteindelijke voorstel zich daaraan zal conformeren. De Pieter Maritzstraat zal op deze wijze de eerste straat worden, die de status van „woonerf' krijgt, hetgeen wil zeggen, dat er wel auto's mogen komen, maar heel voorzichtig en bescheiden. Het is in de eerste plaats het domein van de voetganger, waaronder ook het spelende kind gere kend wordt. Burgemeester en wethouders willen de vraag of er tot de aanleg van woonerven in Wassenaar moet worden overgegaan bespreken in het Verkeers- en Welzijnscontact. Behalve de Pieter Maritzstraat komen voor woonerf in aanmerking: de Poolshof met naaste omgeving, de Leliestraat en het gedeelte van de Seringenlaan tussen Twickelstraat en Ter Weerlaan. Deze drie gebieden zijn al heel geschikt voor deze bestemming, zodat nog slechts parkeeraanduidingen en „woonerf'borden geplaatst behoeven te worden. fiVlUilifiliT DONDERDAG 10 FEBRUARI 1977 worden van pakketten met leson- derwerpen. Aan de wethouder van Onderwijs in Den Haag is kort geleden ge vraagd of hij bereid is met ingang van het nieuwe schooljaar zijn me dewerking te verlenen aan een sa menwerkingsverband tussen de dienst voor school-en kindertuinen en de gemeente Wassenaar. Tevens werd gevraagd een kostenbegro- ting over te leggen. In het centrum van Wassenaar kan in een openbare lagere school een leegstaand lokaal voor het geven van demonstratielessen e.d. be schikbaar worden gesteld. de commissie onderwijs worden voorgelegd. Ter sprake komt verder het verzoek van een van de leden van de com missie om laat in het voorjaar een „onderwijsdag" te houden. Op die dag zouden de verschillende aspec ten en problemen met betrekking tot de inhoudelijke kant van het onderwijs in Wassenaar besproken en doorgelicht kunnen worden. Voor deze bijeenkomst zouden be halve de wethouder en de commis sieleden o.a. onderwijsambtenaren en schoolhoofden moeten worden uitgenodigd. In de commissievergadering zal ge sproken worden over opzet, om vang en datum van de onderwijs dag. e/cfee agenda Apotheken Leidse scholen Detailhandel Zoals U al eerder heeft kunnen le zen is de Leidse school voor de De tailhandel in 1968 van de grond ge komen, met alleen een lagere afde ling en een leerlingen aantal van 38 leerlingen. Nu is deze school uitge breid met een middelbare afdeling. Het is een opleiding waarbij zowel jongens als meisjes een diploma kunnen halep om straks een zelf standige functie uit te oefenen in bv. handels- of dienstverlenings bedrijven enz., waar steeds meer vraag naar is want de oude han- delsgeestfunkties komt steeds meer op de voorgrond, (zie de ont wikkeling in Amerika) Dit wordt bewezen door het feit dat in de ja ren het aantal leerlingen tot 386 is gestegen. Plakker betrapt LEIDEN - De 22-jarige Leidenaar F.K. werd in de afgelopen nacht be trapt op het plakken van een muur krant. De politie hield hem op de Korevaarstraat aan en nam de pla- kattributen in beslag! LEIDERDORP - De kinderboer derij „De Houtkamp" in Leider dorp zal binnenkort een dier ten geschenke krijgen van de afde ling Het Bildt van de Friese Maat schappij van Landbouw. Dat ge beurt ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de maat schappij. Deze standsorganisatie van Friese boeren en tuinders be trekt in haar jubileumviering alle Nederlandse kinderboerderijen. De aanbieding van de dieren zal 'gebeuren op dinsdag 8 maart wanneer in de Frieslèndhal in Leeuwarden de manifestatie „Friesemij 125" zal worden geopend. Nu na jaren knokken voor de nieuwe school, die gedeeltelijk klaar is. maar nog lang niet aan alle eisen voldoet, komt als klap op de vuurpijl dat belangrijke stuk grond. Wat de school heel hard nodig heeft. Vooral omdat het aantal leer lingen sterk is toegenomen. Hierbij valt eveneens te bedenken dat op dezelfde plek per augustus 1977 ook de Analistenschool het nieuwe gebouw in gebruik gaat nemen. Waarbij U uit kunt gaan van 370 leerlingen en 50 leraren. En nu: yvaarom die tegenwerking van de gemeente Leiderdorp? Wij hebben ïs dat het gezonde ver stand zal zegevieren. En dat wij zo snel mogelijk de koppélunits daar neer kunnen zetten en er ook ruimte wordt gecreëerd voor brom fietsen en auto's. Het gaat hier om de jeugd en dat is de toekomst waarvan wij allen het moeten heb ben. Zij hebben al jaren moeten zwerven. Het wordt thans tijd dat de school zich in een rustige omge ving kan gaan ontplooien. Daar voor is volgens onze visie het stuk grond absoluut noodzakelijk! Naméns alle Ouders van de leerlin gen, Mevr. C.J. v. Mil-Peltenburg, Secretaris Oudercommissie. Nota beleid huisvesting komt in mei OEGSTGEEST - In mei van dit jaar kan een nota huisvestingsbeleid tegemoet worden gezien. Dat deelde wethouder Neijling gistera vond mee tijdens een vergadering van een gemeentelijke commissie in Oegstgeest. Naar de nota was ge vraagd door het raadslid de heer Wolthaus. Een dergelijke nota zal in de toekomst van belang zijn in ver band met het toewijzingsbeleid van woningen in het bestemmingsplan Haaswijck. Hasj in huis LEIDEN - De Leidse politie heeft gistermiddag in een pand aan de Morssingel vier jongeren in de leef tijd van 25 tot 29 jaar, allen inwo ners van deze stad, aangehouden, die er van werden verdacht verdo vende middelen in hun bezit te hebben. Op het viertal werd in to taal 450 gram hasj alsmede een hoeveelheid spuiten aangetroffen. Drie jongens mochten na verhoor naar huis, de vierde werd vastge houden op verdenking van handel in drugs. LEIDEN - In de filmzaal Rijksmuseum voor Volken kunde werden gistermiddag de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de puzzelwed strijd, georganiseerd door de Stichting Leiden Museum- stad. De opgave van de puzzel was om voorwerpen, die thuishoorden in andere mu sea op te sporen. De prijzen werden uitgereikt door de heer W. Helder, directeur van het Legermuseum. Op de foto van links naar rechts: Wietse Sinke (10 jaar), Aloysia Hak- kaar} (12 jaar), Myrthe Ver- sluys (4 jaar), Robin Sieval (8 jaar), Charles van Haastregt (16 jaar), Friso Versluys (7 jaar) en Legermuseum directeur W. Helder. LEIDEN - De Leidse Politie Sport Vereniging organiseerde gisteren in de Vijf Mei-sporthal de badmin tonkampioenschappen van het westelijk district van de Neder landse Politie Sportbond. Dit kam pioenschap is een van de even ementen, die de LPSV in verband met het 50-jarig bestaan organi seert. Na de openingswoorden van commissaris H. W. van Voorden werd een begin gemaakt met de ongeveer 150 wedstrijden. In totaal 70 politiemensen namen aan de wedstrijden deel. Bij de heren A-klasse ging de titel naar Van Altenburg uit Den Haag. Dezelfde speler behaalde met zijn Amsterdamse partner eveneens de titel in hét dubbelspel. In de B-klasse was de titel voor Blom- menstein uit Vlaardingen. In deze klasse ging het dubbel- kampioenschap naar Fluiter en Stienstra uit Amsterdam. Bij de dames behaalde Mej. Nilessen uit Den Haag de titel. Hier 'was nog een klein succesje weggelegd voor de organiserende vereniging want mej. Guyt van de LPSV behaalde een tweede plaats in de verliezers- ronde. De prijzen werden uitge reikt door hoofd-inspecteur G. A. N. Cornelisse, voorzitter van de LPSV. DEURKNOP VOOR F 20.- OEGSTGEEST - Aan de schoolhoofden in Oegstgeest zal worden gevraagd in het vervolg dagelijkse en geringe reparaties in de schoolgebou wen zelf te laten uitvoeren. Op die manier hoopt men te voor komen dat uiterst geringe mankementen toch nog een flink bedrag gaan kosten. In de gemeentelijke commissie voor onderwijs en maatschappe lijke aangelegenheden werd gisteravond als voorbeeld ge noemd de vervanging van een eenvoudige deurknop, die door tussenkomst van allerlei per sonen, ruim 20 gulden kostte. ZOETERWOUDE - In de Sjaloomschool werden gistermiddag de dam- en schaakkampioenschappen voor alle Zoeterwoudse scholieren gehouden. Het was voor de zevende keer dat deze spelen werden georganiseerd. Bij het schaken werd de lste tot en met de 4de prijs gewonnen door respectievelijk Jacques de Boer, Erik Verhaar, John Zevenhoven en Pieter Koek. Bij het dammen was de lste prijs voor Hans Bos,de 2de voor Herman v.d. Postterwijl Theo Engel en Bastiaan van Heek een gedeelde 3de/4de plaats behaalden. De prijs voor de "beste prestatie" vjerd toegekend aan eersteklasser Bart Vlasveld. Hij presteerde het namelijk tot in de vierde ronde door te dringen. Dammen was bij de meeste leerlingen favoriet, getuige het deelnemersaantal van 130, terwijl ongeveer 30 kinderen zich verdiepten in het schaakspel. LEIDEN - Geboren: Dabiëlle, d.v. J. Springer en P. A. Epskamp, Dennis z.v. J. M. v. Diggele en J. J. M. Taillie, Kim d.v. C. v. Leeuwen en J. P. M. Hooger- vorst, Johan N. z.v. H. v.d. Stok en A. v. Eijk, Huig z.v. W. H. v.d. Plas en J. W. de Jong, Johannes z.v. P. L. Hodes en M. L. P. d. Bruijn, Ingrid d.v. J. Sjardijn en E. Willemse, Arie z.v. A. Bruin en J. Barn- hoorn. Mark z.v. F. A. J. v.d. Pluym en W. Honsbeek, Willem z.v. E. F. v. Ittersum en E. C. Ie Poole, Corrie d.v. A. Houw- aard en H. C. v. Duyvenbode, Jolanda, d.v. C. P. H. v. Dijke en L. J. Roozemond, Barry z.v. A. J. Speergaren en D. d. Lan ge, Joost z.v. S. L. Vink en L. Moerkerk, Martijn z.v. H. L. M. v. Roermund en I. G. J. Hofman, Nathalie d.v. H. E. W. Gerte- naar en A. Dool, Berend z.v. D. A. de Jong en D. J. Zwaan, Josina d.v. G. J. Klinkenberg en H. C. v. Duyvenbode, Guy, z.v. J. J. Beuker en J. C. M. d. Bruijn, Marc z.v. J. W. Wielogroch e Harteveld, Margaretha d.v. T. D en C M. M. d Kooter, Emiel 2 Volksdansen Komt vrienden in de kring, voetjes van de vloer, beentjes in de lucht en hup. In het Vrijetijdscentrum aan de Breestraat in Leiden wordt za terdagavond weer gevolk- danst. Niet voor niets is er een Leids Volksdans Overleg. Aanvang om acht uur. Creatief Bij Troef (Noordeinde 2, Lei den, tel. 130494) houdt een creatieve groep zich op don derdagen van acht tot tien be zig met pottenbakken, boetse ren, emailleren, linosnede en ook wordt op uiterst creatieve wijze de vaat gedroogd. Er zijn nog plaatsen vrij. Gitaar Terug naar het Vrijetijdscen trum, waar binnenkort begon nen wordt met een cursus 'gi taar voor beginners'. In vijf- tien lessen wordt alles gericht op het spelen van populaire - dus niet - klassieke muziek. De lessen worden op woensdaga vond gegeven, van acht uur tot kwart over negen. Vijftien les sen, en Jimi Hendrix valt in het niet. En anders Eddy Chris tian! wel. Inlichtingen: Brees traat 66, tel. 146449. Wandkleden De bruisende binnenstad brengt boeiende bezigheden. Ook clubhuis In de Vroolijcke Arke, Pieterskerkchoorsteeg blijft niet achter. Moniek Steenland groet ons en meldt dat Maria Laman daar op dinsdag 1 maart begint met een cursus textiele werkvor men. Elke dinsdag, gedurende acht weken van half negen tot half elf, wordt besteed aan het maken van wandkleden. Meer informatie: Pieterkerkkoor- steeg 15, tel. 123271, bij Wouter v.d. Berg of Moniek Steenland. Gymnastiek Tineke Vos, een naam die doet denken aan Veronica, staat klaar om iedereen de beginse len van jazz- en ritmische gymnastiek bij te brengen. Zij doet dat namens de gymnas tiekvereniging Jahn. op iedere maandagavond van zeven tot acht uur. Plaats van hande ling: de zaal aan de Van Vol- lenhovekade, achter de Burg- gravenlaan bij de Vredeskerk en sportpark Roomburg. Aan staande maandag begint de cursus voor dames en meisjes van vijftien jaar en ouder. winterpad Het Instituut voor Natuurbe schermingseducatie afd. Lei den heeft een routebeschrij ving gemaakt van de Leidse Hout, speciaal yoor een win- terwandeling. Dit is al eerder gemeld in deze rubriek; hier volgen de adressen, waar dit winterpad te bekomen is: VW, Stationsplein; Stadhuis, afde ling Voorlichting; K en O, Oude Vest; J.H. la Haye, Bak huis Roozeboomstraat 9; me vrouw Plomp, Zoeterwoudse- singel 93 en F. v.d. Sluis, Mare- dijk 27a. Telefonische inlich tingen bij J.H. la Haye, tel. 149127. z.v. H. P. A. M. Havenaar en J. E. Blok. Miriam d.v. L. P. Schelvis en D. J. Mes- semaker, Hendrika d.v. A. A. A. v. Dui venvoorde en J. Jonker, Bouwe z.v. D. Hoek en J. A. Berkhey, Manon d.v. E. L. Overleden: L. T. Snoep (84) g.g.m. L. Slootmaker, D. Duivenvoorde (31) m„ G. Wolters (92) g.g.m. L. G. v.d. Horst, A. A. Broeckaert (51) e.v. A. Kapteyn, C. Bo- termans (58) m., C. C. W. Schenkeveld (75) g.g.m. E. H. Keemer, S. d. Boer (98) g.g.m. R. Keestra, J. Vernet (78) g.g.m. C. Groenendijk, A. W. M. Rassers(96) v., C. Schoolenaar (62) e.v. G. J. Bramer, G. v. Wincoop (49) m., C. Horsman (81) m., T. B Knek (72) m C W. Plaizier (55) g.g.m. J. C. Brasker, C. M. Tuinhof de Moed (67) e.v. B. H. L. v.d. Tuin, S. Debipersad (42) Getrouwd: P. G. M. d. Vreede en E. Siso, N. G. M. Zandvliet en Y. M M. C. v. Gent. R. R. Wagemans en A. Schaap, L. J. F. Guldemond en E. H. A. d. Groot. LEIDERDORP - Geboren: Maria d.v. C. J. Bergman en L. G. Tuitel, Peter z.v. H. M. Bechten M. S. d. Koning, Tamara d.v. J. W. Kleijwegt en V. I. Logeman, Rjal- mar z.v. W M. Heyman en A. Tilborg, Pieter z.v. H. Rademaker en A. B. Swart, Meindert z.v. J. Tjoeng en C. J. M. v. Vliet, Johannes z.v. G. Visser en C. H. v. Leeuwen, Gemma d.v. L. D. d. Haan en C. Teeuwen, Cornelia d.v. A. F. Schone- veld en D. Kuyt, Quiryn z.v. R. H. Marinus z.v. J. E. Bink en M. Ni burg, Remco. z.v. D. d. Kier en M. Mar- bus, Dirk-Jan z.v. R. U. Boelhouwer en C. M. H. Sambeek, Michiel z.v. R. U. Boelhouwer en C. M. H. Sambeek. Na tasha d.v. D. Pardon en S. H. W. Kloos, Olivier z.v. P. J. v. Deelen en M. J. Jan sen, Kowk-Long z.v. C. P. Yan en Ym Yu, Elisabeth d.v. L. L. M. Bousie en M. G. v.d. Veer, Mirjam d.v. P. H. M. v. Leeuwen en E. v.d. Brugge, Detlev z.v. H. C. Timm en R Worlitzsch. Werner z.v. D. v.d. Bosch en L. H. Akse, Jasper z.v. E> Staal en C. G. Schoone, Björn z.v. R. v. Zuylen en M. K. V. J. Elderhorst, Nico- laas z.v. N. H. Tilburg en A. d. Jong. Ondertrouwd: G. C. v.d. Weyden en M. P. E. Chrispyn, H. A. Wagenaar en M. M. v. Heesen. Overleden: M. C. v. Brussel (77). A. J. Vermond (67) g.g.m. J. M. Luiten, C. A. Turk (51) g.g.m. C. v.d. Akker. ZOETERWOUDE - Geboren: Leonie d.v. C. Th. Smit en L. G. M. Meijer. Adèle d.v. Th. J. G. Heemskerk en E. I. d. Quack, Jakob, z.v. F. H. Broekhuysen en M. H. C. v.d. Ham. Overleden: G. A. Onderwater (81), J. W. v. Voorden (77) Ondertrouwd: J. v. Ryswijk en J. V. M. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen y Apotheek Herd woerd 171, tel. 1 Lytweg 4, Oegstgeest, Donderdag v. d. Valkboumanweg 236, Leiderdorp, Bijbelstudie en gesprekskring Baptis- tengem., 8 uur nam. Steenstraat lb. Wereldwinkel, 9.30 uur Pieterskerkhof 4, Architektenburo, gra tis advies. 8-9 uur nam., tel. 141217 't Breehuys, Breestraat 19, Repelsteel, 7.30-10 uur nam.; keramiekkursus, ge spreksgroep Praxi, theaterwerkgroep, 8-10 uur nam.; koffiebar, 8-11 uur nam. Troef, Noordeinde 2a, kreagroep, foto grafie, 8-10 uur nam. Nieuwe Ryn 20a, werkgroep homofilie, open-café avond, 9-12 uur nam. Welfare lokaal. Rode Kruis, Leidseweg 33. Voorschoten, spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond, 7-8 uur nam., tel. 01717-3309. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, druk- puntmassage, 8 m.m. filmclub, speel goed maken, Gom alle groepen vanaf 8 Leidse Schouwburg, Toneelgroep Kiss met "Salome", 8.15 uur nam. LAK-Theater, Levendaal 150, concert van het LESKO, 8.15 uur nam. Breehuys, Breestraat 19, informatie avond over Amnesty International, 8 uur Stadhuis, commissie ruimtelijke orde ning, 8 uur nam. Volksbuis, overleg binnenstadswijken, Gemeentehuis Oegstgeest, verkeer en vervoer, 7.30 uur Gemeentehuis Leiderdorp, financiën, 8 uur nam. Gemeenehuis Wassenaar, onderwijs, 8 uur nam. VRIJDAG Herenstraat 45. Gebouw Staalwijk, jeugdsoos Time. 7.45-11.30 uur nam. Hooglandse Kerkgracht 28, open söos- avond. Ten Katestraat, speeltuingebouw. Be jaardensociëteit Humanitas, 2-4 uur Steenstraat lb. Wereldwinkel, 9.30 uur 't Breehuys. Breestraat 19, vegetaries eethuis, 6-7.30 uur nam.; Mirakelsoos, Troef. Noordeinde 2a, Nederlands/En- gels, 2-4 uur nam.; sport (sportzaal Lammenschanspark) 6.30-8 uur nam.; open soosavond, 8-2 uur nam. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, mu ziekavond Frank Zappa, 8 uur nam. Leidse Schouwburg, "Als jij de bloemen vertrapt, zal ik jou vertrappen", thriller van Lodewyk de Boer. 8.15 uur nam. LAK-Theater, "Het Vrouwenparle ment", Griekse klucht van Aristopha- ZATERDAG Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 uur Steenstraat lb. Wereldwinkel, 's mor gens geopend. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, Leidse jeugdschaaksocièteit (11-15 jaar). 3-5 uur nam. Vrouwencafé, Nieuwe Ryn 20a, vanaf 9 Vryetydscentrum, Breestraat 66, volks dansen, 8 uur nam. Stadsgehoorzaal, Carn.ver. "De Hut spotten", Carnaval voor bejaarden, 2-5 Microtheater. Vestestraat 40, Toneel groep Imperium met "S.O.S. spreekt u Leidse Schouwburg, Oude Vest 43. Ka- beret Tekstpierement met "Wacht U voor de hond", 8.15 uur nam. ZONDAG Antonius Clubhuis, dansen 8-11 uur 't Breehuys, Breestraat 19, gespreks groep Gideon, 11.30 uur vm.-1.30 uur nam. koffiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Ryn 20a, trefcentrum Leidse werkgroep homofilie/COC, 8-11 uur Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 2.30 uur nam. tel. 125802. Twee Spieghels, Nieuwstraat, muziek programma, 3 uur nam. Stadsgehoorzaal, Breestraat, Koffiecon cert door Rudolf Jansen, piano, 11.30 uur MAANDAG Steenstraat lb, Wereldwinkel, 9.30 1 't Breehuys, Breestraat 19, open-huis. 2-5 Troef, Noordeinde 2a. Troefkrant, WSW film, recht/onrecht, textielwerkvormen, alle groepen van 8-10 uur nam. Velzen. Getrouwd: H. G. v.d. Steen en W. M. Th. Boevink, F. W. d. Zwaan en G. A. Tool. Prijsuitreiking WASSENAAR - Op een bijeen komst in het Jeroenhuis van de Pluimvee- en Vogelsportvereni ging Wassenaar worden morgena vond de prijzen uitgereikt, die op de in november gehouden tentoon stelling werden behaald. Behalve dat worden verslagen van deze ten toonstelling uitgebracht en daarna zal er gekiend worden. De bijeen komst begint om kwart over acht. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor. Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 J aarabonnement per post ƒ219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2